Ja, het moet vooral oppervlakkig zijn. Enige vorm van diepzinnigheid wordt niet geapprecieerd.quote:Op zaterdag 16 november 2013 21:44 schreef cafca het volgende:
Ja het niveau ligt duidelijk net een stapje te hoog voor Holland's got talent....
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Grappigquote:Op zondag 17 november 2013 16:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
Da's overigens waar, toen ik ze een paar jaar geleden zag optreden zat de zaal ook vol met koorleden.
			
			
			
			Toch denk ik dat Gordon c.s. goed ingelicht is over de kandidaten, en wist wat voor een rasartiesten Joop en Jessica zijn. Omdat het gemiddelde Holland's Got Talent-publiek dit niet weet, heeft de jury er een toneelstukje van gemaakt. Diep van binnen hadden alledrie de juryleden niets liever gedaan dan J&J de golden ticket aan te bieden, dit lijkt me duidelijk!quote:Op zondag 17 november 2013 15:45 schreef tong80 het volgende:
Net het fragment gezien. Geweldig hoe de jury in de zeik wordt genomen.![]()
			
			
			
			Ze zouden Bob Dylan, Tom Waits en Herman Brood ook hebben weggestemd.quote:Op zondag 17 november 2013 18:25 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Toch denk ik dat Gordon c.s. goed ingelicht is over de kandidaten, en wist wat voor een rasartiesten Joop en Jessica zijn. Omdat het gemiddelde Holland's Got Talent-publiek dit niet weet, heeft de jury er een toneelstukje van gemaakt. Diep van binnen hadden alledrie de juryleden niets liever gedaan dan J&J de golden ticket aan te bieden, dit lijkt me duidelijk!
			
			
			
			http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)op-Visser-niet.dhtmlquote:HGT-jury herkent zanger Joop Visser niet
De bekende zanger Joop Visser was zaterdagavond te zien in het RTL4-programma Holland's Got Talent. Hij trad voor de jury op met zijn vaste muzikale partner Jessica, maar werd binnen een minuut afgeschoten door Gordon, Chantal Janzen en Dan Karaty. Zij noch presentator Robert ten Brink herkenden de chansonnier.
De 75-jarige Visser zong het nummer De hordenloper. Volgens Gordon klonken de stemmen van hem en Jessica 'vreselijk, maar veel succes nog'. Chantal Janzen voegde daar nog opbeurend aan toe: 'Volgens mij hebben jullie heel veel plezier samen.'
De actie van Visser was zondag op Twitter veelbesproken. 'Volgens mij vond Joop het zelf ontzettend lachen en was het één grote (gelukte!) fok om mee te doen', oordeelde cabaretière Claudia de Breij op Twitter. 'Die man is een levende legende, herkenden jullie hem echt niet?!' voegde Jochem Myjer daar aan toe. 'In shock - maar aan de andere kant ook wel weer heel grappig', bekende cabaretkenner Kick van der Veer. 'Het was natuurlijk echt te veel gevraagd van arro leeghoofdjes Chantal Janzen en Gordon om Joop te kennen', stelde Brabants SP-Statenlid Veerle Slegers.
Ongeloofwaardig
Het leek veel mensen overigens heel sterk dat HGT-presentator Robert ten Brink, die in de jaren 70 op de Kleinkunstacademie zat, Visser ook niet zou hebben herkend. 'Robert ten Brink speelt ongeloofwaardig', vond tv-recensent Jean-Pierre Geelen.
Joop Visser werd onder de naam Jaap Fischer in de jaren 60 bekend als singer-songwriter. In 1976 maakte hij een nieuwe start onder zijn eigen naam. Sinds september 2005 vertolkt hij zijn liedjes samen met Jessica van Noord onder de naam Joop & Jessica.
			
			
			
			De actie van Visser was zondag op Twitter veelbesproken. 'Volgens mij vond Joop het zelf ontzettend lachen en was het één grote (gelukte!) fok om mee te doen',quote:Op zondag 17 november 2013 18:29 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Op ad.nl:
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)op-Visser-niet.dhtml
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zondag 17 november 2013 20:49 schreef I.R.Baboon het volgende:
Filmpje heeft nu al 40.000 youtubeviews, dus Joop boort een heel nieuw publiek aan.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Leuk feitje. Ze komt dus uit Haarlem.quote:Op maandag 18 november 2013 07:52 schreef I.R.Baboon het volgende:
Jessica is volgens mij eind 40, zie haar weblog waar ze vertelt dat ze met Yvonne van Gennip in de klas heeft gezeten.
			
			
			
			Jessica is 21 al jaren.quote:Op maandag 18 november 2013 07:34 schreef female81 het volgende:
Ik zocht naar Jessica's leeftijd. Die is nergens te vinden en is lastig in te schatten: ze lijkt 50 á 55 jaar, maar kan (gezien de leeftijd van haar muzikale partner) ook zomaar rond de 70 zijn, en wat ze 'goed geconserveerd' noemen.
Maar moet toegeven dat ik haar voor een 'rijpe' vrouw sowieso erg mooi vind.
			
			
			
			'Het is maar goed dat er maar één Radio 1 is, anders was er nog meer kutmuziek'quote:Op donderdag 11 september 2014 21:21 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ze hebben weer een mooie nieuwe knijter:
			
			
			
			
			
			
			
			Wa'ne kutkick, jonguh!quote:
			
			
			
			Als 'ie weer dicht moet, dan kan je dat via het FB-topic vragen.quote:
			
			
			
			| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |