Voor het eerst in jaren deed ik mijn ogen dichtquote:Op donderdag 8 februari 2007 20:55 schreef Dizer het volgende:
Die droom!
Daamn... die laatste scene! Ik was echt helemaal aan het in elkaar krimpen.. wat vies
!
!
quote:Op donderdag 8 februari 2007 18:54 schreef Otmed het volgende:
"Update Dorothea
Met mevrouw Grantsaan in de buurt is het nooit saai. Ze is gek op haar zoon Bing en haar man Jef en kan tegenwoordig best door één deur met ex-Stanley. Ze kan prachtig zingen en draagt geweldige kleding. Reden genoeg om haar uitgebreidde bio even te lezen."
Heeft Dorothea dat zelf geschreven ofzo?
Ik heb vandaag ook niet kunnen kijken, wat is er gebeurd?quote:Op donderdag 8 februari 2007 23:28 schreef BettyR het volgende:
Heb het niet gezien vanavond. Ik denk echter dat ik morgen herhaling maar niet helemaal af ga kijken, heb weinig trek in opengereten wonden enzo.
Waarom vraag je dat nog?quote:Op vrijdag 9 februari 2007 01:34 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik heb vandaag ook niet kunnen kijken, wat is er gebeurd?![]()
quote:Op vrijdag 9 februari 2007 11:28 schreef Iwan1976 het volgende:
Of is z'n rolovername van de (ijs)baan?
quote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:02 schreef pberends het volgende:
Gister was ONM echt geniaal.
Die homo die Yous en Junior zat te stangen. Vervolgens krijgt hij tig keer "Vuile pisnicht" naar z'n hoofd geslingerd. Dat zal in GTST niet snel gezegd worden.
Het cultureel centrum moest sluiten van Junior, maar er zaten nog wat bejaarden, die moesten hun jassen maar aantrekken, en ook hun kunstgebitten niet te vergeten. Hij had namelijk wat criminele vriendjes uitgenodigd zoals ze een roof konden plegen
.
En dan die ouwe vieze man in DOK, die nog even een dienst aan Esmee vraagt, terwijl ze allang gestopt is met hoertje spelen. "Ik betaal vooruit hoor". "Zo raak je al je klantjes nog kwijt"
.
Marnix die tijdens een etentje zegt dat Esmee erg populair is bij de mannen.
Niels die als een zombie naar de dodelijk saaie verhalen van Joyce zit te luisteren. Niels zegt tegen JP dat ie "niet achterlijk is", maar JP kan 'm niet verstaan
. Vervolgens komt ie als een bezopen tor weer bij het ziekenhuis.
Junior die helemaal pissed off is en compleet de verkeerde weg weer inslaat, meteen is de spanning weer terug. Hij wil het meisje waarop hij nota bene verliefd is al haar botten breken.
Geweldig! Het script was geniaal.
Omdat ik wil weten hoe die cliff van woensdagavond afliep, toen Nick Charlie betrapte aan de telefoonquote:
Hij had het nieteens door dat ze met Jack aan de telefoon zat.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:53 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Omdat ik wil weten hoe die cliff van woensdagavond afliep, toen Nick Charlie betrapte aan de telefoon![]()
Ik heb me nooit voor kunnen stellen dat iemand seks met haar wil hebben, ik vind bijna elke vrouwelijke 'jongere' van weleer leuker, knapper, vrouwelijker en lekkerder (Jessica, Kim, Hedwig, zelfs Terra en Gladys, sterker nog Linda Dekker in seizoen 1 ook)quote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:47 schreef maaike1987 het volgende:
Ik vind Nick echt een eikel geworden![]()
Hoe hij nu ook met Charlie om gaat, kan me voorstellen dat ze seks wil met Jack![]()
Vergeet Dorothea niet.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 17:21 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik heb me nooit voor kunnen stellen dat iemand seks met haar wil hebben, ik vind bijna elke vrouwelijke 'jongere' van weleer leuker, knapper, vrouwelijker en lekkerder (Jessica, Kim, Hedwig, zelfs Terra en Gladys, sterker nog Linda Dekker in seizoen 1 ook)![]()
GTST is echt een soort kneuzenkermis, met allerlei zogenaamd grappig bedoelde scenes waar de kneuterigheid vanaf spat (frikandel, iemand?).quote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:08 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Je had me gewaarschuwd, maar het was gewoon triest
onm heeft yolante, gtst heeft marlyquote:Op vrijdag 9 februari 2007 17:30 schreef pberends het volgende:
[..]
GTST is echt een soort kneuzenkermis, met allerlei zogenaamd grappig bedoelde scenes waar de kneuterigheid vanaf spat (frikandel, iemand?).
ONM is wat realistischer en meer bij de tijd en scherper. Niet altijd overigens, maar verleken met GTST wel.
Marly, oh heet Bing zo?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |