Die had ik al gezien, maar die werden dus niet hier in de winkel verkocht en ik heb geen CC.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:39 schreef JoopK het volgende:
[..]
Doen ze ook wel, de zogenaamde Legend series (10000 nummers). O.a. de pizzeria, "main street", "black smith shop". Maar ook dan zijn ze erg gewild en snel weer op.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 00:06 schreef Baboontje het volgende:
Hee , die race auto van Technic komt bekend voor!! Mijn vriend heeft zoiets, maar dan met 2 stoeltjes er in. Dat ding is groot.
Mag het niet weg gooien, erger me al jaren aan Dat Ding![]()
Klopt, is een boek.quote:Op woensdag 28 februari 2007 13:48 schreef DaFan het volgende:
[afbeelding]
Dit was een boek toch, geen set
Ik moest deze altijd van alle verschillende kleuren allemaal vanaf de grond af aan bouwen, en improviseren als ik geen blokjes had. Ging nog best aardig ik heb die kraan in ieder geval wel eens gebouwd, terwijl ik 100% zeker weet dat ik die set niet heb.
Vanavond ff kijken of ik m nog heb, ik zit toch bij mn oudersquote:Op woensdag 28 februari 2007 14:14 schreef Maeksy het volgende:
[..]
Klopt, is een boek.
Ik heb die dino nog gebouwd met mn 12v motortje.
Ding waggelde wie de ziekte, maar kwam wel vooruit
die heb ik ook, echt tof dingquote:Op zondag 25 februari 2007 19:03 schreef DaFan het volgende:
En de grote trots:
[afbeelding]
Echt te meesterlijk apparaat is dat. Je kan m ook ombouwen naar een truck die, als ie botst, naar achter rijdt linksaf, en dan weer vooruitIs mooi aan te passen met grote vering achterin (van andere dozen).
Ik heb nog veel en veel meer maar geen zin om alles uit te zoeken. Dit zijn toch wel mijn mooiste sets
Ik gok op 1800+100 euro, maar ik denk dat dat meer komt omdat ik dat op een ander forum al gelezen had.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:06 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Da's een typfout?
Fotootje anders?
Enne, quanta costa?
Deze serie is al enkele jaren oud en daarom niet meer in de winkel en bij LEGO te krijgen. Je kunt het altijd proberen op de voorspelbare ebay/marktplaats, maar vergeet ook niet om eens op www.bricklink.com rond te kijkenquote:Op zondag 25 februari 2007 22:20 schreef geelkuikentje het volgende:
Ik probeer al een tijdje de StarWars Mini Building Set compleet te krijgen. Heb momenteel dit:
....
In welke winkel zou je die nog kunnen vinden. In de omgeving Dordrecht/Zwijndrecht kon ik ze niet vinden. Heb ik als ik deze twee vind de mini starwars serie eigenlijk compleet of mist er dan nog iets?
Damn, da's behoorlijk veelquote:Op woensdag 28 februari 2007 14:45 schreef r00t3d het volgende:
[..]
Ik gok op 1800+100 euro, maar ik denk dat dat meer komt omdat ik dat op een ander forum al gelezen had.![]()
idd, ook een van mijn pronkstukken, Samen met dezequote:Op woensdag 28 februari 2007 10:51 schreef Maeksy het volgende:
Mijn grote trots:
[afbeelding]
Echt vet om al die ouwe shit te zien. Zoveel herkenning ende jeugdherinneringen!
Zou eigenlijk eens op youtube moeten kijken of die ouwe LEGO reclames daar te vinden zijn.
Herken zo al 12 dingen die ik ook hebquote:Op woensdag 28 februari 2007 00:43 schreef ForumGek het volgende:
Dit is wat ik kon vinden
[afbeelding]
LDD is wat gelimiteerd qua blokjes.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:31 schreef Crazy-M het volgende:
krijg spontaan zin om alles weer op te bouwen en foto te maken
ipv van mn boekjes intescannen
gister met de simulator zitten spelen.
kon geen mooie deurtjes vinden voor een auto
allee nvan die hoge deuren
maar voor rest wel super.
JA die heb ik ook gebouwd uit dat boek! Geweldig cool ding! Later heb ik hem ook een keer gebouwd met zo'n rcx op zn rug en een lichtsensor als hoofd, alleen kwam ie niet echt meer vooruit!quote:Op woensdag 28 februari 2007 14:14 schreef Maeksy het volgende:
[..]
Klopt, is een boek.
Ik heb die dino nog gebouwd met mn 12v motortje.
Ding waggelde wie de ziekte, maar kwam wel vooruit
hehe of je maakt het in een echt CG programmaquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:00 schreef BasOne het volgende:
[..]
LDD is wat gelimiteerd qua blokjes.
Probeer MLcad in combinatie met Ldraw, dan heb je ruim alle blokjes tot je beschikking
De CGI modellen op brickshelf zijn vrijwel allemaal gemaakt met MLcad![]()
heheh true veeeeeeeellll leuker, maar soms heb je de blokjes niet, of niet de goede kleuren voor je model, en dan kan je digitaal wel bouwen, kan je modellen maken die je in het echt nooit kanquote:Op zondag 4 maart 2007 01:04 schreef menesis het volgende:
[..]
hehe of je maakt het in een echt CG programma![]()
krijg je zoiets:
[afbeelding]
Maar echt bouwen is natuurlijk 100000x leuker!![]()
Ik heb wat lego van voor mijn geboorte.quote:Op zondag 4 maart 2007 03:20 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Net op brickset.com mijn collectie opgezocht, zit rond zo'n 180 verschillende sets (dubbele niet mee geteld), incuslief wat spul van voor mijn geboortejaar (hoe ik daar dan aan ben gekomen..?)
Ook geen probleem: http://www.hccamsterdam.nl/brickfactory/quote:Op zondag 4 maart 2007 13:14 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Ik heb ook ooit een enorme bigass vuilniszak vol met ouwe lego van mn oma gekregen. Dikke vintage spullen zaten daarin. Helaas alles zonder boekje enzo
Idem, heb veel broers dus je raad het al.quote:Op maandag 13 april 2009 21:29 schreef Daywalk3r het volgende:
[ afbeelding ]
Heb 't op zo'n manier. Alleen een stuk meer.
Oh, stuur maar op naar mij dan. Ik wil de portokosten wel vergoeden.quote:Op woensdag 28 februari 2007 00:06 schreef Baboontje het volgende:
Hee , die race auto van Technic komt bekend voor!! Mijn vriend heeft zoiets, maar dan met 2 stoeltjes er in. Dat ding is groot.
Mag het niet weg gooien, erger me al jaren aan Dat Ding![]()
Zelfde hier! Ik ben weer allle classic space uit de grote graaidozen aan het vissenquote:Op dinsdag 14 april 2009 22:51 schreef tiepdoos het volgende:
Yess, mijn oudste zoon zit net aan de lego(tot hij op bed ligt)
![]()
Wat heb ik veel lopen bouwen vroeger.. kan nu weer aan mijn tweede jeugd beginnen
Ik ook!quote:Op dinsdag 14 april 2009 23:17 schreef katerwater het volgende:![]()
Ik heb het hele topic doorlopen met een glimlach. Nostalgie![]()
Ik herken verdomme bijna alle dozen![]()
Dat boek heb ik ook. Maar ik kon natuurlijk niets maken, want ik mistte altijd wel iets belangrijks.
Je zoontje is nog geen 4 en je wil hem al met Technic aan de gang laten gaan?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 08:43 schreef tiepdoos het volgende:
Binnenkort ga ik voor mijn zoontje op zoek naar simpel technisch lego. auto's, kranen en al dat draaiend spul vind hij geweldig. hij is nu een megageval aan het maken rondom een helicopterdraaiding![]()
Maar omdat hij nog net geen 4 is moet het niet al te ingewikkeld zijn. (Iemand een tip) Hij heeft veel uitdaging nodig. De simpelste dingen "kan hij niet" (lees: ik heb daar geen zin in), terwijl de moeilijke dingen loopt hij lekker te prutsen tot het lukt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |