Ik zit in Frankrijkquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:18 schreef kalinho het volgende:
Zou er truowens een mogelijkheid zijn om vanuit het buitenaldn te kunnen kijken zondag?
zit in oostenrijk maar wil niets missen![]()
Inderdaad wat een dom mannetje. Ik lees jaloezie in zn stukkie.quote:
Veel mensen wisten niet dat hij er de eerste training ook al bij was.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:44 schreef De_Ananas het volgende:
Trouwens wel lijp dat het bij de 2de training zo druk was vanwege Davids en niet gewoon bij de eerste training![]()
Denthemen wist hetquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:45 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Veel mensen wisten niet dat hij er de eerste training ook al bij was.
sorry maar wat is er te zien dan? Trainingen zijn gewoon oersaai. Dat veel mensen gewoon ff kijkje nemen als Davids komt is logisch maar na 10 minuten heb je het toch wel weer gezien.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:44 schreef De_Ananas het volgende:
Trouwens wel lijp dat het bij de 2de training zo druk was vanwege Davids en niet gewoon bij de eerste training![]()
Ze zitten toch maar kansloos als luie honden rondjes te lopenquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:51 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
sorry maar wat is er te zien dan? Trainingen zijn gewoon oersaai. Dat veel mensen gewoon ff kijkje nemen als Davids komt is logisch maar na 10 minuten heb je het toch wel weer gezien.
1e training van het seizoen ook, je komt veel bekenden tegen ff praatje maken etc maar die training zelf is toch oersaai haha.
1e training was best leuk hoor. Heb me prima vermaakt. Alleen die hitte was niet leukquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:51 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
sorry maar wat is er te zien dan? Trainingen zijn gewoon oersaai. Dat veel mensen gewoon ff kijkje nemen als Davids komt is logisch maar na 10 minuten heb je het toch wel weer gezien.
1e training van het seizoen ook, je komt veel bekenden tegen ff praatje maken etc maar die training zelf is toch oersaai haha.
jezus wat een slap gelulquote:Het omgekeerde is ook waar. NAC was er een mooi voorbeeld van. Hij maakte daar directeur Roelant Oltmans totaal overbodig en modelleerde dankzij veel investeringen de kleine middenmoter tot een subtopper. Het nadeel van zo’n aanpak is, dat er een gapend gat dreigt als hij weg is. En is het beleid van Ten Cate ook het beleid van Martin van Geel? De presentatie van Davids zaait twijfel daarover.
Het is zeer de vraag of een afdankertje van een Engelse subtopper Ajax verder kan helpen. Want dat hij in de visie van Tottenham Hotspur een afdankertje is, staat vast.
Manager Martin Jol vond hem oud, stram en der dagen zat. Daarover raakten ze bijna slaags. Jol heeft de staf van het Nederlands elftal eveneens niet positief geadviseerd in het laatste jaar dat Davids bij Spurs speelde. ‘Over the hill’, heette het in Engeland.
Het is ook een kneus, sinds wanneer komt een bejaarde door de fitnesstests van een Premier League ploegquote:
En die onderbouwing ook:quote:
quote:Het is zeer de vraag of een afdankertje van een Engelse subtopper Ajax verder kan helpen. Want dat hij in de visie van Tottenham Hotspur een afdankertje is, staat vast.
Nee maar ik vind het raar dat ze op de 2de en niet op de eerste training komen van Davidsquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:51 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
sorry maar wat is er te zien dan? Trainingen zijn gewoon oersaai. Dat veel mensen gewoon ff kijkje nemen als Davids komt is logisch maar na 10 minuten heb je het toch wel weer gezien.
1e training van het seizoen ook, je komt veel bekenden tegen ff praatje maken etc maar die training zelf is toch oersaai haha.
quote:
Voorbeeld voor alle spelers bij ons aller Ajax
Datum: 31 januari 2007 Laatst gewijzigd: 31 januari 2007 10:44 Categorie:
“Ik ben trotst dat ik het geweldige shirt van Ajax weer mag dragen”. Een uitspraak die onze kersverse nummer 13 Edgar Davids gister deed tijdens zijn presentatie in de perszaal van de Arena. Wat ons betreft de uitspraak van het jaar. Een voorbeeld voor alle spelers die bij onze club “willen” spelen.
Draag je dit geweldige shirt, dan ga je door het vuur voor je club. Dan ga je 100% voor de overwinning. Lukt dat een keer niet, helemaal niet erg, als er maar gras is gevreten.
Wil je naar een andere club; ga dan! Dan geef je een andere speler, die wel graag voor onze club wil spelen, de ruimte. Deze mentaliteit moet weer meer gaan heersen binnen onze club. Dat is de enige weg naar succes. Edgar kan daar een belangrijke bijdrage in leveren.
De cirkel is rond. Je bent weer terug bij de club waar je groot bent geworden.
De AFCA Supportersclub wenst Edgar heel veel succes.
…één Ajax!
Bron: www.afcasupportersclub.nl
Logisch toch? Liever alle pers in één keer op één training dan drukte op 2.... De eerste is dan een soort van geheim. Al die mediaandacht lijdt alleen maar af en er staat een belangrijk potje voor de deur zondag.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:56 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Nee maar ik vind het raar dat ze op de 2de en niet op de eerste training komen van Davids![]()
De NOS had nu bijvoorbeeld rustig kunnen filmen en ze waren dan ook de eerste geweest
omdat hij om 14.30 pas gepresenteerd zou worden. Meer mensen puf hebben of 4 uur dan om 10 uur, meer mensen vrij hebben etc etc.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:56 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Nee maar ik vind het raar dat ze op de 2de en niet op de eerste training komen van Davids![]()
De NOS had nu bijvoorbeeld rustig kunnen filmen en ze waren dan ook de eerste geweest
Ik vond het ook een zeer verdachte presentatiequote:En is het beleid van Ten Cate ook het beleid van Martin van Geel? De presentatie van Davids zaait twijfel daarover.
Een 40 jarige, JUIST JAquote:The Daily Mail komt vandaag met het bericht dat Tottenham Hotspur ‘good old’ Teddy Sheringham vandaag nog wil aantrekken. Wanneer de overstap door zal gaan, is het de derde keer dat 40-jarige aanvaller een contract tekent bij The Spurs.
Martin Jol zou tegenover de Engelse krant hebben bevestigd dat zijn Sheringhams-ploeggenoot bij West Ham United, Marlon Harewood, de eerste keuze is. Maar het is nog onduidelijk wat The Hammers met het uitgebrachte bod van 12 miljoen euro doen.
Inderdaad. Je zag aan Van Geel dat hij onder dwang Davids heeft moeten kopen!quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:00 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Ik vond het ook een zeer verdachte presentatie![]()
Was dus wel te verwachtenquote:Newcastle United haakt af voor Babel door vertraging bij PSV
Manager Roeder van Newcastle United laat in het Algemeen Dagblad weten dat de kans dat de Engelse club Babel tussentijds weet aan te trekken van de baan lijkt. Newcastle United moest eerst van de dure Luque af alvorens het zich kan veroorloven een nieuwe aanvaller op de loonlijst te zetten.
´Het duurde allemaal veel te lang. Ik zag dat het steeds moeilijker zou worden. We hadden gehoopt dat PSV er eerder uit zou zijn met de speler. Nu is de deadline bijna voorbij. Babel is een speler die wij heel nauwlettend volgden. Voor nu lijkt het niet meer mogelijk.´
quote:River Plate hoopt nog op Rosales
In de onderhandelingen over de transfer van Mauro Rosales komt het toch aan op de laatste dag. De Argentijnse club zegt er zelf nog op te rekenen dat het doorgaat. Volgens Argentijnse media zijn de clubs het eens over een transfersom van naar verluidt 3 miljoen euro, maar kunnen de clubs het nog niets eens worden over de betalingsvoorwaarden. River zou het in drie delen willen betalen en kon nog geen goede bankgaranties afgeven. Dat was ook al het probleem waardoor een transfer van eerste keus Ezequiel Lavezzi mislukte na een akkoord tussen de clubs. Volgens geruchten in Argentinie vannacht zou River nu ook weer een hernieuwde poging doen om als Ezequiel Lavezzi te halen.
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.quote:Volgens Argentijnse media zijn de clubs het eens over een transfersom van naar verluidt 3 miljoen euro, maar kunnen de clubs het nog niets eens worden over de betalingsvoorwaarden. River zou het in drie delen willen betalen en kon nog geen goede bankgaranties afgeven.
Desnoods geven ze geld toequote:Op woensdag 31 januari 2007 12:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.
Dat zou goed financieel beleid zijn inderdaad.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.
Bankgaranties lijken me toch wel handig, straks hebben ze helemaal geen geldquote:Op woensdag 31 januari 2007 12:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.
Kan ik wat geld van jouw lenen dan?quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.
Omdat ze kans lopen het geld helemaal niet meer te krijgen. Je wil niet achter je geld aan gaan zitten hollen.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.
Nou, ik verbaasde me altijd waarom Ajax zo makkelijk was.. Dat in termijnen betalen, donder op joh. Drie miljoen nu of je krijgt die speler niet.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom doet Ajax altijd zo moeilijk? Desoods betalen ze het in zes termijnen, waarvan de eerste in 2010.
Ben benieuwdquote:De Staatsloterij heeft besloten om de stekker uit Ticketbox te trekken om zich meer te richten op de 'corebusiness' van het bedrijf: de loterijen. Ondanks de forse toeslag die wij als supporters - maar ook bezoekers van andere evenementen die bij Ticketbox gekocht konden worden - per kaartje betalen, verdienen ze blijkbaar niet genoeg aan ons. Aan het einde van het volgende seizoen, 1 juli 2008, gaat de stekker eruit. Krijgen we nu een geheel nieuw landelijk systeem, moeten we straks de kaarten voor onze wedstrijden gaan halen bij Ticketservice waar we tussen een stel gillende tienermeisjes belanden die naar '50 cent' willen, of gaan we gewoon weer ouderwets naar het stadion voor een kaartje?
Ja, daar doelde ik ook op ja... Wat dat betreft leert Ajax het nooit...quote:Op woensdag 31 januari 2007 13:04 schreef M0NTANA het volgende:
Was eigenlijk sarcasisch bedoeld, met een knipoog naar het goede onderhandelen met Juventus, bij de transfer van Zlatan Ibrahimovic naar Turijn.
In de vorm van schelpen zeker?quote:Op woensdag 31 januari 2007 13:12 schreef Erwtensoep het volgende:
Het eerste miljoen schijnt binnen te zijn.
quote:Op woensdag 31 januari 2007 13:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
Chivu wordt toch ook nog steeds afbetaald of is dat intussen al klaar?.
Volgens mij is daar ook nog geen cent van binnenquote:Op woensdag 31 januari 2007 13:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
Chivu wordt toch ook nog steeds afbetaald of is dat intussen al klaar?.
Mooi, weg ermee.quote:Krohn-Dehli op huurbasis naar Sparta
Citaat
Ajax verhuurt Michael Krohn-Dehli de rest van het seizoen aan Sparta. De Amsterdammers hadden de Deen van 2000 tot 2004 onder contract, maar verkochten hem toen aan RKC Waalwijk. Sinds juli 2006 mocht hij zich echter weer Ajacied noemen, nadat de Amsterdammers spijt kregen van hun eerdere beslissing. De middenvelder sloeg er eenmaal in de hoofdstad alleen weer niet in om indruk te maken. Dit seizoen kwam hij nog maar in drie duels binnen de lijnen.
bron: ELF
En we hebben nog (precies) tien uur om Olaf Lindenbergh en Mauro Rosales kwijt te raken!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |