Verwacht zeker de komende wedstrijden maar helemaal niets van 410. Wat mij betreft had het vak lekker helemaal leeg gebleven de eerste helft ofzo. De tyfus aan het bestuur en momenteel aan bijna iedereen bij Ajax die ervoor zorgt dat ik donderdag weer met tegenzin naar de Arena moet. Hopelijk kan een beetje alcohol in de stad vooraf er nog iets van maken.quote:Op zondag 18 februari 2007 17:41 schreef denthemen het volgende:
geen sfeer=geen punten
Ik hoop dat men op 410 voor Donderdag de trots opzij wilt zetten en de ploeg weer gewoon aanmoedigt
en daarom terecht een kut-uitslag. Dan heb je goddomme eindelijk weer aansluiting bij PSV, ga je even met zo'n klote instelling aan de wedstrijd beginnenquote:
Maar wel al vijf wedstrijden op rij ongeslagenquote:Op zondag 18 februari 2007 17:59 schreef Urquhart het volgende:
Geen inzet, geen passie, geen strijd, geen agressie, geen sfeer en geen drie punten.
Mwah, nog niet. Denk dat iedereen er NU wel op gebrand is om tegen AZ te winnen, ook omdat de spelers nu vast wel weten dat het hun laatste kans is om er echt nog iets van te maken. Daarom is het ook zo onbegrijpelijk dat er vandaag zo gespeeld wordt.quote:Op zondag 18 februari 2007 18:00 schreef F1Bas het volgende:
Zonde, maar weer richten op volgend jaar
ja, gaan we weerquote:Op zondag 18 februari 2007 18:00 schreef F1Bas het volgende:
Zonde, maar weer richten op volgend jaar
quote:Op zondag 18 februari 2007 18:00 schreef F1Bas het volgende:
Zonde, maar weer richten op volgend jaar de play-offs
nee, totdat ze van ons winnen straks, al zo vaak gezien de laatste jaren. Ajax moet echt met een topteam in Eindhoven komen om daar te winnen.quote:Op zondag 18 februari 2007 18:02 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
En PSV gaat de resterende 9(?) wedstrijden ook niet allemaal winnen, zo geweldig spelen die ook weer niet.
Als we zo spelen verdienen we het kampioenschap helemaal nietquote:Op zondag 18 februari 2007 18:02 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Mwah, nog niet. Denk dat iedereen er NU wel op gebrand is om tegen AZ te winnen, ook omdat de spelers nu vast wel weten dat het hun laatste kans is om er echt nog iets van te maken. Daarom is het ook zo onbegrijpelijk dat er vandaag zo gespeeld wordt.
En PSV gaat de resterende 9(?) wedstrijden ook niet allemaal winnen, zo geweldig spelen die ook weer niet.
Boeit niet, zolang je de punten maar pakt. En wie er de meeste heeft wordt kampioen.quote:Op zondag 18 februari 2007 18:04 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Als we zo spelen verdienen we het kampioenschap helemaal niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |