Dat klinkt als een Hoempapa-versie van Cambodia van Kim Wildequote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:40 schreef RvdLinden het volgende:
hey ik wil eigenlijk weten hoe dit nr heet..
http://video.google.nl/videoplay?docid=-9001639448425030040
daarom zeg ik toch ook `het origineel'...... Ik ben verder niet thuis in dit soort muziek dus ik zou het verder ook niet weten, maar gelukkig heb je hem al gevonden.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:58 schreef RvdLinden het volgende:
maar ik bedoel eigenlijk deze versie...
oepsquote:
http://home.hetnet.nl/~sixties/LYRICS/1967/6709160112.htmlquote:Op vrijdag 2 maart 2007 00:07 schreef PeZu het volgende:
ja ik zoek ook een nummer
redelijk oud, een klassieker
ik weet maar 1 zin half half
......., is it true what mommy, did you walk away, oh noo oh noo
ofzo
ik kan er maa rniet opkomen
Ik denk dat je de Bacardi Mojito bedoeld?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:35 schreef Turbomuis het volgende:
Op ster.nl kan ik er nix van vinden, dus dan maar hier de vraag: De nieuwe reclame van Baileys, met dat feest, de barman maakt een ritme, en opeens stoptie even, en gaat dan weer door. Iemand enig idee welke muziek dat is?
Nee gewoon Vorwerkquote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:07 schreef RvdLinden het volgende:
gevonden, iets met vorwerk heeft t gemaakt
Yep, die bedoel ik!quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:42 schreef Ballistic het volgende:
[..]
Ik denk dat je de Bacardi Mojito bedoeld?
http://www.bacardimojito.com/home/loop.mp3 ?
In geval van ja:
http://www.youtube.com/watch?v=iy-vUCIm04M
Erik Mesie - Swingkingquote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:35 schreef Me_Wesley het volgende:
Ik zoek een nummer dat pas voorbij kwam op het karweibandje in ons filiaal ()
Gaat ongeveer als: "ik ben een jojo, ik ben een pretpet, ik ben een mooiboy" of iets in die strekking.
Wie helpt me?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |