Het wordt ietsje later is even terug aangekondigd door Stijnquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:03 schreef Black_king het volgende:
22:00uur......
quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:03 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Yep de kaarten hadden weer gelijk.
Ik voel meer een lichte nostalgie, dat het nooit meer hetzelfde zou zijn.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:01 schreef Ecila111 het volgende:
[..]
Op deze manier wel ja..... kouwe zooi.
Ja zoek ook effe een manier om die dorpsgek te pakken.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:02 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Maar dit overstemd niet het gesprek, die piano wel (en toen was er een goed gesprek) dus vandaar
hahaha...ben je een man?quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:04 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Nou als je het mij vraagt was het gewoon een weekaanbieding bij de Sligro![]()
Hoezo nog 1 bewoner tegoed?quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:01 schreef bunnyma het volgende:
Ze hadden nog 1 bewoner te goed....lijk mij het beste dat ze dan maar twee tegelijk inzetten.
Kunnen die er i.i.g niet meteen uitgestemd worden.![]()
quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:01 schreef rooie3 het volgende:
Mieter op met die gitaar.
Huub mocht pas ook geen piano spelen.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:02 schreef jessie het volgende:
Wat een nachtmerrie nu breken Nena dr nagels ook nog
Haha snap ik hoorquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:05 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ja zoek ook effe een manier om die dorpsgek te pakken.
Moet even uitrazen.![]()
Misschien was ze stiekum toch een beetje jaloers op de band tussen Hupert en Nena die wat sterker werd...we zullen het nooooooooooooooooooooooooit meer wetenquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:04 schreef Day het volgende:
Ik heb niet de indruk dat Sylvia het heel erg vindt dat Nena weggaat.
Expeditie Robinson maar dan andersquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:06 schreef Flyduck het volgende:
Ik denk dat de bewoners die eruit gaan een keuze krijgen.. ze mogen overleven in een naastgelegen huis en maken kans op de finale.
Dat gevoel kreeg ik ook een beetje toen er werd gezegd dat het iets langer ging durenquote:Op donderdag 1 februari 2007 21:57 schreef Day het volgende:
Ik heb ergens het gevoel dat ze niet weggaat.
Angelique moest eruit van john de Mol. Dus daar kunnen ze nog een nieuwe voor krijgen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:05 schreef blomst het volgende:
[..]
Hoezo nog 1 bewoner tegoed?
Stefan en die kaartjeslegster zijn er toch uitgestemd?
Dan worden ze toch niet vervangen?
Nee daar geloof ik niks van...Ik wacht op het moment Nena tegen Bart zegt dat zij eigenlijk op hem verliefd was.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:06 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Misschien was ze stiekum toch een beetje jaloers op de band tussen Hupert en Nena die wat sterker werd...we zullen het nooooooooooooooooooooooooit meer weten
Geloof ik graag!quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:08 schreef noekje het volgende:
Ik ben eens naar de Malediven geweest.
Stoertje ben ik he. Mooiste vakantie ooit!
Laat me raden:quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:04 schreef stikla het volgende:
NENA ROT EEN EIND OP, JE BENT NIETS MEER DAN EEN DOMME GANS.
kijk, brian is niet perfect, maar hij heeft wel gelijk. Iedereen weet dat je met hem geneukt hebt en nu heb je spijt. Maar ga niet dom doen en heb lef en geef het gewoon toe.
Je bent een slet en nu weet iedereen het en van mij mag je oprotten. Ow en kan je ook ergens anders gaan wonen, want ik wil je hoerehoofd ook niet meer tegenkomen!
(het beviel me wel toen je al die tijd weg was met die gast)
Plan was 10 mensen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:05 schreef blomst het volgende:
[..]
Hoezo nog 1 bewoner tegoed?
Stefan en die kaartjeslegster zijn er toch uitgestemd?
Dan worden ze toch niet vervangen?
Sylvia heeft er vrede mee omdat ze weet dat Nena blij is om naar huis te gaan. Net in de badkamer gaf ze echt wel aan het jammer te vinden en het klonk heel gemeend maar van Sylvia geloof ik het wel.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:04 schreef Day het volgende:
Ik heb niet de indruk dat Sylvia het heel erg vindt dat Nena weggaat.
Die ene zullen ze nog wel even als stille troef achter de hand houden denk ik.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:01 schreef bunnyma het volgende:
Ze hadden nog 1 bewoner te goed....lijk mij het beste dat ze dan maar twee tegelijk inzetten.
Kunnen die er i.i.g niet meteen uitgestemd worden.![]()
dank uquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Angelique moest eruit van john de Mol. Dus daar kunnen ze nog een nieuwe voor krijgen.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:09 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Laat me raden:
1. Je bent familie
2. Je bent een antilliaan, die ook ooit eens is gedumd.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:07 schreef Myriam1978 het volgende:
Ja ik wil ook op de Malediven.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:09 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Laat me raden:
1. Je bent familie
2. Je bent een antilliaan, man die ook ooit eens is gedumd.
Zou goed kunnenquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:12 schreef scanman01 het volgende:
Nena heeft haar 'lang-leve-de-lol-kleding' al aan. Het zou me niets verbazen als die vanavond nog de kroeg ofzo induikt
OK, heb ik niet meegekregen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:10 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Sylvia heeft er vrede mee omdat ze weet dat Nena blij is om naar huis te gaan. Net in de badkamer gaf ze echt wel aan het jammer te vinden en het klonk heel gemeend maar van Sylvia geloof ik het wel.
jaloers is misschien niet het juiste woord, ze was eerder bang dat ie zwaar de fout in zou gaan met blondie, speltechnisch dan hè. Stiekum hoop je op een syl-huub relatie, ze zitten wel een beetje op hetzelfde niveau.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:08 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Nee daar geloof ik niks van...Ik wacht op het moment Nena tegen Bart zegt dat zij eigenlijk op hem verliefd was.
Daar heb je een punt, maar lijkt me echt een te magere basis voor een boeiend programma.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:03 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Maar huub en Sylvia zijn zo sterk dankzij de aanwezigheid van walgelijke personen als Nathanael, Bart, Brian en Natasia. Dus ze hebben elkaar nodig om een boeiend programma te maken denk ik.
Had Nena toen niet ooit verteld over mensen die haar uitscholden op een forum waar heel veel mensen van haar school zaten?quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:04 schreef stikla het volgende:
NENA ROT EEN EIND OP, JE BENT NIETS MEER DAN EEN DOMME GANS.
kijk, brian is niet perfect, maar hij heeft wel gelijk. Iedereen weet dat je met hem geneukt hebt en nu heb je spijt. Maar ga niet dom doen en heb lef en geef het gewoon toe.
Je bent een slet en nu weet iedereen het en van mij mag je oprotten. Ow en kan je ook ergens anders gaan wonen, want ik wil je hoerehoofd ook niet meer tegenkomen!
(het beviel me wel toen je al die tijd weg was met die gast)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |