JP op een spandoek!quote:Skyboxhouder schenkt spandoek aan supporters
Binnenkort zal Stadion Galgenwaard voorzien zijn van een tweede spandoek. Naast het spandoek op de Bunnikside, dat geschonken is door Amstel, zal de Cityside binnenkort drie Utrecht legendes tonen: Jan Willem van Ede, Leo van Veen en Jean-Paul de Jong.
Dit spandoek, dat een afmeting heeft van ca 30 bij 15 meter, wordt door skyboxhouder Pergo geschonken aan de supporters. 'Een geweldig initiatief, waar wij volledig achterstaan en dat de sfeer in ons stadion alleen maar vergroot', aldus voorzitter Jan Willem van Dop. Naar alle waarschijnlijkheid zal het spandoek bij de eerste wedstrijd in de play-offs voor het eerst in Galgenwaard te zien zijn.
Ik heb genotenquote:Op maandag 23 april 2007 09:50 schreef PBateman1978 het volgende:
Het mooiste was gewoon de desillusie in het uit-vak na de 1-1.
Al die huilende shirts hihi
Gewoon grappig als aartsvijand door jullie toedoen kampioen zou worden. Daar zijn leuke liedjes over te makenquote:Op zondag 22 april 2007 18:04 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Nee, je moet PSV lekker laten winnen ... je hebt de punten zelf ook helemaal niet nodig![]()
Ach, wie weet geven jullie zelf de 5e plek weg en mogen jullie tegen ons in de play-offs, dan praten we verder.quote:Op maandag 23 april 2007 11:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Gewoon grappig als aartsvijand door jullie toedoen kampioen zou worden. Daar zijn leuke liedjes over te maken
"Ze zijn een vriend van de joden........"
Dus we hadden die wedstrijd gewoon weg moeten gevenquote:Op maandag 23 april 2007 11:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Gewoon grappig als aartsvijand door jullie toedoen kampioen zou worden. Daar zijn leuke liedjes over te maken
"Ze zijn een vriend van de joden........"
Dat zongen de PSV-ers ook! Heerlijk toen we er met zijn allen keihard overheen gingen met "Koeman is een jood" Toen waren ze in een keer stil daar.quote:Op maandag 23 april 2007 11:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Gewoon grappig als aartsvijand door jullie toedoen kampioen zou worden. Daar zijn leuke liedjes over te maken
"Ze zijn een vriend van de joden........"
Wat dacht je dan van al die PSV-ers die op de hoofdtribune en er tegenover zaten? Ik heb even goed rondgekeken na de goal van Affelay, en er waren er behoorlijk wat.quote:Op maandag 23 april 2007 09:50 schreef PBateman1978 het volgende:
Het mooiste was gewoon de desillusie in het uit-vak na de 1-1.
Al die huilende shirts hihi
Dat zeg ik niet. Ik vond het alleen wat raar dat er weer zo tegen PSV werd gezongen in plaats van voor de eigen club. Helemaal niets voor PSV. En straks alles in Amsterdam. Bedankt Utrechtquote:Op maandag 23 april 2007 11:18 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Dus we hadden die wedstrijd gewoon weg moeten geven
Ik heb het toch niet over Heerenveenquote:Op maandag 23 april 2007 11:30 schreef PBateman1978 het volgende:
SCH is zich gewoon alweer aan het indekken voor wanneer Heerenveen alles uit handen geeft en met lege handen staat na de playoffs.
Vind jij het niet geestig dan? Het zag er weer zo grappig uit, dat opportunistische gezang gisteren tegen PSV terwijl ze Ajax in het zadel helpen. Vind ik gewoon grappig om te zien en volgens mij zitten die Utrechters er hier ook wel mee maar durven ze dat niet hardop te zeggen ofzo. Of zijn ze bij FC Utrehct in eens vrienden van Ajax....quote:
Dat snap ik maar daar reageer ik niet op. Daar gingen die liedjes toch niet over?quote:Op maandag 23 april 2007 12:00 schreef PBateman1978 het volgende:
Snap nou eens dat we gewoon blij waren met dat puntje, omdat wijzelf graag 9e willen worden.
Wij houden nou ook eenmaal van de tegenstander narren, helemaal als het er eentje is die zo het kampioenschap verspeelt.quote:Op maandag 23 april 2007 12:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat snap ik maar daar reageer ik niet op. Daar gingen die liedjes toch niet over?
Da's jullie kenmerk inderdaad. Daar reageer ik op en dat krijg je dan terugquote:Op maandag 23 april 2007 12:04 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wij houden nou ook eenmaal van de tegenstander narren, helemaal als het er eentje is die zo het kampioenschap verspeelt.
Niks vreemds aan.
Ik vind het hier veel te gezellig. Jullie zijn altijd zo heerlijk kregelig en onzekerquote:Op maandag 23 april 2007 12:07 schreef PBateman1978 het volgende:
Fijn om te weten hoor, ga je nu weer terug naar je Heerenveen topic ?
Kun je daar lekker praten over hoe jullie je eigen team gaan aanmoedigen zondag
jij weet niet wat je zegt, jammer is dat.quote:Op maandag 23 april 2007 12:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Da's jullie kenmerk inderdaad. Daar reageer ik op en dat krijg je dan terug![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |