quote:Op woensdag 14 februari 2007 18:56 schreef Panick het volgende:
[..]
Zegt iemand met Willem 2 in z'n sig.
Ja, nee. Jou neem ik serieus, Sjaak..
Maar de UEFA cup is een grappig prijsje, niet meer dan dat.
Ik ga liever voor het landskampioenschap. Ik ben zenuwachtiger voor de aankomende competitiewedstrijd.
Wellicht lastiger dan Feyenoordquote:
Godverdomme en dan nog Huntelaar er niet in. Tering. Ben wel benieuwd wat er met Leo is.quote:Op woensdag 14 februari 2007 19:49 schreef Jasza het volgende:
Stekelenburg-Heitinga-Maduro-Stam-Donald-Sneijder-Lindenbergh-Roger-Gabri-Babel-de Mul
Leo niet eens bij de selectie, problemen of gewoon een blessure?
Op VI.nl staat wat anders;quote:Op woensdag 14 februari 2007 19:50 schreef Jasza het volgende:
Borowski is out bij Werder, beter
Aghja Henk wil graag met snelheid voorin vandaag.
quote:Die Aufstellungen:
Bremen:
18 Wiese
8 Fritz, 29 Mertesacker, 4 Naldo, 5 Wome
22 Frings
7 Vranjes, 20 Jensen - 10 Diego
11 Klose, 14 Hunt
Trainer: Schaaf
Amsterdam
1 Stekelenburg
14 Roger Garcia, 6 Maduro, 3 Stam
8 Gabri, 2 Heitinga, 10 Sneijder, 15 Lindenbergh
16 de Mul, 8 Babel, 36 Mitchell
Trainer: ten Cate
Schiedsrichter: Lucilio Cardoso Cortez Batista (Portugal)
Herzlich Willkommen zum UEFA-Cup-Hinspiel gegen Ajax Amsterdam.
Hij weet er verdraaid nog iets van te maken, van deze puinhoopquote:Op woensdag 14 februari 2007 20:20 schreef Erwtensoep het volgende:
Blind doet de analyse.
Ik vind Blind altijd wel een puike analistquote:Op woensdag 14 februari 2007 20:21 schreef twi het volgende:
[..]
Hij weet er verdraaid nog iets van te maken, van deze puinhoopIn z'n achterhoofd denkt 'ie bij zichzelf dat zelfs hij er nog nooit zo'n potje van heeft gemaakt
Vond Blind vaak beter wissels hebben dan Henk nu hoor.quote:Op woensdag 14 februari 2007 20:25 schreef twi het volgende:
Inderdaad, met alle respect voor Blind verbaasde ik me over zijn analyses en tactisch inzicht toen hij eenmaal bij de NOS zat. Waarom wist hij dat toen hij coach bij Ajax was nooit over te brengen naar buiten. Destijds leek het echt alsof hij maar wat aan het prutsen was.
Ik zeg dan ook niet dat ik Ten Cate goed vind. Noemde 'm zelfs een clown afgelopen weekendquote:Op woensdag 14 februari 2007 20:26 schreef Jasza het volgende:
[..]
Vond Blind vaak beter wissels hebben dan Henk nu hoor.
quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:00 schreef twi het volgende:
Lindenbergh z'n contract mag worden ontbonden. Maakt niet uit met welke bosmongool, desnoods ex-lamp of ex-kakkerlijk we daar moeten gaan spelen maar ik hoef hem NOOIT meer in Ajax shirt te zien.
quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:00 schreef twi het volgende:
Lindenbergh z'n contract mag worden ontbonden. Maakt niet uit met welke bosmongool, desnoods ex-lamp of ex-kakkerlijk we daar moeten gaan spelen maar ik hoef hem NOOIT meer in Ajax shirt te zien.
Eensch.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:00 schreef twi het volgende:
Lindenbergh z'n contract mag worden ontbonden. Maakt niet uit met welke bosmongool, desnoods ex-lamp of ex-kakkerlijk we daar moeten gaan spelen maar ik hoef hem NOOIT meer in Ajax shirt te zien.
Sow, dat was even slikken voor jequote:Op woensdag 14 februari 2007 21:17 schreef Erwtensoep het volgende:
Eerlijk is eerlijk, Roger speelt goed. Beste speler aan Ajax kant na Gabri.
Je kan ook niet verwachten dat hij iemand zomaar eruit sprint he?quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:22 schreef Mr.Mills het volgende:
Maduro is inderdaad weer lekker. Tikt ie de bal om te passeren vergeet ie om er achteraan te lopen....hij heeft gewoon het niveau niet, dat moet onderhand toch duidelijk zijn.
Inderdaad. Smoesjes als hij heeft geen vakantie gehad en hij is uit vorm hebben nu wel lang genoeg geduurd. Exit Maduro.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:22 schreef Mr.Mills het volgende:
Maduro is inderdaad weer lekker. Tikt ie de bal om te passeren vergeet ie om er achteraan te lopen....hij heeft gewoon het niveau niet, dat moet onderhand toch duidelijk zijn.
Dat doen we ook niet. Maar die handelingssnelheid van die jongenquote:Op woensdag 14 februari 2007 21:26 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Je kan ook niet verwachten dat hij iemand zomaar eruit sprint he?
Dan moet je je spel aanpassen, en geen dingen doen waarvan je weet dat het mislukt. Als Maduro de bal heeft rent ie op 2 spelers en weet je gewoon dat de bal drie seconden later weer kwijt is....zoals Nashje al zegt heeft dat niks met vermoeidheid te maken, maar dan heb je gewoon het niveau niet.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:26 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Je kan ook niet verwachten dat hij iemand zomaar eruit sprint he?
Maduro doet het naar omstandigheden gewoon redelijk, hij had ook verdedigend paar goede acties.
Een tijd lang? Een half jaartje omdat niemand wist wie Maduro was, nu kan iedereen zich moeiteloos aanpassen aan het slome spel van Maduro, wat niets minder is dan hem opjagen.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:28 schreef Panick het volgende:
Hij was een tijd lang een van de uitblinkers en nu opeens niet meer goed genoeg?
En straks als ie weer presteert en een basisplaats heeft is het hosanna, hosanna?
Opportunistme FTW.
3 of 4-0....je ziet het nog positief in iig.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:43 schreef devv05 het volgende:
Boeit toch niet meer, door dit anti-voetbal maakt de thuiswedstrijd niet eens meer uit. Zal wel 3-0 of 4-0 worden.
Beter trappen ze nog wat van die tering moffen doormidden.
Dat was duidelijk geen goal.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:47 schreef Luni het volgende:
[..]
Tuurlijk het ligt weer aan de scheids.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |