Ja!quote:Op zaterdag 24 februari 2007 14:48 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik sloot de vorige.
Clauwheee, wat fijn dat je een appartement gevonden hebt! Bedoel je met binnenstad de binnenstad van Groningen?
Ahhhh gaaf! Wij hebben geen Shoe-time hierquote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:18 schreef Syrena het volgende:
Lois> Ik zag vandaag bij de Shoe-time hoge gympen met op de zijkant van de zool: Eva de Peva!Moest meteen aan Eva denken.
Ze waren echt leuk (heb ze even goed bekeken). Met bloemen en op de zijkant kraaltjes geborduurd op een bloem.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:22 schreef Lois het volgende:
[..]
Ahhhh gaaf! Wij hebben geen Shoe-time hier![]()
ook nu je weet dat ze dood gaat?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 22:55 schreef Vicky het volgende:
Ik wil Charlotte's web ook wel heel graag zien..
Vast wel, ik ga mn best doenquote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:25 schreef Syrena het volgende:
Clauwhee> Tof van je huisje!Neem aan dat we tegen 19 maart wel foto's krijgen van je he?!
![]()
moet je het zelf betalen dan?quote:Op zondag 25 februari 2007 10:50 schreef Brighteyes het volgende:
Nu na een nachtje slapen valt het wel mee, maar ik heb al wel besloten dat ik het dus niet meer doe, zo met omwegen. Je kan nl. ook gewoon met KLM naar Johannesburg en dan heb je maar 1 overstap maar ik ben via London gegaan om kosten te besparen. En dan duurt het dus gewoon flink veel langer door die overstap enzo.
yep, zelfs dan nogquote:Op zondag 25 februari 2007 00:28 schreef bixister het volgende:
[..]
ook nu je weet dat ze dood gaat?
vicky en bar op TV geweest? vertel!
clauwhee, back on your own las ik, sterkte ermee. heel fijn dat je een leuke woning voor jezelf gevonden hebt!
Het is gelijk tegenover de Slegte en naast de parkeergarage. Dus als je een keer in de buurt bentquote:Op zondag 25 februari 2007 12:49 schreef Spuuglokje het volgende:
Pelsterstraat, waar het Zinnebeeld zit!Daar haalde ik vroeger platen, en tegenwoordig Yoko Tsunostrips voor Wouter. Lekker pal in het centrum, Clauwheee!
BE, fijn dat je weer veilig thuis bent.
En dan meteen weer achter Fok!quote:Op zondag 25 februari 2007 18:54 schreef Brighteyes het volgende:
*naar Smoezie wijst...
Volgens mij valt dat wel mee toch, we gingen iets voor 6-en bij jullie weg en het is echt maar een half uurtje.
Manlief lag in bad. Dus ik heb maar even een washandje door zijn badwater gehaald en toen wat anders aan gedaan.quote:Op zondag 25 februari 2007 18:56 schreef Vivi het volgende:
[..]
En dan meteen weer achter Fok!
Moet je niet eerst douchen BE?
In het kader van het rammelen was ik er gewoon bij geplonst als ik jou wasquote:Op zondag 25 februari 2007 18:57 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Manlief lag in bad. Dus ik heb maar even een washandje door zijn badwater gehaald en toen wat anders aan gedaan.
quote:Op zondag 25 februari 2007 19:02 schreef Brighteyes het volgende:Lekker schoon kindje maken!
Oh, Smoez en ik waren het er ook over eens dat jouw teerbeminde goedgekeurd was.Leuke vent, lieve papa!
komt wel uit hoor.... ben gewoon wat verkouden en nu gaat het wel wat beter... hopelijk zet het niet door.quote:Op zondag 25 februari 2007 19:01 schreef Neuk het volgende:
Diaan komt het nog wel uit dan? Of ben je inmiddels al wat beter te pas?
k geloof dat mijn mede evenement-gangers dat niet zo apprecierenquote:Op zondag 25 februari 2007 19:17 schreef Belana het volgende:
gaan we ook nog foto's zien van dit evenement offe....
Ik vond het ook superleukquote:Op zondag 25 februari 2007 20:00 schreef Moonah het volgende:
Maar.... ik heb een leuke middag gehad en ik vond het super jullie te ontmoeten!
Suikerzoet stemmetje?quote:Op zondag 25 februari 2007 20:14 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik vond het ook superleuk
En Moonah, wat word jij lief boos zeg, *suikerzoet stemmetje*
"Nee Thies, niet in mama's tiet bijten"
![]()
Elfjes-mama
Liam was vanmiddag ook mak als een lammetjequote:Op zondag 25 februari 2007 20:07 schreef Lois het volgende:
Dat klinkt heel gezellig dames, leuk zeg zo'n minimeet
Hier 2 kindjes die compleet total loss zijn door Ballorig, met Bram en Liam en Ezra. Ze vonden het super en sliepen al om half 6 vanmiddagNa een week slaapproblemen met Iris is dit wel een verademing
Ben helemaal happy
![]()
Ik moet echt een andere nick hebben. Telkens als iemand tegen mij of over mij wat zegt heb ik zoiets van 'quote:Op zondag 25 februari 2007 21:10 schreef Diaan73 het volgende:
Neuk is hier net geweest en het was gezelligDinsdag ga ik samen met Twan die heel lief was voor Brent net op Brent passen.
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |