Hoe kom ik op de ONZ meet vrijdag 9 feb 2007quote:Op donderdag 11 januari 2007 23:49 schreef moemoe het volgende:
Door de reservering voor een bepaalde tafel die ''vol'' is kan het overkomen alsof mensen niet welkom zijn. ONZ/bagger meets verlopen altijd een beetje rommelig, uiteindelijk eet iedereen ergens anders en zit zeer zeker niemand alleen aan een tafel.
De 1 gaat liever bij de Mc Donald's eten, de ander in een restaurant, sommige gaan naar een shoarma tent... Dit alles is een beetje afhankelijk van je budget, we kunnen niet in ieders portemonnee kijken. De reservering vooraf in Stairway is omdat de ervaring leert dat het daar vrij snel vol zit, zeker op een vrijdag avond. MAAR je hoeft hier dus niet heen, er zijn nog vele andere plaatsen. Bij de Stairway gaan nu zo'n 10 mensen eten waarvoor ook een tafel is gereserveerd, er komen als het goed is zo'n 50 mensen. Dus nog 40 andere mensen over waarmee ergens anders gegeten kan worden.
De meet is voor iedereen, dus voel je niet bijgesloten, het is altijd wel een beetje een chaos. Over het algemeen komt iedereen na het eten terug in de Stairway en dus weer nader tot elkaar.
.
Kan een modje deze knul eens wat notes geven en een fatsoenlijke banaanvraag voor 'm doen? 48 dagen wegens baggeren volstaat wel.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:18 schreef FiXeR999 het volgende:
Nee.
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:24 schreef Stofje het volgende:
[..]
Kan een modje deze knul eens wat notes geven en een fatsoenlijke banaanvraag voor 'm doen? 48 dagen wegens baggeren volstaat wel.
BAN! Na 3 keer baggeren in dit topic, nog steeds geen PI gebruiken!quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:32 schreef FiXeR999 het volgende:
[..]
Stoffie toch, lichtelijk gefrustreerd.
Geirriteerd is het juiste woord denk ik.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:32 schreef FiXeR999 het volgende:
[..]
Stoffie toch, lichtelijk gefrustreerd.
Oh, het zijn tiet'nquote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:38 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Ja, tieten waren op verzoek. Ik heb ook een foto van ons newbie ritueel geplaatst..
Ik neem 'm even mee naar achteren.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:24 schreef Stofje het volgende:
[..]
Kan een modje deze knul eens wat notes geven en een fatsoenlijke banaanvraag voor 'm doen? 48 dagen wegens baggeren volstaat wel.
quote:
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 18:13 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
Mag ik jou stoned voeren op de meet samen met dingie, thesorrow en boem-dikkie?.
Ik vind dat een stomme user, Bio. Ik heb dat soort users vroegah regelmatig een ban aangenaaid.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:50 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Ik neem 'm even mee naar achteren.
Ik neem dat stokje van je over.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:53 schreef Stofje het volgende:
[..]
Ik vind dat een stomme user, Bio. Ik heb dat soort users vroegah regelmatig een ban aangenaaid.
Nu ga ik ook twijfelen.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:54 schreef Biogarde het volgende:
Tenzij ik aan jouw stok mag zitten.
Bel me
Logisch. Datum prikken?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |