quote:
Op woensdag 14 februari 2007 16:08 schreef Day het volgende:[..]
Hij heeft de moeder van NL voor alles wat vies en vuil was uitgescholden tijdens een ruzie met NL. Dat werd hier toen de hemel ingeprezen. Toen NL hem later terugpakte door Hedda voor hoer uit te schelden, was dat not done.
![]()
Sorry, vind ik echt niet te vergelijken. Ik pis op je moeder, so what, dat is nergens op gebaseerd. Dat is hetzelfde als je aangesproken voelen door 'son of a bitch' of iets dergelijks, Brian ging wel even 'n stukje verder met zijn gedetailleerde verslag over wat hij met de ex van Huub wil doen, compleet met bij naam noemen. Tevens het drugsgebruik van de zus aanhalen, dat is toch niet te vergelijken met wat loos "je moeder!" geroep?
![]()
Brian betrekt echt de zus van Huub ín het programma, de moeder van Nathanael weten we niks van en kent Huub ook niet, Brian weet over wie het gaat. En ik vind 't ook onzinnig dat 'dat nou eenmaal het spel is', dat kan wel zo zijn, maar wel spel van laag niveau, zwaktebod van hier tot tokyo. Ik vind dat niets met het spel te maken hebben, is gewoon easy playing. Je houdt je kritiek en je pesterijen bij de bewoners van het huis en niet bij de mensen erbuiten die niet ervoor hebben gekozen bij het spel betrokken te zijn.
Aan de andere kant vind ik 't dus ook dom dat zowel Nathanael als Huub zich zo laten opfucken door die rare praatjes hoor, want wat ik al eerder zij, mij zou 't echt niets boeien. Die zogenaamde trots van '1 woord over mijn moeder' of ex, of iets in die zin, vind ik niet stroken met de intelligentie waarmee die twee gezegend zouden zijn.