we zullen zien, iemand moet wel interessant genoeg zijn om nader onderzoek op te starten. Ik ben in ieder geval heel benieuwd.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:51 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nouja, als er expliciet staat dat zijn pappie een imam was en hij met moeder en zijn broers hierheen kwam was er (op elsevier) wel melding van gemaakt
O ja?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:55 schreef Sidekick het volgende:
Volgende week een reportage in De Volkskrant over Wilders en ontmoetingen met Joop Glimmerveen en het extreem-rechtse circuit.
Misschien kunnen ze ook wel onderzoek doen naar de homoseksuele praktijken van Rouvoet en Geert Wilders die islamitische kindertjes schijnt op te eten.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:56 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
we zullen zien, iemand moet wel interessant genoeg zijn om nader onderzoek op te starten. Ik ben in ieder geval heel benieuwd.
ik dacht dat dat Aaahikwordgek was, meen opmerkingen in die trand gezien te hebben, van zijn eigen hand notabenequote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:57 schreef Monidique het volgende:
[..]
......... Geert Wilders die islamitische kindertjes schijnt op te eten.
Geveld door decadentie.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Waarschijnlijk nooit, maar het zou ook niet verdiend zijn.
Nee hoor.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:09 schreef Monidique het volgende:
Dat was zeker weer zo'n veel te korte reactie van mij, die vrijwel niemand begrijpt, zodat ik het moet uitleggen, waarna iedereen zegt: 'o zo, ja natuurlijk'?
quote:[b]Op zaterdag 24 februari 2007 16:02 .......... http://www.sargasso.nl .............
quote:e-Matching.nl
De datingsite voor beter opgeleiden Academisch, hbo- en mbo-niveau
Anno 1998 - AVR erkend
Word gratis proeflid
quote:Ein frische und fröhliche Krieg.
Ein frischer, fröhlicher Krieg. Krieg is mannelijk. Mannelijk!quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:15 schreef Monidique het volgende:
Ach, dan is het eine, weet ik veel...
Volgens mij hebben wat gefrustreerde pukkels wat geruchten in het leven geroepen en hebben die geruchten op het internet een eigen leven gekregen.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:49 schreef Godslasteraar het volgende:
bewustzijnswording heet dat. Temeer daar reeds bekend is hoe Abou denkt over huwelijken met ongelovigen. Dat in combinatie met hoe het er aan toe gaat in dergelijke families. Wellicht dat hier in een recent verleden groot onrecht begaan is, en mischien is er nu de gelegenheid dit onrecht, helaas postuum, te corrigeren. Waarbij opgemerkt dat deze geruchten reeds jaren de ronde doen, lang voordat Abou bekend werd bij een groter publiek.
Ik denk dat als het echt waar is dat ze bij het onderzoek naar hem door de AIVD om mee te mogen regeren er wel over gestruikeld zouden zijn.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:56 schreef Godslasteraar het volgende:
we zullen zien, iemand moet wel interessant genoeg zijn om nader onderzoek op te starten. Ik ben in ieder geval heel benieuwd.
klinkt niet echt onlogisch.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:19 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik denk dat als het echt waar is dat ze bij het onderzoek naar hem door de AIVD om mee te mogen regeren er wel over gestruikeld zouden zijn.
Ik had het ook maar gewoon gegoogled,quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:19 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ein frischer, fröhlicher Krieg. Krieg is mannelijk. Mannelijk!
Zou het!quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:19 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Volgens mij hebben wat gefrustreerde pukkels wat geruchten in het leven geroepen en hebben die geruchten op het internet een eigen leven gekregen.
goed, fase 2 der verdachtmakingen.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:17 schreef PJORourke het volgende:
Dag Siebe, al bij de apotheek geweest?
Ik schijn sigme te stalken...
Nee hoor, dat is Ryan3. Dat jij niet zelfstandig kunt nadenken is maar weer eens aangetoond.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 11:49 schreef du_ke het volgende:
Maar voorlopig is PJO dus de hoofdverdachte? Niet echt vreemd gezien z'n achtergrond.
Klootzakken!quote:In one case, Pruetz and Bertolani, from the Leverhulme Centre for Human Evolutionary Studies in Cambridge, UK, witnessed a chimpanzee extract a bushbaby with a spear.
quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:19 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik denk dat als het echt waar is dat ze bij het onderzoek naar hem door de AIVD om mee te mogen regeren er wel over gestruikeld zouden zijn.
aan alles is gedacht Appeltjequote:hirihiri123
Ja, screenen dat hadden ze ook ooit bij Marcel van Dam gedaan, en had niks op zijn kerfstok........werd het "voetvolk "verteld.....en wij geloofden het ook nog.
Exota affaire.
Dat screenen hier in Nederland stelt geen ene moer voor ......
Zelfmarginalisering is een deugd.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:25 schreef Reya het volgende:
Ik verdenk mezelf.
Ooit van kloons + proxy gehoord? Tekstuele analyse wijst duidelijk richting Siebe...quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:25 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Ja, de hoofdpersoon is gebanned, dat zou dan PJO of ryan3 zijn terwijl beiden niet geband zijn. Heel logisch allemaal.
De kerfstokken van van Dam zijn niet vergelijkbaar met het inhuren van een huurmoordenaar. De AIVD snapt ook wel dat zoiets ooit uit zou komen.quote:
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C75824CE981EB2.htmlquote:24 Februari 2007
Steeds meer slachtoffers in Somalië
De opgelaaide strijd in de Somalische hoofdstad Mogadishu eist steeds meer burgerslachtoffers. Volgens het Rode Kruis zijn de afgelopen twee maanden tientallen mensen omgekomen. Zo'n 430 burgers zijn met verwondingen opgenomen in ziekenhuizen.
De strijd tussen moslimextremisten en het Somalische leger laaide gisteravond op toen de extremisten de aanval op het ministerie van Defensie openden. Het leger zette tanks in om de aanval af te slaan.
Eergisteren kondigde president Yusuf nog vredesoverleg aan. Maar het is niet duidelijk of dat nog doorgaat.
De AIVD doet alleen maar een naslag.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:33 schreef Boze_Appel het volgende:
De kerfstokken van van Dam zijn niet vergelijkbaar met het inhuren van een huurmoordenaar. De AIVD snapt ook wel dat zoiets ooit uit zou komen.
Lijkt mij niet iets wat ze bewust zouden verbergen als het waar zou zijn, maargoed, afwachten maar tot een luie journalist is van z'n reet af komt en er goed in duikt.
Is dat zo?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:43 schreef PJORourke het volgende:
De AIVD doet alleen maar een naslag.
Dan zou hij nu geband zijn.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:23 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is Ryan3. Dat jij niet zelfstandig kunt nadenken is maar weer eens aangetoond.
Als je tegen het leger vecht is een ministerie van defensie aanvallen toch wel een vrij logische stap.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:42 schreef zakjapannertje het volgende:
het ministerie van Defensie, ze ontzien ook niemand
Wie quote je steeds?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:25 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
[..]
aan alles is gedacht Appeltje![]()
Welke stad?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:32 schreef PJORourke het volgende:
Btw, ik ga vanaaf de stad in, vrouwen versieren en zo. Reken er dus imo niet op dat ik nog een rondje met Ryan en sidelicks ga discuzeuren, maar ga er niet van uit dat ik een hlocaustban heb, vent.
Feestje vieren met PJORourkequote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:59 schreef Autodidact het volgende:
Welke stad?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |