Daar geloof ik niks van!quote:Op maandag 26 februari 2007 17:11 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind dansen net zo stom als poolen. En ik ben in allebei ook precies even slecht.
Toen ik nog in West werkte een heel enkele keer, in het Centrum eigenlijk helemaal niet.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:08 schreef Roi het volgende:
Hoevaak zien jullie iemand met burqa over straat lopen?
Ik zie er toch wel af een toe een, weet natuurlijk niet of het telkens dezelfde is of dat het er veel zijn!
(Oost.)
Okay, poolen kan ik echt niet, en dansen vind ik gewoon niet leuk. Maar verder ben ik best een leuke en sociale jongen.quote:Op maandag 26 februari 2007 17:11 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind dansen net zo stom als poolen. En ik ben in allebei ook precies even slecht.
ik welquote:Op maandag 26 februari 2007 21:07 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Kunnen we het over i3te anders dan utigaan hebben?. Ik ga ook wel uit, maar ik heb niet de behoefte om daar continu over te praten.
wekelijks ofzo.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:08 schreef Roi het volgende:
Hoevaak zien jullie iemand met burqa over straat lopen?
Ik zie er toch wel af een toe een, weet natuurlijk niet of het telkens dezelfde is of dat het er veel zijn!
(Oost.)
Deze diplomatieke uitlating siert je.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:07 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Kunnen we het over i3te anders dan utigaan hebben?. Ik ga ook wel uit, maar ik heb niet de behoefte om daar continu over te praten.
De eerste keer, inderdaad in Oost, schrok ik me een hoedje (of hoofddoek, wat dan ook!) maar het went wel.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:08 schreef Roi het volgende:
Hoevaak zien jullie iemand met burqa over straat lopen?
Ik zie er toch wel af een toe een, weet natuurlijk niet of het telkens dezelfde is of dat het er veel zijn!
(Oost.)
Kun je iets gedetailleerder zijn?quote:Op maandag 26 februari 2007 23:31 schreef jimjim1983 het volgende:
ik heb toch altijd iets van "tering, hoe kun je zo leven?"![]()
vrouwen in burqa heb ik het overquote:Op maandag 26 februari 2007 23:41 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Kun je iets gedetailleerder zijn?
Ik denk dat ik wel weet wat je bedoelt, maar goed, ik kan het maar beter voor de zekerheid vragen.
Ach, uiteraard weten we niet of de vrouw het vrijwillig doet (meestal wel, hoor) en het past nu eenmaal bij de Islam. Door Amsterdam zie ik soms heel erg hippe gesluierde meisjes. Met allemaal prints en mixes, echt geweldig om te zien!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:03 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
vrouwen in burqa heb ik het overvrouwen die helemaal gesluierd zijn.
ze zullen het vast vrijwillig doen maar dat maakt het wat mij betreft niet minder debiel.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 09:10 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Ach, uiteraard weten we niet of de vrouw het vrijwillig doet (meestal wel, hoor) en het past nu eenmaal bij de Islam. Door Amsterdam zie ik soms heel erg hippe gesluierde meisjes. Met allemaal prints en mixes, echt geweldig om te zien!
Deze vrouwen weten heel goed wat ze kunnen maken.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:37 schreef jimjim1983 het volgende:
dat ik het fout vindt om vrouwen zo te onderdrukken.
zoals ik?quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:10 schreef Z het volgende:
Het dragen van de hoofddoeken ed door jongen meisjes is juist ook een manier geworden om zich af te zetten. Tegen mensen die er over denken als zoals jij
Ik denk dat deze dames veel slimmer zijn dan jij denkt!quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:31 schreef Z het volgende:
Nee als jimjim.
Ik vind het Islamitische geloof geen geloof waarbij je dit soort dingen kunt zeggen!quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:45 schreef Z het volgende:
Ik denk dat je daar geen gelijk in hebt. Al het gedoe in de media over burka's/hoofddoeken doet een tegenbeweging ontstaan, 'hoe ingepakter hoe beter' om het zo maar te zeggen.
nee, inderdaad. dadelijk komt er nog een mannetje met een bom op je af.quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:49 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Ik vind het Islamitische geloof geen geloof waarbij je dit soort dingen kunt zeggen!
Deze kinderen worden heel anders opgevoed dan de Westerse kinderen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:54 schreef Z het volgende:
Waarom niet? Er bestaan toch ook islamitische pubers?
...quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:55 schreef lienelien het volgende:
[..]
nee, inderdaad. dadelijk komt er nog een mannetje met een bom op je af.
Het heeft toch niets met de Koran te maken? En hoe vromer hoe beter lijkt mij.quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:56 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Deze kinderen worden heel anders opgevoed dan de Westerse kinderen.
Okay, niet volgens de regels, maar het gebeurt nu eenmaal.
Ik denk dat provoceren niet in de Koran staat.
De Islamieten horen te leven volgens de koran, overleveringen en de vijf zuilen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:00 schreef Z het volgende:
[..]
Het heeft toch niets met de Koran te maken? En hoe vromer hoe beter lijkt mij.
Laten we deze discussie beindigen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:18 schreef Z het volgende:
En daarom denk jij dat islamitische jeugd zich niet expres extra vroom kleed?
Ja, dat viel mij ook al op! Ik wordt altijd vrolijk van dat soort taferelenquote:Op woensdag 28 februari 2007 10:40 schreef Z het volgende:
Ik zie trouwens bij mij in de Baarsjes steeds meer islamieten met chador en al fietsen, dat is dan weer een toppunt van intergratie.
ik denk ook niet dat t makkelijk is, maakt t alleen maar ergerquote:Op woensdag 28 februari 2007 09:04 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Deze vrouwen weten heel goed wat ze kunnen maken.
Duizenden documentaires zeggen dat vrouwen zelf uit hun onderdrukking moeten durven (uit)komen.
Hiermee zullen ze alles kwijtraken, het is allemaal niet zo makkelijk als je denkt.
ik heb het over compleet gesluierde vrouwen he.quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:10 schreef Z het volgende:
Het dragen van de hoofddoeken ed door jongen meisjes is juist ook een manier geworden om zich af te zetten. Tegen mensen die er over denken als zoals jij
uhmm..quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:05 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Fietstochtje, iemand?
Heel die fiets weer op slot etc. Gewoon geen zin in, ik wil nergens naar binnen, gewoon alles buiten zien.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:06 schreef lienelien het volgende:
[..]
uhmm..
Waarom wil je eigenlijk niet afstappen?
Die grachten heb ik inderdaad eens een dagje voor uitgetrokken, langs de Amstel is geen slecht idee!quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:08 schreef lienelien het volgende:
langs de Amstel op is wel mooi
En gewoon, alle grachten, heren, keizers, prinsengracht, singel, leidsegracht, reguliersgracht... Nouja, alles gewoon
Al fietst dat niet altijd even handig
heb je zo´n klein fietsje dat je met je voeten de grond kan raken dan?quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:08 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Heel die fiets weer op slot etc. Gewoon geen zin in, ik wil nergens naar binnen, gewoon alles buiten zien.
Dat bedoel ik met afstappen, maar nu bedenk ik me dat het net lijkt of ik helemaal nooit wil afstappen om voor een stoplicht te wachten (iets dat ik overigens nooit doe, ik blij zitten!)
Dan ga je van nieuw (waterlooplein ed) naar oud (huisjes langs de amstel, de magere brug) weer naar nieuw (HvA, rembrandttoren ed bij amstelstation)quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:09 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Die grachten heb ik inderdaad eens een dagje voor uitgetrokken, langs de Amstel is geen slecht idee!
Nee, ik zoek altijd een stoeprand, anders doet het pijn!quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:10 schreef lienelien het volgende:
[..]
heb je zo?n klein fietsje dat je met je voeten de grond kan raken dan?
Ik vind de omgeving bij de nieuwe herengracht ed ook wel heel mooi, en ook richting prinsengracht, bij de noorderkerk, dus haarlemmerstraat ed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |