quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Oh sorry, mijn fout, ik wist niet dat Libanon door NL geannexeerd was.
Godwin of zo. Dag.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:15 schreef gelly het volgende:
[..]
Ook daar dachten we een jaar of 65 geleden anders over in dit land. We hebben er geen last van omdat het nog maar zo weinig zijn, met dank aan haatpredikers als jij.
Jij bent ook iemand die met 2 maten meetquote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:16 schreef sjakiestorm het volgende:
hadden ze maar niet moeten toestaan dat een terroristische groepering als hezbollah raketten op israel afschoot. eigen schuld van de libanese regering.
Wilders gaat over de politiek in NL, niet Libanon.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:16 schreef Meki het volgende:
[..]
Jij meet ook zeker met 2 maten
Wil jij nog maals de talmoed nog een keer doorlezen
Jawel hij heeft sympathie over Israel en keurt aanvallen Israel goedquote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:18 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wilders gaat over de politiek in NL, niet Libanon.
quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:18 schreef sjakiestorm het volgende:
keur geen van beide af, ben tegen extremisten.....
Ik heb hem dat niet expliciet zien goedkeuren. Bron?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:20 schreef Meki het volgende:
[..]
Jawel hij heeft sympathie over Israel en keurt aanvallen Israel goed
Maakt niet uit.
Staven graag met bewijzen. Zoals al gemeld moeten mensen eens van die schijtboeken af.quote:Wilders voert uit wat er in de TALMOED staat.
kan hem niks kwalijk nemen
Nah...quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:21 schreef Meki het volgende:
Hij opent de aanval op Moslims zij zijn niet-joden
Zeg je nou dat er iets in de Koran staat wat niet door de beugel kan? Weet je zeker dat je geen Jood bent?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:03 schreef Meki het volgende:
[..]
In de Talmoed staan er tientallen keren erger dan wat er in de Koran staat.
Met ''jij'' bedoel je denk ik Meki?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:15 schreef gelly het volgende:
[..]
Ook daar dachten we een jaar of 65 geleden anders over in dit land. We hebben er geen last van omdat het nog maar zo weinig zijn, met dank aan haatpredikers als jij.
Ken jij de Talmoed eigenlijk omdat je die zelf gelezen hebt? Pas dan loont het namelijk de moeite om naar je te luisteren. (Dat zou ook een unicum zijnquote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:16 schreef Meki het volgende:
Wil jij nog maals de talmoed nog een keer doorlezen
Je hoeft hem toch niet te bedreigen? Staat toch niet in de koran of zo?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 18:33 schreef SCH het volgende:
En over een week natuurlijk weer een persbericht uitbrengen dat hij aangifte gaat doen vanwege bedreigingen
Iemand heeft de helft uit het interview gescheurd.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 09:56 schreef freako het volgende:
[..]
Hoewel de citatekn kloppen, vind ik de sfeer van het interview nogal anders dan wat er in de samenvatting staat. Wat gematigder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |