bronquote:Als een Grote Passie presenteerde RTL Nederland op vrijdag de plannen van het nieuwe platform RTL GP. Met alleen op de zondagen al ruim 200 uur televisie, daarnaast teletekst en de site rtlgp.nl moeten de kijkers vooral ruim kunnen genieten van al het motor- en autosport wat RTL dit seizoen te bieden heeft. Er zal veel veranderen met veel interactie met de kijker. Zo zal er een RTL GP Magazine komen (zie artikel), er zal er een RTL Club zijn, en kan men reizen via RTL GP Reizen, bestellen via de RTL GP Shop op internet en sms info verkrijgen met RTL GP Telefonie.
Ook het team die de uitzendingen van RTL zullen verzorgen werd bekend gemaakt. Olav Mol en Allard Kalff zullen de verslaggeving verzorgen live vanaf de circuits. Nieuw is dat Allard straks ook live via de televisie te zien zal zijn met een eigen cameraman. Er zal ook weer publiek in de studio aanwezig zijn. De MotoGP zal Corné Klein voor zijn rekening nemen. Alle races zullen worden uitgezonden inclusief die in Assen. Het commentaar zal verzorgt worden door Frank Weeink (zat voorheen bij Eurosport).
De uitzendtijden van de GP van Australië zijn als volgt:
Zaterdag 17 maart
Kwalificatie 03.55 - 05.10 uur
Kwalificatie (herhaling) 13.55 - 15.10 uur
Zondag 18 maart
Race 03.00 - 06.30 uur
Race (herhaling) 13.00 - 16.30 uur
Kortom er gaat veel veranderen in positieve zin voor de kijker. Zo is de Formule 1 nou eenmaal na de Olympische Spelen en het WK voetbal de best bekeken sport. Dit jaar is er geen Olympische Spelen en is er ook geen WK en dus is de Formule 1 in 2007 de grootste sport ter wereld. Het wordt dus een spannend seizoen met als rijder Christijan Albers en het Nederlands Team Spyker in het bijzonder.
Veel onderdelen die interessant kunnen zijn voor de kijker zijn:
RTL GP Club Via de site rtl.nl zijn er al ruim 800.000 digitale paspoorthouders die dagelijks informatie kunnen krijgen over de RTL programma's maar nu komt er dus ook een apart gedeelte voor de racefans met informatie over RTL GP, prijsvragen, meet & greets en studiobezoek tijdens de uitzendingen van RTL GP. Alle clubleden ontvangen een nieuwsbrief en kunnen kortingen krijgen op de diverse RTLGP producten en diensten. Ook is het mogelijk om via RTL GP Reizen de races zelf te bezoeken.
RTL GP Shop Via deze shop kunnen de racefans alle merchandise bestellen van RTL GP producten zoals dvd's, caps, kalenders en kleding.
RTL GP Telefonie Een andere nieuwe activiteit is RTL GP Telefonie. Voor mobiele telefoons komt er een sms-service. Op verzoek wordt men geattendeerd op de start van een RTL GP-uitzending en ontvangt men de laatste nieuwtjes op het gebied van auto- en motorsport. Daarnaast kan men per race een quizvraag ontvangen. Tijdens de studio-uitzendingen is er een live belspel geënt op auto- en motorsport.
RTLGP.nl Op de website van RTL zal Rick Winkelman dagelijks een toegewijde redactie web chats, video chats, live streams, een video archief en natuurlijk het laatste nieuws verzorgen. De site zal in het loop van het jaar flink worden uitgebreid met nieuws voor auto- en motorsportfans.
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:48 schreef WEST het volgende:
Ook het team die de uitzendingen van RTL zullen verzorgen werd bekend gemaakt. Olav Mol en Allard Kalff zullen de verslaggeving verzorgen live vanaf de circuits.
Wat moet ik me hierbij voorstellen? Jack Plooij had toch ook een cameraman bij zich?quote:Nieuw is dat Allard straks ook live via de televisie te zien zal zijn met een eigen cameraman.
Wordt Ruud ter Weijden ook weer van stal gehaald?quote:Er zal ook weer publiek in de studio aanwezig zijn.
Goede zaak dat die commentator daar voor aangetrokken is (althans, ik hoop dat het de goede van de twee isquote:De MotoGP zal Corné Klein voor zijn rekening nemen. Alle races zullen worden uitgezonden inclusief die in Assen. Het commentaar zal verzorgt worden door Frank Weeink (zat voorheen bij Eurosport).
bronquote:Christijan Albers heeft een voetblessure opgelopen. Tijdens de persconferentie van het RTL GP-platform kwam de Larenaar vrijdag op krukken binnen.
Kwetsuur
Albers verstapte zich onlangs, maar de kwetsuur is niet ernstig. De Spyker-coureur denkt op tijd weer fit te zijn voor de testssessies in Valencia volgende week.
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 02:12 schreef wimderon het volgende:
Klopt ja, alleen wat je moet voorstellen is denk ik dat Allard op de grid loopt en interviews doet met mensen terwijl daar een camera man bij is en het live te zien is. (zoiets als Martin Brundel doet bij ITV)quote:[..]
Wat moet ik me hierbij voorstellen? Jack Plooij had toch ook een cameraman bij zich?
Zou zomaar kunnen, Liever 10 keer Ruud ter Weijde dan 1 keer Edward van Cuilleborg en Victor Brandtquote:[..]
Wordt Ruud ter Weijden ook weer van stal gehaald?![]()
Corne kleijn is wel te pruimen, weet veel van motorGP af. en is zelf ook nog race fan.quote:[..]
Goede zaak dat die commentator daar voor aangetrokken is (althans, ik hoop dat het de goede van de twee is)
Zal wel weer pure voorzichtigheid zijn, iedereen verstapt zich weleens.quote:
Denk eerlijk gezegd dat Marcel Maijer het gewoon gaat doen, maar inderdaad alles is beter dan die twee klojo's van SBS.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:14 schreef WEST het volgende:
Zou zomaar kunnen, Liever 10 keer Ruud ter Weijde dan 1 keer Edward van Cuilleborg en Victor Brandt
[..]
Had het eigenlijk over Frank Weeink, die overkomt van Eurosportquote:Corne kleijn is wel te pruimen, weet veel van motorGP af. en is zelf ook nog race fan.
ja ik denk dat marcel Maijer het gaat doen.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
Denk eerlijk gezegd dat Marcel Maijer het gewoon gaat doen, maar inderdaad alles is beter dan die twee klojo's van SBS.
[..]
Had het eigenlijk over Frank Weeink, die overkomt van Eurosport![]()
Frank Williams heeft zijn mond vol over illegaal gebruik van het chassis, maar moeten versnellingsbakken ed ook niet in eigen beheer worden gemaakt? Sowieso wordt zijn positie als underdog en privéteam hier niet beter door...quote:Williams ontwikkelde versnellingsbak Toyota
Een woordvoerder van het Formule 1-team van AT&T Williams heeft bevestigd dat de technologie die ontwikkeld is door de Britse renstal als basis is gebruikt voor de versnellingsbak die Panasonic Toyota voor het naderende raceseizoen van 2007 gebruikt.
De Japanners, die voor de koningsklasse van de autosport voor het gemak gestationeerd in het Duitse Keulen, levert V8-motoren aan hun Engelse collega’s, terwijl de geruchten liepen dat het privé-team van Frank Williams een B-team voor Toyota was geworden. Dit laaide op tot zijn hoogtepunt toen voormalige Williams-coureur Mark Webber hier in de media uitgebreid over sprak.
“Natuurlijk is Williams een Toyota B-team!”, vertelde hij destijds aan Australia’s Herald Sun. “Ze zullen het zelf ontkennen, maar veel mensen hebben het gevoel dat Williams op dit moment niet meer is dan een B-team. Ik weet zeker dat ze er alles aan zullen doen om Toyota te verslaan, maar het hoofdkantoor zal zeker weten liever succes hebben met haar hoofdteam uit Japan.”
Maar Liam Clogger liet als communicatiemanager weten dat de transfer van technologie eigenlijk beide kanten opgaat. Zo liet hij tegenover F1Live weten dat de nieuwe naadloze versnellingsbak het resultaat is van “een gezamenlijke ontwikkeling tussen twee organisaties, waarbij onze technologie van 2006 als platform werd gebruikt.”
Het levert hem wel een gratis motor op.quote:Op zondag 18 februari 2007 11:29 schreef LeXX het volgende:
Toch weer redelijk schokkend nieuws:
[..]
Frank Williams heeft zijn mond vol over illegaal gebruik van het chassis, maar moeten versnellingsbakken ed ook niet in eigen beheer worden gemaakt? Sowieso wordt zijn positie als underdog en privéteam hier niet beter door...
Gratis denk ik ook weer niet, maar hierdoor lijtk Williams wel degelijk een B-team te zijn van Toyota.quote:Op zondag 18 februari 2007 13:36 schreef kriele het volgende:
[..]
Het levert hem wel een gratis motor op.
Ik heb ergens gelezen dat ze niet hebben hoeven te betalen. Weet nier meer precies waar ik dat heb gelezen.quote:Op zondag 18 februari 2007 14:29 schreef sanger het volgende:
[..]
Gratis denk ik ook weer niet, maar hierdoor lijtk Williams wel degelijk een B-team te zijn van Toyota.
Ik heb het nog nergens weten te vinden, en dan heb ik de bekendere en betrouwbaardere sites allemaal nagelopen.....quote:Op zondag 18 februari 2007 14:43 schreef kriele het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen dat ze niet hebben hoeven te betalen. Weet nier meer precies waar ik dat heb gelezen.
Toyota en Williams ontwikkelen gezamenlijke versnellingsbakquote:Op zondag 18 februari 2007 14:58 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik heb het nog nergens weten te vinden, en dan heb ik de bekendere en betrouwbaardere sites allemaal nagelopen.....
F1news.nl valt bij mij niet onder de categorie betrouwbare sitequote:Op zondag 18 februari 2007 15:09 schreef kriele het volgende:
[..]
Toyota en Williams ontwikkelen gezamenlijke versnellingsbak
De teams van Toyota en Williams rijden volgend jaar niet alleen met dezelfde motoren maar ook met dezelfde versnellingsbak. De nieuwe versnellingsbak is door beide teams ontwikkelt en gebaseerd op de Williams versnellingsbak van vorig seizoen.
Recentelijk ontkende beide teams nog dat Williams een "B-team" van Toyota zou zijn geworden. Volgens Williams woordvoerster Liam Clogger is er nog steeds geen spraken van "B-team".
"Het ontwikkelen van de versnellingsbak was een joint venture tussen Williams en Toyota. Het is een win/ win situatie, we worden hier beide beter van. De technologie van Williams van 2006 is als platform gebruikt."
Williams rijdt dit seizoen voor het eerst met de Toyota V8 motoren. Vorig jaar kwam Midland/ Spyker met Toyota motoren in actie. Toen maakte Midland/ Spyker gebruik van een versnellingsbak die door Toyota was ontwikkeld. Williams krijgt de Toyota motoren overigens gratis, Midland/ Spyker betaalde voor de motoren.
Peter Gloudemans
F1News.nl
Bij mij ook niet helemaal. Toch komt die achternaam me bekend voor...ik ga eens rondvragen...quote:Op zondag 18 februari 2007 21:43 schreef WEST het volgende:
[..]
F1news.nl valt bij mij niet onder de categorie betrouwbare site![]()
ja mij ook. er is maar 1 website wat ik goed vertrouw das F1racing.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:00 schreef sanger het volgende:
[..]
Bij mij ook niet helemaal. Toch komt die achternaam me bekend voor...ik ga eens rondvragen...
Ook die heb ik weleens betrapt op verkeerd quoten (vertalen bv). Het meest betrouwbaar zijn nog altijd de Engelstalige sites.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:02 schreef WEST het volgende:
[..]
ja mij ook. er is maar 1 website wat ik goed vertrouw das F1racing.
uiteraadquote:Op zondag 18 februari 2007 22:04 schreef sanger het volgende:
[..]
Ook die heb ik weleens betrapt op verkeerd quoten (vertalen bv). Het meest betrouwbaar zijn nog altijd de Engelstalige sites.
Hoezo? Williams heeft toch zijn eigen chassis gebouwd? Als je die redenering zou volgen zouden alle teams met klantenonderdelen moeten stoppen, dus ook Red Bull, STR, SA, Williams en Spyker (klantenmotoren).quote:Op maandag 19 februari 2007 09:28 schreef TJDoornbos het volgende:
Williams moet dus zijn strijd tegen STR en SA stoppen lijkt me. Want als hij doorgaat istie niet geloofwaardig meer!!
Volgens mij mogen 1, 2 en 3. Bij sommige motorendeals zit de versnellingsbak namelijk inbegrepen. Spyker had vorig seizoen ook motoren met bak van Toyota gekocht.quote:Op maandag 19 februari 2007 12:05 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik vind het moeilijk weet je, Williams heeft idd alleen maar motoren en versnellingsbak. Maar versnellingsbak bouwt Spyker en RBR wel zelf. Dus denk dat je nu 4 rankings hebt. 1 Compleet eigen bouw. 2 Alleen gekochte motor, 3. Gekochte motor en versnellingsbak en als 4 compleet gekochte wagens. En volgens mij is het in 2007 zo dat 1 en 2 mogen de rest niet.
Alleen Williams en Spyker waren toch op Valencia aanwezig in plaats van Bahrein?quote:Op maandag 19 februari 2007 14:11 schreef sanger het volgende:
Tussentijden vanaf het circuit in Valencia:
De tijden van de ochtend:
1. A. Wurz - Williams - 1:13.23
2. K. Nakajima - Williams - 1:13.57
3. A. Valles - Spyker F1 - 1.15.64
4. G. van der Garde - Spyker F1 - 1.17.81
bronquote:
Brawn keert niet terug als technisch-directeur
Wat er ook gebeurt, Ross Brawn keert bij Ferrari niet terug als technisch-directeur. In plaats daarvan hoopt de 52-jarige Brit per 2008 de rol van teambaas op zich te nemen.
Brawn geniet na tien jaar Ferrari van een sabbatical en ziet het niet zitten om daarna zijn oude baan weer op te pakken. In plaats daarvan heeft hij in een interview met Auto, Motor und Sport verklaard dat hij teamchef worden als 'een optie' beschouwt.
,,Als ik terugkeer, doe ik dat omdat ik een nieuwe uitdaging aan wil gaan”, vertelt de strateeg.
Ofschoon hij wel oren heeft naar een terugkeer, zal Brawn daar van de zomer pas voor het eerst over gaan praten met Luca di Montezemolo en Jean Todt. ,,Ik heb zoveel aan Ferrari te danken, dat ik uiteraard eerst met hen rond de tafel ga zitten.”
Vorige week ontzenuwde Ferrari nog een gerucht dat Michael Schumacher mogelijk teambaas wordt.
Jep!quote:Op maandag 19 februari 2007 15:21 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Alleen Williams en Spyker waren toch op Valencia aanwezig in plaats van Bahrein?
Zijn tijd is inderdaad niet echt geweldig. Maar ik kan me indenken dat ze zich meer richten op het behalen van de superlicentie dan een snelle tijd neerzetten.quote:Op maandag 19 februari 2007 15:26 schreef sanger het volgende:
[..]
Jep!
Vooral van der Garde valt op, in negatieve zin dan.
Met snelle tijden haal je die eerder, en makkelijker.quote:Op maandag 19 februari 2007 15:32 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Zijn tijd is inderdaad niet echt geweldig. Maar ik kan me indenken dat ze zich meer richten op het behalen van de superlicentie dan een snelle tijd neerzetten.
ja anders mocht hij vorig seizoen ook niet testen volgensmijquote:Op maandag 19 februari 2007 15:47 schreef sanger het volgende:
[..]
Met snelle tijden haal je die eerder, en makkelijker.
Heeft Valles al een SL dan???
Met het proberen te behalen van snelle tijden staat ie ook eerder in de grindbak, dus in theorie ja.. in praktijk begrijp je natuurlijk zelf ook wel dat het beter is het zekere voor het onzekere te nemen en gewoon veilige rondjes te rijden.quote:Op maandag 19 februari 2007 15:47 schreef sanger het volgende:
Met snelle tijden haal je die eerder, en makkelijker.
Maar ik bedoel dat je voorzichtig hebt, en voorzichtig.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:13 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Met het proberen te behalen van snelle tijden staat ie ook eerder in de grindbak, dus in theorie ja.. in praktijk begrijp je natuurlijk zelf ook wel dat het beter is het zekere voor het onzekere te nemen en gewoon veilige rondjes te rijden.
quote:Doornbos test maandag voor Red Bull Racing
[19-02] Hij zit tegenwoordig meer in het vliegtuig dan in een racewagen, maar Robert Doornbos heeft er vertrouwen in dat daar binnenkort verandering in komt. Zo test hij volgende week in Bahrein voor Red Bull Racing.
,,Eindelijk mag ik weer achter het stuur van een Formule 1-wagen kruipen. Zaterdag en zondag rijd ik ook al, maar dat is om wat filmwerk te doen. Bovendien moeten we mijn stoeltje nog goed afstellen. Als dat in orde is, mag ik maandag nog wat bandenwerk doen.
Omdat dit seizoen de testdagen in de Formule 1 gelimiteerd zijn, zoekt Doornbos zijn heil aan de andere kant van de oceaan. Hij heeft inmiddels een keer voor Forsythe Racing en twee keer van Minardi Team USA getest. Hij kijkt met goed gevoel terug op die tests. De Rotterdammer is ook nog steeds met beide teams in onderhandeling voor komend seizoen. RuSPORT heeft ondertussen ook interesse getoond.
Doornbos: ,,Het zal niet lang meer duren voordat ik mijn plannen bekend maak. Over iets meer dan twee weken vindt de laatste test van het seizoen plaats, dus er is ook wel een beetje haast geboden. Maar ik maak me geen zorgen: ,,Het is honderd procent zeker dat ik dit jaar Champcars rijd.
Allard mag tijdens de race niet eens in de pitstraat staanquote:Op maandag 19 februari 2007 16:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
tvp... topic beetje uit het oog verloren
Klinkt goed wat RTL ermee wil gaan doen dit jaar
Ben benieuwd wie ze de presentatie gaan laten verzorgen.
Dat ze aub. maar geen tenenrkrommende interviews gaan houden met het publiek, cijfers gaan laten geven voor de race of meer van dat soort ongein.
Zal Allard ook een camerateam mee de pitstraat innemen tijdens de race? Of mag dat alleen op de startgrid?
nu nog steedsquote:Op maandag 19 februari 2007 15:26 schreef sanger het volgende:
[..]
Jep!
Vooral van der Garde valt op, in negatieve zin dan.
Ik vind het verschil wel meevallen, vooral als je de testafstand in acht neemt. Maar testtijden zeggen weinig zolang je niet weet wat ze testen.quote:Op maandag 19 februari 2007 22:11 schreef WEST het volgende:
[..]
nu nog steeds![]()
hij heeft het netjes gedaan, met minder dan een seconde van een williams af. en meer dan 300 km gereden dus een SL
I know, maar je moet nooit conclussies trekken na een morgen testenquote:Op maandag 19 februari 2007 22:33 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik vind het verschil wel meevallen, vooral als je de testafstand in acht neemt. Maar testtijden zeggen weinig zolang je niet weet wat ze testen.
Er zal in zijn contract ongetwijfeld staan dat hij als reservecoureur daadwerkelijk aanwezig zal moeten kunnen zijn......gaat wat lastig als je in de CC aan het racen bet. Logisch gevolg van zijn keuze naar de States te gaan.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 10:58 schreef TJDoornbos het volgende:
RBR kan de ******** krijgen wat mij betreft. RD heeft getekend voor 3de/reservecoureur en niet om helemaal eruit gegooid te worden!!
Jij vond zelf al dat het een papieren functie was, dus waarom de verontwaarding?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 10:58 schreef TJDoornbos het volgende:
RBR kan de ******** krijgen wat mij betreft. RD heeft getekend voor 3de/reservecoureur en niet om helemaal eruit gegooid te worden!!
TJ denkt dat hij bronnen heeft die alles weten, nu blijkt dat TJ gewoon over alles is voorgelogen. En ja, dat kan best hard overkomen.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:08 schreef kriele het volgende:
[..]
Jij vond zelf al dat het een papieren functie was, dus waarom de verontwaarding?
Ik ben niet de enige die is voorgelogen. Heb het idee dat RD dat ook is door RBRquote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:10 schreef sanger het volgende:
[..]
TJ denkt dat hij bronnen heeft die alles weten, nu blijkt dat TJ gewoon over alles is voorgelogen. En ja, dat kan best hard overkomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |