Ik bedoel ook traag qua handelen. Heb m'n vorige post een beetje verduidelijkt.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 11:12 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ik vrees dat Rosenberg een één op één sprint wint van Huntelaar...
Altijd via Leiden/Schiphol.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 11:02 schreef Aanvoerder het volgende:
Welke Fok!kers reizen eigenlijk altijd naar het stadion via Leiden/ Schiphol? Zou wel fijn zijn als ik niet altijd in m'n eentje zou moeten reizen.
Andere kant Jasza!quote:
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:15 schreef HeatWave het volgende:
lelijke taal is het toch, Portugees.
quote:Kom vroeg naar de ArenA!
Amsterdam, 02 feb 2007
Ajax speelt zondag 4 februari de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Deze wedstrijd, die om 12:30 uur begint, is volledig uitverkocht. Ajax roept haar supporters op vroeg naar het stadion te komen. De verwachte drukte voor de ingangen is namelijk enorm.
De Amsterdam ArenA is zondag vanaf 11.00 uur open. Vanaf het moment dat het stadion open gaat, anderhalf uur voor de aftrap, valt er genoeg te beleven. Zo is er het stadion-journaal, waarin alle hoogtepunten van recent gespeelde wedstrijden de revue passeren. Voor de spelers is de aanwezigheid van het publiek al lang voor de wedstrijd ook een extra stimulans!
leuke prijs voor rosalesquote:Clarin: 'Rosales zondag Argentinië'
Volgens de Argentijnse krant Clarin zijn de laatste obstakels in de transfer van Muro Rosales naar River Plate weggenomen. Rosales zou Ajax voor 3,5 miljoen dollar voor de Argentijnse club verwisselen. Het enige probleem dat er nog schijnt te zijn is een formeel probleem met betrekking tot bepaalde documenten. Rosales zou dan zondag naar River Plate, waar hij herenigd zal worden met Daniel Alberto Passarella, vertrekken.
Echt een geweldige foto! MIjn dank is groot!quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:28 schreef Tvduijn het volgende:
[afbeelding]
Deze?
Heerlijk die emotie van johnny! Echt een held![]()
410 de gekstequote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:28 schreef Tvduijn het volgende:
[afbeelding]
Deze?
Heerlijk die emotie van johnny! Echt een held![]()
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 11:38 schreef Aanvoerder het volgende:
Kan iemand die foto van Johnny waarop hij juicht naar het legioen met aanvoerdersband weer even linken?
He, ik zie een echte jood met zonnebril...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:28 schreef Tvduijn het volgende:
[afbeelding]
Deze?
Heerlijk die emotie van johnny! Echt een held![]()
Niet pietluttig doen. Kon ff niet zo snel een ander woord verzinnen.quote:
Jooooohquote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:35 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
He, ik zie een echte jood met zonnebril...![]()
Nou ja, wat je pietluttig noemt...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:37 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Niet pietluttig doen. Kon ff niet zo snel een ander woord verzinnen.
Ik werd ten minste begrepen.
Ja, maakt zoveel uitquote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:46 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ja, maar hoeft niet op dit forum besproken te worden he![]()
idd vette fotoquote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:30 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Echt een geweldige foto! MIjn dank is groot!
Ik kom hier ook bijna nooit. Maar ik ging ooit ook naar Ajax.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:47 schreef Jasza het volgende:
Wie ben je eigenlijk, heb je nog nooit eerder hier gezien
Stadionverbod?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:48 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ik kom hier ook bijna nooit. Maar ik ging ooit ook naar Ajax.
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 11:38 schreef Aanvoerder het volgende:
Kan iemand die foto van Johnny waarop hij juicht naar het legioen met aanvoerdersband weer even linken?
Zie het nu ook, ja.quote:
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 11:38 schreef Aanvoerder het volgende:
Kan iemand die foto van Johnny waarop hij juicht naar het legioen met aanvoerdersband weer even linken?
Doe maar, anders gaan de topics zo traag...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 13:06 schreef Da_Sandman het volgende:
Zal ik m ook nog even quoten?
quote:Davids 'wie weet' weer bij Oranje
Vrijdag 2 februari, door SV, Amsterdam, 13.08u GMT+01.00, Sportweek
Bondscoach Marco van Basten zei vandaag op de persconferentie toen hij zijn selectie bekend maakte voor het oefenduel tegen Rusland dat Edgar Davids wellicht nog wel bij Oranje kan komen.
'Ik hoop dat hij een aangename versterking is voor de Nederlandse competitie en wie weet ook voor het Nederlands elftal. Zeg nooit nooit', aldus Van Basten.
VI.nlquote:'Mauro Rosales sluit maandag aan bij River Plate'
Mauro Rosales keert terug naar Argentinië. River Plate koopt de 25-jarige aanvaller van Ajax. Zodra de bankgarantie is geaccepteerd, wordt de transfer afgerond, zo meldt de Argentijnse krant Clarín.
Met de overgang is een bedrag van 2,5 miljoen euro gemoeid. River verwacht Rosales maandag, als hij aankomt in Buenos Aires, direct op de training te kunnen begroeten.
De bezegeling van de deal liet lang op zich wachten omdat het beursgenoteerde Ajax zekerheid nodig had over de manier waarop Los Millonarios de transfersom zouden betalen. Nu zou daar een akkoord over zijn.
Rosales kwam in de zomer van 2004 naar Ajax. In tweeënhalf seizoen kwam hij tot 62 optredens in de Eredivisie en scoorde in die duels zes keer. Rosales verloor zijn basisplaats dit seizoen aan Tom De Mul.
dat had ik al verwacht. Van Basten had ook tegen van Hooijdonk gezegd dat hij weer in aanmerking zou komen voor Oranje als hij terug ging naar NAC (in die tijd speelde hij nog in Turkije). Hierdoor is het aantrekkelijk voor de Nederlandse top-spelers in het buitenland om een terugkeer naar Nederland niet uit te sluiten. (Makaay bijvoorbeeld).quote:
En dan?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 13:25 schreef TerroRobbie het volgende:
He ik zie bananenman op die foto
Die zoek ik idd ook.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:46 schreef jna het volgende:
Die foto was er toch ook in hoge resolutie?
quote:
Davids: 'Ik sta zondag in de basis'
Vrijdag 2 februari, door SV, Amsterdam, 13.55u GMT+01.00, RTVNH
De kersverse aankoop Edgar Davids zegt vanmiddag in gesprek met RTVNH dat hij aanstaande zondag in de Klassieker tegen Feyenoord zijn rentree bij Ajax gaat maken in de basis.
Davids bekende dat na afloop van de training. Wie er nog meer spelen, is vooralsnog onbekend.
quote:De club vraagt supporters die anderen vuurwerk zien afsteken, dit direct te melden bij de stewards. Het publieke belang en dat van Ajax staan voorop. Laten we ook van Ajax - Feyenoord een veilig en fraai voetbalfeest maken!
Tsja... echt té triest. Maar Ajax ziet het liefst alleen maar 14 jarige meisjes in het stadion die kirren van plezier en een warm en nat gevoel tussen de benen bij het zien van de zoveelste mooie jongen die roemloos via de achterdeur verdwijnt.quote:
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:25 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Tsja... echt té triest. Maar Ajax ziet het liefst alleen maar 14 jarige meisjes in het stadion die kirren van plezier en een warm en nat gevoel tussen de benen bij het zien van de zoveelste mooie jongen die roemloos via de achterdeur verdwijnt.
Je doelde toch niet op mijn eenmalige bijdrage in een topic binnen FOTquote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:20 schreef HeatWave het volgende:
Aardige foto.
Wel kneusjes in FOT zeg.
Niets over FOT. Aardige mensen daar.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:20 schreef HeatWave het volgende:
Aardige foto.
Wel kneusjes in FOT zeg.
010 mist de felle gasten en zonder felle gasten gaan ze het sowieso helemaal niet reddenquote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:44 schreef thewishmaster het volgende:
Ajax mist Stam en Grygera, Feyenoord mist Lensky, Hofs en Drenthe. Wie mist er nu de meest belangrijke spelers?
Ik zie het wel als een groot probleem dat we ons complete centrale verdedigingsblok kwijt zijn.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:44 schreef thewishmaster het volgende:
Ajax mist Stam en Grygera, Feyenoord mist Lensky, Hofs en Drenthe. Wie mist er nu de meest belangrijke spelers?
Hofs en Drenthe bedoel ik hequote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:46 schreef TerroRobbie het volgende:
Lensky fel? Die krijgt al na 20 minuten kramp
Alsof Heitinga en Vermaelen die Griek en die belg niet kunnen tegenhouden zegquote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:45 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ik zie het wel als een groot probleem dat we ons complete centrale verdedigingsblok kwijt zijn.
Ik betrek het niet op de kakkerlakken, Jas, kijk alleen naar het feit dat er straks dus in feite een 'nieuwe' centraal verdedigingsduo staat. Los van de tegenstander kan dat bijvoorbeeld nog onwennig zijn oid.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:47 schreef Jasza het volgende:
[..]
Alsof Heitinga en Vermaelen die Griek en die belg niet kunnen tegenhouden zeg![]()
Idd, ik heb alle vertrouwen in Heitinga en Vermaelen, die deden het vorige jaar ook prima.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:47 schreef Jasza het volgende:
[..]
Alsof Heitinga en Vermaelen die Griek en die belg niet kunnen tegenhouden zeg![]()
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:28 schreef Tvduijn het volgende:
Deze?
Heerlijk die emotie van johnny! Echt een held![]()
Ik niet omdat we daar toch geen gebruik van gaan makenquote:Op vrijdag 2 februari 2007 14:45 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ik zie het wel als een groot probleem dat we ons complete centrale verdedigingsblok kwijt zijn.
Nou ja, in onderlinge wedstrijden begint feyenoord vaak heel dapper. Duurt meestal een minuutje of 15.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:07 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik niet omdat we daar toch geen gebruik van gaan maken
Ach, of we nou met 3-2 (in de laatste minuut) of 6-0 (galavoorstelling) winnen, maakt mij niet uit.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:13 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Nou ja, in onderlinge wedstrijden begint feyenoord vaak heel dapper. Duurt meestal een minuutje of 15.
Maar in A'dam schittert Ajax de laatste jaren vooral in het niet afmaken van opgelegde kansen. En aangezien die kakkerlakken nooit voor meer dan een gelijkspel hier heen komen, kan het nog best een lastig ochtendje (12:30 op zondag is geen middag) worden.
Schwalbe van Leonardo buiten het strafschopgebied na een tackle van Danny Buijs (die hier de rode kaart voor krijgt), waarna KJH de strafschop inschiet en dit uitgebreid en provocerend viert in de hoek van de Feyenoord-aanhang. Zoiets lijkt me wel wat, jullie?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:15 schreef Pappie_Culo het volgende:
doe mij maar 3-2 in de laatste minuut dan, lekker op z'n joods.
Waar kan ik tekenen voor dit machtige scenario?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:18 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Schwalbe van Leonardo buiten het strafschopgebied na een tackle van Danny Buijs (die hier de rode kaart voor krijgt), waarna KJH de strafschop inschiet en dit uitgebreid en provocerend viert in de hoek van de Feyenoord-aanhang. Zoiets lijkt me wel wat, jullie?
Waarna KJH tegen de paal mikt en via een rebound door Leo erin wordt gewerktquote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:18 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Schwalbe van Leonardo buiten het strafschopgebied na een tackle van Danny Buijs (die hier de rode kaart voor krijgt), waarna KJH de strafschop inschiet en dit uitgebreid en provocerend viert in de hoek van de Feyenoord-aanhang. Zoiets lijkt me wel wat, jullie?
Nee, beter Edgar Davids dan!quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Waarna KJH tegen de paal mikt en via een rebound door Leo erin wordt gewerkt
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Waarna KJH tegen de paal mikt en via een rebound door Leo erin wordt gewerkt
Dat is best kut, maar verklaart wellicht een hoop.quote:Hedwiges Maduro ontbreekt zondag in Amsterdam. Hij is geveld door een virus, dat hij waarschijnlijk tijdens het trainingskamp in Zuid-Afrika heeft opgelopen.
Ja maar denk niet dat dat zijn slechte spel verklaart, want dat was al voor Zuid-Afrika zo..quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dat is best kut, maar verklaart wellicht een hoop.
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:28 schreef Tvduijn het volgende:
[afbeelding]
Deze?
Heerlijk die emotie van johnny! Echt een held![]()
Kut voor hem of kut voor de fans?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 15:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dat is best kut, maar verklaart wellicht een hoop.
Ik denk dat dat wel meevalt...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 16:12 schreef methodmich het volgende:
Zou Henk ten Cate nu overigens wel objectief kunnen oordelen over Tom de Mul of zal hij hem toch licht bevoordelen??
Voor hem, ik zie het niet perse als een probleem.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 16:18 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Kut voor hem of kut voor de fans?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |