jawel... dat karakterquote:Op zondag 4 februari 2007 17:13 schreef snkr-xxx het volgende:
jemig amanda haar wenkbrauwen zijn getattoeeerd. is er dan niks ECHT?
Dat wordt een diepvriespizza, ik zou dat ding nu wel alvast in de oven zetten tegen de tijd dat ie klaar is begint het vertrek van NL vast.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:11 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat denken jullie? Kan ik nog even koken voor alles begint?? Want anders moet mijn man, net zoals gisteren weer aan de diepvriespizza.
Het lag in de lijn der verwachting, natuurlijkquote:Op zondag 4 februari 2007 17:13 schreef snkr-xxx het volgende:
jemig amanda haar wenkbrauwen zijn getattoeeerd. is er dan niks ECHT?
wie heeft er hier nu een subjectief brilletje op ???quote:Op zondag 4 februari 2007 17:13 schreef elsie het volgende:
quote]Op zondag 4 februari 2007 17:03 schreef Cungy het volgende:
[..]
Ey zuigertje...
wil jij a.u.b. je subjectieve brilletje van het groepje NNBA even afzetten
okthnx
Huub heeft geen fysiek geweld toegepast, dus geen exit (regels zijn veranderd)
talpa: Wat gaat er gebeuren?Volg vanaf vanavond half negen de livestreams! Er staat veel te gebeuren...quote:Op zondag 4 februari 2007 17:13 schreef ruby het volgende:
[..]
Ik zit ook al met dit dilemma en dan moet ik nog douchen ook. Wat nu?![]()
quote:Op zondag 4 februari 2007 17:14 schreef Wireless het volgende:
Haha, die vriend van Ilona over Natasia:
"Ze moet lekker der smoel houden die kut prostitue!"
Zij is hier te goed voor. Zij is daar te zacht voor en dat vind ik alleen maar positief.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:15 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb het al eerder gepost, maar stressbestendig is Ilona niet.
is niet de eerste keer, michel gaat weer zeggen dat ze het zelf moet weten, de redactie gooit weer wat punten naar dr toe, ilona blijftquote:Op zondag 4 februari 2007 17:14 schreef Marrije het volgende:
Neeeeeeeeee, Ilona wil haar 24 uur aanvragen.
waar staat dat?quote:Op zondag 4 februari 2007 17:15 schreef versabommie het volgende:
[..]
talpa: Wat gaat er gebeuren?Volg vanaf vanavond half negen de livestreams! Er staat veel te gebeuren...
Yep, groot gelijk maar wel jammer. Een van de weinige normale. Lieve vrouw.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:15 schreef noekje het volgende:
Ze wil eruit. Ze heeft groot gelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |