Psst, het is bijna 15u; dagelijkse software patch voor Microsoft komt eraan.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
psst, het is bijna 14:00, je moet weer richting Apple knielen voor je extremisten geloof.
ja hoor, leer eens klokkijken man..quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:51 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Psst, het is bijna 15u; dagelijkse software patch voor Microsoft komt eraan.
En het is trouwens 13.00u; jij kent het verschil niet tussen een 3 en een 4![]()
G3 of G4quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja hoor, leer eens klokkijken man..
Agossie, hij rent weer 's weg uit de discussie. Een crash noemen ze dat ook wel; past wel bij je OS.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:54 schreef HeatWave het volgende:
Agossie, hij heeft een foutje kunnen ontdekken, knap hoor.
Anyway, klaar met je.
Ik ren nergens heen, ik gaf daar prima voorbeelden die jij 0,0 kon weerleggen, omdat je geen idee hebt waar je het over hebt.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:56 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Agossie, hij rent weer 's weg uit de discussie. Een crash noemen ze dat ook wel; past wel bij je OS.
Nu vort: updaten, rebooten en je MS-certificate gaan halen!
Och, Windows gebruiken heeft veel voordelen voor de meeste thuisgebruikers.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:48 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Windows Fan boy met at-the-moment-argumenten![]()
![]()
Ik denk dat je niet wilt weten hoeveel van die M$ only types er nog rond lopen. Zowieso Komen er steeds meer platformen bij. (Wii,PS3,mobiel etc etc.)quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:00 schreef TwyLight het volgende:
Die lettertypen heeft OS X ook hoor.
En bovendien: een échte web-developer gebruikt alleen lettertypen die op alle platforms werken.
G3 en G4 door mekaar halen en gaan stieren als een klein kind in een eerder topic, en dan je punt gaan maken metquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ren nergens heen, ik gaf daar prima voorbeelden die jij 0,0 kon weerleggen, omdat je geen idee hebt waar je het over hebt.
Wat ik poste was 100% waar, jij komt met dom geblaat.
Updaten gaat automatisch, net als de geschedulde reboots, en die certificaten heb ik al jaren, net als die van Cisco.
Ga maar met je apple prusten hoor, zal wel lekker betalen, neits doen.
Niet-officiele firefox icoonen zijn tof manquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:17 schreef TwyLight het volgende:
Kut tweakers met dat niet-officiele firefox icoon altijd.
Niet bij een populaire serieuze nieuws site.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:23 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Niet-officiele firefox icoonen zijn tof man!
[afbeelding]
[afbeelding]
Windows: Ervaringsdeskundigen zat dus. Maar je zou toevallig niet iemand in je kennissenkring hebben! Dan heb je een probleem! Oh ja, ik kan me niet voorstellen dat je met OSX uberhaupt iemand nodig hebt voor support.quote:herkenning/hulp van anderen
Je hebt bij buren, vrienden of familie vast al eens meegekeken. Je kunt ook eenvoudig hulp krijgen bij buren, vrienden en kennissen. Juist omdat iedereen het gebruikt is het ook heel makkelijk om even hulp te krijgen van iemand.
Heb ik een spelcomputer voor. Overigens zijn er zat spellen voor mijn OSX en draaien er ook zat spellen gewoon op Linux. Voor spellen loop ik niet: Die bestel ik via internet.quote:games
Als je vaak spelletjes speelt op je computer MOET je gewoonweg windows hebben. Voor Linux/Mac zijn veel te weinig titels beschikbaar, en ALS ze al beschikbaar zijn moet je stad en land af om een winkel te vinden die het verkoopt
Ik snap het punt niet. Zeker niet voor een M$ fanboy:quote:uitwisselen van bestanden
Omdat nagenoeg iedereen windows gebruikt kun je bestanden zonder meer overdragen van de ene persoon naar de ander, inclusief executables
Non argument: Bij mijn apple gaat dat ook best, met Linux al totaal geen probleem.quote:hardware
een pc kun je eenvoudig uitbreiden of upgraden. Een nieuwe harddisk, extra geheugen, een betere video of geluidskaart, extra usb/firewire/netwerkpoorten zet je er in een zucht en een scheet in en het werkt meteen. Voor simpele dingen als webcams heb je bij de mac al een stuk minder keuze, omdat er simpelweg nauwelijks drivers voor worden gemaakt. Voor de pc wandel je een willekeurige winkel in en koop je zo'n ding. Werkt altijd.
Ik ben nog weinig websites tegengekomen die alleen onder IE werken. Wel een aantal waarbij ik alleen als Windows gebruiker gebombardeerd wordt met pop-ups en downloads, laat staan virussen.quote:internet
90% van alle websites wordt ontwikkeld voor een windows omgeving. Bijvoorbeeld bij lettertypes wordt er vanuit gegaan dat mensen Arial, Verdana, Tahoma of Trebuchet MS hebben, wat bij Mac en Linux dan weer vaak NIET het geval is. Hierdoor kunnen websites er nogal kut uitzien.
Windows is inderdaad niet beter en ik kan me niet voorstellen wat marktaandeel voor voordelen kan bieden. Als je kijkt wat het budget is voor een nieuw OS en hoeveel kundige mensen daar rondlopen, dan moeten ze zich toch rotschamen dat ze met zoiets als Vista op de proppen komen als hun 'nieuwe' OS.quote:Ik zeg niet dat windows BETER is, maar wel dat windows nu eenmaal een groot marktaandeel heeft en daardoor voor de meeste mensen opeens ook veel meer voordelen biedt dan mac of linux. Dat gaat ook niet veranderen in de komende 100 jaar gok ik.
Nee dan is het idd geen strak plan om custom icons te gebruiken. Pak dan idd de originelequote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:28 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Niet bij een populaire serieuze nieuws site.
Nou behoorlijk, dat is net zoiets als een pentium 3 met een pentium 4 vergelijken. Nogal een verschilquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:21 schreef HeatWave het volgende:
Ik las idd G3 en G4 verkeerd, nou nou, dat is idd wel een hele grove fout zeg.
quote:*edit* handig, notes, je bent dus overal zo'n eigenheimer met zijn extremisten mening.
Echt, geen zinnige discussie mee te voeren.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:35 schreef theiz het volgende:
[..]
Windows: Ervaringsdeskundigen zat dus. Maar je zou toevallig niet iemand in je kennissenkring hebben! Dan heb je een probleem! Oh ja, ik kan me niet voorstellen dat je met OSX uberhaupt iemand nodig hebt voor support.
Met Linux is dat ook wel goed gesteld, mat dan vooral via internet. www.ubuntuforums.org bijvoorbeeld.
[..]
Fanboy: mensen hebben altijd hulp nodig met computers
Heb ik een spelcomputer voor. Overigens zijn er zat spellen voor mijn OSX en draaien er ook zat spellen gewoon op Linux. Voor spellen loop ik niet: Die bestel ik via internet.
[..]
Fanboy: zat is subjectief, nog geen 10% van de spellen markt
Ik snap het punt niet. Zeker niet voor een M$ fanboy:
Je kan inderdaad zonder problemen virussen overdragen. Alle andere soorten overdracht is toch echt makkelijker met Linux en zeker OSX. Hoe wil je de bestanden overdragen? Er zit in Windows standaard geen brandsoftware ingebouwd (wel een poging daartoe) en het opzetten van een netwerk is een ramp. Als je wel eens een OSX hebt gebruikt weet je hoe makkelijk dat ook kan.
Wat moet ik met een executable? Welke virusscanner gebruik jij waar de executable niet wordt tegengehouden?
[..]
fanboy: M$ posten, cdtje branden gaat prima, voor OSX heb je ook vaak Toast nodig voor meer functies. netwerk opzetten is puur TCP/IP in Windows, kinderlijk eenvoudig dus.
Non argument: Bij mijn apple gaat dat ook best, met Linux al totaal geen probleem.
Overigens is het met Windows maar net de vraag of het OS nog blijft draaien als je een andere videokaart erin zet. Mocht ik het moederbord vervangen mag ik als Windows gebruiker 350 euro voor een nieuwe Windows licentie betalen...
[..]
fanboy: bij Windows heb je iig nog totala keuze over je hardware, en OSX is ook niet gratis als je al een Mac hebt
Ik ben nog weinig websites tegengekomen die alleen onder IE werken. Wel een aantal waarbij ik alleen als Windows gebruiker gebombardeerd wordt met pop-ups en downloads, laat staan virussen.
Overgiens is een heel groot gedeelte van de sites met Apple ontwikkeld. Apple is en blijft nou eenmaal het platform waar de meetste DTP-ers mee werken.
[..]
Windows is inderdaad niet beter en ik kan me niet voorstellen wat marktaandeel voor voordelen kan bieden. Als je kijkt wat het budget is voor een nieuw OS en hoeveel kundige mensen daar rondlopen, dan moeten ze zich toch rotschamen dat ze met zoiets als Vista op de proppen komen als hun 'nieuwe' OS.
fanboy: schamen voor een nieuw OS dat prima werkt, dan moet Apple zich dus net zo goed schamen. Kul argument
In de praktijk bij dat voorbeeld maakte het geen fuck uit. het ging erom of Xp erop zou draaien. En of OSX op een G3 zou draaien.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou behoorlijk, dat is net zoiets als een pentium 3 met een pentium 4 vergelijken. Nogal een verschil
tientallen tijdschriften, internet, telefonische helpdesks. En de kans dat je NIET iemand in je kennissenkring hebt met windows-ervaring is voor de meeste mensen nihil (jij zult vast niet 'de meeste mensen' zijn trouwens, maar de meeste mensen zijn dat dus welquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:35 schreef theiz het volgende:
Windows: Ervaringsdeskundigen zat dus. Maar je zou toevallig niet iemand in je kennissenkring hebben! Dan heb je een probleem!
mja, ik kan me dat met windows ook niet voorstellenquote:Oh ja, ik kan me niet voorstellen dat je met OSX uberhaupt iemand nodig hebt voor support.
Handig als je bv je internet niet aan de praat zou krijgen, maar zelfs dan zijn er duizenden sites te vinden waar je support kunt krijgen voor je windows problemen. En da's alleen in Nederland alquote:Met Linux is dat ook wel goed gesteld, mat dan vooral via internet. www.ubuntuforums.org bijvoorbeeld.
Ik ook, alleen game ik ook op de pc. Dat in verband met user-generated contents, mods e.d.quote:Heb ik een spelcomputer voor
Wat jij 'zat' vindt vindt niet iedereen zat. Ik bijvoorbeeld. En zo ongeveer alle andere mensen die gamen op hun pcquote:Overigens zijn er zat spellen voor mijn OSX en draaien er ook zat spellen gewoon op Linux.
Jij niet. Het meerendeel van de mensen echter nog steeds WELquote:Voor spellen loop ik niet: Die bestel ik via internet.
ik heb nooit virussen. mijn virusscanner vangt dat af.quote:Ik snap het punt niet. Zeker niet voor een M$ fanboy:
Je kan inderdaad zonder problemen virussen overdragen.
Netwerk die ik zonder enige moeite in vijf minuten, brandsoftware is binnen 2 tellen gratis te vinden, usb stickjes werken uitstekend en zonder drivers en - belangrijker - de bestanden die ik overzet doen het ook daadwerkelijkquote:Alle andere soorten overdracht is toch echt makkelijker met Linux en zeker OSX. Hoe wil je de bestanden overdragen? Er zit in Windows standaard geen brandsoftware ingebouwd (wel een poging daartoe) en het opzetten van een netwerk is een ramp. Als je wel eens een OSX hebt gebruikt weet je hoe makkelijk dat ook kan.
Elke virusscanner die ik gebruik(t heb) controleert een directory zodra deze geopend wordt en een bestand voordat deze geopend wordt. Of dat nu BullGuard, Kaspersky, nod32 of windows live onecare is.quote:Wat moet ik met een executable? Welke virusscanner gebruik jij waar de executable niet wordt tegengehouden?
Bullshitquote:Non argument: Bij mijn apple gaat dat ook best, met Linux al totaal geen probleem.
Overigens is het met Windows maar net de vraag of het OS nog blijft draaien als je een andere videokaart erin zet. Mocht ik het moederbord vervangen mag ik als Windows gebruiker 350 euro voor een nieuwe Windows licentie betalen...
Als je als sitebouwer MET apple werkt is dat prima, maar als je VOOR apple ontwikkelt ben je echt debiel bezig, tenzij je doelgroep 'apple fanboys' isquote:Ik ben nog weinig websites tegengekomen die alleen onder IE werken. Wel een aantal waarbij ik alleen als Windows gebruiker gebombardeerd wordt met pop-ups en downloads, laat staan virussen.
Overgiens is een heel groot gedeelte van de sites met Apple ontwikkeld. Apple is en blijft nou eenmaal het platform waar de meetste DTP-ers mee werken.
Ik ben dik tevreden met Vista. Ondersteuning komt ook toppie op gang al.quote:Windows is inderdaad niet beter en ik kan me niet voorstellen wat marktaandeel voor voordelen kan bieden. Als je kijkt wat het budget is voor een nieuw OS en hoeveel kundige mensen daar rondlopen, dan moeten ze zich toch rotschamen dat ze met zoiets als Vista op de proppen komen als hun 'nieuwe' OS.
Er bestaat geen P3 op 1.4Ghzquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
In de praktijk bij dat voorbeeld maakte het geen fuck uit. het ging erom of Xp erop zou draaien. En of OSX op een G3 zou draaien.
Beide kan gewoon mits voldoende ram. Was een non-discussie.
En dan nog een P3 op 1400Mhz is ook een P3.
Nee daar zijn die dingen NIET voor, die zijn er als geheugen steuntje voor de modjes, niet om op het forum in een discussie als argument te gebruiken over de vermeende geestelijke gezondheid van je discussie partner.quote:banwaardig, daar zijn die dingen voor,
Is je mond houden dan niet gewoon makkelijker? Gewoon... niet meer posten.quote:en ik doe het niet om een discussie te WINNEN, slechts om er klaar mee te zijn.
Dat had er nog eens bij moeten komen. Ik vind dat je ERG vreemd reageert. Ik denk dat het verstandig is wanneer je even niet in dit topic komt.quote:Ik post geen inhoud niets..
Jawel hoor. Nadeel van Windows gebruikers is over het algemeen dat ze wel afzetten tegen OSX en Linux, maar het nog nooit hebben gebruikt. Ben jij volgens mij een goed voorbeeld van.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Echt, geen zinnige discussie mee te voeren.
kan jij wel lezen??quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:00 schreef theiz het volgende:
[..]
Jawel hoor. Nadeel van Windows gebruikers is over het algemeen dat ze wel afzetten tegen OSX en Linux, maar het nog nooit hebben gebruikt. Ben jij volgens mij een goed voorbeeld van.
Hier ben ik het mee eens. Wel denk ik dat jij een van de uitzonderingen op de regel bent, wat betreft ervaring met andere OS'en... De meeste mensen die Windows gebruiken kennen echt niets anders, het is gewoon zo... De meeste Mac/Linux gebruikers hebben ooit wel met Windows gewerkt, zij hebben dus wel referentie-/vergelijkingsmateriaal...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:06 schreef HeatWave het volgende:
Apple is prima, Linux is prima, Windows is prima.
- Je bent voor een lutser die voor de zoveelste keer roept over een laatste post: argumenten bij het moment.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:21 schreef HeatWave het volgende:
Jij kan ook alleen maar dom persoonlijk lopen trollen he?
Ik las idd G3 en G4 verkeerd, nou nou, dat is idd wel een hele grove fout zeg.
Zolang er mensen zijn die dus WEL (jij voelt je blijkbaar aangesproken) blijven komen met "koop maar een apple, dan werkt alles altijd 100%" etc. spreek ik over fanboys ja. Logisch hoor. Maar ja, blinde fanatici en iets inzien.
Gamen is een miljarden markt, maar ja, aangezien het op Apple niet kan is het geen argument, want dat zou wel heel vervelend zijn.
En feiten zijn GEEN (ja, GEEN dus) fanboy argumenten. Als IE mijn XP niet onderuit krijgt, en dat is dus zo, maar ja, jij weet altijd alles beter, want dat denken extremisten altijd. Sprookjes tov realiteit.
En simpel, lekker schelden, het teken van de domme user die er zelf toch geen fuck van snapt.
"Mijn windows loopt vast! kut windows!!!" Nee, das je vage applicatie die crasht. maar ja, dat is voor jou blijkbaar hetzelfde..
Ga toch buiten spelen met je gescheld, geflame en totaal ongefundeerde persoonlijke aanvallen. Je hebt geen idee wie ik ben....
*edit* handig, notes, je bent dus overal zo'n eigenheimer met zijn extremisten mening.
Dit was mijn laatste post aan jou besteed, je spoort niet..
Fanboy...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:18 schreef HeatWave het volgende:
Ach ja, ik (was ook het doel van dit topic) heb wel fel Windows lopen VERDEDIGEN, dat wel. Dat maakt me geen fanboy.
IK heb het gewoon gehad met mensen die in elk windows topic weer even moeten verkondigen dat Apple zoveel beter is dat je NOOIT meer problemen zal hebben.
net als FF vs IE discussies etc..
En tja, verdedigen is en blijft iets anders dan aanvallen, maar dat ziet men niet in hierDus ben ik een fanboy..
Heeft weinig met gebruiken of niet gebruiken te maken. Heeft meer te maken met voorkeur en feit is en blijft nu eenmaal dat verreweg de meeste mensen de voorkeur hebben voor windows. Dat kun je als linuxgebruiker of macgebruiker leuk vinden of niet leuk vinden, maar er iets aan veranderen zul je niet. ZEKER niet zolang de massale support vanuit de industrie (drivers, handwareupgrades, software) uitblijft.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:00 schreef theiz het volgende:
Jawel hoor. Nadeel van Windows gebruikers is over het algemeen dat ze wel afzetten tegen OSX en Linux, maar het nog nooit hebben gebruikt. Ben jij volgens mij een goed voorbeeld van.
Lutser, zielig fanboy, inhoudsloze, naar leven, hapsnurker..quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:18 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
- Je bent voor een lutser die voor de zoveelste keer roept over een laatste post: argumenten bij het moment.
- Jij begint in genoemd topic over de G3 / G4 met je gescheld: zul je ook wel door je selectieve filter halen dat dat niet zo was, maar is voor eeniedere terug te lezen.
- Als je dan ook goed leest, heb ik het over de PC van mijn ouwe: niet over PCs in het algemeen. Jouw zielige fanboy-gedrag moet dat gelijk globaler trekken, voorzien van scheldwoorden en wat al niet meer. En dan moet je hier voor de zoveelste maal je argumenten staven met 'jij scheldt; dus domme user'
- En uiteraard wederom voorzien van inhoudlozeen
![]()
Ik durf hem wel aan: je bent een zielige druif met een naar leven, maar je probeert er toch wat van te maken op Fok!. Met de nadruk op proberen.
Rare hapsnurker die je bent.
Dit is natuurlijk hele domme onzin... Als vanaf day one elke computer met [insert willekeurig OS] was geleverd was dat de 'voorkeur' voor mensen...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:20 schreef Danny het volgende:
Heeft meer te maken met voorkeur en feit is en blijft nu eenmaal dat verreweg de meeste mensen de voorkeur hebben voor windows.
De kans dat de hulp danwel goed of gratis is, is weer nihil.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:49 schreef Danny het volgende:
[..]
tientallen tijdschriften, internet, telefonische helpdesks. En de kans dat je NIET iemand in je kennissenkring hebt met windows-ervaring is voor de meeste mensen nihil (jij zult vast niet 'de meeste mensen' zijn trouwens, maar de meeste mensen zijn dat dus wel)
Leg me dan eens uit hoe je een backup maakt op CD van je foto's (out of the box)quote:[..]
mja, ik kan me dat met windows ook niet voorstellen
[..]
Ik heb nooit beweerd dat het met Windows slecht is.quote:Handig als je bv je internet niet aan de praat zou krijgen, maar zelfs dan zijn er duizenden sites te vinden waar je support kunt krijgen voor je windows problemen. En da's alleen in Nederland al
[..]
Op de computer waar de XBOX360/PS3 spellen op ontwikkeld worden staat dan wel weer een appel....quote:Ik ook, alleen game ik ook op de pc. Dat in verband met user-generated contents, mods e.d.
[..]
Ok, DirectX is best aardig, moet ik toegeven.quote:Wat jij 'zat' vindt vindt niet iedereen zat. Ik bijvoorbeeld. En zo ongeveer alle andere mensen die gamen op hun pc
[..]
Ik heb nooit virussen, en guess what! Ook geen virusscanner!!!quote:ik heb nooit virussen. mijn virusscanner vangt dat af.
[..]
Guess what! Je kan zo als systeembeheerder aan de gang! Mensen zoals jij zijn schaars!quote:Netwerk die ik zonder enige moeite in vijf minuten, brandsoftware is binnen 2 tellen gratis te vinden, usb stickjes werken uitstekend en zonder drivers en - belangrijker - de bestanden die ik overzet doen het ook daadwerkelijk
[..]
Dus?quote:Elke virusscanner die ik gebruik(t heb) controleert een directory zodra deze geopend wordt en een bestand voordat deze geopend wordt. Of dat nu BullGuard, Kaspersky, nod32 of windows live onecare is.
[..]
http://tweakers.net/nieuws/41256/quote:BullshitIk vervang regelmatig videokaarten, geluidskaarten etc. en dat gaat echt probleemloos. En die nieuwe licensie is ook onzin. Je belt een gratis nummer, vertelt die lieve meneer of mevrouw dat je een nieuw moederbord hebt en er wordt binnen 3 tellen een nieuwe code voor je geactiveerd. Heb werkelijk nog nooit gezeik daarmee gehad. Van wie heb je die belachelijke onzin?
[..]
Wederom: Dus?quote:Als je als sitebouwer MET apple werkt is dat prima, maar als je VOOR apple ontwikkelt ben je echt debiel bezig, tenzij je doelgroep 'apple fanboys' is
[..]
Vertel eens wat er zo mooi en nieuw is dat je er geld voor wilt uitgeven?quote:Ik ben dik tevreden met Vista. Ondersteuning komt ook toppie op gang al.
Het is leuk dat JIJ de argumenten NON-argumenten vindt, maar helaas voor jou denkt 90% van de wereld er compleet anders over
Een soort van sidenote hier op (Op het vet gedrukte.). De meeste mensen die amper met computers werken en een computertje thuis hebben om wat te interpretten etc etc. Hebben nog nooit met een Mac of met LInux gewerkt. Heb zelf Linux op me laptop en als ik ze ff wat laten er op en laat ze ff alleen dan is het de helft van de tijd zo dat ze ff gaan kijken wat het nou allemaal is en meestel geintereseerd zijn er in. Ze willen meestal weten wat het is en wat je er mee kan. En volgens mij al gooi je een willekeurig persoon achter een Mac of Linux redden ze zich met de meeste dingen gelijk omdat er veel overeenkomsten zijn.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:20 schreef Danny het volgende:
[..]
Heeft weinig met gebruiken of niet gebruiken te maken. Heeft meer te maken met voorkeur en feit is en blijft nu eenmaal dat verreweg de meeste mensen de voorkeur hebben voor windows. Dat kun je als linuxgebruiker of macgebruiker leuk vinden of niet leuk vinden, maar er iets aan veranderen zul je niet. ZEKER niet zolang de massale support vanuit de industrie (drivers, handwareupgrades, software) uitblijft.
Mee eens. Ik denk dat de leercurve voor totale nieuwelingen bij alle OS-en hetzelfde is.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:27 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Een soort van sidenote hier op (Op het vet gedrukte.). De meeste mensen die amper met computers werken en een computertje thuis hebben om wat te interpretten etc etc. Hebben nog nooit met een Mac of met LInux gewerkt. Heb zelf Linux op me laptop en als ik ze ff wat laten er op en laat ze ff alleen dan is het de helft van de tijd zo dat ze ff gaan kijken wat het nou allemaal is en meestel geintereseerd zijn er in. Ze willen meestal weten wat het is en wat je er mee kan. En volgens mij al gooi je een willekeurig persoon achter een Mac of Linux redden ze zich met de meeste dingen gelijk omdat er veel overeenkomsten zijn.
- Laatste wat je zou zeggen en dan toch weer terugkomen.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lutser, zielig fanboy, inhoudsloze, naar leven, hapsnurker..
En 0,0 inhoudelijk. Heel erg mooi hoor. bedankt voor het bevestigen van mijn punt, schelden maar geen idee hebben waar je over lult.
En die achterlijke persoonlijke aanvallen over mijn leven, echt knulletje, grow a brain. Mijn leven bestaat iig niet uit blind aannemen en dom schelden.
Wat wil je nou horen? Dat ik hier ga posten dat ik een dik salaris in demaand pak, een lekkere vriendin heb, massa's vrienden en meer sociale dingen dan tijd?
Nou, als jij dat zo graag wil horen: bij deze..
Ik moet wel zeggen dat tot op heden alles wat ik in mijn MacBook plugged gewoon werkt... zonder driver installatie.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:20 schreef Danny het volgende:
ZEKER niet zolang de massale support vanuit de industrie (drivers, handwareupgrades, software) uitblijft.
Dus als jij in een mercedes wil rijden dan is dat omdat je debiel bent en geen benul hebt van hoe goed andere auto's zijn?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:24 schreef whoops het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk hele domme onzin... Als vanaf day one elke computer met [insert willekeurig OS] was geleverd was dat de 'voorkeur' voor mensen...
Damn, in hoeverre heeft iemand een voorkeur voor iets waar hij
- niet bij weet dat er alternatieven zijn
- dus niet bewust zelf voor gekozen heeft
Snap je wel dat de meeste gebruikers geen idee hebben wat het verschil tussen Windows en Office is? Denk je echt dat die mensen een voorkeur voor een OS hebben? Dream on....
Nee ik denk dat de leercurve op OSX signaficant lager zal zijn dan op Windows of Linux.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:31 schreef theiz het volgende:
[..]
Mee eens. Ik denk dat de leercurve voor totale nieuwelingen bij alle OS-en hetzelfde is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |