Niet gaar is juist goed!quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:38 schreef Viking84 het volgende:
biefstukverhaal
Uhm nee toch? Ik plaats dat altijd in de categorie aardappels/pasta/rijst/bruine bonen. Als je het zo bekijkt zijn aardappels ook groente.quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:36 schreef Viking84 het volgende:
[..]
want bruine bonen is geen groente?
dat dacht ik ookquote:Op woensdag 28 februari 2007 18:54 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Uhm nee toch? Ik plaats dat altijd in de categorie aardappels/pasta/rijst/bruine bonen.
Nou, die van mij was nog donkerrood en koud van binnen na 2 minuten. Dus ik denk dat dat een beetje teveel 'niet gaar' isquote:Op woensdag 28 februari 2007 18:53 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Niet gaar is juist goed!![]()
Gewoon hoog vuur, qua vet is eigenlijk een combinatie van boter en olie het beste, maar goed, dat is voor fijnproevers. Geen zout of peper erop, en niet erin prikken. Paar minuten (3 ofzo totaal? Ik gok altijd gewoon, hangt er ook vanaf hoe dik je biefstuk is...) op hoog vuur bakken, en dan zou ik hem al opeten, maar als je hem iets gaarder wilt hebben zet je het vuur iets lager en maak je hem zo gaar als je wilt. Je kunt voelen aan hoe hard het ding 'veert', hoe gaar ie is.
Zo doe ik het tenminste altijd, maar ik doe het meer op gevoel dan op de kookwekker, dus ik weet niet of je er iets aan hebt![]()
Ja, zo kan ik het ookquote:Op woensdag 28 februari 2007 18:54 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Uhm nee toch? Ik plaats dat altijd in de categorie aardappels/pasta/rijst/bruine bonen. Als je het zo bekijkt zijn aardappels ook groente.
Ik vond trouwens ook van mezelf dat ik niet kon koken, maar nu ik een paar jaar op kamers woon blijk ik het best te kunnen. Geen culinaire hoogstandjes (dat gaat nooit goed), maar wel gewoon avondeten.
Aardappels, groente en vlees, of iets uit de wok. Ik gebruik wel veel pakjes en potjes, zoals wereldgerechten en chicken tonight, en dan is het best simpel eigenlijk!
Ik zie het (op site van Knorr). Het verschilt ook nogal per saus: van 50 tot 210 kcal per 100 ml. Misschien toch maar weer eens doen dan, ik eet toch al te weinig rijstquote:Op woensdag 28 februari 2007 19:33 schreef shiNinG_staR het volgende:
Chicken tonight is redelijk qua calorieën hoor, niks om op te bezuinigen iig. Ik heb eens gezocht naar sauzen voor pasta die weinig calorieën bevatten, en kwam toen o.a bij Chicke Tonight uit (is geen pastasaus, maar beetje creatief zijn).
quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:46 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik kan aardappelen schillen en pannenkoeken bakken (wel met het recept erbij).
ff googlen op eetmeter. Met dat programma kun je het heel makkelijk zelf uitrekenen en zie je ook of je voldoende vitamines en mineralen binnen krijgt.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:49 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Weet iemand misschien hoeveel calorieen ik vandaag heb gegeten? Ik kan dat echt niet inschatten.
Ik wilde al reageren maar toen was je reactie al aangepastquote:Op woensdag 28 februari 2007 20:06 schreef Viking84 het volgende:
_Boo_, het is mij ook niet duidelijk welke site je bedoelt, hoor. Ik trof een Eetmeter aan op de site van het Voedingscentrum, maar daar moet je voor betalen, dus dat bedoel je vast niet.
ik heb slechte ervaringen met fruit van de markt. Heb het drie keer gedaan en elke keer was het minder lekker dan fruit uit de supermarkt. Half bedorven of gewoon smakeloos.quote:Op donderdag 1 maart 2007 07:40 schreef teigan het volgende:
als je op de markt je groente en fruit haalt, ben je meestal een stuk goedkoper uit heb ik het idee hoor.. Dus misschien dat je daar nog wat aan hebt?
ik ken hetquote:Op donderdag 1 maart 2007 10:23 schreef conleche het volgende:
Bah, bah, bah ben 1,1 kilo aangekomen, waarschijnlijk wel een groot gedeelte omdat ik ongesteld ben, maar ik haat het! Doe je zo je best. Werkt erg demotiverend.
Ai, dat is minder. Ik wandel altijd heel snel langs de Zonnaturadingen, zijn die niet hartstikke duur?quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:57 schreef Spacehamster het volgende:
Ik heb gisteren "Ideaal Gewicht" thee van Zonnature gedronken. Ben er zo aan gewend dat hun producten nogal mild en redelijk gezond zijn. Ik hoopte dat het opwekkend zou zijn, want ik hou wel van caffeine enzo.
Maar deze troep is doodordinair laxeermiddel en ik heb de hele avond stekende buikkrampen en race gehad.
In rust verbruikt je lichaam ongeveer 0,9 tot 1,1 kcal per kilo lichaamsgewicht per uurquote:Op donderdag 1 maart 2007 13:09 schreef Sylvana het volgende:
Vraagje: hoeveel cal verbrand je ongeveer met gewoon wakker zijn, zitten en lopen en beetje huishoudelijk werk doen als afwassen enzo?
Want ik sport dan wel 3 keer in de week, op die 1,5 uur per keer na doe ik eigenlijk de hele dag weinig anders dan tot het eind van de ochtend/begin van de middag slapen, achter de computer zitten en afwassen, boodschappen doen ( 2 minuten lopen|) en eten koken. Dus kan dat het zijn dat ik niet afval, ook al heb ik een gezond eetpatroon en sport ik 3 keer per week, dat ik nog niet meer calorieen verbrand dan dat ik binnen krijg?
Das bij mij dus zeg maar 55 cal per uur, dus 660 in de tijd dat ik wakker ben ( slaap wel zo'n 12 uur per dag), en als ik slaap dan verbrand ik natuurlijk ook wel gewoon calorieen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:11 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
In rust verbruikt je lichaam ongeveer 0,9 tot 1,1 kcal per kilo lichaamsgewicht per uur
Huishoudelijk werk is wel iets meer, evenals hard studeren en denksport.
Ik las laatst een post van Isabeau in het dieetclubtopic, dat je ongeveer 7000 kcal moet verbranden om 1 kilo vet weg te krijgen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:14 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Das bij mij dus zeg maar 55 cal per uur, dus 660 in de tijd dat ik wakker ben ( slaap wel zo'n 12 uur per dag), en als ik slaap dan verbrand ik natuurlijk ook wel gewoon calorieen.
Dan nog huishoudelijk werk enzo erbij en af en toe de stad in en dus 3 keer per week sporten, dan moet ik toch wel meer verbranden dan dat ik eet lijkt me. Maar waarom ik dan niet afval is me een raadsel
Nou, mijn rekensom is maar een voorbeeld hequote:Op donderdag 1 maart 2007 13:21 schreef Sylvana het volgende:
volgens mij is dat vet op mn buik wel 5 kg, dus zou ik er 5 maanden over doen
dan hoop ik dat maar, wil toch wel met slank de zomer in klaar zijn, en niet ook nog met slank de herfst mee moeten doen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:22 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Nou, mijn rekensom is maar een voorbeeld he
Misschien verbrand je wel een stuk meer, dat weet ik niet.
Plus dat je spiermassa aanmaakt door het sporten, dus het kan best zijn dat je helemaal niks afvalt terwijl je buikvet toch verdwijnt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |