bron: abelenstra.comquote:Winst voor sc Heerenveen in openingsduel Eredivisie Vrouwen
sc Heerenveen is de Eredivisie voor vrouwen begonnen met een overwinning. In Enschede werd voor bijna zesduizend toeschouwers met 2-3 gewonnen van FC Twente.
nieuws FC Twente scoorde al in de eerste minuut. Marieke van Ottele maakte het eerste officiële doelpunt in de Eredivisie. Drie minuten later was het alweer gelijk door een doelpunt van Nicole Delies. Sherida Spitse benutte vlak daarna een strafschop en daardoor stond binnen tien minuten al 1-2 op het scorebord. Die stand bleef tot de rust staan.
In de tweede helft scoorden beide ploegen nog één keer. Zeven minuten voor tijd maakte Sylvia Smit de gelijkmaker. In de slotminuut besliste Sherida Spitse de wedstrijd in Fries voordeel. Zij schoot een vrije trap in de kruising.
Vroeg je mij niet eens meequote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:40 schreef Jojoortje het volgende:
Ik kom net van FC Twente - Heerenveen
Zitten wel een aantal goeie speelsters tussen, maar ook duidelijk speelsters die er niet tussen horen!![]()
Het is idd een parodie op het edele voetbalspel. Kan je beter een kind produceren en vervolgens naar zijn/ haar verrichtingen in de F-jes gaan kijken.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 01:49 schreef SuperHarregarre het volgende:
Desalniettemin, ik ben wel een liefhebber van slapstick dus misschien ga ik zaterdag en zondag nog wel even kijken.
Voetbalteam van Australië:
[afbeelding]
Precies, Koefnoen/Monty Python had het niet beter kunnen doen. Jammer dat ze geen volledig vrouwelijke arbitrage gebruiken. Dat zou pas helemaal mooi worden.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 01:51 schreef Grulez het volgende:
[..]
Het is idd een parodie op het edele voetbalspel. Kan je beter een kind produceren en vervolgens naar zijn/ haar verrichtingen in de F-jes gaan kijken.
pwndquote:
Zelfs de vrouwtjes kunnen 't niet.quote:
Barbara Barend.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 01:58 schreef DrDentz het volgende:
Is er ook een vrouwelijke Johan Derksen?
dat is de mannelijke JD tochquote:
De theepot is de speelster die de thee inschenkt??quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:27 schreef Beschouw het volgende:
In de rust wassen ze de theepot af voordat ze het veld weer op gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |