Nope.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:49 schreef Bartaz het volgende:
[..]
Inderdaad... Ik zie dat je woonplaats Roermond is, zit je daar ook bij de post?
http://www.ad.nl/economie/article1301138.ecequote:Banen weg, maar bonus TNT-top stijgt
AMSTERDAM - De directie van TNT ziet dit jaar af van een stijging van het basissalaris. Wel kunnen directieleden...
Voorafgaand aan de aandeelhoudersvergadering van TNT werd voor het Okura-hotel gedemonstreerd door de vakbonden. FOTO ANP... rekenen op hogere bonussen als ze goed presteren, vertelde commissaris James Cochrane, voorzitter van de beloningscommissie van het concern, gisteren op de aandeelhoudersvergadering. Aanleiding voor het bevriezen van het salaris is de ingrijpende reorganisatie bij de postdivisie. TNT schrapt duizenden banen.
Bestuursvoorzitter Peter Bakker verdiende afgelopen jaar 900.000 euro als basis. Hij ontving ook een bonus van ruim 1 miljoen euro. Bakker kan dit jaar een fors hogere bonus tegemoet zien. De Vereniging van Effectenbezitters heeft geen begrip voor de hogere bonus. ,,Dit is bovenmatige beloning,’’ aldus Ben van der Klis. ,,Als de heer Bakker presteert zoals afgelopen jaar, krijgt hij naar verwachting 30 procent meer beloning. Dat staat in schril contrast met wat de rest van het personeel te wachten staat.’’
Alleen postbezorgers doen geen aangetekenden en zetten, dus dat zegt nog weinig over je status. Kijk anders even wat er bovenaan je contract staat, als je een zaterdagpostbode bent staat dat er nadrukkelijk in. En in dat geval krijg je in mei je vakantiegeld.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:13 schreef koejoeloek het volgende:
[..]
zaterdagbesteller, althans als dat inclusief aangetekende en zetten van de post is, dan wel, dus dan zou het in mei moeten zijn?
Ze moeten zich bij dat vorderen alleen wel aan de regels houden.quote:Op vrijdag 20 april 2007 18:29 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Dan nog, waarom niet gewoon even een briefje erbij gedaan? Overigens, ik sta dus nu nog steeds 39,13 in de min. Er staat "vordering" bij.
Nu ja, als ze het willen hebben komen ze het maar halen, ze weten waar ik woon.
Burgerlijk wetboek boek 7quote:Artikel 632
1. Behalve bij het einde van de arbeidsovereenkomst is verrekening door de werkgever van zijn schuld ter zake van het uit te betalen loon slechts toegelaten met de volgende vorderingen op de werknemer:
a. de door de werknemer aan de werkgever verschuldigde schadevergoeding;
b. de boetes, door de werknemer volgens artikel 650 aan de werkgever verschuldigd, mits door deze een schriftelijk bewijs wordt afgegeven, die het bedrag vermeldt van iedere boete alsmede de tijd waarop en de reden waarom zij is opgelegd, met opgave van de overtreden bepaling van een schriftelijk aangegane overeenkomst;
c. de voorschotten op het loon, door de werkgever in geld aan de werknemer verstrekt, mits daarvan schriftelijk blijkt;
d. het bedrag van hetgeen op het loon te veel is betaald;
e. de huurprijs van een woning of een andere ruimte, een stuk grond of van werktuigen, machines en gereedschappen, door de werknemer in eigen bedrijf gebruikt, en die bij schriftelijke overeenkomst door de werkgever aan de werknemer zijn verhuurd.
2. Verrekening heeft geen plaats op het deel van het loon waarop beslag onder de werkgever niet geldig kan zijn. Ter zake van hetgeen de werkgever krachtens lid 1, onderdeel b, zou kunnen vorderen, mag door hem bij elke voldoening van het loon niet meer worden verrekend dan een tiende gedeelte van het in geld vastgestelde loon dat alsdan zou moeten worden voldaan.
Ik ben 27. Is die belachelijke regel dat mensen onder de 27 geen bijstand krijgen al ingevoerd dan? En zo ja, wat heeft dat er mee te maken?quote:Op zondag 22 april 2007 11:36 schreef frederik het volgende:
[..]
Ze moeten zich bij dat vorderen alleen wel aan de regels houden.
[..]
Burgerlijk wetboek boek 7
Ik zou dus goed op het tweede punt letten, loonvordering kan welliswaar (op basis van lid 1 onder d), maar ze moeten je wel 90% van jouw bijstandsnorm uitkeren (dat is het bedrag waarover geen beslag gelegd kan worden).
Zoals ik jouw post lees hebben ze dit niet gedaan, vragen ze zelfs om bij te lappen (of jij hebt zo'n leeftijd dat je nog geen bijstand zou kunnen aanvragen, en dus ook een beslagvrije voet van 0 euro hebt, waarbij die melding van vordering slaat op hetgeen ze in de toekomst nog wensen in te houden).
die regel is nog niet ingegaan, voor bijstand moet je alleen wel meerderjarig zijn, en ik wist niet of je meerderjarig bent.quote:Op maandag 23 april 2007 14:02 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Ik ben 27. Is die belachelijke regel dat mensen onder de 27 geen bijstand krijgen al ingevoerd dan? En zo ja, wat heeft dat er mee te maken?
Ja, ik heb niks gekregen deze maand. En ik zou best elke maand een bedrag willen krijgen waarvan ik kan leven, tegenwoordig verdien ik maandelijks zo'n 120 euro...quote:Op maandag 23 april 2007 18:56 schreef frederik het volgende:
[..]
die regel is nog niet ingegaan, voor bijstand moet je alleen wel meerderjarig zijn, en ik wist niet of je meerderjarig bent.
Een werkgever mag niet onbeperkt inhouden op je loon (je wekt de indruk dat die dat wel doet namellijk), je moet elke maand een bedrag krijgen waarvan je kunt leven (90% van jouw bijatandsnorm)
Is het niet mogelijk om bij een van de brievenbussen een onderbus te plaatsen? Dan kan de pbz de post gewoon vanaf daar bestellen.quote:Op dinsdag 24 april 2007 16:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Vermeldenswaardig detail is nog dat men er in ons DVG nog steeds niet in is geslaagd om de afgelopen 3 jaar ergens een depot te vinden, zodat de postbezorgers verplicht naar de vestiging moeten komen om de post op te halen. En daarvandaan dan weer door naar de wijk.
Ik meen me te herinneren dat je ook verzekerd bent als je van en naar je werk fietst?quote:Op dinsdag 24 april 2007 16:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Dus ik vraag me af of dit nu officieel beleid is, of een eigen ideetje van onze teamcoach is. Want stel nu dat je op weg bent van de vestiging, naar je wijk, met volle tassen, en je krijgt een ongeluk? Dan ben je niet verzekerd, want het is in je eigen tijd, dus geen werktijd.
Ik heb er nog niks over gehoord maar het klinkt wel iets als wat ze zouden proberen ja. Belachelijk natuurlijk, is hetzelfde als bij een kantoormedewerker de tijd niet uitbetalen dat hij naar de printer oid looptquote:Op dinsdag 24 april 2007 16:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Ik vroeg me toch pas af hoe ze de arbeidsvoorwaarden voor de postbezorgers nog verder wilden versoberen? Kennelijk zijn er toch nog wat creatieve geesten binnen TNT, die tot de volgende briljante oplossing zijn gekomen: "Voortaan worden de fietstijden van en naar de wijk bij postbezorgers niet meer betaald!"
Tja, vroeg of laat gaan de arbeidsvoorwaarden naar het niveau van de concurrentie of net iets daarboven, zo werkt dat nou eenmaal in een vrije markt. Een markt waar de consument niet echt van gaat profiteren, wat geeft de gemiddelde consument nu uit aan postbezorging (pakjes niet meegerekend)?quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:05 schreef Peterselieman het volgende:
Ze proberen op allerlei manieren de kosten te drukken, omdat de concurrenten bezorgers per stuk betalen en TNT per uur. Straks moet je zeker het sorteren ook nog in je vrije tijd doen![]()
Loyaliteit van personeel kost geld... Helaas zijn de hoge heren daar nog steeds niet achter.quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:39 schreef MrX1982 het volgende:
Je moet altijd maar zo denken, mocht het waar zijn wat betreft die fietsvergoeding voor postbezorgers, het bedrijf geeft wel om mensen in Afrika.
Dat hele postbezorgers gedoe is sowieso een regelrechte ramp als ik kijk naar mijn vestiging. Het verloop is vrij hoog en wordt er weleens over nagedacht wat een geld dat kost. Als je het over efficiencybesparingen hebt.
Ik hoop zo dat als er eens een burgeroorlog komt daar (malawi was het toch) dat in de media beelden komen van rebellen met TPG kledingquote:Op dinsdag 24 april 2007 19:39 schreef MrX1982 het volgende:
Je moet altijd maar zo denken, mocht het waar zijn wat betreft die fietsvergoeding voor postbezorgers, het bedrijf geeft wel om mensen in Afrika.
Dat hele postbezorgers gedoe is sowieso een regelrechte ramp als ik kijk naar mijn vestiging. Het verloop is vrij hoog en wordt er weleens over nagedacht wat een geld dat kost. Als je het over efficiencybesparingen hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |