32 jaar, 194 lang, man...quote:Op maandag 26 februari 2007 13:58 schreef Marjan1985 het volgende:
Hoe zit het trouwens bij jullie met begingewicht, streefgewicht en tot nu toe aan kilo's kwijt?
(eventueel lijstje maken als mensen dat leuk lijkt)
Ik begin met mezelf.
21 jaar, 187 lang, vrouw
begingewicht: 103 kilo
streefgewicht: 90 kilo of minder
Tot nu toe aan kilo's kwijt: 6,5 kilo
Bezig met week: 7
Daarna ben ik van plan 3 x in de week een sonjadag te houden en verder gewoon weer normaal te eten kwa hoeveelheden. Al die weken sonja hebben me een mooi beeld gegeven wat wel kan, wat niet kan en wat af en toe kan.quote:Op maandag 5 maart 2007 13:12 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben vandaag begonnen aan week 8 en ben 6,3 kilo kwijt.En al onder mijn streefgewicht. Ik maak de 9 weken gewoon af en dan ben ik nog geen skelet dus kan nog wel.
Ja, dat is mogelijk.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 10:16 schreef Purky het volgende:
WowHalve kilo kwijt na 1 fruitdagje. Is dat mogelijk?? *is blij*
Een halvo kilo "afvallen" is mogelijk inderdaad. Maar je moet begrijpen hoe dat in zijn werk gaat. De meeste mensen willen afvallen door vetmassa te verliezen. Na een dagje vasten is het onmogelijk 500 gram vetmassa kwijt te raken (tenzij je een marathon kunt rennen).quote:Op dinsdag 6 maart 2007 10:16 schreef Purky het volgende:
WowHalve kilo kwijt na 1 fruitdagje. Is dat mogelijk?? *is blij*
Nu weer beginnen met kwark, maar dat komt me toch wel me strot uit onderhand hoor
Jammer dat je even stopt CarDani, maar ik snap dat de motivatie weggaat als je stil blijft staan. Nou hopelijk zien we je snel weer terug met frisse moed!
wat is 'normaal eten?'. Als je maar oppast dat je de kilo's die je er tot nu toe af hebt gekregen er niet meer bij krijgtquote:Op dinsdag 6 maart 2007 08:25 schreef CarDani het volgende:
Ik ben er even mee gestopt. Want het frustreerde me zo dat ik niet afviel.![]()
Ik zie wel wanneer ik weer begin. Momenteel even geen motivatie.![]()
Nu eet ik weer even "normaal". Ben gelijk van mijn opgeblazen gevoel af en ik kan weer normaal naar de wc.
Mij is altijd gezegd 1 keer per week op de weegschaal. Omdat je gewicht nogal kan fluctueren.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:32 schreef paradoXical het volgende:
[..]
Daarom is het goed je iedere dag rond hetzelfde tijdstop te wegen (BV in de ochtend nadat je naar het toilet bent geweest)
quote:Op dinsdag 6 maart 2007 08:25 schreef CarDani het volgende:
Ik ben er even mee gestopt. Want het frustreerde me zo dat ik niet afviel.![]()
Ik zie wel wanneer ik weer begin. Momenteel even geen motivatie.![]()
Nu eet ik weer even "normaal". Ben gelijk van mijn opgeblazen gevoel af en ik kan weer normaal naar de wc.
Ja, gewoon zoals ik hiervóór deed. Maar nu let ik dan een beetje op de tussendoortjes, welke ik dan kies. Want dat tussendoortjes moeten is natuurlijk alleen maar goed.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 15:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
wat is 'normaal eten?'. Als je maar oppast dat je de kilo's die je er tot nu toe af hebt gekregen er niet meer bij krijgt. Ik zou niet meer weten hoe ik 'normaal' zou moeten eten.
Als ik op mijn streefgewicht zit, doe ik alles precies zoals nu, alleen een extra boterham 's morgens en 's middags en eens wat vaker een patatje of een gebakje als dat zo uit komt.
Haha ja erg he als je chago bent. Vreselijk. Maar soms heb je dat gewoon even nodig om eens lekker onredelijk te zijn. En te mopperen en zo.quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:14 schreef Marjan1985 het volgende:
[..]
Jammer dat de motivatie weg is.....mij frustreerde het ook dat ik stil bleef staan....zo erg dat ik toch wel beetje ruzie met me vriend had afgelopen weekend waar ik me nu heel schuldig over voel (was zo sago als het maar kon en heel snel boos etc).
![]()
Zaterdag hebben we 5 maanden en gaan we uit eten voor te vieren (en ook beetje omdat ik het zo goed uithoudt met het Sonja Bakkeren...) En neem gelijk maar een bloemetje voor hem mee voor de 5 maanden maar gelijk ook voor afgelopen weekend.....![]()
Ja dat klopt, maar sommige mensen vinden het fijn zich dagelijks te wegen. Dat moeten ze lekker zelf wetenquote:Op dinsdag 6 maart 2007 15:48 schreef Koningin het volgende:
[..]
Mij is altijd gezegd 1 keer per week op de weegschaal. Omdat je gewicht nogal kan fluctueren.
het is heus niet zo dat je alleen als je niet dagelijks weegt aan het eind van de week 500 gram lichter bent, hoorquote:Op woensdag 7 maart 2007 13:03 schreef paradoXical het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar sommige mensen vinden het fijn zich dagelijks te wegen. Dat moeten ze lekker zelf weten
ben jij 1.87 ? ben jij een meisje?quote:Op donderdag 8 maart 2007 10:26 schreef Marjan1985 het volgende:
Whahahha, een super dik mens... ja...als ik 1:55 was geweest dan had ik een schattig propje geweest
Maar met 1.87 valt het mee
Maargoed, Bergambacht, kan die ook niks aan doen
Het eerste boek gaat wel harder idd ja.quote:Op zondag 11 maart 2007 12:27 schreef Nouk het volgende:
Ik ga morgen weer beginnen met het eerste boek. In het tweede boek mag je echt zoveel eten, als ik dat precies volg blijf ik gewoon stilstaan.
Ik ben ffe gestopt met Sonja, maar ik denk wel een handige oplossing te hebben voor als je niet kan koken. ik heb zelf nogal wisselende diensten dus ik ben met het eten savonds vaak niet thuis.quote:Op woensdag 14 maart 2007 19:59 schreef Klare het volgende:
Ik zit er aan te denken om ook met Sonja te beginnen, vooral vanwege de goede resulaten die ik overal lees. Maar ik woon wel alleen en ben student dus geen geld om echt heel veel dure merkartikelen te kopen. En ik werk zo nu en dan `s avonds (begin dan s` middags). Is het wel te doen om in je eentje deze maaltijden te koken? (heb geen grote diepvries om alles in te vriezen) En hoe doen jullie dat als je `s avonds niet kan koken?
Volgens mij moet je het even doorhebben en kun je vervolgens makkelijk alternatieven kiezen...quote:Op woensdag 14 maart 2007 19:59 schreef Klare het volgende:
Ik zit er aan te denken om ook met Sonja te beginnen, vooral vanwege de goede resulaten die ik overal lees. Maar ik woon wel alleen en ben student dus geen geld om echt heel veel dure merkartikelen te kopen. En ik werk zo nu en dan `s avonds (begin dan s` middags). Is het wel te doen om in je eentje deze maaltijden te koken? (heb geen grote diepvries om alles in te vriezen) En hoe doen jullie dat als je `s avonds niet kan koken?
13 euro vind ik best veel voor een eventuele miskoopquote:Op zaterdag 17 maart 2007 14:41 schreef Purky het volgende:
¤ 13,00 bij de Bruna.
Anders ga je even naar een boekenwinkel, kijk je wat je mag eten en beslis je of je denktt dat je het kan en dan of je hem koopt of niet. Het is geen miskoop, er staat meer informatie in naast week menu's hoor.
hm volgens mij heeft iemand in mn kennissenkring wel wat kopietjesquote:Op zaterdag 17 maart 2007 14:45 schreef Purky het volgende:
Dat weet ik, ik ook niet
Maar het is de 13 euro wel waard, vind ik.
ik heb wel interesse in zon lijstje maar ik begreep het niet helemaal? moet ik me aanmelden in t topic slank de zomer in ofzoiets? maar dat is niet voor mensen met echt overgewicht of hebb ik t verkeerd gelezen?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 15:48 schreef Troel het volgende:
Ik denk dat je toch gelijk had BE wat betreft de lijstjes, zo te zien is er geen interesse
slank de lente in is voor mensen met een BMI tot 27; daarboven moet je naar dieetclubquote:Op zondag 18 maart 2007 16:29 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
ik heb wel interesse in zon lijstje maar ik begreep het niet helemaal? moet ik me aanmelden in t topic slank de zomer in ofzoiets? maar dat is niet voor mensen met echt overgewicht of hebb ik t verkeerd gelezen?
leg t nog s uit![]()
woensdag?quote:Op zondag 18 maart 2007 13:52 schreef scrub_nurse het volgende:
wat goed!
en ja ik moet ook weer eens gaantis alweer 3 weken geleden....
![]()
Je kunt een account aanmaken op www.dieet-web.nlquote:Op zondag 18 maart 2007 16:29 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
ik heb wel interesse in zon lijstje maar ik begreep het niet helemaal? moet ik me aanmelden in t topic slank de zomer in ofzoiets? maar dat is niet voor mensen met echt overgewicht of hebb ik t verkeerd gelezen?
leg t nog s uit![]()
lengte x lengte (bv: 1,72 x 1,72) en je deelt je gewicht door dat getal. In mijn geval:quote:Op maandag 19 maart 2007 23:16 schreef zwartedoos het volgende:
Hoe reken je je BMI ook alweer uit; effe geen zin om te googlen![]()
Ik zou het eerste boek aanraden om mee te beginnen, ik heb begrepen dat het daarmee sneller gaat. Als je dan aardig wat afgevallen bent kun je het tweede boek gebruiken om op gewicht te blijven. In het tweede boek mag je meer eten.quote:Op maandag 19 maart 2007 23:13 schreef kims_mama het volgende:Ik zit nu hard na te denken om ook te sonja bakkeren. Sinds de geboorte van Kim is er toch aardig wat kilo's blijven hangen.
Heb nog nooit gelijnd. Welk boek raden jullie aan? De 1e, of de 1e? Of allebei?
En sporten, zal vrees ik, wel moeten. Heb iig een buikspierbeugel, of hoe het ook maar heet. Is een beginnetje. Ik zat te denken aan BBB, fitness ligt me totaal niet.
doe je dat bbb thuis dan? Je kunt ook groepslessen gaan doen. Ga ik vanaf eind april (dan begint de nieuwe ronde weer) ook doen. Spinning en bootcamp.quote:Op maandag 19 maart 2007 23:13 schreef kims_mama het volgende:Ik zit nu hard na te denken om ook te sonja bakkeren. Sinds de geboorte van Kim is er toch aardig wat kilo's blijven hangen.
Heb nog nooit gelijnd. Welk boek raden jullie aan? De 1e, of de 1e? Of allebei?
En sporten, zal vrees ik, wel moeten. Heb iig een buikspierbeugel, of hoe het ook maar heet. Is een beginnetje. Ik zat te denken aan BBB, fitness ligt me totaal niet.
Ik raad je aan om eerst wat aan je geestelijke toestand te doen, voordat je uberhaupt aan lijnen gaat denken, want ook lijnen heeft een behoorlijke impact op je.quote:Op maandag 19 maart 2007 23:13 schreef kims_mama het volgende:Ik zit nu hard na te denken om ook te sonja bakkeren. Sinds de geboorte van Kim is er toch aardig wat kilo's blijven hangen.
Heb nog nooit gelijnd. Welk boek raden jullie aan? De 1e, of de 1e? Of allebei?
En sporten, zal vrees ik, wel moeten. Heb iig een buikspierbeugel, of hoe het ook maar heet. Is een beginnetje. Ik zat te denken aan BBB, fitness ligt me totaal niet.
Mwah, het lijnen op zich is niet verkeerd, maar de achtergrond geeft aan dat er wellicht eerder aandacht aan wat anders besteed kan worden op dit momentquote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:16 schreef Viking84 het volgende:
nou het is duidelijk dat ik geen kind heb. Wat is er mis met het feit dat Kims mama wil gaan lijnen?
Je zou het ook als een goeie afleiding kunnen zien. Stoppen kan ze altijd nog dan.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:00 schreef YPPY het volgende:
Met alle respect kims_mama, denk je dat je nu de energie op kunt brengen om te gaan afvallen op deze manier? Ga je dan niet met teveel dingen tegelijk bezig?
Ik zit er wel veel over na te denken. Maar twijfel. (nu nog meer)quote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:00 schreef YPPY het volgende:
Met alle respect kims_mama, denk je dat je nu de energie op kunt brengen om te gaan afvallen op deze manier? Ga je dan niet met teveel dingen tegelijk bezig?
http://212.78.187.107/bmi/quote:Op maandag 19 maart 2007 23:16 schreef zwartedoos het volgende:
Hoe reken je je BMI ook alweer uit; effe geen zin om te googlen![]()
Gewoon groente/aardappeltje en een stukje vlees, meestal kipfilet.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 14:59 schreef Purky het volgende:
Da's 10,5 kilo minder berney, woei
Maar als ik vragen mag.. wat eet je dan 's avonds ipv wat Sonja voorschrijft?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |