abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 9 maart 2007 @ 20:46:09 #101
58128 Genuivere
driemaal mamama
pi_47105527
Karin, hier had ik er ook eentje die het na een halve fles gezien heeft, even bijsliep en dan wel weer een slokje lustte. Ik heb er maar gewoon aan toegegeven en het ging na een bepaalde tijd vanzelf over. Hoelang weet ik niet meer, ineens realiseer je je dat de fles leeg gaat. Een goede tip is inderdaad even kijken of de dop niet te strak op de fles zit, dat kan echt heel veel schelen. Succes met je kleine frummel...
As het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat...
Mama van Storm (10-12-2000), Sverre (19-08-2002) en Lune (05-09-2003)
  vrijdag 9 maart 2007 @ 20:47:37 #102
103793 kozakken
Living the life
pi_47105581
Spannend he Karin.
Om de drie uur is prima hoor. Probeer anders eens gewoon eens te kijken hoeveel ze 'mag' en hoeveel ze in totaal 'haalt'. (Lijstje ophangen en tijd van flesje noteren + hoeveelheid gedronken).
En net zoals Belana al zegt: let op haar alertheid en plasluiers.
Als je het niet vertrouwd kun je ook altijd de verloskundige nog bellen. Met zo'n klein popje kunnen ze je vast nog wel wat extra advies geven. (en als je het echt niet vertrouwd mss zelfs nog wel wat extra kraamzorg ivm voeding. bv. paar uurtjes per dag. Zij mogen nl indicatie hiervoor afgeven)

Vertrouw op je eigen intuitie. Niet op die van moeders aan telefoons, vriendinnen die je onzeker maken of fokkers! die je op het verkeerde been zetten
Meike is jullie kleintje en je bent haar gewoonweg nog maar net aan het leren kennen.

Oh en nog extra tip nav Sugars goede tips: halverwege luier verschonen

Sterkte met alles
pi_47105609
Dat hebben we hier in het begin ook gehad, idd wat Sugar zegt wakker maken en proberen verder te laten drinken. Klinkt zielig, maar ze moeten natuurlijk wel goed groeien
  vrijdag 9 maart 2007 @ 21:22:03 #104
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_47106773
Karin, wat de andere dames zeggen.
(had ik je trouwens al gefeliciteerd eigenlijk? Nee? Gefeliciteerd! )

Toch vandaag nog even met het verhaal van Cas bij de dokter geweest.
moesten daar halsoverkop heen, omdat Léon een gat in zijn kop had gevallen. Viel uiteindelijk mee, maar genoeg te doen dus hier vandaag. Mooie gelegenheid om nog eens te informeren naar het hoe en waarom van het voorschrijven van de hormonenzalf voor Cas.
Gezien de grote plekken zou het ons tubes Lanette kosten, zonder dat de eczeem echt zou verdwijnen. Deze zalf zou de ergste plekken 'verzachten', waarna het evt weer bij te houden zijn met Lanette. En dan maar hopen dat hij er uiteindelijk overheen groeit. Moest me niet zo blind staren op de bijsluiter. Gewoon proberen en mocht er toch bijwerkingen optreden, dan direct contact opnemen.
En zoals ik al dacht, de hypo-allergene flesvoeding is overbodig. Cas had bij de gewone voeding geen last van krampjes of iets dergelijks, dus die h.a. voeding haalt ook niets uit voor het eczeem. Nou ja, we maken dit pak op en gaan dan gewoon weer over op de gewone voeding. Als het niet nodig is, is het gewoon niet nodig.
Als je niet lacht, ben je dood.
  vrijdag 9 maart 2007 @ 21:28:21 #105
24188 Belana
kloon van belana
pi_47106984
Karin, wat de dames zeggen dan iid als ze nog om de 3 uur moet. wakker houden. maar dat kan heel lastig zijn. genoeg tips gegeven denk ik, de belangrijkste is idd je intuitie volgen. als je het niet vertrouwd, vk bellen! dat mocht hier dag en nacht en deed ik ook. sterkte!

Zie jwel dutch, dat dacht ik al hoor van de allergene voeding! nou, gelukkig maar, want het scheelt ook een hoop geld! en dus idd wat ik al zei, over dat ergste ervan af halen met die zalf en dan weer lanette dat moet snel beter gaan dan. ik heb het idee dat Ezra er al een beeeetje overheen groeit toch. moet wel blijven smeren, maar het is lang zo erg niet meer. succes!
stormy waters...
sailin'
  vrijdag 9 maart 2007 @ 21:40:10 #106
102174 Diesz
Stuiterbal
pi_47107454
quote:
Op vrijdag 9 maart 2007 20:37 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Meike mag nog niet om de 4 uur, omdat ze nog zo klein is, en ze komt ook echt om de drie uur.....
Echt vervelend hoor dit, maakt je best onzeker....
Ik spring even in....

Zoals hier boven al is aangegeven, de dop iets losser draaien zodat de voeding makkelijker uit de speen komt, je kan een andere speen met een wat groter gaatje halen. Verder inderdaad wakker houden, dat kan ook door met een koud washandje langs de voetjes te gaan. Klink gemeen en is het ook wel een beetje, maar als ze echt te weinig drinkt moet je wel.

Waar je vooral op moet letten zijn haar luiers. Plast en poept ze goed? Plassen is het belangrijkste, elke luier moet nat zijn, daaraan kan je ook zien of ze genoeg vocht binnen krijgt. Verder kan je bij de thuiszorg een weegschaal huren, al zou ik dat niet te snel doen. Dat kan je namelijk ook onzeker maken. Het ene kind groeit nu eenmaal sneller dan het andere.

Als je echt twijfelt mag je de verloskundige gewoon bellen, althans, dat was zo toen ik mijn jongens net had. Tot de nacontrole heeft ze nog een stukje zorg

Succes!!

Edit: typefout

[ Bericht 1% gewijzigd door Diesz op 09-03-2007 22:11:34 ]
Creativity is inventing, experimenting, growing, taking risks, breaking rules, making mistakes, and having fun
Druifje!!
  vrijdag 9 maart 2007 @ 22:23:02 #107
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_47109107
Ik breek nog even in, alle goede tips zijn toch al gegeven

Hoe heet dat middeltje dat verzachtend helpt bij het doorkomen van tandjes? Dan haal ik dat alvast in huis morgen. Dat spul dat je dus op het tandvlees smeert.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  vrijdag 9 maart 2007 @ 22:24:08 #108
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_47109159
Chamodent of Dentinox.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_47109193
dentinox smeer je heel gericht op het gedeelte van het tandvlees waarvan je vermoedt dat het pijnlijk is. chamodent zijn druppeltjes die meer algemeen werken. (handiger als het je niet toegestaan wordt om in 't mondje te kijken).
  vrijdag 9 maart 2007 @ 23:09:20 #110
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_47111005
quote:
Op vrijdag 9 maart 2007 22:24 schreef bixister het volgende:
dentinox smeer je heel gericht op het gedeelte van het tandvlees waarvan je vermoedt dat het pijnlijk is. chamodent zijn druppeltjes die meer algemeen werken. (handiger als het je niet toegestaan wordt om in 't mondje te kijken).
Herkenbaar....
Maar bedankt... dan ga ik morgen eventjes kijken

Snif.... hij wordt al zo groot....
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_47111475
Dutchie, als hij gewone flesvoeding heeft gehad werkt hypoallergene fv niet meer, dat werkt nl alleen preventief. Dan zou je een voeding voor allergische kinderen moeten proberen.
Maar hopelijk idd niet nodig
  vrijdag 9 maart 2007 @ 23:27:49 #112
103793 kozakken
Living the life
pi_47111713
Fijn dat je wat meer duidelijkheid hebt dutsj. Heb je in ieder geval de dokter zelf gesproken.

..
wacht even..
..

EEN GAT IN ZIJN HOOFD??? ah....
pi_47112373
Zo... na al het negatieve beschreven te hebben in het bv-topic rond Tinka's drink- en slaapgewoontes, nu ook ff de positieve berichten!
Ze is zo lieffffffff, kan zo heerlijk schateren! Vooral als ze Randy's haar te pakken krijgt als ze in haar eetstoel zit en hij voorbij loopt! Of als haar grote broer met haar knuffelt of haar eens op een leuke manier kliert! En wat weet ze zich al goed te weren als hij iets doet wat haar niet zint: er staat hem nog wat te wachten als ze groter is en hij blijft haar zo behandelen als hij nu doet! (Randy wordt steeds jaloerzer en duwt haar regelmatig omver of pakt haar spullen af.) En wat stapt ze al dapper langs de tafel of 'hangt' relaxed met 1 handje vast in de box! En wat vind ik het stiekem leuk dat ze zo verschrikkelijk mamagek is! Pfff... wat ben ik dol op mijn moppie!
  zaterdag 10 maart 2007 @ 09:36:58 #114
11682 Moonah
Jolie femme
pi_47117833
Even bijgelezen.

Cattie, dat gaat de goede kant op 's nachts! Wat fijn! Dáárom klapt Ive natuurlijk zo veel! Applaus!!

Eczeemgedoetjes. Dutch, bij Cas was het toch begonnen nadat jij met de BV gestopt was? Thies heeft ook al een poosje wat nare plekken (krijgt nog volledig BV). Ik smeer nu nog met Bepanthen. Dinsdag met CB eens overleggen over die Lanette.

En Maud spuugt niet meer? Wat goed Chaca!
Owlet, hangt de mantra al boven je bed? Sterkte ermee...
En Ezra op handen en voeten?

Hoe is het met Storm en zijn waterpokken? En had Anna ze nou ook begreep ik?

Wij gaan het slaapgedrag van Thies aanpakken. 's Nachts 4á5x wakker en alleen maar de borst willen is niet meer vol te houden. Heb vannacht met een slaappil kunnen bijtanken en daar ben ik zo immens blij mee!
Thies kwam overigens wél twee keer voor een flinke fles (1x 180, 1x 100cc). Maar dit verhaal hou ik verder in het BVtopic, om niet alles door elkaar te laten lopen.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dč ôk wir.
  zaterdag 10 maart 2007 @ 09:37:51 #115
11682 Moonah
Jolie femme
pi_47117838
quote:
Op vrijdag 9 maart 2007 23:46 schreef Mammietje het volgende:
En wat vind ik het stiekem leuk dat ze zo verschrikkelijk mamagek is!
Daar betaal je dan ook een hoge prijs voor he....
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dč ôk wir.
  zaterdag 10 maart 2007 @ 13:31:26 #116
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_47122179
Knap dat je het slapen gaat aanpakken, Moonah. En broodnodig ook, he?

Storm heeft maar héél weinig waterpokken gekregen, gelukkig. Zijn zus had het toen ook zo licht, echt 10 of 15 pokjes over het hele lijf. Dus dat is weer klaar.

Hij eet echt als een bootwerker: een heel potje fruit en een heel potje 'maaltijd' (die grotere 6-maandenpotjes dus). Echt goed, want hij moet de flessen dus ook minderen nu. We hebben de afgelopen 3 nachten geen nachtfles gegeven. De eerste twee nachten heeft hij werkelijk waar van 2 tot 4 's nachts gegild, gekrijst, gedrift en gegift. Verschrikkelijk was het. En vannacht werkte het gewoon dat we af en toe een speentje gaven. Dan sliep ie weer door. Hopelijk vanaf nu dus zo, want dat krijsen (twee uur lang echt!) is zo vreselijk frustrerend.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  zaterdag 10 maart 2007 @ 14:14:37 #117
56471 pinquit
oh my lama!
pi_47123143
oeh sugar, weinig waterpokjes kán betekenen dat het nog een keertje terugkomt.
al hoop ik dat natuurlijk niet voor kleine storm

wat leuk dat ie al zo lekker eet zeg
Wel naar dat ie 's nachts zonder nachtvoeding nog ontevreden is. maar goed dat het speentje afgelopen nacht heeft gewerkt!
Als ie zou blijven krijsen zou ik toch een flesje maken. voor de algemene nachtrust
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  zaterdag 10 maart 2007 @ 14:21:11 #118
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_47123288
Nee, pinquit! Want dat deden we dus al en dat willen we juist afleren echt.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  zaterdag 10 maart 2007 @ 15:29:19 #119
108648 cattie
lieve moeder
pi_47124886
Sugar, misschien heb ik het gemist hoor, maar waarom wil je Storm van de nachtvoeding afhebben? Mijn idee is namelijk dat als hij zo'n scene schopt, hij het nog wel nodig zal hebben.
Ive krijgt sinds een paar dagen ook geen nachtvoeding meer. Hij wordt nog wel op de vaste tijd wakker, maar als ik hem dan even weer goed instop slaapt hij zo weer in. Dus blijkbaar had hij die nachtvoeding niet meer nodig en was het alleen gewenning.
pi_47126505
Goh wat veel tips! Goed zeg!

We zijn al bezig met haar tussendoor te verschonen, maar soms slaapt ze daar ook dwars doorheen. Of ik geef daarna de fles weer en ze drukt hem er net zo hard weer uit.

Maar.....
We hebben gister nog een nieuwe fles gekocht, de S fles van Difrax, en ze heeft vannacht 2 keer de fles leeggedronken en vandaag overdag ook al 2 keer.
Dus misschien hebben we nu de oplossing?????
Dat zou erg erg erg fijn zijn!!!! Ze slaapt nu ook langer door, ze kwam steeds een uur na de voeding weer omdat ze dan honger had, maar dat gaat nu ook goed!
(ik durf het bijna niet te zeggen......afkloppen!)

Dinsdag komt de wijkverpleegkundige, zal me benieuwen.....

En wat hier ook al werd gezegd, je moet zo'n kleintje ook leren kennen natuurlijk....
Maar het komt allemaal goed.....
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  zaterdag 10 maart 2007 @ 17:22:03 #121
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_47127861
Karin, fijn dat de Difrax werkt! (dat is toch zo'n bocht-fles? en dan niet bocht als in het brabantse bocht he!)

Sugar, wat eet Storm goed zeg! Leuk!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zaterdag 10 maart 2007 @ 19:02:43 #122
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_47130639
Cattie, we willen die fles niet meer, omdat hij ook met fles geen echte nacht maakt. Hij is gewoon heel vaak om 4 of 5 uur alweer wakker 's ochtends. En hij hoeft die fles gewoon niet meer eigenlijk (volgens leeftijd, gewicht, lalala-boekjes). Ik denk ook dat het gewenning was en hij werd gewoon echt driftig van de verandering (denk ik, denk ik). In elk geval ging het vannacht dus zonder huilen goed, gelukkig. Voor mijn gevoel klopt het heel erg dat we het hem nu afleren, we waren er te makkelijk in geworden, waardoor we de fles er langer inhielden dan voor hem nodig, denk ik.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  zaterdag 10 maart 2007 @ 20:05:22 #123
108648 cattie
lieve moeder
pi_47132591
Oke, dan snap ik het. Storm is natuurlijk ook alweer 6 maanden! Wat gaat dat snel! Gelukkig dat het afgelopen nacht zonder huilen ging. Storm is zo te horen wel een temperamentvol mannetje! Succes en sterkte voor vannacht!
  zaterdag 10 maart 2007 @ 22:15:06 #124
24188 Belana
kloon van belana
pi_47137502
hier meld zich grieperige mama. wat een rotgriep zeg.
Sugar, wat goed dat jullie dat dan hebben volgehouden met Storm Ezra heeft dus ook een gewoontefles om een uur of 3/4/5 Ik vind het stoer dat jullie er zo vanaf komen, ik kan dat dan weer niet he.
wel tandjesnieuws vandaag zagen we 2 stuks onderin doorgekomen
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 10 maart 2007 @ 22:40:38 #125
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47138474
Sugar, wat goed dat het lijkt te lukken, zeg!!! Hier moet er ook eentje de les gelezen worden wb de nachtvoeding Ook gewoonte, maar aangezien we Amber niet wakker willen maken, houden we hem er nog maar even in. Ik heb het idee dat Iris voornamelijk voor de gezelligheid komt, want ze neemt 2 slokken en dan slaapt ze alweer, gezellig tussen mama en papa in
Ik heb haar al gewaarschuwd, dat als we straks een "echt" huis (en zij dus een eigen kamer) hebben dat ze dan de pineut is

En zojuist hebben we haar bedje maar op de laagste stand gezet, want ze is wel een klimgeit hoor Nog even en ze gaat zelf zitten denken we. En het is zo een knuffelkont
En gelukkig nog geen tandjes
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  zaterdag 10 maart 2007 @ 22:42:42 #126
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47138550
Karin, ik hoop dat het blijft werken met die nieuwe fles. Ik heb verder geen tips, want ik heb ze geen fles gegeven toen ze zo klein waren.
Maar het zou wel fijn zijn als ze er een gebruiksaanwijzing erbij geleverd hadden he Dat wil ik nu soms ook nog wel
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  zondag 11 maart 2007 @ 07:53:25 #127
24188 Belana
kloon van belana
pi_47146761
dat is het hier ook wel LadyS, Ezra slaapt nog steeds bij ons en dan hoor je ook alles enzo. Vannacht even een poging gedaan, maar wij kunnen echt niet tegen dat gebrul het is geheel aan onszelf te wijten dus ja... dus...
stormy waters...
sailin'
  zondag 11 maart 2007 @ 10:28:56 #128
108648 cattie
lieve moeder
pi_47147651
Ezra 2 tandjes! Goed zo!
  zondag 11 maart 2007 @ 11:18:50 #129
108648 cattie
lieve moeder
pi_47148483
Ive heeft net uit een glas gedronken (dat ik vast hield)! Ik was wat sap aan het drinken, hij wilde ook. Dus even met wat water aangelengd en hij heeft wel een half glas gedronken!
  zondag 11 maart 2007 @ 11:20:26 #130
24188 Belana
kloon van belana
pi_47148514
wat grappig, toevallig deed Nick dat gisteravond met Ezra dat ging ook al zo goed
stormy waters...
sailin'
  zondag 11 maart 2007 @ 11:21:45 #131
108648 cattie
lieve moeder
pi_47148539
Wij hebben ook zulke stoere mannetjes!
pi_47165225
Mikael laat ik ook vaak uit een beker drinken. In het begin was het echt meer naast zijn mond dan erin maar nu kan ie het al bijna alleen Hij heeft alleen dat ie zo heel af en toe omvalt en dan wil het niet meer

Maar Mikael heeft de hele week weer gewoon doorgeslapen. Bij mijn moeder sliep ie wel altijd door dus zijn we eens gaan bedenken wat daar anders was dan hier. Dat waren 2 dingen: 1. Bedje staat daar met hoofdeind klein stukje omhoog en 2. Daar slaapt ie onder een wollen deken. Nu had ik thuis al een een extra deken geprobeerd dus dacht dat dat het niet kon zijn. Maar toen ie toch weer wakker werd 's nachts heb ik hem een dikke winter slaapzak met mouwen en een extra dekentje gedaan. Toen ging ie slapen tot 9 uur 's ochtends. Ook de nachten erna heeft ie weer heel goed geslapen.
God wat voelde ik me ook een doos. Heeft ie het gewoon al die tijd koud gehad. En ik maar mopperen als ie weer wakker werd
Maar nu is het gelukkig weer helemaal oke met zijn slapen en zit er meteen ook weer ritme in
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 19:58:18 #133
24188 Belana
kloon van belana
pi_47165729
Nou ja MeNicole, nu weet je het, het is soms zo zoeken he.

Nou, we zullen wel zien met ezra, ik probeer me er maar niet druk om te maken
het is sowieso een eigenwijsje, want hij eet aan avondeten maar 2 dingen... 6maandenpotje olvarit worteltjes met kip of de broccolischotel we proberen regelmatig iets anders, maar meneer wil niks anders ook niet vers gekookt, alleen die 2 potjes lust ie. zeeeeer uitgesproken smaak zeg maar. hij lst ook geen appel, alleen peer en banaan.... gelukkig lust ie wel brood.
Ik dacht dat mijn ezraatje heel makkelijk was, maar gaandeweg
hij is ook een driftkikker... hij tijgert nu overal heen, maar als dat niet goed lukt dan zet ie het op een krijsen Kind met karakter...
stormy waters...
sailin'
pi_47165845
Komt Ezra al vooruit met tijgeren Als ik Mikael op zijn buik legt is het of krijsen is op rug terug draaien. Die maakt er helemaal geen haast van om vooruit te komen. Als ie ergens niet bij kan probeert ie het een paar keer en dan rolt ie er wel heen. Of hij begint te krijsen. En zo heel af en toe krijgt ie de hond zo gek om het te komen brengen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:02:28 #135
24188 Belana
kloon van belana
pi_47165900
ja maar Mika slaapt tot 9 uur, zullen we ruilen?
stormy waters...
sailin'
pi_47166048
quote:
Op zondag 11 maart 2007 20:02 schreef Belana het volgende:
ja maar Mika slaapt tot 9 uur, zullen we ruilen?
Om 9 uur krijgt ie zijn eerste fles daarna slaapt ie nog weer tot 10 uur en soms zelfs tot half 11 Maar liever niet ruilen nee
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:12:39 #137
24188 Belana
kloon van belana
pi_47166269
ach, Ezra komt 1 keer 's nachts, tijd is verschillend, en dan slaapt ie daarna wel door tot 8 uur hoor, dus zo erg is het niet. ga vanavond eens proberen weer om hem een late fles te geven trouwens. misschien dat dat weer helpt
stormy waters...
sailin'
pi_47166466
Ja soms is het zo lastig om te weten waarom ze wakker worden. Ik had Mika ook telkens een fles gedaan terwijl is dat helemaal niet nodig had (en niet wilde want hij moest altijd spugen na die tijd ) en ik was al helemaal bang dat ik hem dat zou gaan aanleren. Dus had al gezegd dat als ie dit weekend nog niet door zou slapen weer dat ik een paar nachten slecht ging slapen omdat ik dat flesje er weer af wilde hebben.

En terwijl ik dit typ schuift Mika op zijn buik lamgs me heen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:23:01 #139
24188 Belana
kloon van belana
pi_47166651
ligt Mika nog niet in bed dan? wow. wat een verschillen toch. Ezra gaat half 7 / 7 uur naar bed, dan is het opperdepop hoor. misschien dat dat ook wel scheelt.

Ezra heeft het ook een tijdje koud gehad, toen was ie een paar nachten echt ieder half uur wakker. nu heeft ie een lekkere warme slaapzak en een deken en dat gaat wel goed.
stormy waters...
sailin'
pi_47166909
Normaal gaat Mika om 8 uur na bed. Maar vandaag kwam ie een beetje raar uit met slapen dus was ie pas om 6 uur in bed en heeft ie tot half 8 geslapen. Dus vandaag ligt ie er een keeertje laat in
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:32:17 #141
24188 Belana
kloon van belana
pi_47167002
ik bedoelde niet dat het raar is ofzo he. maar dat weet je wel.
aha, ja, dan gaat ie nu wat later ja. nou, ik ga straks Ezra wakker maken voor een fles pap en dan zien we wel weer wat de nacht brengt.
stormy waters...
sailin'
  zondag 11 maart 2007 @ 20:35:32 #142
144006 chacama
Ondernemend!
pi_47167127
Mika, buikschuiven woh.

En Menicole. Je bent niet de enige die uit moest zoeken waarom haar baby huilde..Ik heb het met Maud ook gehad...

Geniet maar lekker van die kleine tijger.
pi_47167131
Krijgt Ezra voordat ie na bed gaat pap of een gewone fles?
Heb dat ook een tijdje met Mika gedaan maar bleek dat ie dat helemaal nog niet aankon. Had echt het idee dat dat veel te zwaar op zijn maag lag omdat ie ook vaak ging spugen na die tijd.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_47167200
quote:
Op zondag 11 maart 2007 20:35 schreef chacama het volgende:
Mika, buikschuiven woh.

En Menicole. Je bent niet de enige die uit moest zoeken waarom haar baby huilde..Ik heb het met Maud ook gehad...

Geniet maar lekker van die kleine tijger.
Ja las het net in een ander topic. Maar soms is het gewoon zo moeilijk. Tis jammer dat ze niet kunnen vertellen wat ze hebben.
Mika kan in gebaren al eten zeggen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:41:15 #145
24188 Belana
kloon van belana
pi_47167332
Ezra krijgt juist al heel lang na half 7 niks meer, dus vandaar dat we dat maar weer wel gaan proberen.

hoe "zegt" mika dat dan? wat voor gebaar? ik vind dat zo grappig
stormy waters...
sailin'
pi_47167582
Met de vingers de mond aanraken. Mika deed dat atijd al tijdens het eten (in het boekje stond ook wel dat kinderen vanuit hunzelf ook al gebaren) maar vandaag deed ie toen ik soep aan het eten was. Dus hij snapt het echt wel. En ik vind het zo leuk. Hij kent er al 2
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:50:37 #147
24188 Belana
kloon van belana
pi_47167708
dat raakt ie zelf zijn mond aan dus? heb jij dat steeds voor gedaan ook? "eten" zeggen en dan je mond aanraken? en wat is die andere? wat leuk joh!
stormy waters...
sailin'
pi_47167820
Ja ik zeg eerst eten en dan tik ik met mijn vingers van een hand mijn mond aan. Ben ook bezig met drinken, das met je duim je mond aanraken. Hij kan ook hondje. Das gewoon hijgen als een hond. Als ie onze hond ziet kijkt ie eerst na mij wat ik doen. Als ik dan hijg doet hij het ook. Hij moet daar alleen wel heel hard om lachen. Wil dat telkens filmen maar zodar ik met het fototoestel in de buurt kom word het seriese koppie te voorschijn komt
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 20:56:52 #149
24188 Belana
kloon van belana
pi_47167936
ik ga het ook proberen geeft ie nou ook op die manier aan dat ie wil eten?
stormy waters...
sailin'
  zondag 11 maart 2007 @ 21:03:04 #150
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47168167
Kan Ezra al zolang zonder eten Iris krijgt rond 20.15 uur de borst en gaat dan slapen. Ze wordt nog wakker gemaakt voor een late papfles (22.30-23.00 uur) en dan nog wordt ze snachts wakker. Wat een verschil met Amber Die kreeg nog wel lang een late fles, maar sliep tot 9.00

Dit is haar schema (richtlijn, wat eigenlijk is geen dag hetzelfde )

08.00 borst
10.00 bordje pap (half bordje eigenlijk --> 100 cc melk ipv 200 cc en dan nog gaat het niet op)
11.00 een fles met 180 of 210 cc (afhankelijk van hoeveel ze daarvoor gegeten heeft)
12.30 boterham
slapen
15.00 fruit (half potje ongeveer)
16.30 fles met 180/210 cc
18.30 groenten
20.15 borst
22.30 fles pap

Maar soms slaapt ze dan weer 2 keer op een dag, dus een ochtend- en een middagslaapje en dan is het echt vogelen Dan vervallen er hier en daar wat dingen en dan krijgt ze een fles extra ofzo
Misschien moet ik het eens gaan opschrjiven,
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  zondag 11 maart 2007 @ 21:04:09 #151
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47168209
en die gebaren.. wat leuk zeg!
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_47168415
quote:
Op zondag 11 maart 2007 20:56 schreef Belana het volgende:
ik ga het ook proberen geeft ie nou ook op die manier aan dat ie wil eten?
Nee dat komt als het goed is later. Nu doet ie het alleen als ie iets te eten ziet of als ie aan het eten is. Denk dat ie nog niet snapt dat honger gevoel aan gegeven kan worden met dat gebaar.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_47168547
@LadyS

Mika slaapt ook 2 keer op een dag. Die krijgt om 9 uur de eerste fles. Dan om half 11 fruit dan om 12 uur brood. Dan gaat ie naar bed. Om half 3 krijgt ie beker drinken met een liga en dan om 5 uur warm eten met yoghurt na. En dan gaat ie weer na bed. En dan om 8 uur laatste fles. En daarna weer na bed
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 11 maart 2007 @ 22:10:53 #154
24188 Belana
kloon van belana
pi_47171570
Vandaar dat we ezra vandaag maar weer een late fles wilde geven. overigens werd meneer net uit zichzelf al wakker ervoor

Ezra heeft 2 tukkies, 1 om een uur of half 11 en 1 om een uur of 3. hoe lang hij slaapt ie heel verschillend. soms een uur, soms 2 uur. geen peil op te trekken.
stormy waters...
sailin'
  maandag 12 maart 2007 @ 02:33:16 #155
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_47179011
ladyS vind je 2 tukjes nog veel ? hier eentje die er 3 nog doet :p
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 12 maart 2007 @ 06:52:52 #156
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47179696
Nee hoor, ik vind 2 slaapjes niet veel, maar ik moet dan weer gaan bedenken wat ze nu weer moet gaan eten
Als ze 2 slaapjes heeft, slaapt ze op ongeveer dezelfde tijden als Ezra, en daar tussen in slaapt Amber, dus dan zit ik de hele dag thuis
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  maandag 12 maart 2007 @ 07:35:38 #157
24188 Belana
kloon van belana
pi_47179809
wel een voordeel dat Liam nu van de tukkies af is

Ezra kwam vannacht om 3 uur
Nou ja, ooit gaat het beter
stormy waters...
sailin'
  maandag 12 maart 2007 @ 09:53:18 #158
108648 cattie
lieve moeder
pi_47181467
Oef, Belana, da's wel weer erg midden in de nacht! En onze theorie dat of Ezra, of Ive slecht slaapt gaat niet meer op, want Ive werd om 5.30 uur wakker en heeft toen een uur gehuild, tot ik hem van ellende maar aan de borst heb gelegd. En nu zit ik er als een zombie bij, terwijl Ive vrolijk aan het spelen is naast mij op de grond.
Ive kan nu ook tijgeren! Hij gaat alleen nog meer achteruit dan vooruit!
  maandag 12 maart 2007 @ 10:09:08 #159
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47181807
Iris was ook om 05.00 uur wakker Voordeel is wel dat Peter haar eruit haalt en bij me neerlegd, dus ik hoef alleen mijn shirt maar omhoog te trekken
Maar het was wel weer een paar slokken. (denk ik, want ik was zelf ook heel snel weer vertrokken )
Gelukkig wordt ze dan weer om 08.00 uur wakker ofzo
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  maandag 12 maart 2007 @ 10:20:15 #160
108648 cattie
lieve moeder
pi_47182062
Iris ook al! Is het de dag van de vroege kindjes ofzo?
  maandag 12 maart 2007 @ 10:21:40 #161
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_47182094
Nee.
Want míjn kindjes sliepen bij oma en die hebben de héle nacht geslapen.
Storm ook. Let op: Storm ook. Ook dus. Hij.

Nachtenlang ligt ie hier te gillen. "Geen kik, meid", zegt oma.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  maandag 12 maart 2007 @ 10:22:57 #162
24188 Belana
kloon van belana
pi_47182132
ow wat frustrerend he sugar
stormy waters...
sailin'
  maandag 12 maart 2007 @ 10:23:41 #163
133767 Libel
Mama van Aiken, Iben en Junah
pi_47182144
quote:
Op zondag 11 maart 2007 21:12 schreef MeNicole het volgende:
@LadyS

Mika slaapt ook 2 keer op een dag. Die krijgt om 9 uur de eerste fles. Dan om half 11 fruit dan om 12 uur brood. Dan gaat ie naar bed. Om half 3 krijgt ie beker drinken met een liga en dan om 5 uur warm eten met yoghurt na. En dan gaat ie weer na bed. En dan om 8 uur laatste fles. En daarna weer na bed
Amaai, MeNicole, ben je dan niet de hele dag bezig met eten geven?
Ik vind het trouwens ook wel grappig dat jullie fruit geven in de voormiddag. Hier is het schema meestal zo op die leeftijd: 's morgens fles, 's middags warm eten, 4 uur fruitpap, 's avonds brood en voor het slapen gaan fles.
En bij mijn oudste is die laatste fles er al lang af en eet hij nu dus 4 keer op een dag.
  maandag 12 maart 2007 @ 10:29:07 #164
108648 cattie
lieve moeder
pi_47182273
Oh Sugar, dat kan erg frustrerend zijn! Maar aan de andere kant, hij kan het dus wel. Da's natuurlijk wel fijn om te weten!
pi_47183114
quote:
Op maandag 12 maart 2007 10:23 schreef Libel het volgende:

[..]

Amaai, MeNicole, ben je dan niet de hele dag bezig met eten geven?
Ik vind het trouwens ook wel grappig dat jullie fruit geven in de voormiddag. Hier is het schema meestal zo op die leeftijd: 's morgens fles, 's middags warm eten, 4 uur fruitpap, 's avonds brood en voor het slapen gaan fles.
En bij mijn oudste is die laatste fles er al lang af en eet hij nu dus 4 keer op een dag.
Nee hoor. Eigenlijk alleen in de ochtend. Omdat ie dan fruit en brood krijgt. Maar 's middags juist helemaal niet. Die liga kan ie overal wel eten en 's avonds eet ie gewoon met ons mee. Heb ook wel eens geprobeerd om er iets tussen weg te laten maar dan zeurt ie er wel om. En ach hij kan het hebben

Hij heeft vannacht ook weer lekker geslapen.

Belana misschien moet Mika Ezra maar is vertellen hoe dat moet
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 12 maart 2007 @ 11:04:49 #166
108648 cattie
lieve moeder
pi_47183162
MeNicole, mag Ive dan ook op cursus bij Mika?
  maandag 12 maart 2007 @ 11:09:28 #167
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47183273
Wat fijn Sugar!! Hij kán het dus wel!!!
Ik probeer mjin moeder ook wel eens te polsen voor een logeerpartijtje, maar ik denk niet dat ze dat doet Heerlijk lijkt me dat!
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_47183286
quote:
Op maandag 12 maart 2007 11:04 schreef cattie het volgende:
MeNicole, mag Ive dan ook op cursus bij Mika?
Ive ook niet doorslapen Dacht dat ik van de week had gelezen dat ie dat nu wel deed. Was dus eenmalig Maar dan mag Ive ook mee
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 12 maart 2007 @ 11:13:18 #169
108648 cattie
lieve moeder
pi_47183374
Ive heeft geen nachtvoeding meer, maar doorslapen doet hij nog niet aan, we moeten er nog wel steeds 2x per nacht uit voor hem.
Gezellig!
pi_47183399
Vergeet ik trouwens helemaal te zeggen dat Mika vanmorgen van ons bed is gevallen Ik had hem op zijn buik gelegd want dan kan ie geen kant op dacht ik. Ik ben aan het aankleden hoor ik hem heel hard lachen, ik kijk ligt ie half op de grond en nog half op het bed. Net op het moment dat ik hem wel pakken schuift ie het laatste stuk van bed. Mijn hart slaat een paar slagen over en Mika heef de grootste lol. Maf kind
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_47185043
oei Nicole, dat moet schrikken zijn zeg!
Ronja lijkt door d'r ergste dipje heen. Ze speelt weer lekker alleen in de box en gaat ook weer rustig slapen na haar nachtvoeding.
We nemen haar nu tussen ons in als ze moeilijk doet snachts en tot onze verbazing is het nu mogelijk om haar met een knuffel en een speen weer in slaap te laten vallen. Ik heb goede hoop dat ze zo langzaam van de nachtvoeding af went.

Wat een verschil in kindjes, leuk!
Ronja eet nog heel onregelmatig. Dat komt deels doordat we het erg druk hebben, erg moe zijn en dus zelf het liefste met een pizza of een eenpansmaaltijd op de bank zakken.
Ze eet een keer per dag iets van brood (of een soepstengel, rijstewafel, etc.) en een keer fruit en-of groente. Er zijn echter ook dagen dat ze alleen een koekje of zelfs niets wil eten.
Gister at ze echter een hele banaan achter elkaar op dus ik denk dat ze ook op het gebied van eten gesprongen is, we zullen zien wat ze vanavond met haar groente (biologische groentemix uit de AH-vriezer, bedankt voor de tip Nebelung!) doet.
  maandag 12 maart 2007 @ 13:21:21 #172
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_47187776
Oh Menicole, mijn hart zou ook overslaan zeg!! Wel leuk dat Mikael erom kon lachen. Kids...
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_47188703
menicole wat een boefie zeg. mama laten schrikken en zelf heel hard lachen.

volgens mij mag ik heel hard in mijn handjes knijpen als ik jullie verhalen lees over het doorslapen.
Renske(nu 10 weken) slaapt eigenlijk van 19.30 tot 6.30-7.30 om 23.00uur krijgt ze een flesje.
overdag is ze wel heel actief, dus dat scheelt volgens mij ook.
mama van 3 kids!
pi_47189268
quote:
Op maandag 12 maart 2007 13:46 schreef Popples het volgende:
menicole wat een boefie zeg. mama laten schrikken en zelf heel hard lachen.

volgens mij mag ik heel hard in mijn handjes knijpen als ik jullie verhalen lees over het doorslapen.
Renske(nu 10 weken) slaapt eigenlijk van 19.30 tot 6.30-7.30 om 23.00uur krijgt ze een flesje.
lekker joh
quote:
overdag is ze wel heel actief, dus dat scheelt volgens mij ook.
Ik denk niet dat activiteit overdag echt te koppelen is aan doorslapen. Althans, niet in de vergelijking actief overdag = doorslapen snachts.
Heel veel kinderen slapen juist heel slecht als er overdag te veel drukte is.
Het wakker worden snachts komt ook in mijn ogen bijna nooit doordat kinderen echt wakker zijn. Het is meer een peilen of mama/papa er nog is, gewenning aan een slokje drinken of echt honger.

Ook volwassenen hebben momenten in de nacht dat ze even heel licht slapen. Je slaapt ook zo weer in dus je weet er weinig van als je opstaat, maar bijna iedereen is wel een of twee keer wakker of tegen de grens van wakker zijn aan.
Kinderen hebben nog zo'n afhankelijkheid van de ouders dat ze vaak op die momenten even willen laten weten dat ze er zijn. Da's een ingebouwde veiligheid voor het kind want het laat de ouders weten dat het kind er nog is. Dat we inmiddels als ouders meer waarde hechten aan een nacht doorslapen en dat we er best op kunnen vertrouwen dat het kindje er nog is de volgende ochtend staat niet standaard in ons lichaam geprent, dat moeten we leren.
pi_47189989
Leggen jullie je kindjes wel eens gewoon zo op de grond? Ik leg Mika altijd op een boxkleed maar heb het idee dat ie daardoor niet vooruit komt qau tijgeren. Op bed lukt het hem namelijk wel en als ie naast het kleed rolt lukt het heel soms ook. Maar zou het niet te koud zijn zo op de grond
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_47190153
quote:
Op maandag 12 maart 2007 14:21 schreef MeNicole het volgende:
Leggen jullie je kindjes wel eens gewoon zo op de grond? Ik leg Mika altijd op een boxkleed maar heb het idee dat ie daardoor niet vooruit komt qau tijgeren. Op bed lukt het hem namelijk wel en als ie naast het kleed rolt lukt het heel soms ook. Maar zou het niet te koud zijn zo op de grond
Als het niet over de grond tocht zal het toch wel meevallen? Ronja ligt vaak op de grond, gewoon op het vrij stevige vloerkleed.
  maandag 12 maart 2007 @ 14:27:05 #177
108648 cattie
lieve moeder
pi_47190157
MeNicole, ik leg Ive altijd in de woonkamer op een kleed (we hebben parket), maar daar rolt hij zelf vanaf. In andere kamers leg ik hem wel eens op de vloerbedekking. Hij kan dan idd beter vooruit komen (of achteruit, hij tijgert nu vooral nog achteruit ).
pi_47191054
Wij hebben overal laminaat en geen vloerkleed. Maar bedenk me dat ik wel zo'n speelkleed heb waar ie straks met auto's op kan spelen. Misschien dat ik die neer kan leggen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 12 maart 2007 @ 14:55:08 #179
108648 cattie
lieve moeder
pi_47191266
Dat is denk ik wel lekker voor hem. Ive ligt veel op dit kleed: (hier met Jetske!):
pi_47191350
Ik vind Ive zo'n leuk manneje. Die lacht op foto's zo leuk. Ik krijg Mika nooit lachend op de foto. Alleen verbaasd
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 12 maart 2007 @ 15:14:20 #181
108648 cattie
lieve moeder
pi_47192007
Ik heb ook hele series foto's waar hij niet lacht hoor! Maar ik maak er zoveel dat hij er ook wel eens lachend op staat.
  maandag 12 maart 2007 @ 15:32:28 #182
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_47192622
Wat een leuk kleed en wat een leuke kindertjes
Ik leg Iris hier altijd gewoon op de grond
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_47192722
wat doen jullie aan mondverzorging bij de pukkies-met-tandjes?
  maandag 12 maart 2007 @ 15:40:29 #184
108648 cattie
lieve moeder
pi_47192952
Nog niets...
De tandpasta voor baby's staat al klaar, ik moet er nu echt een keer mee beginnen. Ive's boventandjes komen nu ook al bijna door!
  maandag 12 maart 2007 @ 15:42:59 #185
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_47193070
Ik ben ook gezegend met Lotte, laatste fles krijgt ze rond 20 uur, daarna nog even spelen en slapen, dan slaapt ze door tot een uur of 8 's morgens!

ben net op het CB geweest, Lotte was eht er niet mee eens, die wilde liever slapen (en logisch). Ze weegt nu 6260, en is 62.5 cm lang. Wat gaat dat snel!

Ook rolt ze al bijna zelf op haar buik en probeert vervolgens te tijgeren (of iets wat erop lijkt) hahaha leuk gezicht is dat!
Ze heeft ook prikken gehad, maar eens kijken wat ze vanavond gaat doen. Vorige keren heeft ze er erg om geuild... het hoort erbij morgen is het weer over!
pi_47193311
quote:
Op maandag 12 maart 2007 14:21 schreef MeNicole het volgende:
Leggen jullie je kindjes wel eens gewoon zo op de grond? Ik leg Mika altijd op een boxkleed maar heb het idee dat ie daardoor niet vooruit komt qau tijgeren. Op bed lukt het hem namelijk wel en als ie naast het kleed rolt lukt het heel soms ook. Maar zou het niet te koud zijn zo op de grond
Ik leg Fons ook veel gewoon op de grond op zijn buik. Op zo een kleed kan hij idd weinig.
En als het echt te koud is denk ik dat hij wel zou wenen.
pi_47197105
Hoi
Damian is vandaag 19 dagen oud en hij doet het erg goed!
Hij is erg alert en reageert op elk geluidje.
Hij is al 5 keer uit zichzelf van zijn rug naar zijn zij gedraaid.
De nachten die hij slaapt lijken steeds langer te worden. Hij krijgt rond 11 uur zijn laatste flesje en in het begin sliep hij dan maar door tot 2 of 3 uur maar nu al tot 5 uur, vanochtend zelfs half 6. Sinds 3 dagen is hij van 7 flesjes over op 6 flesjes, dus hopen dat het zo blijft.
Hij heeft wel zo zijn huiluurtjes maar gelukkig zijn die overdag.
  maandag 12 maart 2007 @ 17:26:29 #188
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_47197358
Ohh Lotte is net zelf twee keer achter elkaar van haar rug naar haar buik gedraaid!

Damien, nog zo'n knapperd! (eff huilen mag best hoor!)
pi_47197737
appelsap wat een lief kereltje heb je zo te lezen.

wat knap van lotte ik80
mama van 3 kids!
  maandag 12 maart 2007 @ 18:00:18 #190
1762 YPPY
Yppiaans
pi_47198365
Anna's waterpokken zijn al van maanden terug Moonah.

Anna ligt vaak op een kleed op de grond. Het laminaat vinden we te koud.

Ze krijgt nu tandjes. Twee tegelijk zelfs. Meteen maar goed. Volgende week tandpasta halen.

Afgelopen weekend zijn we weggeweest met de schoonfamilie. Wat ben ik blij dat we geen strak schema aanhouden, dat is lastig met allemaal tijden. 's Ochtends vroeg was er babyzwemmen, daar ben ik met Anna geweest, echt leuk was dat.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_47198968
quote:
Op maandag 12 maart 2007 15:40 schreef cattie het volgende:
Nog niets...
De tandpasta voor baby's staat al klaar, ik moet er nu echt een keer mee beginnen. Ive's boventandjes komen nu ook al bijna door!
Wij ook nog niet. Ik ga me binnenkort maar inlezen over de effecten van fluor want daar zijn de meningen toch wel erg over verdeeld.
pi_47199422
quote:
Op maandag 12 maart 2007 18:19 schreef owlet het volgende:

[..]

Wij ook nog niet. Ik ga me binnenkort maar inlezen over de effecten van fluor want daar zijn de meningen toch wel erg over verdeeld.
pffff, soms is het best vermoeiend dat er tegenwoordig bij bijna alles een diepgaand onderzoek moet worden gedaan voordat je je kind iets geeft. Wat zijn de meningen over fluor dan?
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 12 maart 2007 @ 18:35:49 #193
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_47199512
owlet ik ben begonnen met een keer per week poetsen en dat langzama opgebouwd , hier gebeurt het inmiddels onder luid protest, maar is toch beter.
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 12 maart 2007 @ 18:46:53 #194
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_47199928
Fluor(=fluoride): Fluoride komt in zeer kleine hoeveeldheden voor in bijna alle voedingsmiddelen. In thee en in zeevis zit relatief veel fluoride. Het is belangrijk voor de stevigheid van botten en beschermt je tanden. Omdat onze voeding te weinig fluoride bevat om een goede bescherming te geven tegen tandbederf, is extra fluoride nodig in de vorm van tandpasta. Dit is belangrijk voor volwassen en ook voor kinderen
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 12 maart 2007 @ 19:34:24 #195
56471 pinquit
oh my lama!
pi_47201958
ik poets bij Max wel elke dag (soms schiet het er een keer bij in ) en hij gaat het steeds minder vervelend vinden. Als ik het eerst voor doe bij mezelf en hij mag het zelf doen is er niks aan de hand

Ik heb vroeger fluoride tabletjes gekregen, tandpasta hoefde toen nog niet geloof ik. maar dat is nu niet meer, dus vandaar dat er gewoon baby-fluoride tandpasta is.
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_47203099
Welkom Appelsap en Damian

Juliette's speelkleed ligt op een slaapzak (opgevouwen), je ziet de slaapzak niet maar ze ligt dan wel wat meer van de grond en warmer.

Bij Myrthe hebben we de eerste tijd fluorvrije kindertandpasta van de reformzaak gebruikt (bijv iets als http://www.weleda.nl/index.php?id=513) , en na een tijdje gingen we 2x per dag poetsen; 1x met gewone peutertandpasta en 1x met reformtandpasta. Vanaf haar 2e ongeveer alleen nog gewone peutertandpasta.
pi_47203403
Maar waarom fluorvrije pasta? Wat is er slecht aan?
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 12 maart 2007 @ 21:01:58 #198
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_47205750
Volgens mij heb ik bij Saskia in het begin met zo'n zacht rubber borsteltje gepoetst en gewoon met water.
Pas later met tandpasta (en dan gewone peuterpasta). Weet ook niet wat de fluor-discussie in/inhoudt hoor, snoopy
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_47206012
quote:
Op maandag 12 maart 2007 20:04 schreef poemojn het volgende:
Welkom Appelsap en Damian

Juliette's speelkleed ligt op een slaapzak (opgevouwen), je ziet de slaapzak niet maar ze ligt dan wel wat meer van de grond en warmer.

Bij Myrthe hebben we de eerste tijd fluorvrije kindertandpasta van de reformzaak gebruikt (bijv iets als http://www.weleda.nl/index.php?id=513) , en na een tijdje gingen we 2x per dag poetsen; 1x met gewone peutertandpasta en 1x met reformtandpasta. Vanaf haar 2e ongeveer alleen nog gewone peutertandpasta.
Dat is dus ook wat wij met Ronja gaan doen. Fluor heeft een positieve werking op het glazuur maar een negatieve werking op het tandbeen en vooral het skelet als ik het goed begrijp.
Da's niet erg voor volwassenen en wat grotere kinderen maar bij van die kleintjes onder de peuterleeftijd is de marge zo klein en zit je al snel met een (kleine) overdosering.
Het zorgt voor verharding (dat wil je ook als het om de tanden gaat!) maar te veel verharding van een lichaampje dat nog erg plooibaar moet zijn is niet je van het.
Mijn huisarts is van mening dat we helemaal geen fluorhoudende pasta moeten gebruiken als ze in de groei is maar mijn tandarts daarintegen vind dat we gewoon met fase 1 pasta moeten poetsen.
Twee vakgebieden die elkaar dus tegenspreken. Tandarts kijkt alleen naar de tanden, huisarts alleen naar de rest van het lichaam
Wij kiezen denk ik voor de tussenweg. Eerst nog geen fluor, later wel maar minder.
pi_47206169
Ben ook meteen begonnen met peuterpasta toen Ambers tandjes doorkwamen. In het begin vond ze tandenpoetsen wel leuk, maar op een gegeven moment werd het vechten en nu poetsen we gewoon even een maandje niet (op advies cb)
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')