quote:Op donderdag 11 januari 2007 23:49 schreef moemoe het volgende:
Door de reservering voor een bepaalde tafel die "vol" is kan het overkomen alsof mensen niet welkom zijn. ONZ/bagger meets verlopen altijd een beetje rommelig, uiteindelijk eet iedereen ergens anders en zit zeer zeker niemand alleen aan een tafel.
De 1 gaat liever bij de Mc Donald\'s eten, de ander in een restaurant, sommige gaan naar een shoarma tent... Dit alles is een beetje afhankelijk van je budget, we kunnen niet in ieders portemonnee kijken. De reservering vooraf in Stairway is omdat de ervaring leert dat het daar vrij snel vol zit, zeker op een vrijdag avond. MAAR je hoeft hier dus niet heen, er zijn nog vele andere plaatsen. Bij de Stairway gaan nu zo\'n 10 mensen eten waarvoor ook een tafel is gereserveerd, er komen als het goed is zo\'n 50 mensen. Dus nog 40 andere mensen over waarmee ergens anders gegeten kan worden.
De meet is voor iedereen, dus voel je niet bijgesloten, het is altijd wel een beetje een chaos :\'). Over het algemeen komt iedereen na het eten terug in de Stairway en dus weer nader tot elkaar.
.
Idd.quote:
Doet nylz zoquote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:14 schreef paultjuhhh het volgende:
drib waar lblijft de OP
ben je te lui ofzoquote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:13 schreef Dribbel_ het volgende:
nylz zet de OP er ff in
MISSSSSSSSSSSSSHOBJEquote:
luie kuthondquote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:13 schreef Dribbel_ het volgende:
nylz zet de OP er ff in
idd iedereen weet het nu wel hoorquote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:15 schreef TwyLight het volgende:
OP's zijn overrated.
Dat ging ook niet over jou maar over een admin, was zelfs nog voor dat jij mod werd. Vond het wel grappig.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:10 schreef remlof het volgende:
[..]
ik heb nooit gezegd dat je discrimineerde of racisitische opmerkingen maakt, alleen dat het wel een beetje meer ontopic mag hier
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:13 schreef Dribbel_ het volgende:
nylz zet de OP er ff in fix de layout eens!
Bj meetingtopics hebben ze wel de meerwaarde dat mensne gelijk informatie hebben he. Best handig.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:15 schreef TwyLight het volgende:
OP's zijn overrated.
quote:
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 02:17 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Hallo daarvoor isie aangenomen hoor
Die vorige meets kwam ik gewoon binnen hoor.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |