Wat een leuke site ! met veel info.quote:Op donderdag 22 februari 2007 00:54 schreef Nuvole het volgende:
Creatief met IKEA!
http://ikeahacker.blogspot.com/
Zelfs voor de blauwe tas een nieuw idee.
Ja, het is inderdaad de bedoeling dat je die inkort op de hoogte zoals je die zelf nodig hebt.quote:Op zondag 25 februari 2007 15:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
Even een vraagje, hoe werken die paneelgordijnen precies? Ze zijn 3 meter lang, maar zo hoog is mijn kamer niet, volgens mij bij niemand. Kun je dat zelf op maat maken?
Volgens mij niet meer inderdaad...quote:En IKEA verkoopt niet echt grote grand foulards he?
We verkopen nog steeds Grand Foulards, zelf van 350 cm. Ze heten TACKA, maar om nou te zeggen dat ze erg mooi zijn...........quote:Op zondag 25 februari 2007 15:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
Even een vraagje, hoe werken die paneelgordijnen precies? Ze zijn 3 meter lang, maar zo hoog is mijn kamer niet, volgens mij bij niemand. Kun je dat zelf op maat maken?
En IKEA verkoopt niet echt grote grand foulards he?
wat zijn die lampjes vre-se-lijkquote:Op zondag 11 februari 2007 12:58 schreef Adelante het volgende:
voorproefje van het nieuwe tuin assortiment
[afbeelding]
SKINA hangdecoratie
Alleen in het rood issie nieuw... dat staat er ook bij...quote:Op maandag 26 februari 2007 23:12 schreef eos het volgende:
Zit ff bij de nieuwe producten te kijken. Ogla stoel nieuw???Die heb ik ik weet niet hoelang geleden al bij ikea gekocht. (zit er trouwens nog steeds op)
Heb je het over de bank of de fauteuil? Fauteuil is eruit inderdaad (hoewel de geruchten gaan dat iedere vestiging nog wat kleine restanten gaat krijgen). De bank is geen probleem.quote:Op maandag 26 februari 2007 23:39 schreef eos het volgende:
Ow...excuses...niet goed opgelet.
Ik vond het ook al zo raar.
Gelijk nog een vraagje. De ekeskog is blijkbaar nu echt uit de collectie. Hoe kom ik er achter of er nog ergens hoezen te koop zijn? (voorraadje is nooit weg)
Waarom was die (met bloemetjes) gister in breda nog niet voorradig, terwijl de site zei van wel. Nu moet ik nog x speciaal terug grrrquote:Op zondag 11 februari 2007 12:58 schreef Adelante het volgende:
voorproefje van het nieuwe tuin assortiment
[afbeelding]
SKINA hangdecoratie
Voor die restvoorraad heb ik het dus over de stoel in dit geval, we hebben nog wat overtrekken in beige ripstof en in wit dacht ik.....Heb je zelf al een fauteuil onderstel? Zo niet, ook daar krijgen we aanstaande vrijdag nog een restpartij van binnen (10 stuks ongeveer).quote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:00 schreef eos het volgende:
Beiden...
Het is niet te zien op de site, dat wordt dus de voorraad info bellen neem ik aan?
Weet je toevallig welke hoezen er nog zijn in amsterdam?
Waarom is de ekeskog er eigenlijk uit, ik vind het een moordbank!
Ik ben er alleen nog niet uit hoe ik de zitkussen goed opgeschud krijg.
Misschien moet die info eens in de OP worden opgenomen, want die vraag wordt ook ongeveer wekelijks gesteld. Even teruglezen anders wendywendy, alle topiclinks staan in de OP.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:55 schreef wendywendy het volgende:
Hoe zit het ook alweer met de transportkosten bij ikea?
Dank! Ik dacht inderdaad dat het 30 euro was. Heb het inderdaad in een eerder topic zien staan, maar begon ff te twijfelen. Kon het ook niet op de ikea site terug vinden, vandaar mijn vraag hier.quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:47 schreef Nuvole het volgende:
[..]
Misschien moet die info eens in de OP worden opgenomen, want die vraag wordt ook ongeveer wekelijks gesteld. Even teruglezen anders wendywendy, alle topiclinks staan in de OP.
Moet je die volgens de knutselfolder niet ergens vast maken dan??quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:54 schreef The.PhantoM het volgende:
Oke, ik heb net mijn ivar set binnen gekregen inclusief ivar tafelblad (deze dus: http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15561&catalogId=10103&storeId=9&productId=76674&langId=-22&categoryId=15886&chosenPartNumber=20105261). Je monteert h'm op de zelfde manier als alle andere ivar planken. Maar als je nu even nadenkt dan zie je dat als je op het uit einde van het tafelblad gaat leunen gewoon het hele tafelblad uit de stelling klapt. Hoe moet je dat ding in godsnaam vast maken?
er zit geen folder bij...quote:Op woensdag 28 februari 2007 23:39 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Moet je die volgens de knutselfolder niet ergens vast maken dan??
Euhm... ok... ook geen heel klein opgevouwen boekje?quote:
ja alleen van die pinnen en voor de rest geen boekje. Zaten ook geen boekjes biji de rest van de ivar stelling..quote:Op donderdag 1 maart 2007 00:36 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Euhm... ok... ook geen heel klein opgevouwen boekje?
Had je alleen 4 van die stalen pinnentjes??
Nee dat het bij de rest niet zit, dat klopt wel... dat wijst zich ook behoorlijk makkelijk...quote:Op donderdag 1 maart 2007 00:38 schreef The.PhantoM het volgende:
[..]
ja alleen van die pinnen en voor de rest geen boekje. Zaten ook geen boekjes biji de rest van de ivar stelling..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |