Prima maar nu zien we dus uberhaupt geen plaatje.. iig niet iets wat een album moet voorstellen..quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:26 schreef n0r het volgende:
[..]
Ja, even daar geupload, anders zag je het meteen aan de source
Beatles -The White album 1968quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:31 schreef n0r het volgende:
Bimmel + 1quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:37 schreef Bimmel het volgende:
Led Zeppelin IV
Zie de openingspost...quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:41 schreef n0r het volgende:
Is er iemand die de scores enigzins bijhoudt?
Heb je de openingspost gelezen?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:41 schreef n0r het volgende:
Is er iemand die de scores enigzins bijhoudt?
Dit weekend komt er weer een telronde.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:41 schreef n0r het volgende:
[..]
Is er iemand die de scores enigzins bijhoudt?
Juistemquote:
Klopt, op hun eerste plaat stond het welbekende nummer 'Now I Wanne Sniff Some Glue'. Nu hebben ze dus voor de grap op Leave Home (dat album) een nummer gemaakt 'Carbona Not Glue'. Carbona is een of ander schoonmaakmiddel-merk, en die stelden dit niet erg op prijs, vandaar dat het daarna gedwongen van het album is gehaald, en vervangen eerst door 'Babysitter', en later door 'Sheena Is A Punkrocker', zoals Licko al zei.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:08 schreef Licko het volgende:
carbona not glue, dit werd vervangen door babysitter omdat er een bedrijf bestond met de naam 'carbona'
even voor de orde; babysitter werd later weer vervangen door sheena is a punkrocker omdat ze naar een andere uitgever gingen
dit is wel goed, maar niet het woord+nummer waar ik op doelquote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:14 schreef knars het volgende:
"fuck", in het "mother, i want to **** you" stukje uit The End
[Mother I want to] Fuck [you] in The End?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:13 schreef Licko het volgende:
even een vraag die niet over the ramones gaat:
Welke woord van welk nummer mochten The Doors niet meer zingen vanwege hun uitgever?
inkoppertje!
je zit in de buurt, maar verkeerde nummerquote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:15 schreef knars het volgende:
bedoel je higher uit Light my fire dan?
goede woord, verkeerde nummerquote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:15 schreef n0r het volgende:
"She gets (HIGH)" in 'Light My Fire'
Klopt, dat was vanwege TV uitzending.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:16 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Dat was niet vanwege de uitgever.
jah, idd, my badquote:
n0r +1quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:15 schreef n0r het volgende:
"She gets (HIGH)" in 'Break On through'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |