Zou het echt aan de server liggen of wellicht aan je eigen brakke netwerk setup?quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:06 schreef _GdR_ het volgende:
enquete kanaal.
update + downen duurde maar 15minuten deze keer
mja ik denk dat is lachen je kan je eigen polls versturen naar vrienden. mja nintendo moet het goed keuren.dus mijn vraag mbt tot de 'stervende hoere kanker server' van nintendo zal vast wel afgewezen worden...
Ligt aan hemzelf, ik heb ook alles binnen een minuut binnen ofzo.quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:15 schreef DinoPK het volgende:
[..]
Zou het echt aan de server liggen of wellicht aan je eigen brakke netwerk setup?
Ik heb alle updates tot nu toe binnen 1-2 minuten binnen, het kanaal zelf duurde nog geen minuut. Idem met VC games, mario loopt 3keer over het scherm en klaar. Deze update heb ik dan wel op een vroeg tijdstip binnengehaald, maar voor de rest doe ik het meestal op piektijden. Nooit problemen gehad.
15 minutenquote:Op woensdag 14 februari 2007 11:06 schreef _GdR_ het volgende:
enquete kanaal.
update + downen duurde maar 15minuten deze keer
mja ik denk dat is lachen je kan je eigen polls versturen naar vrienden. mja nintendo moet het goed keuren.dus mijn vraag mbt tot de 'stervende hoere kanker server' van nintendo zal vast wel afgewezen worden...
Ach, wat dat betreft is het net seks: na de eerste keer valt het wel mee.quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:23 schreef speknek het volgende:
(alhoewel het wel popup-galore is)
En de Wii Launch Rayman, Zelda, en red steelquote:Op woensdag 14 februari 2007 11:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De Cube launch had iig Luigi's Mansion, een goede Monkey Ball en Waverace.
Ik heb nog helemaal niets aan indeling gedaan. Er zijn nog dermate weinig kanalen dat het niet echt uitmaakt of je het nou indeelt of niet.quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:40 schreef chibibo het volgende:
Hebben jullie ook een eigen indeling gemaakt van alle kanalen?
Bij mij is de bovenste rij voor de spellen: Het disc channel, het demo channel dat er hopelijk ooit komt, en een of twee Virtual Console spellen die ik op dat moment regelmatig speel.
De tweede rij is voor de (semi-)nuttige kanalen: News, Forecast, Wii Shop en Internet.
De onderste rij is voor de "fun" kanalen: Mii, Photo en Everybody Votes.
Op het tweede scherm staan m'n overige Virtual Console spellen, gegroepeerd per console.
B+aquote:Op woensdag 14 februari 2007 12:42 schreef donderopman het volgende:
hoe kan je je kanalen sorteren dan?
wii winkel kanaal, dan onder wii software...quote:Op woensdag 14 februari 2007 12:46 schreef __Saviour__ het volgende:
Ik zie dat nieuwe kanaal niet. Ik heb wel geupdate (wat wel snel gaat trouwens. 30 sec. maximaal)
Thanks! meteen ff gesorteerdquote:
ok thanx, dat was het dus. apart, het nieuwskanaal zat al wel wel gelijk in de update zelfquote:Op woensdag 14 februari 2007 12:47 schreef linebear het volgende:
moet ook via de wii-winkel (tenminste dat heb ik gelezen). Heb het zelf nog niet geprobeerd
hier een weekje pas, maar meestal probeer ik in et weekend te spelen...quote:Op woensdag 14 februari 2007 13:09 schreef Ebayzo.nl het volgende:
Heb mijn Wii al 2 weken niet aangehadImpuls aankopen ftw!
Misschien als ik mijn kamer anders heb ingedeeld en mijn nieuwe geluidsset heb het wat meer trekt om te gaan spelen. Ik moet en zal Zelda uitspelen natuurlijk
daar moet je echt blij mee zijn, spel was zeer ok toen ik speelde op de PS2. Het spel komt beter tot zijn recht op de Wii i.c.m. de Wiimote!quote:Op woensdag 14 februari 2007 12:10 schreef linebear het volgende:
Nieuws: Wii-versie van Okami in de maak?
Zijn we hier blij mee ?! Ken de game niet...
klopt, maar in een andere stijl (Cell shading) en droge humor. Clover Studios had goed werk afgeleverd!quote:Op woensdag 14 februari 2007 14:26 schreef __Saviour__ het volgende:
mij lijkt het nogal een vage game en erg lijken op de wolfgameplay van zelda.
WiiToo.nlquote:Op woensdag 14 februari 2007 01:28 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
wii controller porno! geef je vriendin 10 euro en heulemaal los enzo!
was de naam eingelijk
Wat is de toegevoegde waarde van nog weer een forum. Hier zitten we al te lullen over de wii. Op tig andere fora lullen ze al over de wii. Dus zonder userbase kom je dan helemaal nergens.quote:Op woensdag 14 februari 2007 14:33 schreef PastoorPeter het volgende:
[..]
Ik denk dat ik er gewoon een goed uitziend forum er op zet, en dan maar zien wat er gebeurt.
hmm, het internet op mijn laptop ging wel gewoon snel. Ik neem toch aan dat de Wii een wel even goede ontvangst heeft als mijn laptop? Hij heeft wel meer dan eens dat hij geen verbinding kan maken of dat hij er erg lang over doet..quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:15 schreef DinoPK het volgende:
[..]
Zou het echt aan de server liggen of wellicht aan je eigen brakke netwerk setup?
Ik heb alle updates tot nu toe binnen 1-2 minuten binnen, het kanaal zelf duurde nog geen minuut. Idem met VC games, mario loopt 3keer over het scherm en klaar. Deze update heb ik dan wel op een vroeg tijdstip binnengehaald, maar voor de rest doe ik het meestal op piektijden. Nooit problemen gehad.
pr0n?quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:30 schreef disjfa het volgende:
[..]
Wat is de toegevoegde waarde van nog weer een forum. Hier zitten we al te lullen over de wii. Op tig andere fora lullen ze al over de wii. Dus zonder userbase kom je dan helemaal nergens.
Excite Truck inmiddels in mijn bezit, wat een vette game zegquote:Op woensdag 14 februari 2007 15:15 schreef Sirtalis het volgende:
Had iemand al een Exite Truck op de kop kunnen tikken trouwens? En zo ja, hoe bevalt dat?
Je zou het gebagger (zoals dat in deze topics gebeurt) kunnen verbieden?quote:Op woensdag 14 februari 2007 16:08 schreef PastoorPeter het volgende:
Ik doe ook geen nieuwssite, daar heb ik FOK!games wel voor
mario kwam 3x voor bij hierzo voordat het kanaal binnen was, dus viel wel mee hoe overbelast ze warenquote:Op woensdag 14 februari 2007 17:41 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik heb vandaag een USB LAN adapter voor de Wii maar ik krijg steeds een 32002 error. Er staat dat de Nintendo servers mogelijk overbelast zijn, dat zou heel goed kunnen aangezien héél toevallig een nieuw kanaal beschikbaar is, maar volgens mij moet ik iets instellen op m'n router. Maar wat.
Moet je niet gewoon wat porten openzetten?quote:Op woensdag 14 februari 2007 17:51 schreef Ruzbeh het volgende:
Connection test werkt prima, hier op de router knippert de lichtje steeds van de aansluiting, hetzelfde als hij aan het updaten is, maar dan krijg ik na een minuut een 32002 error.
De multiplayer is juist het grootste minpunt van het spel..quote:Op woensdag 14 februari 2007 16:27 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Excite Truck inmiddels in mijn bezit, wat een vette game zeg![]()
Multiplayer enzo nog niet kunnen proberen, maar in de singleplayer is hij al vet![]()
Heb dan nu ook de multiplayer gespeeld en ik moet zeggen dat die ook vet isquote:Op woensdag 14 februari 2007 18:25 schreef Neverstop het volgende:
[..]
De multiplayer is juist het grootste minpunt van het spel..
Een beetje met z'n 2en rondrijden zonder tegenstanders. Beetje karig.
Ik zit nog steeds te twijfelen of ik 'm moet aanschaffen.
Iemand nog ergens een releasedatum lijst dinges?
quote:Op woensdag 14 februari 2007 18:50 schreef SHOOOTO het volgende:
ik heb geen poorten opengezet voor de Wii en toch gaat hier snel met updaten. Wireless Channel 1 of 11 gezet..
Vanwaar krijgt de game eigenlijk niet zulke hoge cijfersquote:Op woensdag 14 februari 2007 19:24 schreef Nebo het volgende:
Ik heb hem in mijn handen gehad in de Dixons maar ik was toch aan het twijfelen of ik me iets aan moet trekken van de niet zo extreem hoge cijfers die het haalt
Omdat je er in een paar uur doorheen bent. Nog even wachten dusquote:Op woensdag 14 februari 2007 19:25 schreef RaymanNL het volgende:
Vanwaar krijgt de game eigenlijk niet zulke hoge cijfers![]()
quote:The Bad: Not enough here to keep you interested for long; should have been at least a four-player game, if not online.
quote:* Graphics are last-gen
* Controls are horrible
Dit soort zaken brengen me aan het twijfelen.quote:there’s not enough here in terms of depth or tight gameplay to recommend someone spend their money on it, making Perfect for a Rental Truck a more apt title for this one.
Ik vind hem grafisch juist wel goed? En de besturing, daar moet je gewoon aan wennen, staat me niet in de weg ofzoquote:Op woensdag 14 februari 2007 19:29 schreef Nebo het volgende:
[..]
[..]
[..]
Dit soort zaken brengen me aan het twijfelen.
Die van Nintendo zelf ?? ben benieuwt hoe i bevalt ?quote:Op woensdag 14 februari 2007 17:41 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik heb vandaag een USB LAN adapter voor de Wii maar ik krijg steeds een 32002 error. Er staat dat de Nintendo servers mogelijk overbelast zijn, dat zou heel goed kunnen aangezien héél toevallig een nieuw kanaal beschikbaar is, maar volgens mij moet ik iets instellen op m'n router. Maar wat.
Niet alleen naar 1 review kijken. Da's de subjectieve mening van 1 persoon. Vergelijk er meerdere, bijvoorbeeld opquote:Op woensdag 14 februari 2007 19:29 schreef Nebo het volgende:
Dit soort zaken brengen me aan het twijfelen.
lol, was niet helemaal wakker, Ruzbeh..quote:
Post is van NokiaFan @ GoTquote:[message=27168357,noline]NokiaFan schreef op donderdag 21 december 2006 @ 23:10[/message]:
[edit]Heb net even met Nintendo gebeld, schijnt in softwarematige Firewall van Windows XP opgelost moeten worden, je moet het programma uitzonderen op de firewall. Ook AVG hield het update proces tegen. Kan nu m'n wii ook het internet op krijgen.[/edit]
Dat heb ik dus ook gedaanquote:Op woensdag 14 februari 2007 19:49 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Niet alleen naar 1 review kijken. Da's de subjectieve mening van 1 persoon. Vergelijk er meerdere, bijvoorbeeld op
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/933000.asp
Dat is via een USB Wi-Fi Connector via de computer, slimmerd. Ik doe het via een ethernet verbinding via een router.quote:Op woensdag 14 februari 2007 20:13 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
lol, was niet helemaal wakker, Ruzbeh..![]()
Misschien hier een oplossing voor je?
[..]
Post is van NokiaFan @ GoT
Neuh third party. Maar het schijnt goed te werken tot dusver.quote:Op woensdag 14 februari 2007 19:48 schreef ikookhier het volgende:
[..]
Die van Nintendo zelf ?? ben benieuwt hoe i bevalt ?![]()
ik hrb geen enkele poort hoeven te forwarden, ding deed het out of the boxquote:Op woensdag 14 februari 2007 18:46 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik snap hier niks van. Moet ik nou "port redirection table" gebruiken die ik gebruik om ports te forwarden voor m'n P2P applicaties of de firewall instellen zodat de Wii toegang krijgt tot bepaalde porten.M'n router instellen is moeilijk man. En nu doet 192.168.1.1 het hele tijd niet.
Waarom zou ik daar spijt van krijgen? ja ik heb liever een verzameling, maar ik weet dat ik RS toch geen 2e keer door ga spelen dus waarom zou ik hem dan houden? het is ook geen toptitel zoals zelda die je houd zelfs al speel je het nooit meer. Dan ruil ik heb liever. Trouwens, mocht ik RS ooit weer hebben er zijn zat mensen die heb voor 3 tientjes verkopen dus dan heb ik bij elkaar nogsteeds voor 90 euro 2 games wat nog altijd goedkoper is dan die 2 nieuw kopenquote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:17 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
spellen ruilen![]()
daar ga je spijt van krijgen...
Excite Truck heb ik trouwens op die Nintendo beurs gespeeld en vond het vet![]()
ik had al mijn NES, SNES en N64 consoles en spellen verkocht en heb er zo'n spijt van gehad dat ik nu ondertussen meer dan de helft al weer heb terug gekocht...quote:Op woensdag 14 februari 2007 20:59 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Waarom zou ik daar spijt van krijgen? ja ik heb liever een verzameling, maar ik weet dat ik RS toch geen 2e keer door ga spelen dus waarom zou ik hem dan houden? het is ook geen toptitel zoals zelda die je houd zelfs al speel je het nooit meer. Dan ruil ik heb liever. Trouwens, mocht ik RS ooit weer hebben er zijn zat mensen die heb voor 3 tientjes verkopen dus dan heb ik bij elkaar nogsteeds voor 90 euro 2 games wat nog altijd goedkoper is dan die 2 nieuw kopen
Moet ik mijn Wii een IP adres geven?quote:Op woensdag 14 februari 2007 20:53 schreef mschol het volgende:
[..]
ik hrb geen enkele poort hoeven te forwarden, ding deed het out of the box
als je draadloos gebruikt: kijk eens of je SSID verbergen uit staat
jij hebt dat dus niet
tja kan je wel gewoon internetten over die lijn?
heb je je wii al eens een statisch IP adres gegeven >?
aangezien je kennelijk verbinding hebt is het niet nodig... (was alleen te proberen als je geen verbinding hadquote:Op donderdag 15 februari 2007 02:07 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Moet ik mijn Wii een IP adres geven?Dat gaat toch automatisch? Lokaal is de Wii dan 192.168.1.12, terwijl deze computer (eerste) en nog een ander computer (tweede) 192.168.1.10 and 11 zijn. Ik heb dus de Wii zitten pingen terwijl het de connection zat te testen, en toen kreeg ik een ping terug dus de verbinding is zover ik weet prima.
Weet je wat ik in de toekomst zie.quote:Op donderdag 15 februari 2007 09:11 schreef Xrenity het volgende:
Gebakken eieren ftmfw!
Snap de uitslag per regio alleen nog niet echt.
De ene regio is donkergroen maar de meesten lichtgroen. Hoe zit dit?
quote:Op donderdag 15 februari 2007 09:18 schreef depax het volgende:
[..]
Weet je wat ik in de toekomst zie.
Verschillende bedrijven die als de wii veel verkocht is ( zo een 10 miljoen keer ) hier enquetes op gaan doen met als tegenprestatie bijvoorbeeld wii points.
Stel je voor CBR gebruikt wii users voor statistieken.
sonic wordt ruigquote:Op donderdag 15 februari 2007 07:18 schreef depax het volgende:
damn de nieuwste sonic movies
http://media.wii.ign.com/media/800/800277/vids_1.html
wat ziet dat er geweldig uit.
wat vind je er precies leuk aan?quote:Op donderdag 15 februari 2007 10:10 schreef RaymanNL het volgende:
Ik heb het gevoel dat dat enquete kanaal best wel eens verslavend kan zijnHet is iig leuker dan ik had verwacht
![]()
Dat was ik al vanaf het beginquote:Op donderdag 15 februari 2007 10:11 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
sonic wordt ruig
iemand al lid van t sonic hype team?
HEhe gewoon de tutorials halenquote:Op donderdag 15 februari 2007 11:11 schreef RaymanNL het volgende:
Hoe speel je de VS vrij in Exite Truck![]()
OMG.quote:Op donderdag 15 februari 2007 11:12 schreef zaikert het volgende:
Zijn er ook mensen die zowel monster 4x4 hebben als Excite Trut?
Is hij echt zoveel beter dat ik hem moet kopen? i.m.h.o. verschilt hij niet genoeg om de koop te rechtvaardigen.
Zet de 2e controller eens aanquote:Op donderdag 15 februari 2007 11:22 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Dat heb ik al gedaanIk kan nog niet VS doen hoor
![]()
* Sjiznit steekt hand op!quote:Op donderdag 15 februari 2007 07:21 schreef FJD het volgende:
Is er hier nog iemand met de officiele Nintendo Wifi dongle?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |