http://www.telegraaf.nl/b(...)pa_over_.html?p=20,1quote:'Moslims nemen Europa over'
AMSTERDAM -
'Moslims zijn bezig Europa over te nemen.' Dat zegt prof. Bernard Lewis, vermaard islamkenner en Midden-Oosten specialist in de Jerusalem Post. Lewis hekelt het gebrek aan culturele en religieuze ruggengraat van de Europeanen. Dat leidt onvermijdelijk tot een islamitisch Europa, voorspelt hij. ,,Zonder enkel verweer geeft Europa zich over.''
De islam zal ,,spoedig'' de meest dominante kracht in Europa zijn, aldus Lewis, omdat het continent de strijd voor zijn eigen cultuur en godsdienst heeft opgegeven. ,,De Europeanen zijn bezig de band met hun eigen geschiedenis te verliezen en raken hun zelfvertrouwen kwijt. Zij hebben geen respect voor hun eigen cultuur.'' Lewis voegde eraan toe dat Europa ,,capituleert op elk terrein dat te maken heeft met de islam, in een geest van zelfvernedering, politieke correctheid en multiculturalisme''.
die gast is zeker bang dat we het Heilige Land niet meer kunnen bevrijden ofzoquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:36 schreef Verbal het volgende:
PANIEK, STRESS, SNEL EEN EIND AAN HET VERBOD OP WAPENS, DE MOREN KOMEN!!!
V.
En waarop baseer je die veronderstelling?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:38 schreef Frollo het volgende:
Ik verwacht eigenlijk wel een ontmoskeeïng binnen een generatie of twee.
Onderwijs en welvaart.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:38 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
En waarop baseer je die veronderstelling?
Een quote van Churchill zo misbruiken zou strafbaar moeten zijnquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:48 schreef type_29 het volgende:
"We shall fight on the beaches. We shall fight on the landing grounds. We shall fight in the fields, and in the streets, we shall fight in the hills. We shall never surrender!"
Ik wilde er de eerste keer niks van zeggen, maar het is propaganda. En hij zaait.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:52 schreef Meki het volgende:
Wie gelooft er nou die propoganda zionist
hij oogst angst en haat
Wellicht komt dat door het feit dat ze pas een stofdoek moeten dragen vanaf het moment dat ze de eerste menstruatie hebben....quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:39 schreef buachaille het volgende:
Ik wandel zelf regelmatig over de haagse markt in een buurt met veel moslims. Je ziet dan moeders met dochters lopen. Moeder heeft dan nog een hoofddoekje, terwijl dochterlief zonder hoofddoekje is. Dan lijkt het me toch dat de al te scherpe kantjes er vanzelf een beetje vanaf gaan.
Telegraaf is voor niets een krant geweest van de NAZI´s die het gemunt hadden op jodenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:56 schreef Zyggie het volgende:
Die reacties op die telegraaf site weer. Daar zitten toch wel erge nazi's die nieuwe joden in het vizier hebben.![]()
Nee, ik heb het hier net over schoolkinderen. Ik zou zeggen, kom zelf een keer kijken op de haagse markt. Je kunt het beste op dinsdag, donderdag of zondag komen kijken.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:59 schreef pierce het volgende:
[..]
Wellicht komt dat door het feit dat ze pas een stofdoek moeten dragen vanaf het moment dat ze de eerste menstruatie hebben....![]()
Lijkt me een top opmerking tegen een islamiet: "Je bent een nieuwe jood"... Kunnen ze goed tegenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:56 schreef Zyggie het volgende:
Die reacties op die telegraaf site weer. Daar zitten toch wel erge nazi's die nieuwe joden in het vizier hebben.![]()
Ja, dat kan ik ook over jou heilige vod zeggen dat de schrijvers van dat boek het gemunt hadden op joden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:02 schreef Meki het volgende:
[..]
Telegraaf is voor niets een krant geweest van de NAZI´s die het gemunt hadden op joden
Ja en Moslims zijn allemaal terroristen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:04 schreef Meki het volgende:
Europese fundamentalisten en Joodse zionisten zijn allemaal een pot nat
quote:De doelstelling van de Islam is de wereld te veroveren. Ze proberen te integreren in diverse landen en vandaar uit zich uit te breiden. Pim Fotuyn heeft dit al jaren geleden goed ingezien, maar hij werd afgedaan als een racist. Een sluipend gevaar, maar helaas willen dat velen, ook in de politiek (Bos, Marijnissen, etc) niet inzien. Het is zoals Bouwewijn de Groot zong: 'Slaap Nederland, slaap zacht!
quote:Mensen als Nederland u lief is, stem dan op Geert Wilders. De linkse rakkers kijken wel de andere kant op, en doen net alsof hun neus bloed. Of willen de heren en dames een toekomst voor hun kinderen en kleinkinderen in een islamitisch Nederland (Europa), met alle nare gevolgen van dien?. Laten we onze Nederlandse cultuur aub niet verkwanselen, laat Nederland gewoon Nederland blijven. En dat heeft niks met discriminatie te maken( voordat je dat gezeur weer krijg), maar met gezond verstand.
Anders ga je een gat graven en erin liggen met je zelfmedelijden over de Jeuden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:07 schreef Meki het volgende:
dit is wel heel erg raar dat een Jood zijn propoganda doet in Telegraaf
de Joden beginnen nu een campagne om hun wangedrag in de Palestina en Libanon goed te praten en nu beginnen ze haat en angst te zaaien in Europa
We moeten niet klagen, wij Christenen/Westerlingen kunnen er ook wat van. Kijk maar wat we in Amerika en Australie met de oorspronkelijke bewoners heb uitgevroten.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:05 schreef Megalomaniac het volgende:
Reacties van enkele landgenoten op Telegraaf:
[..]
[..]
THUY TOOK OUR JUUBS! xD
Bernard Lewis heeft een andere mening over de (misschien wel vermeende) Armeense genocide door de Turken. Hij bagatelliseert niets, hij plaats het hele gebeuren in een ander licht, of hij daarin gelijk heeft zullen we nooit met zekerheid weten, teveel van die historische gebeurtenis is door de tijd met raadselen omhuld. Lewis is echter een historicus die kennis van zaken heeft.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:45 schreef schatje het volgende:
Bernard Lewis is iemand die de genocide op het Armeense volk bagatelliseert. Om die reden diverse malen in Frankrijk voor het gerecht gesleept. Niet bepaald een fris iemand en daarom in mijn ogen niet serieus te nemen.
doe het dan op z'n minst zonder spelfoutquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:20 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast.
Ik neem aan dat je 'mening' bedoelde?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:20 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast.
Fanatieke vreemdelingenhaters zijn ook zonder die eigenschap erg vervelende mensen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:24 schreef Richboy het volgende:
Weest naar iedereen tolerant, behalve naar intoleranten.
Die vallen geloof ik onder de categorie 'intolerant'... Denk je niet? Samen met religieus fundamentalisten, communisten en ieder ander die de vrijheid van andere mensen wil beperken.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:27 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Fanatieke vreemdelingenhaters zijn ook zonder die eigenschap erg vervelende mensen.
Het is inderdaad waar, wij passen ons teveel aan op de aanwezigheid van een bevolkingsgroep.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:32 schreef Kadesh het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)pa_over_.html?p=20,1
Ik denk dat Lewis wel een punt heeft, Europa en (vooral) nederland passen zich veel teveel aan, en veel mensen zien niet de gevaren die dat met zich meebrengt niet. (of willen dat niet zien)
Waarom? In het oorspronkelijke nieuwbericht staat "menig deskundige?!" er ook niet bij.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:20 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast.
inderdaad, die aanhalingstekens zijn al genoeg. maar nu moet het nog verder afgezwakt worden, want het gaat over moslims hequote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:41 schreef Kadesh het volgende:
[..]
Waarom? In het oorspronkelijke nieuwbericht staat "menig deskundige?!" er ook niet bij.
Precies, overigens laten landen zoals Turkije zien dat ze met hetzelfde fenomeen te maken hebben als de kerken hier in Europa, moskeen worden daar steeds leger.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:14 schreef dVTB het volgende:
Ik neem dit nieuwsbericht met een heel dikke korrel zout. Dat islam in Europa wat terrein wint, is voornamelijk het gevolg van migratie, niet van bekering van Europeanen.
Ik heb niks met religie en al helemaal niet met de islam om de doodsimpele reden dat deze 1 van de belangrijkste liberale principes niet respecteert namelijk keuzevrijheid, mensen horen zelf te kiezen of ze een religie willen aanhangen of willen verlaten en dit is in de Islam nu niet echt goed geregeld.quote:Deze zogenaamde expert schermt met de religieuze en culturele ruggengraat van Europeanen. Het lijkt heel sterk op een soort bekeringspoging, waarbij de islam dient om mensen angst aan te jagen. Europa heeft trouwens niet één cultuur, zoals de expert lijkt te suggeren. Bovendien is religie beslist niet nodig om eventuele verdere problemen met de islam het hoofd te bieden.
euhm, die man is historicus maar doet nu aan toekomstvoorspellingen .. op zich al een beetje vreemdquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:42 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
inderdaad, die aanhalingstekens zijn al genoeg. maar nu moet het nog verder afgezwakt worden, want het gaat over moslims he
je kan moeilijk een jood die in Israel woont en allemaal bla bla verteld toch niet gelovenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:50 schreef moussie het volgende:
[..]
euhm, die man is historicus maar doet nu aan toekomstvoorspellingen .. op zich al een beetje vreemd
voor de rest weet je wat zionisten vinden van de islam ?
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:54 schreef Meki het volgende:
[..]
je kan moeilijk een jood die in Israel woont en allemaal bla bla verteld toch niet geloven
de man die angst een haat oogst is een jood en die vertelt altijd propoganda over Moslimsquote:
Nee, een knuffelallochtoon met zulk belabberd taalgebruik, die is geloofwaardig.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:54 schreef Meki het volgende:
[..]
je kan moeilijk een jood die in Israel woont en allemaal bla bla verteld toch niet geloven
De dag dat Meki als Islam-expert zal worden opgevoerd in welke krant dan ook moet dan ook nog komenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:56 schreef Richboy het volgende:
[..]
Nee, een knuffelallochtoon met zulk belabberd taalgebruik, die is geloofwaardig.
Dit is toch gewoon een feit??quote:'Moslims zijn bezig Europa over te nemen.' Dat zegt prof. Bernard Lewis, vermaard islamkenner en Midden-Oosten specialist in de Jerusalem Post. Lewis hekelt het gebrek aan culturele en religieuze ruggengraat van de Europeanen. Dat leidt onvermijdelijk tot een islamitisch Europa, voorspelt hij. ,,Zonder enkel verweer geeft Europa zich over.''
ik doe niet aan propoganda om Israel te promoten zodat wij hun wangedrag kunnen vergetenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:56 schreef Richboy het volgende:
[..]
Nee, een knuffelallochtoon met zulk belabberd taalgebruik, die is geloofwaardig.
quote:
waar heb je dat gezien dan ?quote:
Correct.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:59 schreef Meki het volgende:
[..]
ik doe niet aan propoganda om Israel te promoten zodat wij hun wangedrag kunnen vergeten
Er komen toch steeds meer moskeen bijvoorbeeld? Islamitische feestdagen die men wil invoeren?quote:
Het is nu eenmaal niet erg geloofwaardig he.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:04 schreef buachaille het volgende:
Moet zeggen dat er toch wel een aantal interessante artikelen tussen staan: http://www.zionist.org/archives/000017.shtml
Meki, Zionist dus niet lezen, slecht voor je bloeddruk.
En dat noem jij overnemen?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:07 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Er komen toch steeds meer moskeen bijvoorbeeld? Islamitische feestdagen die men wil invoeren?
Ik zeg niet dat het slecht is, ik zie alleen dat hij daar wel een punt heeft.
Wie wil islamitische feestdagen invoeren?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:07 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Er komen toch steeds meer moskeen bijvoorbeeld? Islamitische feestdagen die men wil invoeren?
Ik zeg niet dat het slecht is, ik zie alleen dat hij daar wel een punt heeft.
er komen ook meer kerken in Marokko hoor ?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:07 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Er komen toch steeds meer moskeen bijvoorbeeld? Islamitische feestdagen die men wil invoeren?
Ik zeg niet dat het slecht is, ik zie alleen dat hij daar wel een punt heeft.
Dat is jou mening maar ik doe dat nietquote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:01 schreef Richboy het volgende:
[..]
Correct.
Jij voert een hetze tegen alles wat niet pro-Islam is.
Zelfde kwaal.
dacht idd ook meer dat die discussie inmiddels op het punt is beland dat men denkt aan vrije dagen die iedereen zelf mag indelenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:09 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wie wil islamitische feestdagen invoeren?
Die discussie is toch al meerdere keren gevoerdquote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:10 schreef Meki het volgende:
[..]
er komen ook meer kerken in Marokko hoor ?
betekent dat het Marokko christelijk wordt ofzo ??
Moskeeen is geen moskee meer maar een thuis voor Moslims
het is niet meer een gebedsruimte het is meer geworden
Islamtische feestdagen wie wilt dat ?? Moslims of de CNV ??
nope, hij woont in de States .. het artikel is verschenen in de Jeruzalem Postquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:54 schreef Meki het volgende:
[..]
je kan moeilijk een jood die in Israel woont en allemaal bla bla verteld toch niet geloven
Het CNV stuurde aan op die discussie, dat waren niet de moslims. En nee als er een kerk bijkomt in Marokko word het niet "Christelijker", het een vervangt et ander namelijk niet. En daarnaast is het dus volgens jou dat er " zodra over iets gesproken word" er sprake is van Islamisering.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:13 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Die discussie is toch al meerdere keren gevoerdhet invoeren van het suikerfeest als nationale feestdag. En ja, als er meer kerken in Marokko worden gebouwd wordt Marokko toch christelijker
Ze leveren in ieder geval een stukje islamitische cultuur in (het hebben van alleen moskeen, geen kerken)
En het maakt niet uit wie het wil, het gaat erom dat er over gesproken wordt
hij is joodsquote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:13 schreef moussie het volgende:
[..]
nope, hij woont in de States .. het artikel is verschenen in de Jeruzalem Post
Zelfs als een aap het zou zeggen zouden sommigen die nog serieus nemen, enkel en alleen omdat die hun beeld bevestigen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:49 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Zijn er nog steeds mensen die Bernard Lewis serieus nemen?![]()
Moet je snoepgoed eten enzo, krijg je allemaal gaatjes in je tandjes van.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:19 schreef Megalomaniac het volgende:
Wat een ramp zeg...suikerfeest als nieuwe nationale feestdag. Poeh poeh!
Ja ik vind dat islamisering, zeker omdat er ook gesproken is over inruilen van een christelijke voor een islamitische. En het is ook niet gek dat het gebeurt, het geboortecijfer ligt in Nederland hoger bij allochtonen dan voor autochtonen. En omdat een groter deel van de allochtonen dan deel van de autochtonen moslim is, komen er steeds meer moslims. En zoals dat gaat volgens goed democratisch gebruik, meeste stemmen gelden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:14 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het CNV stuurde aan op die discussie, dat waren niet de moslims. En daarnaast is het dus volgens jou dat er " zodra over iets gesproken word" er sprake is van Islamisering.![]()
Ja nou, das toch islamisering dan?! En waarom moet ik er wat aan doen? Ik heb toch niet gezegd dat het slecht is?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:19 schreef Basp1 het volgende:
Stelletje huilies hier die bang zijn voor de zogenaamde islamisering van nederland. Doe er wat aan en ga zelf naar de katholieke kerk die verliezen nog sneller leden dan dat de islam erbij krijgt.
My god, zeg me niet dat je op een universiteit zit.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:22 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Ja ik vind dat islamisering, zeker omdat er ook gesproken is over inruilen van een christelijke voor een islamitische. En het is ook niet gek dat het gebeurt, het geboortecijfer ligt in Nederland hoger bij allochtonen dan voor autochtonen. En omdat een groter deel van de allochtonen dan deel van de autochtonen moslim is, komen er steeds meer moslims. En zoals dat gaat volgens goed democratisch gebruik, meeste stemmen gelden.
Kun je even met feiten aangeven wat er niet klopt aan mijn verhaal?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
My god, zeg me niet dat je op een universiteit zit.
KINDERLOKKERS !!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Moet je snoepgoed eten enzo, krijg je allemaal gaatjes in je tandjes van.
Misschien heb je wel gelijk , maar je kan niet afleiden dat het een JOOD is puur omdat er een stukje is verschenen in een Joodse krant. Misschien is t wel gewoon een Amerikaan ofzo.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:07 schreef Meki het volgende:
dit is wel heel erg raar dat een Jood zijn propoganda doet in Telegraaf
de Joden beginnen nu een campagne om hun wangedrag in de Palestina en Libanon goed te praten en nu beginnen ze haat en angst te zaaien in Europa
Je gehele simpele manier van redeneren is gewoon te vreemd voor woorden zegmaar.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:24 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Kun je even met feiten aangeven wat er niet klopt aan mijn verhaal?
Tis gewoon een Joodse amerikaan.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:27 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Misschien heb je wel gelijk , maar je kan niet afleiden dat het een JOOD is puur omdat er een stukje is verschenen in een Joodse krant. Misschien is t wel gewoon een Amerikaan ofzo.
Joden staan er in mijn ogen trouwens niet bekend om om blah blah blah te schrijven, enorm veel wetenschappelijke, literaire ontdekkingen/ hoogstandjes zijn geschreven door Joden.
niet alleen jood .. overtuigd zionistquote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:27 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Misschien heb je wel gelijk , maar je kan niet afleiden dat het een JOOD is puur omdat er een stukje is verschenen in een Joodse krant. Misschien is t wel gewoon een Amerikaan ofzo.
Joden staan er in mijn ogen trouwens niet bekend om om blah blah blah te schrijven, enorm veel wetenschappelijke, literaire ontdekkingen/ hoogstandjes zijn geschreven door Joden.
................quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je gehele simpele manier van redeneren is gewoon te vreemd voor woorden zegmaar.
te kortzichtig.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:30 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
................
Geef nou aan wat er niet goed is?
Hamid de Hun, Mohammed de Hun, Mourad de Hun, etc.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:32 schreef Mwanatabu het volgende:
Nou, ik ga vast op het balkon staan om te kijken of de Hunnen al komen.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:29 schreef moussie het volgende:
[..]
niet alleen jood .. overtuigd zionist
http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Lewis
Zet dan gelijk de introductie er even bij. Het gaat om een bekende, invloedrijke en zeer gerespecteerde wetenschapper.quote:Bernard Lewis
From Wikipedia, the free encyclopedia
Prof. Bernard LewisBernard Lewis (born May 31, 1916, London) is the Cleveland E. Dodge Professor Emeritus of Near Eastern Studies at Princeton University. He specializes in the history of Islam and the interaction between Islam and the West and is especially famous for his works on the history of the Ottoman Empire.
Lewis is one of the most widely read scholars of the Middle East, whose advice is frequently sought by policymakers. The Encyclopedia of Historians and Historical Writing has written that, over a 60-year career, he has emerged as "the most influential postwar historian of Islam and the Middle East." [1]
Maar het is geen feit dat Moslims Europa aan het overnemen zijn (quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:37 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Maar het is toch een feit dat Europa steeds islamitischer wordt?
Maar dat is toch niet hetzelfde als dat Moslims Europa over zouden nemen?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:37 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Maar het is toch een feit dat Europa steeds islamitischer wordt?
Ja, 50 jaar geleden was hij dat. Nu op z'n negentigste is meneer het lachertje van alles wat zich wel serieus met deze materie bezig houd.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:41 schreef rutger05 het volgende:
[..]
[..]
Zet dan gelijk de introductie er even bij. Het gaat om een bekende, invloedrijke en zeer gerespecteerde wetenschapper.
Ziya Gökalp.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:32 schreef Mwanatabu het volgende:
Ha, weer een lekker paniekstukje van alwéér een kenner. Ik mis alleen het gedeelte waarin de banlieus worden aangewend als voorland en lanceerbasis van het Groene Gevaar. En dat prachtige gedicht met die minaretten die onze bajonetten zijn.
Nou, ik ga vast op het balkon staan om te kijken of de Hunnen al komen.
Ja. Maar niet in het tempo of hoeveelheid die nu wordt gesuggereerd. Meerdere landen zijn al bezig metquote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:37 schreef ikke_ook het volgende:
[..]
Maar het is toch een feit dat Europa steeds islamitischer wordt?
Wazeggie?quote:
Groen wordt wel de islamitische kleur genoemd. Geloof dat groen, blauw, zwart en wit een speciale of reine betekenis hebben. Maar vraag dat maar aan (een andere) kennerquote:Maar de kleur groen?
Dat stel jij. Hij is trouwens niet de enige die zich kritisch opstelt. Hier heb je bijvoorbeeld een bekende journaliste en schrijfster die ook zo haar bedenkingen had.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:43 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja, 50 jaar geleden was hij dat. Nu op z'n negentigste is meneer het lachertje van alles wat zich wel serieus met deze materie bezig houd.
quote:Oriana Fallaci
From Wikipedia, the free encyclopedia
Oriana Fallaci.Oriana Fallaci (June 29, 1929 – September 15, 2006) was an Italian journalist, author, and political interviewer. An antifascist partisan during World War II, she had a long and successful journalistic career. She died in her native Florence, Italy, at age 77.
She was called "our most celebrated female writer" by Ferruccio De Bortoli, former director of the newspaper Corriere della Sera. Decades ago, the Los Angeles Times described her as "the journalist to whom virtually no world figure would say no."[1]
As a young journalist, she interviewed many internationally known leaders and celebrities such as Henry Kissinger, the Shah of Iran, Ayatollah Khomeini, Lech Wałęsa, Willy Brandt, Zulfikar Ali Bhutto, Walter Cronkite, Muammar al-Gaddafi, Federico Fellini, Sammy Davis Jr, Deng Xiaoping, Nguyen Cao Ky, Yasir Arafat, Indira Gandhi, Alexandros Panagoulis, Wernher von Braun, Archbishop Makarios, Golda Meir, Nguyen Van Thieu, Haile Selassie and Sean Connery.
After retirement, she authored a series of articles and books that roused controversy amongst certain Islamic and Arab factions.
She spent the last years of her life in New York, where she lived for several years with lung and breast cancer, which she referred to as "the Other One" in her most recent books. She returned to Italy before dying of cancer in a hospital in her native Florence on the night between the 14th and the 15th of September 2006.[2][3]
En er zijn ook talloze wetenschappers, journalisten en schrijfers die het tegenovergestelde beweren. Wat nu? Ooit gehoord van OPINIE, meningen?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:59 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Dat stel jij. Hij is trouwens niet de enige die zich kritisch opstelt. Hier heb je bijvoorbeeld een bekende journaliste en schrijfster die ook zo haar bedenkingen had.
http://en.wikipedia.org/wiki/Oriana_Fallaci
Ja, en een hoop respectabele wetenschappers op dat gebied met mij. Alleen wat eng radicaal conservatief volk neemt hem nog serieus. Jij dus ook blijkbaar....?quote:
Gaan we aan namedropping doen? Want dat is relevant voor?quote:Hij is trouwens niet de enige die zich kritisch opstelt. Hier heb je bijvoorbeeld een bekende journaliste en schrijfster die ook zo haar bedenkingen had.
http://en.wikipedia.org/wiki/Oriana_Fallaci
Britse moslimjongeren radicaliseren is ook geen teken aan de wand zeker?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En er zijn ook talloze wetenschappers, journalisten en schrijfers die het tegenovergestelde beweren. Wat nu? Ooit gehoord van OPINIE, meningen?
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:04 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Britse moslimjongeren radicaliseren is ook geen teken aan de wand zeker?
In welk licht moeten we je anti-moslim rethoriek zien in combinatie met je avatar?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:04 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Britse moslimjongeren radicaliseren is ook geen teken aan de wand zeker?
Nee, want in de gehele samenleving is er sprake van radicalisering. Of wil je zeggen dat we nu ook een extreem-rechtsieering mee maken van Europa?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:04 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Britse moslimjongeren radicaliseren is ook geen teken aan de wand zeker?
Het is zo'n Christian-for-Israel mannetje.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:08 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
In welk licht moeten we je anti-moslim rethoriek zien in combinatie met je avatar?
Ha, nog zo'n gezellig signaalwoord. Vijf voor twaalf is nog niet genoemd. Iemand?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:04 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Britse moslimjongeren radicaliseren is ook geen teken aan de wand zeker?
Tja, jij wil deze gerespecteerde wetenschapper als niet als relevant neerzetten. Even wat aanvallen op zijn persoon erbij doen en je kan zijn inbreng verder negeren. Andere mensen die hem en andere critici wel serieus nemen dan direct omschrijven als 'eng radicaal conservatief volk' en je denkt een wapen in de hand te hebben om critici de mond te kunnen snoeren. Deze opmerking zegt meer over jou...quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:03 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja, en een hoop respectabele wetenschappers op dat gebied met mij. Alleen wat eng radicaal conservatief volk neemt hem nog serieus. Jij dus ook blijkbaar....?
[..]
Gaan we aan namedropping doen? Want dat is relevant voor?
Invloedrijk is wat anders als gerespecteerd. Afgezien daarvan zie ik niet in wat dat ermee te maken heeft. Najib Amhali is ook invloedrijk en gerespecteerd, net als talloze BN-ers. Als ze een mening hebben word het ook breed uitgemeten, terwijl het 1 van de miljarden meningen is. Het is nu eenmaal een Joodse zionist die waarschijnlijk op politiek gebied ook nog achter de schermen meespeelt, dan daalt de waarde van dergelijke uitspraken al erg rap.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:09 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Tja, jij wil deze gerespecteerde wetenschapper als niet als relevant neerzetten. Even wat aanvallen op zijn persoon erbij doen en je kan zijn inbreng verder negeren. Andere mensen die hem en andere critici wel serieus nemen dan direct omschrijven als 'eng radicaal conservatief volk' en je denkt een wapen in de hand te hebben om critici de mond te kunnen snoeren. Deze opmerking zegt meer over jou...
Van het type "de vijand van mijn vijand is mijn vriend".quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is zo'n Christian-for-Israel mannetje.
Wat vind je van zijn mening over een vermeende genocide op armeniers?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:09 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Tja, jij wil deze gerespecteerde wetenschapper als niet als relevant neerzetten. Even wat aanvallen op zijn persoon erbij doen en je kan zijn inbreng verder negeren. Andere mensen die hem en andere critici wel serieus nemen dan direct omschrijven als 'eng radicaal conservatief volk' en je denkt een wapen in de hand te hebben om critici de mond te kunnen snoeren. Deze opmerking zegt meer over jou...
Goh. Als iemand dat over 1 of andere hooggeplaatste islamiet zou zeggen dan ben je wederom in alle staten..quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal een Joodse zionist die waarschijnlijk op politiek gebied ook nog achter de schermen meespeelt, dan daalt de waarde van dergelijke uitspraken al erg rap.
Hoe kan een islamiet nou een joodse zionist zijnquote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:17 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Goh. Als iemand dat over 1 of andere hooggeplaatste islamiet zou zeggen dan ben je wederom in alle staten..
Geen idee? Hoezo dat?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:20 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Hoe kan een islamiet nou een joodse zionist zijn
Je bedoeld dat hij door de ene godsdienst als negatief af te schilderen de andere 2 godsdiensten bij de `ongelovige` in een beter daglicht stelt, en dat hij daarom dit bericht naar buiten brengt?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:21 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Pure propaganda voor het christendom en het jodendom. Misselijkmakend dat hij de huidige ingewikkelde europese toestand gebruikt om 'ongelovige' Europeanen bang te maken voor wat gaat komen.
Een naam dusquote:
Jup de favoriete van Mohammed waren groen en witquote:Groen wordt wel de islamitische kleur genoemd. Geloof dat groen, blauw, zwart en wit een speciale of reine betekenis hebben. Maar vraag dat maar aan (een andere) kenner
Nee, hij maakt het gevaar groter dan het is om zo Europeanen bewust te maken van onze roots en dat het christendom en het jodendom ons alleen kan redden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:29 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Je bedoeld dat hij door de ene godsdienst als negatief af te schilderen de andere 2 godsdiensten bij de `ongelovige` in een beter daglicht stelt, en dat hij daarom dit bericht naar buiten brengt?
O? In welke staten precies? Of zijn we weer een beetje aan het lasteren?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:17 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Goh. Als iemand dat over 1 of andere hooggeplaatste islamiet zou zeggen dan ben je wederom in alle staten..
Google even en spreek eens wat "vak"mensen over de beste man. Zowel links als rechts in het politieke spectrum en zo wel pro- als anti-Islam nemen de man al jaren niet meer serieus. Alleen de hardcore (Zionistische, conservatieve) anti-Islamlobby refereert nog aan de beste man z'n werk in hun strijd.....quote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:09 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Tja, jij wil deze gerespecteerde wetenschapper als niet als relevant neerzetten. Even wat aanvallen op zijn persoon erbij doen en je kan zijn inbreng verder negeren. Andere mensen die hem en andere critici wel serieus nemen dan direct omschrijven als 'eng radicaal conservatief volk' en je denkt een wapen in de hand te hebben om critici de mond te kunnen snoeren. Deze opmerking zegt meer over jou...
Lewis wordt ook graag aangehaald door kemalisten als KB aangezien hij de Armeense genocide ontkent. Wat dat betreft heeft de man nog enige achterban die hem serieus neemt. Maar ik denk dat hij met dit wauwelverhaaltje à la Peter en de Wolf in een klap meer vijanden heeft gemaakt dan hj nog vrienden had.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 16:02 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Google even en spreek eens wat "vak"mensen over de beste man. Zowel links als rechts in het politieke spectrum en zo wel pro- als anti-Islam nemen de man al jaren niet meer serieus. Alleen de hardcore (Zionistische, conservatieve) anti-Islamlobby refereert nog aan de beste man z'n werk in hun strijd.....
Het zegt over mij dat ik niet behoor tot die hardcore anti-Islamlobby. Verder niets.
Het mag duidelijk zijn dat ik even ver van kemalisten afsta als jij van Turken die een vermeende genocide proberen te ontkennen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 16:35 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Lewis wordt ook graag aangehaald door kemalisten als KB aangezien hij de Armeense genocide ontkent. Wat dat betreft heeft de man nog enige achterban die hem serieus neemt. Maar ik denk dat hij met dit wauwelverhaaltje à la Peter en de Wolf in een klap meer vijanden heeft gemaakt dan hj nog vrienden had.
Eigenlijk de hele wereld wel, alleen is het nogal ironisch dat juist de westerse waarden die voortgekomen zijn uit de christelijke en judaistische religies tevens oorzaak zijn van de terugval van de religies in kwestie en de afname van de populatie.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 16:33 schreef michiel_merk het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=y_EKHK1C2IE
ja en de christenen hebben allang europa veroverd
ook iets om trots op te zijn![]()
Telegraaf is een prima krant beter dan de links politiek correcte volkskrant of NRC.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:02 schreef Meki het volgende:
[..]
Telegraaf is voor niets een krant geweest van de NAZI´s die het gemunt hadden op joden
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:48 schreef type_29 het volgende:
"We shall fight on the beaches. We shall fight on the landing grounds. We shall fight in the fields, and in the streets, we shall fight in the hills. We shall never surrender!"
Zoiets als Noord-Amerika dus? Oh nose!!##!#!@!@!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:12 schreef StefanP het volgende:
: een land/continent waar barbaren het spoedig voor het zeggen hebben en waar de linkse rechtse, zelfbenoemde 'intellectuelen' met hun propaganda en wijzende vingertjes het volk laf en angstig houden.
Europa is al verloren.
De befaamde Boumedienne, Orakel en Aartsvader van alles wat anti-Europees is.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:12 schreef StefanP het volgende:
Boumedienne zei het in 1974 al op een bijeenkomst van de VN: "we will conquer you through the bellies of our women."
Ik ben het zowaar met je eensquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:41 schreef Meki het volgende:
'Moslims zijn bezig Europa over te nemen.' Dat zegt prof. Bernard Lewis, vermaard islamkenner en Midden-Oosten specialist in de Jerusalem Post
Israel weer met hun propoganda
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:12 schreef StefanP het volgende:
Ach, ik roep het al jaren. Niemand luistert. Wat meteen bewijst dat de stelling 100% waar is: Europeanen zijn gedegenereerd tot een stel dhimmi's dat niets liever doet dan het een vijandige cultuur c.q. religie zoveel mogelijk naar de zin maken. Dat dat betekent dat de eigen normen en waarden, religie en leefwijze op de achtergrond geplaatst worden, maakt ze niet uit. Want er is geen vaderlandsliefde (dat is namelijk boos en eng, dat riekt naar fascisme!) en geen trots op het land. Nederlandse vlaggetjes mag je niet op je jas dragen, dan word je van school gestuurd. Het post-koloniale, opgedrongen, ziekelijke schuldcomplex heeft tot een vorm van etnomasochisme geleid die op zijn beurt gestalte heeft gegeven aan het Nederland c.q. Europa van vandaag: een land/continent waar barbaren het spoedig voor het zeggen hebben en waar de linkse, zelfbenoemde 'intellectuelen' met hun propaganda en wijzende vingertjes het volk laf en angstig houden.
Boumedienne zei het in 1974 al op een bijeenkomst van de VN: "we will conquer you through the bellies of our women."
Europa is al verloren.
Jij weet hoe het zitquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:12 schreef StefanP het volgende:
Ach, ik roep het al jaren. Niemand luistert. Wat meteen bewijst dat de stelling 100% waar is: Europeanen zijn gedegenereerd tot een stel dhimmi's dat niets liever doet dan het een vijandige cultuur c.q. religie zoveel mogelijk naar de zin maken. Dat dat betekent dat de eigen normen en waarden, religie en leefwijze op de achtergrond geplaatst worden, maakt ze niet uit. Want er is geen vaderlandsliefde (dat is namelijk boos en eng, dat riekt naar fascisme!) en geen trots op het land. Nederlandse vlaggetjes mag je niet op je jas dragen, dan word je van school gestuurd. Het post-koloniale, opgedrongen, ziekelijke schuldcomplex heeft tot een vorm van etnomasochisme geleid die op zijn beurt gestalte heeft gegeven aan het Nederland c.q. Europa van vandaag: een land/continent waar barbaren het spoedig voor het zeggen hebben en waar de linkse, zelfbenoemde 'intellectuelen' met hun propaganda en wijzende vingertjes het volk laf en angstig houden.
Boumedienne zei het in 1974 al op een bijeenkomst van de VN: "we will conquer you through the bellies of our women."
Europa is al verloren.
Is dat een tactiek van jouw? Om het maar meteen als NAZI te bestempelen? Raar eigenlijk, jullie hebben toch iets tegen joden?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:48 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Wat lief, we hebben een forumnazi-koppel![]()
standaard extreem zwakke tactiek. verwijzing maken naar wo2 en je denkt te winnen door de tegenstander als slecht af te schilderenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:51 schreef DenniZZ het volgende:
[..]
Is dat een tactiek van jouw? Om het maar meteen als NAZI te bestempelen? Raar eigenlijk, jullie hebben toch iets tegen joden?
Wacht maar tot ik je in mijn vizier heb, gekke relmoslim...quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:48 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Wat lief, we hebben een forumnazi-koppel![]()
ik begin maar meteen vooraan. over achterlijke reacties gesproken. als er iemand te midden ons is die achterlijk is is dat deze idioot wel. dit soort idioten zijn juist het probleem.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:35 schreef teamlead het volgende:
ik zie werkelijk geen gevaar en word accuut misselijk van dit soort walgelijke uitspraken. Laat die moslims lekker geloven wat ze willen geloven, de feesten vieren die ze willen vieren en gewoon hun eigen leven leiden.
Achterlijk gezeik altijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |