quote:Iedere woensdag om 20.30 uur kunt u op Nederland 1 kijken naar Hello Goodbye, met Joris Linssen.
Op Schiphol is het 24 uur per dag een komen en gaan van mensen; iedere minuut een ontmoeting of een afscheid. Hello Goodbye gaat op zoek naar bijzondere verhalen die hier achter schuilen. Verhalen van ontmoeting en hereniging, van vreugde en verdriet.
Hello Goodbye vraagt uw hulp!
We zijn op zoek naar mensen uit het buitenland die naar Nederland komen om, misschien wel voor het eerst sinds lange tijd, hun familie en/of dierbaren in de armen te sluiten. Woont u zelf in het buitenland en komt u binnenkort om deze reden naar Nederland, of kent u iemand die zo'n bijzondere ontmoeting/hereniging te wachten staat? Mail ons dan en misschien maken wij de volgende aflevering van Hello Goodbye met u!
quote:In de vijfde aflevering van Hello Goodbye wacht een moeder op haar 46-jarige zoon, die zijn eerste vriendin in Paramaribo heeft opgezocht en vertrekt een man met zijn dochtertje, precies één jaar na de onverwachte dood van zijn vrouw, naar Brazilië. Verder praat Joris met een emotionele man die zijn gezin in Peru heeft moeten achterlaten, in afwachting van een nieuwe verblijfsvergunning, vertelt een man hoe hij via internet de liefde heeft gevonden in Kazachstan en legt een moeder haar verschillende emoties uit nu haar adoptiezoon zijn biologische moeder heeft ontmoet.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 20:54 schreef Wup het volgende:
LOL, dat is op Ned 1
Die kale?quote:Op woensdag 28 maart 2007 20:38 schreef MissX het volgende:
Wat is die gast naief zeg.
quote:Op woensdag 28 maart 2007 21:03 schreef MissX het volgende:
[..]
Ja, die met die Dominicaanse vriendin.
In veel gevallen erger ik me dood aan je posts, en in dit geval helemaal. Je hebt duidelijk geen idee van de invulling van het programma.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:44 schreef sanni het volgende:
Nou... ik weet niet wat nou echt zo byzonder hieraan is maar ik vind het gewoon
nikseggende exploitatie van iets dat dagelijks gebeurd. Om dat nu te verslaan en
te brengen alszijnde iets byzonders...![]()
Benieuwd naar jouw baan isquote:Op donderdag 29 maart 2007 09:54 schreef NotoriousJw het volgende:
Ik werk zelf op Schiphol, maar je denkt er niet eens bij na wat voor een verhalen al die mensen met zich meedragen als ze staan te wachten.
Mee eens, op een of andere manier raken die verhalen je gewoon. Het zijn ook echt niet allemaal tranentrekkende verhalen. Ik kan ook echt helemaal blij worden, van die mensen die elkaar weer zien. Of dat nou zoals sommige na 2 weken is of andere na tientallen jaren. Of zoals vandaag, zo een stel wat al 55 jaar getrouwd is. En hoe lief die dan afscheid nemen als zij 11 dagen op vakantie gaat. Ik vind het een erg mooi programma.quote:Op woensdag 4 april 2007 21:43 schreef Casparovvv het volgende:
Schop.
[..]
In veel gevallen erger ik me dood aan je posts, en in dit geval helemaal. Je hebt duidelijk geen idee van de invulling van het programma.
OT: Dit is het enige programma waar ik echt voor ga zitten. Het is vaak zo ontroerend en mooi om te zien, en in mijn geval zijn veel dingen herkenbaar. Joris doet het op een hele goede manier en weet op de een of andere wijze altijd die mensen aan het praten te krijgen. Vandaag was de laatste aflevering van dit seizoen, erg mooi. Een meisje/jonge vrouw die haar vader na veertien jaar weer ontmoet, nadat hij naar Israel vertrokken was vanwege de scheiding tussen hem en de moeder van het meisje. Ik vind dat het programma onderschat wordt, zeker in vergelijking met andere nietszeggende programma's op de Nederlandse tv.
Dat was echt een heel leuk stel. Zo leuk dat ze zo open zijn en bij de tijd. 'Sjepcam?'quote:Op donderdag 5 april 2007 01:06 schreef MissX het volgende:
Of zoals vandaag, zo een stel wat al 55 jaar getrouwd is. En hoe lief die dan afscheid nemen als zij 11 dagen op vakantie gaat. Ik vind het een erg mooi programma.
Mooi programma ja.quote:Op donderdag 15 maart 2007 15:46 schreef Marty het volgende:
Even een schopje.
Mooi programma!
Iemand die het gisteravond heeft gezien?
Het was dus al in de eerste uitzendingquote:Op zondag 25 mei 2008 20:15 schreef Ole het volgende:
Vorige week is een vriendin van me op Schiphol gefilmd/
Het komt jammer genoeg pas na de zomer op tv
Er staan er al 3, dus je vriendin staat er vast ook tussenquote:Op donderdag 11 september 2008 13:04 schreef Ole het volgende:
[..]
Het was dus al in de eerste uitzending![]()
hopen dat ie nog op uitzendinggemist staat
Ja klopt, was ,t ff een beetje vergeten hoe ,t precies zat.quote:Op vrijdag 26 september 2008 17:23 schreef Sunnythesun het volgende:
Ja, dat vertelde die man die net een geliefde oom had begraven. Hij was op dat moment zelf op vakantie ergens in Thailand oid. Zijn collega was de gene die de metro gemist had. Bijna zijn hele bedrijf, ruim 600 man/vrouw zijn omgekomen als ik het goed begreep.. Heftig hoor! Kreeg ook het idee dat hij het niet verwerkt had, hij is gewoon door gegaan met leven en heeft de gebeurtenis zo ongeveer 'genegeerd'. Althans, dat ik het beeld wat ik kreeg van zijn verhaal..
En ondanks dat je zo iemand helemaal niet kent, vind ik het heel fijn om te horen dat het dan goed gaat met die mensen die zo iets mee maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |