ik denk dat je het sowieso niet gered had met je jakhalsquote:
Ik had verder geen idee meerquote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:31 schreef Homdeck het volgende:
[..]
ik denk dat je het sowieso niet gered had met je jakhals![]()
ik wist er zelf maar 5 ofzo![]()
Volgende keer kan je hem beter laten staan. Erkel en ik zijn er altijd snel bij. Als je je vraag veranderd staat ons antwoord er meestal al.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:33 schreef DiviFilius het volgende:
tja, gister nog een hele slowchat vol met chinese sterrenbeelden, dus dacht dat 9 wel te doen was, maar had er perongeluk 8 van gemaakt, maar Jay heeft hem alsnog goed![]()
haha, dat merkte ik idd, dacht dat ik nog wel snel was met herstellen, maar dat viel tegenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:34 schreef Jayhawk het volgende:
[..]
Volgende keer kan je hem beter laten staan. Erkel en ik zijn er altijd snel bij. Als je je vraag veranderd staat ons antwoord er meestal al.
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:19 schreef Yurithemaster het volgende:
Is dit niet uit james bond (goldfinger?)
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:29 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat had ik ook toen ik op IMDb keek
Hij heeft wel meer gedaan dan dat hoor.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:31 schreef Wickedangel het volgende:
Het loont dus toch om James Bond te kijkenIk hou er niet van.
...en die naam zei me niksquote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:33 schreef Berkery het volgende:
Ik heb ook maar even op imdb gekeken![]()
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:34 schreef Yurithemaster het volgende:
Heb nog niet gekeken maar ik ga het toch niet raden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |