Zoals reeds enkele malen gezegd komt er ook een afplatting in de nok met lichten in.
Maar alles op zijn tijd. Vandaag vooral opgeruimd samen met Dorothee en niet erg veel gewerkt.
![]()
Het skelet voor de scheidingswand vooraan is bijna af:
![]()
,
Die horizontale balkjes hebben geen sterktefunctie (als dragen ze wel bij aan de stijfheid van alles natuurlijk), maar zullen dus weer dienen als reflectors voor het licht, zoals gezien bij de bar ed.
Dit is het zijaanzicht als je zou staan in het toekomstige deurgat:
![]()
De vloer loopt boven nog wel dichter tegen de muur, dat is er nog niet.
Het wandje recht in het zicht daar zal een soort inbouwkast zijn. Het wandje is gemaakt van dikke balken want er moet nog isolatie ed tussen.
Iets verder:
![]()
Dit is nog iets dat nu nog niet echt te zien is, maar later wel. Dit wordt een soort lichtkoof zoals in het plafond van de keuken, maar dan verticaal. Je ziet dat de hoek niet helemaal tot tegen de muur loopt, daarnaast komt dus de lichtkoof. Waarschijnlijk zal het een vaste kleur hebben, dus niet mengbaar zoals in de keuken. Er zal wel een statisch lichtverloop zijn van rood licht onderaan, oranje in het midden en wit licht bovenaan.
![]()
Enfin, het zal later wel zichtbaar worden, no worries.
En ook nog een filmpje van mijn kamer tot die kamer
![]()
(link zal later wel werken als het filmpje door youtube is gerenderd, nu moet ik weg)