Laptop ga ik deze zomer halen van het vakantiegeld
Senesta ik wilde Sint Janskruid gaan kopen vandaag maar als ik nu even aanvoel dan merk ik dus een verbetering vergeleken met gisteren en als ik dan een verbetering opmerk tussen 2 dagen dan denk ik dat ik het ook uit mezelf kan. Een uitlaatklep zoeken is nodig ook, ook daar ben ik nu mee bezig. Een goede uitlaatklep waarbij ik alles eruit kan gooien. Heb vaak het idee dat de emmer over aan het lopen is en dan is een uitlaatklep wel zo handig
![]()
Schrijven op fok! zag ik vaak als uitlaatklep maar op een gegeven moment helpt dat ook niet meer als ik constant ermee bezig ben.
Alsnog is het stuiteren. Ik stuiter in de ellende en stuiter eruit, en dan gebeurt het bij Sint Janskruid wellicht dat ik weer tegen de manie ga aanstuiteren wat daarna weer voor problemen kan zorgen.
Evenwicht zoeken en dan is het vanzelf zo dat hersens uit evenwicht kunnen zijn wat de ellende naar voren zegt wat jij beweert Senesta. Hersens uit evenwicht en alles in het leven is uit evenwicht. Alles heeft te maken met de hersens die uit evenwicht zijn en dan komen er problemen bij wegens bepaald gedrag maar het is alleen hetgeen tussen de oren dat speelt. Dat is het grootste probleem. Geef me dan maar een gebroken arm hoewel ik nog steeds de uitdaging inzie om er wat van te maken ondanks hersens die hier en daar complex zijn.
Zonlicht dat te snel wordt afgebroken en dan op dagen als vandaag met veel licht waar het vanzelf lichter is
![]()
Probleem is hersens uit evenwicht en daarna komt het gedrag dat ermee gepaard gaat. De stemmingen en al die berichten hier online en het leven buiten online. Maar er is maar 1probleem en dat zijn dus de hersens. Inzien dat het slechts de hersens zijn maakt het minder erg dan het eerst lijkt te zijn. Hoe minder problemen ik inzie des te minder er overblijven om druk over te maken
![]()
De een heeft astma, de ander heeft reuma en nog iemand breekt ieder jaar zijn been. Ik heb hersens die geen balans vertonen en ik heb last van de seizoenswisselingen. Peace of cake of niet
![]()
Dit is voor mij dus een manier om ermee te leren omgaan. Alle gevolgen van een gebrek aan evenwicht kan ik maar beter buiten beschouwing laten, het gaat om het gebrek aan evenwicht in de hersens, dat is de boosdoener. Het gedrag en de stemming is een logisch gevolg waar ik amper invloed op had maar waar ik wel invloed op wil krijgen. Al doende leren, en zeker niet de moed opgeven. Gisteren gooide ik de handdoek in de ring en zei ik dat ik geen zin meer had om iedere keer weer ermee door te gaan, maar ook dat is geen manier om ermee om te gaan. We zullen doorgaan, en dan hopen dat er ooit iets uitgevonden wordt dat staat voor balans. Een gezond iets.
Soms spookt het idee in mijn hoofd waarom ik zelf geen invloed kan uitoefenen op de chemische balans in de hersens omdat ik me niet als slachtoffer wil zien, maar dan denk ik vanzelf dat het lichaam zelf stoffen aanmaakt en dat het in de natuur zit van mij. Alsnog lijkt een situatie waarbij ik directe invloed heb op alle processen in het lichaam ideaal. Maar zo zouden er amper problemen overblijven.
Op zoek naar evenwicht dus
![]()
Eens genieten van het leven zonder bijbedoelingen dus ook een keer. Ik zeg wel dat ik tijdens manie geniet van het leven maar ik ben dan zo druk met alles dat ik niet echt geniet van het leven zoals het leven is. Nep-genot.
Nu naar buiten weer
Evenwicht en balans vinden is voor mij misschien het grootste doel in mijn bestaan. Ik was even buiten met gezicht in de zon proberen aan te voelen waar de dis-balans zit in mijn hoofd, maar dat kan al snel leiden tot vreemde spuisels en ik wil geen vreemde spuisels meer spuien
![]()
Nu naar buiten met Bob Marley op de mp3 speler
![]()
Evenwicht
![]()
Zo'n mooi woord. Evenwichtig en in balans. Toch eens op zoek in de bibliotheek naar boeken daarover.
Wilde een nieuwe post maken maar ik laat iemand anders het topic sluiten, ik heb de laatste 3 nieuwe geopend, nu is het de beurt aan iemand anders
[ Bericht 6% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 12-03-2007 15:45:05 ]