En goed betaald krijgenquote:Op zondag 25 februari 2007 23:48 schreef LoveProfusion het volgende:
Het lijkt me zoooo leuk als ik bij de redactie van dgk werkte...lekker internetten en de gouden kooi kijken en dan weer naar huis:D
Toch lekker voor jullie dat jullie hier meelezen dan..... anders hadden jullie nooit geweten dat zijn bloed al in de ambulance afgenomen en onderzocht was en dat het daarna nog eens in t laboratorium van t ziekenhuis onderzocht is....quote:Op zondag 25 februari 2007 23:45 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
nee
Is tie een beetje scherp?quote:
Ik durf het ook niet met zekerheid te zeggen want ik vertrouw Natasia ook voor geen METER !!!quote:Op zondag 25 februari 2007 23:48 schreef raggende_annie het volgende:
bij nader inzien denk ik toch dat braajen niks gedaan heeft
tuurlijk,.....quote:Op zondag 25 februari 2007 23:48 schreef Veulen het volgende:
[..]
Jullie zitten het wat mij betreft iets te hard te ontkennen. Ik geloofde het niet tot het moment dat jullie het begonnen te ontkennen. Misschien zegt dat iets over mij, maar erg geloofwaardig ben je niet als je op sites en door bewoners laat zeggen dat iemand naar het ziekenhuis is en het vervolgens op een publiek fora gaat ontkennen.
Late reactie maar uh...Amanda is 19 dus geen kind meer en welke (single) man zou het kunnen weerstaan als zo'n neukpop zich in iemands armen werpt?quote:Op zondag 25 februari 2007 22:50 schreef a_leeuwtje het volgende:
[..]
Jullie mogen Amanda anders ook wel laten onderzoeken naar haar gestelijke vermogens
Het is toch te gek voor woorden dat die vieze brian zo gebruik maakt van dat kind want ja een kind is het .
quote:Op zondag 25 februari 2007 23:49 schreef Gert het volgende:
Huub opent weer frontaal de aanval op Natasia
ik zie huub daar inderdaad wel voor aan. beetje irritant gaan lopen doen in het ziekenhuisquote:Op zondag 25 februari 2007 23:50 schreef Heathen het volgende:
JAJAAJAJAJA HUUUB!!!!!!!
quote:Op zondag 25 februari 2007 23:50 schreef akveor het volgende:
Goedzo Huub...slechte moeder...herinner haar daar elke minuut van de dag aan...speel het hard en desnoods nog harder...
Lees jij de cossen wel of post je alleen maar?quote:Op zondag 25 februari 2007 23:46 schreef Lieve het volgende:
Sylvia.... daar heb je wat aan. je krijgt vet gare drugs toegedient en je vriendin gaat zich inlikken bij je killerqueen en vazallen.
wel goed voor de lachspierenquote:Op zondag 25 februari 2007 23:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toch lekker voor jullie dat jullie hier meelezen dan..... anders hadden jullie nooit geweten dat zijn bloed al in de ambulance afgenomen en onderzocht was en dat het daarna nog eens in t laboratorium van t ziekenhuis onderzocht is....
Geweldig hè..... die fora![]()
Als ze 60 is en haar achterkleinkidneren aan Natasia vragen wat haar ergste verjaardag was...quote:Op zondag 25 februari 2007 23:50 schreef Tessa_77 het volgende:
Het lukt iig Huub om Natas haar feestje te verknallen
ja, logischquote:Op zondag 25 februari 2007 23:49 schreef Sarah-Louise het volgende:
'ik snab nou waarom ik verdacht word' .... stelt Brian vast. 'Ik ben naar beneden gegaan en heb foto's van jou genomen'.
hier EN op vol!quote:Op zondag 25 februari 2007 23:48 schreef BwennieBren het volgende:
Waar is die foto van Brian met dat pakje in zijn handen, was dat hier of op VOL?
en hij reageert er nauwelijks opquote:Op zondag 25 februari 2007 23:51 schreef Cyan het volgende:
Ow Amanda heeft Huub zijn spullen gepakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |