Nena was te preuts met omkledenquote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:46 schreef doesss het volgende:
[..]
Gescript.
'T was tijd voor een echte snol, Nena was niet geil genoeg![]()
Niet?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:44 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, daar tik ik niets op namelijk.
Volgens mij, valt dit gewoon binnen de bezuinigingen van Talpa (of is het nu Tien?). Al die hoeren voor Huub, dat gaat flink oplopen. Zeker nu is gebleken dat ze hem zo snel dat huis niet uit gaan krijgenquote:Het tietenmeisje zal nog wel met iemand in bed duiken ..... Natasia lijkt me de grootste liefhebber op dit moment.
Het woord triggerde hem zo erg dat hij net zo platvloers werd als zij en dat verbaaste me.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:35 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Is het in een discussie nomen van homo klein ? Als je het vergelijkt met jou zwart noemen, terwijl dat er totaal niet toe doet ?
Nu nog wat antwoordenquote:
Jullie doen er alleen soms zo verdomd weinig meequote:
Klonk niet als een sportbilly...eerder als een aardig studentje met een rijke papaquote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:37 schreef agter het volgende:
Ik ben benieuwd hoe die vriend van A. eruit ziet...
Type Jort Kelder of type sportBilly?
Dat zou echt niet te beveiligen zijn, maar verder wel een tof idee.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:43 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
WIj ook... Binnenkort kun je je aanmelden voor een dancefeest in de paardenbak met DJ .NL![]()
Ze kunnen niet overal op antwoorden, sommige dingen blijven afgeschermd en dat moet ook ter bescherming van het programmaquote:
Lezen kunnen ze wel, das al heel watquote:
Ik denk dat je daar erg gelijk in hebt. En denk dat Talpa / 10 hoopt om zo de kijkcijfers wat op te krikken.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:46 schreef Ringeling het volgende:
[..]
Nena was te preuts met omkleden
Het gaat hier erg snel dus kan best moeilijk zijnquote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:48 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Lezen kunnen ze wel, das al heel wat![]()
Dan ga ik zeker Natasia scoren heaurquote:Op zaterdag 3 februari 2007 01:48 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat zou echt niet te beveiligen zijn, maar verder wel een tof idee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |