Ingewikkeld? Het is juist heel simpel, niet elke scheet verdient een topic en kan makkelijk in een lopend topic.quote:Op maandag 26 februari 2007 13:15 schreef JohnDope het volgende:
Als Sidekick het allemaal te ingewikkeld wordt, dan gooit hij een topic dicht
niet echt professioneel....
Ja, de discussie gaat niet over Wilders, maar over een partijlid van de VVD die ook eens verder kijkt dan zijn neus lang is.quote:Op maandag 26 februari 2007 20:20 schreef PJORourke het volgende:
Het is een goed topic. Eindelijk iemand die zich niet in een cordon laat sleuren en zelfstandig nadenkt.
quote:Op maandag 26 februari 2007 20:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ja, de discussie gaat niet over Wilders,
Je pleit voor zwaardere middelen?quote:Op maandag 26 februari 2007 20:29 schreef PJORourke het volgende:
Doodzwijgen helpt niet.
Neuh die topics worden geopend omdat mensen niet nadenken en eerst even kijken in welke van de actieve topics het beter pastquote:Op maandag 26 februari 2007 20:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Het gaat over Onno Hoes. De discussie over 2+ paspoorten bij kabinetsdeelname blijft openstaan, dat heeft verder niet iets met Wilders an sich te maken. Bovendien zorgt jullie geschreeuw om slotjes er JUIST voor dat er weer topics over worden geopend.
Idd en dat had SCH kunnen weten als hij de OP had gelezen en niet gelijk bij de TT op zijn achterste benen was gaan staanquote:Op maandag 26 februari 2007 20:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ja, de discussie gaat niet over Wilders, maar over een partijlid van de VVD die ook eens verder kijkt dan zijn neus lang is.
Lees de OP nu eens!!!quote:Op maandag 26 februari 2007 20:29 schreef SCH het volgende:
Precies, die wildgroei van Wilders-topics is slecht - dat meot zo'n modje als Martijn toch weten.
Steeds een klein ander insteekje eraan geven en doen alsof het ergens anders over gaat
quote:20:23:40 26-02-07 20 I AMBU Rob en Jaap als de discussie oploopt kunnen we Pim v loenen laten bemiddelen
702262023401420035 1420035 CPA Rotterdam-Rijnmond ( Ambulance 17-135 )
Onzin - het is een topic over Wilders en Sidekick heeft aangegeven dat dat centraal kan. Het is nogal grof en oncollegiaal om een medemoderator zo te schofferenquote:Op maandag 26 februari 2007 20:33 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Idd en dat had SCH kunnen weten als hij de OP had gelezen en niet gelijk bij de TT op zijn achterste benen was gaan staan
Onno Hoes en de VVD horen niet in een topic met gezemel over Rouvoet.quote:Op maandag 26 februari 2007 20:33 schreef du_ke het volgende:
Neuh die topics worden geopend omdat mensen niet nadenken en eerst even kijken in welke van de actieve topics het beter past.
quote:Op maandag 26 februari 2007 20:34 schreef SCH het volgende:
[..]
Onzin - het is een topic over Wilders en Sidekick heeft aangegeven dat dat centraal kan. Het is nogal grof en oncollegiaal om een medemoderator zo te schofferen
Nee, het kan beter naar SHO inderdaad. Kan ie helpen de wonden van Jim te repareren.quote:Op maandag 26 februari 2007 20:35 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Onno Hoes en de VVD horen niet in een topic met gezemel over Rouvoet.
Ok je OPquote:Op maandag 26 februari 2007 20:33 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Idd en dat had SCH kunnen weten als hij de OP had gelezen en niet gelijk bij de TT op zijn achterste benen was gaan staan
[..]
Lees de OP nu eens!!!![]()
Dat had niet in een ander topic gepast? Is dit echt meer dan het openen van een topic over een scheet van gekke Geertje?quote:Bron
Ook vanuit VVD hoek is er dus steun voor deze kwestie wat ik mij alleen af vraag wat is de invloed van deze provinciale tak op het algemene VVD beleid?
Waar schoffeer ik een Medemod?quote:Op maandag 26 februari 2007 20:34 schreef SCH het volgende:
Onzin - het is een topic over Wilders en Sidekick heeft aangegeven dat dat centraal kan. Het is nogal grof en oncollegiaal om een medemoderator zo te schofferen
Hee, laat de beste mod van dit verdorven forum met rust!quote:Op maandag 26 februari 2007 20:37 schreef SCH het volgende:
Nee, het kan beter naar SHO inderdaad. Kan ie helpen de wonden van Jim te repareren.
Maar kan niemand die idioot van een Martijn nou eens echt tot de orde roepen? Anderen worden meteen gestraft om dat soort gedrag en meneer denkt maar dat ;hij van ieder berichtje uit de Elsevier dat hij ondanks zijn dyslexie in 45 minuten toch heeft kunnen uitlezen een topic moeten maken. Wat een zeldzame prutser is het toch
Door weer een topic over Wilders te openen terwijl hij ze steeds moet sluiten. Nogal oncollegiaal.quote:Op maandag 26 februari 2007 20:38 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Waar schoffeer ik een Medemod?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |