Omdat ze hem nodig heeft voor het spel. Als hij eruit ligt, ligt zij er binnen de kortste keren ook uit.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:09 schreef Katewalker het volgende:
slechte titel.....
Huub komt blij thuis en wil tegen Ilona en Silvia vertellen hoe leuk hij het heeft gehad maar de dames hebben er duidelijk geen zin in...Silvia deed zelfs kattig tegen hem...
Nou inderdaad, maar he, die mensen moeten er ook zijnquote:Op zondag 4 februari 2007 17:07 schreef itsme het volgende:
Oh rot op met die kut foto shoot van dat leijke varken.![]()
Het gezicht van iemand die beseft dat ie verloren heeft.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:10 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Laatste cap van NL ???
[afbeelding]
vanaf half 9? mooi! kan ik nog ff wat nuttigs doenquote:Op zondag 4 februari 2007 17:12 schreef versabommie het volgende:
pffffffffff talpa:
Wat gaat er gebeuren?Volg vanaf vanavond half negen de livestreams! Er staat veel te gebeuren...
tuurlijk doe maar rellen op afspraak![]()
Ik zit ook al met dit dilemma en dan moet ik nog douchen ook. Wat nu?quote:Op zondag 4 februari 2007 17:11 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat denken jullie? Kan ik nog even koken voor alles begint?? Want anders moet mijn man, net zoals gisteren weer aan de diepvriespizza.
bij ilona ging er al wel een lampje branden toen ze ineens hoorde dat .nl ook wat gedaan had. ze realiseerde zich dat ze dus een heel eenzijdig verhaal te horen had gekregen, waar waarschijnlijk weinig van waar wasquote:Op zondag 4 februari 2007 17:11 schreef Missy_1974 het volgende:
zowel ilona als sylvia weten niet pcies wat er vanacht gebeurd is dus ze reageren idd een beetje sjaggie, ik hoop echt dat ze de beelden laten zien
Hoe meer je meepost hoe sneller er een andere TT is.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:11 schreef Sarah-Louise het volgende:
als er een andere TT ben ik er weer ... ... ben erg voor vertrek van die ... die .... die andere
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |