Ik heb van de vaginaplastiek ook eigenlijk geen pijnklachten gehad. Wel van de borstvergroting. En de ontlasting ? Nee, totaal geen last. Het gebruik van (lichte) opiaten geeft beduidend meer problemen. Er werd ook met medicatie geholpen om de ontlasting weer een beetje op gang te krijgen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:20 schreef BetaWolff het volgende:
[..]
Eigenlijk geen last van gehad. Door de medicijnen is het sowieso bijna vloeibaar waardoor je geen druk hoeft te zetten ofzo. Het kan echter zijn dat dit niet voor alle operatie-technieken geldt. Er zijn operatie-technieken waarbij zelfs zitten al zeer doet. Verder kan het ook zijn dat ik sowieso een gelukkige uitzondering ben, want ik had ook geen pijn in rust en heb daarom ook geen pijnstillers meer gebruikt toen ik zelf medicatie in de gaten moest gaan houden (dit tot verbazing van de verplegers).
Ze lopen achter omdat Dr. Hage is weggegaan vermoed ik (Hij is in 1998 of 1999 uitgeroepen tot 's werelds beste chirurg op dit gebied, maken clitoris is Amsterdams idee/uitvinding). Ruzie met prof. Mulder gehad dat zijn leerlingen (oa Dr. Karim) na afronding opleiding niet bij het VU in dienst mochten blijven. Het hele fijne weet ik daar niet van. Ik heb trouwens wel kleine schaamlippen, zijn alleen wel echt erg klein. En clitorishoedje zegt mij niet zo veel, een stukje huid over de clitoris ? Hmmm, is dat echt nodig gezien het stukje van de eikel wat gebruikt wordt ?quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:58 schreef patricia27 het volgende:
Over die operatietechnieken gesproken. Waarom lopen ze hier eigenlijk nog wat achter op dit gebied vergeleken met het buitenland? In het buitenland worden ook vaak andere technieken gebruikt. En daarnaast, hier in NL is er ook maar 1 chirurg naar mijn weten die en binnenste en buitenste schaamlippen en het clitorishoedje maakt. Over het algemeen maken ze hier alleen maar buitenste schaamlippen volgens mij.
Ik vermoed een of meer van de volgende redenen:quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:58 schreef patricia27 het volgende:
Over die operatietechnieken gesproken. Waarom lopen ze hier eigenlijk nog wat achter op dit gebied vergeleken met het buitenland?
Hier in Nederland heb je inderdaad niets te kiezen. VU en UMCG hebben monopolieposities.quote:Op woensdag 28 februari 2007 23:32 schreef AnnaB het volgende:
[..]
Ze lopen achter omdat Dr. Hage is weggegaan vermoed ik (Hij is in 1998 of 1999 uitgeroepen tot 's werelds beste chirurg op dit gebied, maken clitoris is Amsterdams idee/uitvinding). Ruzie met prof. Mulder gehad dat zijn leerlingen (oa Dr. Karim) na afronding opleiding niet bij het VU in dienst mochten blijven. Het hele fijne weet ik daar niet van. Ik heb trouwens wel kleine schaamlippen, zijn alleen wel echt erg klein. En clitorishoedje zegt mij niet zo veel, een stukje huid over de clitoris ? Hmmm, is dat echt nodig gezien het stukje van de eikel wat gebruikt wordt ?
Wat betreft wat alleen de buitenste schaamlippen. Het idee van Dr Hage in zijn jaren (tot febr. 2000) was ik probeer het bij de 1e operatie meteen (die duurde bij hem echt niet langer dan 1,5 uur, erg snel), en lukt het niet doe ik liever later een kleine correctie operatie mits de patiënt het zelf wil. Bij mij was de correctie door dr. Hage al toegezegd, maar helaas was hij weg voordat hij het kon uitvoeren, en prof. Mulder vond het absoluut niet nodig, en dan ben je vlug uitgepraat, zeker bij hem toentertijd.
Ook bij biologische vrouwen zit er een groot verschil tussen de schaamlippen en kleine en grote schaamlippen. En ik heb het idee dat na een bevalling hierin ook nog wel verandering in op kan treden, maar misschien dat ik dat helemaal fout heb. Zou ik best graag willen weten.
Lopen ze in Nederland wel zo ver achter ? Misschien tijdelijk zo geweest, maar het genderteam van het VU als totaal staat nog steeds te boek als 1 van de beste ter wereld.quote:Op donderdag 1 maart 2007 08:58 schreef BetaWolff het volgende:
[..]
Ik vermoed een of meer van de volgende redenen:
- Nederland heeft weinig gespecialiseerde SRS chirurgen, dus ook minder uitschieters.
- Nederland heeft geen commerciele gezondheidszorg, dus innovatie is geen (financiele) noodzaak.
- Ziekenhuizen moeten verantwoording afleggen aan zorgverzekeraars en zijn daardoor ook beperkt in hun doen en laten.
Ik denk niet dat Nederland achter loopt, maar het is nu ook weer niet een topprodukt. Dat Nederland het als genderteam wereldwijd goed doet verbaast me echter niet. Een genderteam is iets dat in veel landen niet in die vorm bestaat.quote:Op donderdag 1 maart 2007 21:56 schreef AnnaB het volgende:
[..]
Lopen ze in Nederland wel zo ver achter ? Misschien tijdelijk zo geweest, maar het genderteam van het VU als totaal staat nog steeds te boek als 1 van de beste ter wereld.
Waar wil je precies een mening over hebben?quote:Op donderdag 1 maart 2007 21:52 schreef AnnaB het volgende:
Ik kan je verzekeren dat zoals de clitoris zoals hier gemaakt wordt zonder meer goed is. Het is geen grote stuk, maar vergis je niet, het is wel en Nederland uitgedacht, en andere chirurgen interpreteren zaken op hun manier. De gevoeligheid is zonder meer goed bij mij. Misschien dat andere post-ops ook hun mening kunnen en willen geven ?
Vast en zeker over de gevoeligheid van de clit bij post-opsquote:Op donderdag 1 maart 2007 22:13 schreef BetaWolff het volgende:
[..]
Waar wil je precies een mening over hebben?
Oh, ik zag het zo snel niet.quote:Op donderdag 1 maart 2007 22:14 schreef patricia27 het volgende:
[..]
Vast en zeker over de gevoeligheid van de clit bij post-ops![]()
Nee, maar over wel of niet als transje je geschiedenis vooraf vertellen tijdens date en one night stands weten we nu toch ook al hoe gemiddeld Fok (inclusief transjes zelf) daarover denkenquote:Op donderdag 1 maart 2007 23:16 schreef Hildy het volgende:
Gutgut, en dan vragen ze zich af waarom de cisgender populatie niet reageert... 't moet weer over operatietechnieken gaan hoor
Gedaan......quote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:54 schreef ChantalC het volgende:
Dan ga je toch hier verder?
Genderdysforie deeltje 5
Ben wel benieuwd... Heb je al iemand gevonden? En zo ja, wanneer is het op Fok!Radio?quote:Op woensdag 28 februari 2007 23:37 schreef SunChaser het volgende:
Iemand die in principe wel een keer naar fokradio wil? PM me dan, dan leg iki uit hoe ik t zie
Kunnen ze fijn saampiesquote:Op zaterdag 3 maart 2007 13:53 schreef AnnaB het volgende:
Kelly ook vast en zeker wel !
Hebben ze steun aan elkaar, hebben ze vast nodigquote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:59 schreef patricia27 het volgende:
[..]
Kunnen ze fijn saampies. Zijn er al 2
![]()
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 03:51 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik heb mijn avond doorgebracht met het lezen van alle relevante topics. Dames, bedankt!! Ik ben weer een hoop wijzer geworden. Het meest gelachen heb ik met de topics over 'Over transeksuelen, daten en one night stands'
Afgezien van de stomme spelfout in de topictitel (mist een 's') heb ik het idee dat de ' stoere' mannen op FOK! alleen maar eisen dat een trans-mevrouw van tevoren mededeelt dat ze ' zo' is omdat deze mannen zich in hun machozijn aangetast voelen. Met andere woorden, ze vinden de dames mooi. Willen seks met hen omdat het aantrekkelijke vrouwen zijn, maar balen achteraf gezien dat ze seks hebben gehad met een ts. En alleen maar om de reden dat ze een inschattingsfout hebben gemaakt! ( ' Hey! Ik weet hoe een mooie vrouw eruit ziet!! En deze ga ik scoren' )
Ze kunnen dus niet volledig op hun macho zijn, namelijk het inschatten van mooie vrouwen die ' sekswaardig' zijn, afgaan. Ze voelen zich ' bedot' , omdat ze zich lieten verleiden door een vrouw die in een verkeerd lijf is geboren, zonder dat ze dit, met hun macho kennis die uiteraard geweeeeeeeeldig is, doorhadden..
Vrij sneu
Kzie het al voor me, kom ik een bekende tegen met het uitgaan, heb ik een vriendin, vraagt die bekende 'ah, je bent dus uiteindelijk toch lesbi geworden' Waarop ik andwoord, neej joh ik ben gewoon hetro, jeweeettoch!quote:Als je geboren wordt als man, en je valt op mannen ben je aangetrokken tot je eigen geslacht en dus homo. dat je vervolgens je wormvormig aanhangels laat omvouwen tot een puike vlees envelop en twee zakjes zoutwater op je pectoralis laat vrotten maakt je nog steeds geen vrouw. Je bent genetisch een man, en blijft alszodanig gewoon homo.
Kom, zo moeilijk is dat niet, toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |