Verkeerd geformuleerd. Ik ken dus alleen maar Rotterdammers die het mooi vinden. Van niet Rotterdammers hoor en lees ik veel negatieve dingen over onze architectuur en skyline.quote:
Ohw, okay. Jaloezie.quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:35 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
[..]
Verkeerd geformuleerd. Ik ken dus alleen maar Rotterdammers die het mooi vinden. Van niet Rotterdammers hoor en lees ik veel negatieve dingen over onze architectuur en skyline.
Klopt helemaal!quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:42 schreef Roy_vdm het volgende:
Rotterdam had voor de Tweede Wereldoorlog natuurlijk erg mooie gebouwen, zoals de theaters van Tuschinsky.
helemaal mee eens! mooi, ook van binnen!quote:
In het Magna Plaza zijn nog talloze details te zien die eraan herinneren dat het vroeger als postkantoor fungeerde. Buiten op de hoek zie je bijvoorbeeld nog brievenbussen in de muur verwerkt. Als je onder de letters "Magna Plaza" (dus voor de ingang) staat kun je, achter diezelfde letters, nog de oude tekst "Posterijen" of iets dergelijks lezen.quote:Op woensdag 7 maart 2007 22:08 schreef Sanne_ het volgende:
[..]
helemaal mee eens! mooi, ook van binnen!
wel duur..![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:43 schreef Noork het volgende:
Het NN gebouw vind ik hiervoor wel in aanmerking komen.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 23 januari 2010 17:33 schreef eigendeegcookie het volgende:
[..]
Valt wel mee , van mij mogen ze in elke stad zo'n ding naast t centraal station zetten ,
is wel makkelijk als je even niet weet waar je bent ,loop rustig door , om de hoek is tie meestal weer wel te zien.
Doe jij dat dan maar, dan ga ik even op zoek naar plaatjes van paleis Soestdijk.quote:
Calypso vind ik wel een erg ongelukkig gekozen naam , aangezien die wittige sectie drvan scheef is.quote:Op zaterdag 23 januari 2010 20:43 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Deze wilde ik ook zojuist posten.![]()
De Calypso Rotterdam:
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |