Was ook altijd mijn pronkstukquote:Op zondag 25 februari 2007 16:50 schreef kwak-kwak het volgende:
Wat was ik destijds vreselijk aan het sparen voor nummer 20...........![]()
Waar is die voor bedoeld?quote:
Daarmee kun je een plat steentje ergens vanaf halen (lukt met de hand bijna niet).quote:
Die is om te strak op elkaar geklemde latjes van elkaar te kunnen halenquote:Op zondag 25 februari 2007 17:06 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Waar is die voor bedoeld?
* Cynix ®] heeft een grote doos vol met Lego, maar vooral vergaard door het kopen of krijgen van 'algemene doosjes' met blokjes, wieltjes, etc.[/me]
[me=Cynix ® is nog van het tijdperk dat je gewone 'legostenen' kocht en zelf moest verzinnen hoe je daar een huis, een auto, een vliegtuig, etc van bouwde. Dus gen 'bouwpakketten' met instructies.
[aanvullingsmode]En dat werkt echt geweldig![/aanvullingsmode]quote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef mstx het volgende:
[..]
Daarmee kun je een plat steentje ergens vanaf halen (lukt met de hand bijna niet).
Dat heeft me zóveel nagels gekost hequote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef mstx het volgende:
[..]
Daarmee kun je een plat steentje ergens vanaf halen (lukt met de hand bijna niet).
Bij LEGO is VEEL zeer relatief, iedereen beweert dat ie "VEEL" heeft of heeft gehadquote:Op zondag 25 februari 2007 17:24 schreef Lithion het volgende:
Ontzettend gaaf om die sets weer te zien zeg!
Dit was mijn eerste.
[afbeelding]
Maar ik zie nu wel dat ik echt héél veel heb gehad..
Ik kreeg mijn eerste trein al toen ik een jaar was (7710), later omgebouwd naar 12V. Er zijn geloof ik totaal 4 LEGO treinsets die we niet hebben (ik heb het dan over de generaties na 1979, niet de 100-series).quote:Op zondag 25 februari 2007 17:27 schreef Lithion het volgende:
Ho, dat zeg ik niet goed zo te zien, deze van 1980 heb ik ook gehad
[afbeelding]
Was ik er met 1 jaar toch snel bij zeg!
Nou ja, ik was thuis niet alleen hè en nu kijk ik even alleen naar de sets die ik zelf heb gehad. Overigens veel ook 2e hands.quote:Op zondag 25 februari 2007 17:26 schreef JoopK het volgende:
Bij LEGO is VEEL zeer relatief, iedereen beweert dat ie "VEEL" heeft of heeft gehadZo beweren ook heel wat mensen meerdere geel constructiehelmpjes te bezitten, dat is over het algemeen illusie (wij hebben er welgeteld 1).
Toen ik vier was kreeg ik een aardig Shell benzinestation voor Sinterklaas, ik weet nog dat ik 'm al lang voor die tijd gevonden had in de studeerkamerkastquote:Op zondag 25 februari 2007 17:31 schreef Lithion het volgende:
Van deze
[afbeelding]
kan ik het me nog precies herinneren dat ik em voor Sinterklaas kreeg.
Nostalgie-topic!.
Da's dan best lullig aangezien je maar 3 modellen kan makenquote:Op zondag 25 februari 2007 18:22 schreef BasOne het volgende:
[afbeelding]
Van deze kreeg ik er op m'n verjaardag 4 van
Met een beetje fantasie kan je honderden makenquote:Op zondag 25 februari 2007 18:23 schreef mien-moeke het volgende:
[..]
Da's dan best lullig aangezien je maar 3 modellen kan maken
Die heb ik ook, da's een van de laatste lego-dozen die ik kreeg. De rest in dit topic is van na mijn tijd.quote:Op zondag 25 februari 2007 18:36 schreef BasOne het volgende:
Whahahaha
[afbeelding]
Die heb ik
1979...
God ik ben oud
Je kunt geen oude dozen meer bestellen, op www.lego.com kun je zien wat er nu is... Was dat bestellen van oude sets maar waarquote:Op zondag 25 februari 2007 19:45 schreef BasOne het volgende:
Ik vraag me af of je bij lego nog die oude dozen kan bestellen
Ik koop en krijg nog steeds lego
Is gewoon leuk om inmekaar te zetten
Vooral de technic blijft prachtig spul, en de modelteam dozen ....
Van het modelteam spul heb ik 3 dozen.quote:Op zondag 25 februari 2007 19:45 schreef BasOne het volgende:
Ik vraag me af of je bij lego nog die oude dozen kan bestellen
Ik koop en krijg nog steeds lego
Is gewoon leuk om inmekaar te zetten
Vooral de technic blijft prachtig spul, en de modelteam dozen ....
Nog hulp nodigquote:Op zondag 25 februari 2007 21:23 schreef JoopK het volgende:
[..]
Je kunt geen oude dozen meer bestellen, op www.lego.com kun je zien wat er nu is... Was dat bestellen van oude sets maar waarsets met cypressen er in (beetje mazzel krijg je ze tweedehands voor 15 euro).
Trouwens die chocomelfabriek is gewoon op brickfactory te vinden, 1500 serie dacht ik... Ik bouw voor LEGOWORDL 2007 al die oude en zeldzame sets weer op. (er zijn er nog meer, o.a. unox set).
Die heb ik ookquote:Op zondag 25 februari 2007 21:28 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Van het modelteam spul heb ik 3 dozen.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De truck heb ik nog in de kast staan zie ik net, ff foto van gemaakt alleen er missen twee antennes op de voorkant van de motorkap, die kan ik niet meer vinden
![]()
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |