Nou had ik hem toch al...quote:Op maandag 29 januari 2007 12:03 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Het blijkt ook over poker te gaan, en niet over het DGK spel.
Ik dacht dat mensen doodschieten verboden was tijdens het pokeren.
Maar misschien mag je ze wel levensgevaarlijk verwonden.
Ik hoop het laatste. NL zag het natuurlijk al helemaal zitten om Huub vroeg op de dag dronken te krijgen, om daar vervolgens schande over te spreken en van de gelegenheid gebruik te maken om hem uit zijn tent te lokken.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:23 schreef petraa het volgende:
Zat huub nu wel of niet aan de baco of was het inderdaad alleen om NL voor Lul te laten lopen ?
Niet aan de baco want er was geen cola. NL had wel een pure Bacardi voor Huub meegenomen, maar daar bedankte Guub vriendelijk voor. Heeft hij dus niet van gedronken... NL mopperde dan heb je me dus voor lul laten lopen. Is dat zo makkelijk...? zei Huub!quote:Op maandag 29 januari 2007 12:23 schreef petraa het volgende:
Zat huub nu wel of niet aan de baco of was het inderdaad alleen om NL voor Lul te laten lopen ?
Ik vind het maar een irritant ventje.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:24 schreef petraa het volgende:
Zoooooooooooo lekker ding die menno.
Ik heb hem nog nooit op streams gezien, vind het uiterlijk wel prettig om naar te kijken. Hoe hij is heb ik nog niet kunnen beoordelen, ik was te veel aan het kwijlen.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:36 schreef Talitha het volgende:
[..]
Ik vind het maar een irritant ventje.![]()
Goed gezien!quote:Op maandag 29 januari 2007 12:36 schreef Talitha het volgende:
[..]
Ik vind het maar een irritant ventje.![]()
ik ook niet, d8 dat ze bedrijfje moesten opzetten enzoquote:Op maandag 29 januari 2007 12:39 schreef tipsch het volgende:
godcaramba wat is het saai :/ er is niets saaiers eigenlijk dan de bewoners alleen maar met zichzelf bezig te zien. snap ook helemaal niets van al die persoonlijke projectjes.
Jasses! Hou op! Schei uit!quote:Op maandag 29 januari 2007 12:38 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik heb hem nog nooit op streams gezien, vind het uiterlijk wel prettig om naar te kijken. Hoe hij is heb ik nog niet kunnen beoordelen, ik was te veel aan het kwijlen.![]()
oh ja, DGK_REDACTIE - doe hier eens wat aan. what is next? epileersessies? baardtrimmers? please. laat de bewners eens wat meer "teamen" - dit wordt zo tergend saai.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:39 schreef tipsch het volgende:
godcaramba wat is het saai :/ er is niets saaiers eigenlijk dan de bewoners alleen maar met zichzelf bezig te zien. snap ook helemaal niets van al die persoonlijke projectjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |