abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 16 februari 2007 @ 11:17:09 #101
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_46361533
Nee Bix, ik wil ook niet geheimzinnig doen erover maar ik ben bang dat ze gaat vragen waarom hij dan dood is gegaan. Daar heb ik denk ik geen antwoord op, behalve dat hij gewoon oud was. Maar ja dan maak ik d'r misschien bang voor de dood van andere oude mensen. Jolie was een tijdje geleden heel erg overstuur doordat iemand haar had uitgelegd wat een ziekenauto was. Wij hebben haar verteld dat mama een beetje ziek is soms. Toen ze een sirene hoorde terwijl ik d'r naar bed bracht raakte ze overstuur 'en dan ben ik hier alleen mama omdat jij met de ziekenauto moet. Ze begrijpen zo veel soms maar ook nog zo weinig.

Ze heeft naast Mimi, nu nog een ontzichtbaar iets bedacht. Het heet 'ja baas' en vergeet continu zijn zakken vol met wol

Lastig dat slapen, Jolie heeft het ook een tijdje gehad en toen viel ze echt iedere keer als ik d'r ophaalde op de fiets in slaap. Daarna heeft ze nog een tijdje echt goed geslapen tussen de middag. Nu slaapt ze eigenlijk niet meer tussen de middag. In ieder geval bijna nooit meer in bed.
  vrijdag 16 februari 2007 @ 14:15:02 #102
144006 chacama
Ondernemend!
pi_46367333
Bix, toen ik het terug las, bedacht ik me dat ook. Maar goed. Het was niet zo bedoeld dus ik nam aan dat jullie het wel zouden begrijpen....

LB gecondoleerd. Het lijkt me moeilijk om het aan een kleintje uit te leggen. Ik heb Fleur uitgelegd dat dood zijn betekent dat je er niet meer bent en dat je in de hemel bent. Ze kent nu dus wel wat mensen die in de hemel zitten. Dit was allemaal naar aanleiding van haar vraag waarom opa er wel is en oma niet (mijn moeder is voor haar geboorte gestorven).

Slapen tussen de middag doet Fleur ook niet meer, maar ze slaapt 's avonds wel heel erg snel en goed. Ze lijkt het te kunnen missen. Maar het lijkt me wel moeilijk als ze aan het einde van de dag echt slapend zitten of 'rondlopen'. Fleur heeft dat na een drukke dag ook wel. Dan stoot ze zich overal aan en huilt ze om alles. Snel naar bed is dan de beste optie,
pi_46369366
Wat erg voor jullie, Luchtbel..
Veel sterkte allebei.
pi_46370063
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 10:37 schreef Luchtbel het volgende:

Mammietje wat heb jij aan Randy verteld over zijn omie?
Deze week is mijn opa overleden. Ik vond het lastig aan Jolie uit te leggen. Wel geprobeerd door te zeggen dat hij dood is gegaan en dat het betekent dat zijn lichaam niet meer kan ademen. En duidelijk gemaakt dat als ze nu bij mijn oma komt, opa er niet meer zal zijn. Ze begreep het wel een beetje geloof ik, dat het iets groots is. Want ze zei dat ze het niet leuk vond voor oma dat opa alle dagen niet meer thuis zou zijn. Dat begreep ze dus wel. Maar of ze het ook echt snapt weet ik niet.
Lastig zulke dingen vind ik, ze was altijd heel gek op hem dus ze zal hem zeker missen als ze daar komt daarom heb ik het ook maar uitgelegd. Hoewel ze nog zo klein is. Vanmiddag ga ik even met haar daarheen maar ik voel me toch wat opgelaten voor als ze het toch niet snapt ofzo.
Gecondoleerd Luchtbel.
Ik heb maar heel weinig uitgelegd. Vond het ook wel lastig, wat zeg je nou wel en wat niet? Wat snapt het kind en wat is teveel, loopt hij er geen nachtmerries van op?
We waren een week ervoor nog bij Omie op bezoek geweest en toen was ze al erg ziek. Randy vond dat maar niets en is bij mij op schoot gekomen en begon over haar ogen. Ik heb daarop ingehaakt door te zeggen: "Weet je nog, van Omie in het bejaardenhuis? Die was heel oud en ziek he? Dat kon je ook aan haar ogen zien he? Oma is nu overleden, ze is dood. Nu kunnen we nooit meer een kopje koffie bij Omie gaan halen en daarom zijn we heel verdrietig." Ik was voorbereid op vragen maar die zijn tot nu toe nog niet gekomen. Voor de begravenis wilde mijn schoon (!) moeder hem nog in de kist laten kijken maar dat vond ik veel te ver gaan. Ik wilde de associatie 'slapen' ook voorkomen, straks durft hij zelf niet meer te slapen! Ook bij de begravenis zelf heb ik niets uitgelegd waar hij niet naar vroeg. En eigenlijk vroeg hij nergens naar. Gesleep met een kist, de rituelen in de kerk, ik keek mijn ogen uit, maar hij vond alles heel normaal!
  vrijdag 16 februari 2007 @ 17:28:48 #105
24188 Belana
kloon van belana
pi_46373440
ach LB, gecondoleerd en sterkte.

Bix, Liam is weer redelijk opgeknapt hoor. aardig aan de diaree geweest nog, maar nu gaat het weer. Nu is mama ziek
stormy waters...
sailin'
  Jubileum moderator vrijdag 16 februari 2007 @ 19:51:22 #106
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_46377932
LB gecondoleerd en heel veel sterkte

Ik vind Jolie zo lief heeft ze het liedje "schaapje schaapje heb je witte wol" soms geleerd?
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  vrijdag 16 februari 2007 @ 20:35:30 #107
103793 kozakken
Living the life
pi_46379532
Oh LB...
Sterkte lieverd.
  vrijdag 16 februari 2007 @ 20:59:22 #108
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_46380403
aan dat liedje moest ik ook meteen denken, Lois

LB gecondoleerd..
Nav een kindje bij Saskia in de groep dat haar moeder is verloren kortgeleden zijn de leidsters daar in contact geweest met een therapeute die gespecialiseerd is in zulk soort dingen. Die meiden kregen vooral mee dat 'dood' ook echt 'dood' genoemd moet worden ook al klinkt het heel hard. Elke andere naam die je er aan geeft kan een andere associatie oproepen bij een kind en nieuwe angsten brengen.
Neemt niet weg dat 't me best moelijk lijkt om duidelijk te maken aan een kind van 2,5.
Heel veel sterkte.
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_46380681
Luchtbel gecondoleerd
pi_46382927
Luchtbel

Amber slaapt dan weliswaar met speen, maar ze wilde wel per se zonder luier naar bed Ik hou mijn hart vast Ik ben bang dat ik vannavht een bed sta te verschonen, maar we zie het wel.
Vandaag ook de hele dag zonder luier, ook haar middagslaapje!! Twee kleine ongelukjes gebeurt, te laat bij het potje.
  vrijdag 16 februari 2007 @ 22:21:21 #111
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_46383245
Ach Luchtbel, wat triest dat je opa is overleden. Gecondoleerd
Was het de opa bij wie Jolie op de open haard mocht barbecuen?

Amber ook al bezig met zindelijkheid. Wat goed zeg. Misschien moet je vannacht inderdaad wel verschonen, maar ik vind het wel heel knap dat ze al zonder luier naar bed wil.

Iris, alweer ziek? Beterschap!

En wat fijn dat Fleur dat nu wel naar school wilde. Zal wel een pak van je hart zijn, Chacama.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  † In Memoriam † vrijdag 16 februari 2007 @ 22:34:34 #112
81992 Githa
pi_46383720
LB en Jolie, gecondoleerd
  vrijdag 16 februari 2007 @ 22:38:47 #113
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_46383884
Dankjulliewel. Ja de opa waar in de openhaard gebarbecued kon worden is het. Beetje offtopic zo. Maar gewoon 'oud' dus. Heel gek voor Jolie want de week daarvoor zat ze nog achterop de fiets bij hem.
We zijn er vanmiddag even geweest. Hij ligt gewoon thuis in bed en ik heb d'r maar laten kijken. Toen we de straat in liepen merkte ik namelijk dat ze het heel spannend vond wat er nu precies aan de hand was. Stevig hand vasthouden enzo. Ze keek en zei 'geen adem meer' en ik zei nee en daarom kan hij niks meer doen. Dat is dood. Mijn oma vulde het aan door te zeggen dat hij morgen wordt weggebracht en dat opa dan iedere dag niet meer bij haar thuis zal zijn. Dus ook niet als Jolie komt. Het afscheid zelf zijn we verder niet bij dus daar hoeft niks over uitgelegd te worden. Ze begreep dit denk ik wel. Ze heeft m'n oma wel echt getroosd. Ik denk dat het wel goed is zo. Terwijl het veel te heftig voelde om uit te leggen, ze pakte het gewoon op.

Lois, die 'Ja baas' komt inderdaad uit dat liedje. Lief vind ik ook.
  zaterdag 17 februari 2007 @ 07:48:11 #114
24188 Belana
kloon van belana
pi_46391297
moeilijk zulke dingen. het zit er bij ons dit jaar toch wel in dat Nick'vader zal overlijden, aangezien zijn hart heel slecht is en we zijn er dus ook best mee bezig. Liam is dol op zijn opa. goed om te lezen dat dat toch wel vanzelf gaat ook.

lief dat jolie oma getroost heeft
stormy waters...
sailin'
pi_46391633
Volgens mij pakken die kleintjes dat altijd toch wel makkelijk op. Dan zien wij allemaal beren op de weg en dan hebben ze het al lang en breed geaccepteerd (min of meer).

Hebben ze trouwens geen boekje om dat uit te leggen? Net zoals dat "Nijntje in het ziekenhuis" vaak gebruikt wordt voor kinderen die opgenomen moet worden? ik roep maar wat hoor

Amber werd vannacht wakker en ging op het potje plassen (had ik naast haar bed gezet, samen met de speciale doekjes die door het toilet mogen zeg maar) Dus ze is gewoon nog droog Ben benieuwd of het een blijvertje is.
pi_46391664
ik heb deze gevonden, LB..
klikkerdeklik
Ik weet niet of je het uberhaupt een idee vind, hoor, maar ik heb gewoon even opgezocht
  zaterdag 17 februari 2007 @ 09:33:02 #117
24188 Belana
kloon van belana
pi_46391715
Amber ook al zindelijk wat goed
hier de ervaring dat Liam het ook zelf aan gaf dat ie geen luier meer wilde en eigenlijk ging dat meteen goed. 's nachts plast ie op het potje, helemaal zelf.
stormy waters...
sailin'
pi_46395750
LB gecondoleerd en sterkte Lief hoe je Jolie hebt voorbereid. Ik denk dat het heel goed is zo, het blijft iets ongrijpbaars, zelfs voor ons volwassenen, dat iemand er 'zomaar' niet meer is. Maar die kleintjes accepteren het vaak als 'het is gewoon zo'. Net zoals ze het beter accepteren als ze ziek zijn dan wij die ons druk maken wat er allemaal moet gebeuren en hoe rot we ons wel niet voelen.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 18 februari 2007 @ 08:32:40 #119
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_46418367
Hier stond ik vannacht om 2 uur onder de douche met een volledig onder gespuugde Saskia.
Heel d'r haar vol met braaksel. Helemaal verontwaardigd en hevig huilend mocht ik d'r haar zonder problemen wassen terwijl het normaal altijd een gevecht is.

"Alle *snik* maal vie*snif*zigheid *snik* in mijn haa-aar Papa *huilt hartstochtelijk*"
Daarna is ze toch weer gewoon lekker gaan slapen in een door mama verschoont bed. Vanmorgen moest ze toch weer een beetje spugen, dus ze ligt nu onder een dekentje op de bank
  zondag 18 februari 2007 @ 08:52:41 #120
24188 Belana
kloon van belana
pi_46418424
och Saskia ook al geveld. voor Saskia
Bij Liam heeft het vanaf vorige week zaterdag tot donderdag geduurd (en toen kreeg ik het 's avonds ) zielig he die ukkies. Liam hebben we 3 dagen achter elkaar 's middags in bad gehad omdat zijn broek en alles helemaal vies was en hij vond het zo erg!
stormy waters...
sailin'
pi_46418653
Amber wat goed

Saskia beterschap!
pi_46419232
Saskia, beterschap

gisteren de hele dag zonder luier Zelfs naar de Ikea, en steeds op tijd aangegeven dat ze naar het toilet moest. Vannacht zonder luier, wel een klein ongelukje, maar daarna droog gebleven.
  zondag 18 februari 2007 @ 11:08:07 #123
24188 Belana
kloon van belana
pi_46419564
wat goed Amber geweldig he LadyS, wat een goed gevoel (het went trouwens ook alweer snel, net of het nooit anders geweest is )
stormy waters...
sailin'
  zondag 18 februari 2007 @ 12:13:10 #124
106819 Smirre
Geselli Gemelli
pi_46420852
quote:
Op zondag 18 februari 2007 10:42 schreef LadyS het volgende:
gisteren de hele dag zonder luier Zelfs naar de Ikea, en steeds op tijd aangegeven dat ze naar het toilet moest.
Waren jullie dat voorbijstormende gezin richting toilet? Wat knap van haar, zeg.
Maar Belana, wat jammer dat de kick niet van langere duur is. Even een praktische vraag; zijn de broeken nu niet te groot, zonder al dat absorberend materiaal?
Ik heb me voorgenomen om ten tijde van buiten spelen en blotebillenweer de pot eens voor de dag te gaan halen. Tenzij manlief de onweerstaanbare drang voelt onze houten vloer met véél kieren te gaan vervangen.
  zondag 18 februari 2007 @ 12:59:43 #125
24188 Belana
kloon van belana
pi_46422151
toevallig zat Liam ook net in een groeispurt naar maat 98 en die heeft ie kwa lengte dus echt nodig, maar kwa breedte, ehm, tja, er blijft weinig vulling over idd
stormy waters...
sailin'
  zondag 18 februari 2007 @ 13:24:41 #126
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_46422956
Och arme Saskia. Gelukkig is Liam een beetje opgeknapt. (jij ook weer Belana?)
Amber, wat goed meid!
Kinderen en de dood, blijft moeilijk.
Zijn jullie al wel een weekendje weggeweest LB, was dat niet vorig weekend?
Als je niet lacht, ben je dood.
  zondag 18 februari 2007 @ 14:30:39 #127
24188 Belana
kloon van belana
pi_46425437
gaat weer stukken beter dutchie, gelukkig wel.
hoest met de spenenkwestie? Hier was gisteren de speen stuk, ideaal moment he.... dachten we... NOT... we kunnen het niet
stormy waters...
sailin'
  zondag 18 februari 2007 @ 14:38:46 #128
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_46425751
Watjes!
Nee hoor, ik ben er wel achter dat enige voorbereiding gewoon bij ons goed werkt. Misschien voor Liam ook. Gelukkig ben je weer beter.
Af en toe vraagt Léon nog naar de speen, maar hij begrijpt dat hij die niet meer krijgt.
Hij dreigt nou wel zijn middagslaapje over te slaan soms en dat vindt mama zo jammer.
Nu is hij met pap op de fiets naar de optocht.

Afgelopen vrijdag ben ik weer met Léon naar de logopediste geweest.
Jessie hoe deed jij dat met Janneke daar?
Afgelopen vrijdag was nl. 1 groot drama. Zelfs zo erg dat hij op het laatst gewoon deed alsof de logopediste niet bestond en alleen nog maar met mij praatte. Hij had die middag ookal niet willen slapen, dus dat had er ook mee te maken.
Ik vond het echt moeilijk, maar hij moest even 'gebroken' worden daar, snappen dat hij niet altijd alleen maar kan doen wat hij leuk vindt. Dat hij ook dingen moet doen als iemand het hem vraagt. God, wat krijg je het daar warm van zeg. Gelukkig maakt de logopediste dit regelmatig mee, dus dan voel je je niet bezwaard. Ik voelde me ook niet reddeloos ofzo, baalde er alleen even van.
En op de terugweg op de fiets, kwebbelde hij nog wel. Ineens had ik door dat dat minder werd en dat ik nog de enige was die aan het kletsen was.
Zijn hoofd leek ook ineens erg los op zijn nek te zitten. Zat ie rechtop te slapen. Gewoon helemaal munt.
Nou ja, ik moet dus nog wel oppas regelen voor a.s. week voor Cas. Want ik heb gewoon alle aandacht daar nodig voor hem. En nu kan ik geen oppas vinden.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_46425995
quote:
Op zondag 18 februari 2007 14:30 schreef Belana het volgende:
gaat weer stukken beter dutchie, gelukkig wel.
hoest met de spenenkwestie? Hier was gisteren de speen stuk, ideaal moment he.... dachten we... NOT... we kunnen het niet
Ik dacht ook, we vergeten het gewoon met het slaapje. Ik nog zeggen tegen vriend "ze ligt zonder speen in bed".
Nog geen 3 sec. later... "" Boehoe, snik, snotter, ik wil speeheeen". Toch maar gegeven. We wachten nog maar even.

Wat een boel zindelijke kindjes. Hier zijn we alle Gamma's, Praxissen, LeenBakkers etc. langsgeweest voor een wc-verkleiner. Niet kunnen slagen. Van de week maar even naar Babystunter toe. Benthe gaat op de creche mee naar de badkamer en doet soms 3 druppels. Thuis wil ze elke keer naar de wc toe, maar gebeurt er niks. En soms hebben wij er geen zin in, als ze weer eens wil zitten. Maar ik ga toch maar proberen. Zou wel prettig zijn als ze tegen de zomer luierloos is.....
pi_46426027
LB en Jolie nog gecondoleerd met opa.
  zondag 18 februari 2007 @ 14:48:30 #131
24188 Belana
kloon van belana
pi_46426131
ow balen is dat Dutch. ik merk ook dat oppas een schaars goed is en dat de dingen een stuk makkelijker gaan met maar 1 kind. hoop dat je nog oppas vind.
en dat gevoel dat je had kan ik me helaas maar al te goed voorstellen maar ik denk dat we dat allemaal wel eens hebben dus. (met andere dingen, andere situaties misschien maar vergelijkbaar) volgende keer gaat het vast beter
stormy waters...
sailin'
  Jubileum moderator zondag 18 februari 2007 @ 19:43:40 #132
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_46435649
Oi moeilijk Dutchie... ik heb helaas geen tips voor je. Sterkte met oppas vinden.

Stiekumerd wij zijn heeel erg tevreden over de wcbril die wij hebben, met geintegreerde verkleiner.
Misschien is dat iets voor je?

En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_46443540
Dutch hier ging dat eigenlijk wel gewoon vanzelf. Jans praatte toen we naar logopedie gingen natuurlijk helemaal niet, maar maaktte alleen gekke geluiden. Ik wist wel vaak wat ze bedoelde en dus richtte ze in het begin die geluiden ook meer naar mij dan naar de logopediste. En als de logopediste haar niet begreep keek ze mij ook aan met een vragende blik bijvoorbeeld. Maar de logopediste speelde daar gewoon goed op in. Ik weet niet hoe dat verder bij Leon zit, maar hoe jong Jans ook was ze wilde zelf dolgraag praten. En ik heb haar ook uitgelegd dat de logopediste haar daarbij ging helpen. Ze deden veel spelletjes voor de mondmotoriek. Oefende woordjes. En eigenlijk moest en deed ik zelf veel met Janneke tijdens die 3 kwartier. Dit omdat ik het thuis ook moest oefenen. Dus de logopediste deed het voor en ik nam het dan over.
Thuis heb ik met Jans een speciale map gemaakt. En dat was echt haar map. Ze was daar ook heel blij mee enzo. Klinkt misschien raar, maar voor Jans was het bijna een soort van uitje. Zoog alles als een spons op om het toe te passen.
Vermoeiend was het wel voor haar. Door alle energie die ze erin gooide was ze erna bekaf.
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
pi_46449409
quote:
Op zondag 18 februari 2007 19:43 schreef Lois het volgende:
Oi moeilijk Dutchie... ik heb helaas geen tips voor je. Sterkte met oppas vinden.

Stiekumerd wij zijn heeel erg tevreden over de wcbril die wij hebben, met geintegreerde verkleiner.
Misschien is dat iets voor je?

[afbeelding]
Ik wou vragen waar je die vandaan had.... maar nu ik je quote zie ik dat het van de Praxis is. Waarom heeft die vent van me die niet gezien?
ik denk ook dat ie het niet kon vinden, en vragen??? Tuurlijk niet....mannen doen dat niet
  maandag 19 februari 2007 @ 08:15:45 #135
24188 Belana
kloon van belana
pi_46449591
stiekemurd, die hebben ze alleen in de megastores. gamma heeft soms ook dergelijke brillen (die hebben wij) maar die van praxis zijn mooier en beter
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † maandag 19 februari 2007 @ 09:22:08 #136
81992 Githa
pi_46450157
Een bril verkleiner, die moet ik ook nog een hebben.... dat potje kan net zo goed naar de schuur

Jordy is heel de nacht aan het spoken geweest
Hij werd om 2.00 zoiets wakker en alles was nat, zijn bedje, zijn pyama en romper, alles! en hij lag te bibberen van de kou Hij had schijnbaar zoveel geplast dat zijn luier het niet meer aankon.
Wel raar want hij heeft niet meer gedronken als anders, ook niet vlak voor het naar bed gaan en zijn luier was leeg bij het slapen gaan

Maar goed, lekker verschoond en opgewarmd in ons bed maar toen was hij dus wakker he
  maandag 19 februari 2007 @ 09:28:40 #137
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_46450233
Brilverkleiner moeten wij ook een keertje halen. Potje heeft Noah totaal geen interesse in, wc af en toe wel.

Had Jordy soms bier gedronken met carnaval Githa? Daar moet je altijd enorm van plassen
Wel sneu dat ie zo nat en koud wakker werd
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 19 februari 2007 @ 09:30:35 #138
24188 Belana
kloon van belana
pi_46450272
ach wat sneu githa. tja, soms komt er gewoon heel veel. dat zie ik ook nu Liam 's nachts op het potje plast zelf. soms kom je een volkomen vol potje tegen, idioot gewoon.
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † maandag 19 februari 2007 @ 09:37:41 #139
81992 Githa
pi_46450378
Neej, geen bier
Soms sta je versteld wat er in zo'n blaasje zit...
pi_46450441
ach arme Jordy

Amber is zonder luier naar de psz Al 3 nachten zonder luier geslapen, 1 nacht een klein ongelukje.
Ze wordt groot
  maandag 19 februari 2007 @ 09:46:26 #141
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_46450526
Amber wat goed

Hoeveel eten jullie kinders eigenlijk?
Noah krijgt normaal 's ochtends een flesje, maar nu was de pap op en vergeten op tijd nieuwe te kopen Dus nu ontbeten met brood en hij heeft al 4 boterhammen op (waarvan 2 met korst )

Vanmiddag natuurlijk weer brood als het goed is, en dan eet hij dus meer brood op een dag dan ik
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_46450669
Amber ontbijt meestal met Cruesli met yoghurt, smiddags brood
en savonds 1 hap warm eten
En 1 of 2 koekjes tussendoor. (dus als lekker tussendoortje zeg maar) en ze eet een antal rijstewafels tussendoor
  † In Memoriam † maandag 19 februari 2007 @ 10:00:52 #143
81992 Githa
pi_46450754
4 neej, zoveel eet hij niet hoor Tex... ik geloof ook niet dat ik het hem zou geven, maar dat komt ook een beetje omdat Jordy met tijden kan blijven eten.

Jordy eet s'morgens 1 boterham en vaak nog een stukje fruit erachteraan.
Tussen de middag 2 boterhammen.
Nog een stukje fruit of een rijstewafel o.i.d. tussendoor en dan gewoon zijn avondeten.
Zijn avondeten eet hij ook meestal allemaal op, hij heeft er tijden bijzitten dat het even wat minder is, maar daar is dan een aanwijsbare reden voor.

Ik probeer het allemaal een beetje gestructureerd te houden, omdat Jordy altijd al zo graag gegeten heeft
Als hij zelf aangeeft te willen eten dan krijgt hij nog wel eens een stuk fruit extra.

Maar kan het niet zijn dat hij nu zoveel brood eet omdat hij normaal een flesje krijgt en het eigenlijk wel lekker vindt zo ? of misschien ook wel heel gezellig, samen aan tafel.
of een groeispurtje in aantocht
  maandag 19 februari 2007 @ 10:04:28 #144
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_46450804
Ja warm eten wordt hier ook niet veel meer gegeten Enige wat ie nog wel eens goed wil eten is aardappels/vlees/groente.

's Middags normaal 1 à 2 boterhammen. En als toetje yoghurt, eventueel met banaan er doorheen.

Gezonde tussendoortjes wil ie bij ons niet (op de crèche zeurt ie altijd om een koek (gewoon een cracker of rijstewafel) maar als we hem dat thuis geven dan eet ie het niet) dus krijgt ie dat niet echt.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 19 februari 2007 @ 10:07:51 #145
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_46450857
Noah zit onder het gemiddelde qua lengte en gewicht dus als hij een keer 4 boterhammen wil eten vind ik dat geen probleem 's Middags zou ik dat dan weer niet doen ivm avondeten. En misschien is het idd eenmalig, we merken het wel Denk er wel over om nu maar definitief over te stappen op brood 's morgens, hij moet toch een keer van dat flesje af.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 19 februari 2007 @ 10:07:52 #146
24188 Belana
kloon van belana
pi_46450859
zo wisselend wat Liam eet. vandaag heeft ie al 4 boterhammen en een bak yoghurt met muesli op, op andere dagen ben ik blij als er 1 broodje in gaat

Amber
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † maandag 19 februari 2007 @ 10:09:29 #147
81992 Githa
pi_46450892
Ik snap wel dat je natuurlijk meer boterhammen laat eten als ze andere maaltijden niet goed eten. Je wilt toch dat ze voldoende binnen krijgen. Persoonlijk denk ik wel dat je op moet passen dat het eet ritme, of hoe noem je dat, niet om gaat gooien. ( zoiets als dag-/nacht ritme )
Wie weet is dat helemaal niet mogelijk hoor, maar daar zou ik bang voor zijn denk ik.
Al heb ik ook wel heel erg makkelijk praat met een kind dat goed eet.
  maandag 19 februari 2007 @ 10:17:28 #148
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_46451028
Sommige dingen eet ie dus wel goed 's avonds, dus dat probeer ik beetje af te wisselen.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 19 februari 2007 @ 10:44:04 #149
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_46451453
quote:
Op maandag 19 februari 2007 10:07 schreef texelonia het volgende:
Denk er wel over om nu maar definitief over te stappen op brood 's morgens, hij moet toch een keer van dat flesje af.
Ik heb dat ook bij Juul. En brood vindt ie heerlijk, dus dat zou het probleem niet zijn. Het is meer dat dat flesje zo lekker handig is 's ochtends hè.. Probeer je Noah trouwens wel eens soep te geven? Werkt hier aardig goed als een soort toevoeging (of bijna vervanger) van de warme maaltijd, als we iets eten waar Juul niet dol op is (en dat gebeurt helaas vaker dan ik zou willen... )
pi_46452989
quote:
Op maandag 19 februari 2007 08:15 schreef Belana het volgende:
stiekemurd, die hebben ze alleen in de megastores. gamma heeft soms ook dergelijke brillen (die hebben wij) maar die van praxis zijn mooier en beter
Hmmm ok, die hebben we niet in Delft. Maar misschien heeft babystunter wel wat......

Benthe trouwens nu met 2 jaar en 3 maanden 13 kilo precies en 88 cm hoog. Klein wijffie met een paat stevige steunpilaren
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')