Ik las het net al op VOLquote:Op maandag 12 februari 2007 19:30 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Vanaf morgen zijn er vanaf 13.00 uur weer 4 streams. En dank je voor het compliment!
Hopelijk niet, want dan moet de stekker er uit ....quote:Op dinsdag 13 februari 2007 01:24 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
DGK REDAKTIE hebben jullie écht samengewerkt met brian en Hedda in het spel betrokken?
ik kan dat bijjna niet geloven, dat is hoop ik toch niet waar hé?
Een streamlock op de masterbedroom van een kwartier is overigens ook discutabel genoeg.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 02:33 schreef Ashrak het volgende:
Hopelijk niet, want dan moet de stekker er uit ....
Openlijk manipuleren ... het gebeurde al eerder, maar dit gaat te ver.
Komt er nu eindelijk eens een sanctie voor ongepast taalgebruik ?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 09:42 schreef Inukshuk het volgende:
Brian heeft een vette klep, en gaat niet in op de uitdaging die Huub hem voorstelt; Nodig Hedda maar uit zegt Huub keer op keer. Brian trekt de achterbroek aan, en zegt "dan laat ik Hedda komen ik beuk haar over de tafel en zuig haar helemaal uit"... wat een idiot die Brian!
Die briefkaarten actie was idd een slecht ideequote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:07 schreef noa84 het volgende:
Ik vind ook dat mensen die niet aan het spel meedoen erbuiten moeten worden gelaten.
Ik heb het over het gescheld van mensen in het huis op mensen buiten het huis. Niet over info die van buiten naar binnen komt.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 16:44 schreef PC eend het volgende:
[..]
Die briefkaarten actie was idd een slecht idee
En het pokeren, want daar gaven ook veel mensen die niet aan het spel meededen info...
Maar dat had je net zo goed door kunnen laten gaan, want na een week alles gelezen en gehoord te hebben, mag hij gewoon terug en zit iedereen te 'voeren' met die info![]()
Laat ze toch lekker, het is het kleine huis op de prairie niet.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:00 schreef noa84 het volgende:
Ik heb het over het gescheld van mensen in het huis op mensen buiten het huis.
quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:02 schreef APK het volgende:
[..]
Laat ze toch lekker, het is het kleine huis op de prairie niet.![]()
Dat geldt niet voor de minder toebedeelden.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:40 schreef TranceAction het volgende:
Mij is de mening toebedeeld dat het gooien van wijn naar iemand ook fysiek geweld is ....
Zoals jijquote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:49 schreef IkWeetNiets het volgende:
[..]
Dat geldt niet voor de minder toebedeelden.
Moet je de reacties eens gaan lezen op die site...... dan springen de tranen je pas echt in de broek.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:06 schreef GoldenGuy het volgende:
Ik vind het leuk om nieuws en Villa Vandaag te lezen op De Gouden Kooi website, maar de teksten staan altijd bol van de spelfouten.... Daar erger ik me dan wel behoorlijk aan.
LOLquote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Moet je de reacties eens gaan lezen op die site...... dan springen de tranen je pas echt in de broek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |