In september iig niet. Maar oktober zou het dus wel kunnen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:42 schreef ploppie het volgende:
Kan het kloppen dat het in oktober (iig op Yucatan) veelal bewolkt is in Mexico? Ik zit wat archieven te bekijken en zie vaak zware bewolking staan: in Villahermosa, Oaxaca en zelfs Cancun...
Vertel op! Wat waar hoe lang?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 22:43 schreef amaranta het volgende:
Net terug van een heerlijke vakantie in mexico..
quote:
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 10:20 schreef amaranta het volgende:
[..]
rondreis door oa yucatan, campeche, tabasco, chiapas
en strandverlening playa dl carmen
playa del carmen ligt overigens in quintana rooquote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:08 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Mexico
Is alweer bijna 10 jaar geleden dat ik daar (Playa del Carmen, Yucatan) geweest ben.
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:23 schreef amaranta het volgende:
[..]
playa del carmen ligt overigens in quintana roo
maar dat neemt niet weg dat het daar super is
ow oke...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:24 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Ik noem op waar ik geweest ben
Het is er heeeeeel geweldig ja
en de reclames op de radio... ik ken ze voglens mij allemaal nog uit mn hoofd...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:54 schreef Vogue het volgende:
Ah morgen... Das mooi, zijn ze ook van die billboards af. 3 Weken geleden was ik in Merida en echt op elke boom hadden ze een poster geplakt, werd er niet goed van.
Heb daar een handgemaakte leren tas gekocht voor 100 pesos. Ik voelde me haast schuldig.quote:Op zondag 20 mei 2007 13:08 schreef Veersesmurf het volgende:
San Christóbal: Gave stad met veel leuke gebouwen en je kan er goed uitgaan!
Ik kwam aan bij de stand.quote:Op zondag 20 mei 2007 13:27 schreef Veersesmurf het volgende:
Vraag ik aan 1 van de weinige straatverkopers van fruit in San Cristobal hoeveel 2 mango's kosten. Geef ik 10 pesos krijg ik 2 emmertjes (12 mango's ofzo)zijn leuke dingen
![]()
Ik voelde me ook nogal is schuldig als ik 50 cent probeerde af te dingen op een lapje stof bij een arm vrouwtje, maar dat hoort er gewoon bij wordt je verteld. Het is wel leuk om te doen![]()
Ligt een beetje aan de situatie ook. Soms doe ik het niet, maar vaak welquote:Op zondag 20 mei 2007 13:28 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik kwam aan bij de stand.
Halllo wat kost die tas?
Vrouw: 120 pesos maar je mag hem voor 100 hebben..
Ik had toen niet meer zoiets van, ik ga nu nog afdingen
Das waar.quote:Op zondag 20 mei 2007 13:33 schreef Veersesmurf het volgende:
[..]
Ligt een beetje aan de situatie ook. Soms doe ik het niet, maar vaak welhet is gewoon een sport zeg maar
![]()
Ook leuk: met 100 pesos betalen (10 euro) en dan 10 minuten wachten op je wisselgeld omdat ze dat bij vrienden/familie etc. moeten wisselen![]()
Maar je krijgt het altijd terug! Hoelang het soms ook duurt, of hoever ze ook met je geld lopen om het om te wisselen![]()
quote:Op zondag 20 mei 2007 13:34 schreef amaranta het volgende:
[..]
Das waar.
Of als je niet kleiner hebt dan 500...
Dan worden die ogen GROOT>>>>>
ik heb niks beters te doen..quote:Op zondag 20 mei 2007 13:37 schreef Veersesmurf het volgende:
[..]
dan vragen ze zich helemaal af hoe je het ooit in je botte hersens haalt om met eigenlijk maar 50 euro te betalen
![]()
offtopic: zit jij steeds op F5 te hameren amaranta?aardig snelle reacties
![]()
je kan mij helpen mijn kamer op te ruimenquote:
ik moet nog 3 werkstukken schrijven, ik heb geen flauw idee wat een arrachera isquote:Op zondag 20 mei 2007 14:41 schreef Veersesmurf het volgende:
[..]
je kan mij helpen mijn kamer op te ruimen![]()
*voelt dat het nu wel heel erg offtopic wordt![]()
Ik heb in Mexico een Arrachera steak gegeten, en nu vraag ik me af hoe ik die zelf kan maken
Erg Amerikaans, en een stuk verder vliegen. Dat ligt aan de andere kant van Mexico.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 16:53 schreef Doekes het volgende:
Ik hoor niemand over Acapulco. Is dat niks?
Maya Route van Oad? Lijkt wel op onze rondreis.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 19:18 schreef Redux het volgende:
Mijn vriendin en ik gaan as maandag 16 dagen richting Mexico, we vliegen as maandag naar Cancun, overnachten daar, en gaan dan vervolgens 10 dagen rijden langs/naar Merida, Uxmal, Campeche, Palenque, Chetumal en gaan daarna 6 dagen Playa del Carmen in een hotal aan strand bakken
Iemand tips of ervaringen met deze route? Waar moet ik op letten, waar zijn eventueel risico's van criminalilteit en/of wat zijn leuke dingen om te zien daar?
En oja, ik hou van fajitas polo, heeft iemand de fajitas polo in Mexico ook geprobeerd? En?![]()
enquote:Met name in de staten Guerrero, Oaxaca en Chiapas komen berovingen voor. In de deelstaat Chiapas heerst nog enige spanning; bewapende groepen hebben daar 'autonome gebieden' ingesteld. Deze zijn niet als zodanig te herkennen, maar de reiziger loopt daar een groter risico, aangezien noch politie, noch verzekeringsmaatschappijen van autoverhuurbedrijven deze gebieden zonder meer in gaan.
http://www.minbuza.nl/nl/(...)isadvies_mexico.htmlquote:In het zuiden van Chiapas, specifiek de weg tussen Palenque en San Cristobal de las Casas en vice versa, vinden zo nu en dan roofovervallen plaats, meestal bij toeristen die onderweg even stoppen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |