De hoeveelheid ruimte die iemand met zo'n overdreven harde lach meent te kunnen innemen, is alleen al ergerlijk.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:54 schreef Marrije het volgende:
[..]
Die "gulle lach" van Natasia die komt zo nep op mij over. Maar nep of niet, tis niet om aan te horen zoveel decibel als dat met zich meebrengt.
Ik zei al. Ze kunnen haar over 8 maanden weer gewoon de deur uit rollen.quote:Op zondag 28 januari 2007 18:25 schreef Sonique het volgende:
Zo, wat krijgt Natasia weer een dikke reet.
Ik zie haar niet meer 'gewoon' gezond eten. Als ze wat eet, is het alleen maar van die ranzige vette troep...
Ja kinders, Jullie moeten jullie moeder missen omdat ze aan het afvallen is... Anders was ze allang thuis geweest om voor jullie klaar te staan...
Gelukkig heeft ze doorzettingsvermogen zodat het allemaal niet zolang hoeft te duren, en jullie weer fijn bij haar kunnen zijn...
Niet zonder enig breekwerk!quote:Op zondag 28 januari 2007 18:31 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ik zei al. Ze kunnen haar over 8 maanden weer gewoon de deur uit rollen.
Nog even en er past een fust bier opquote:Op zondag 28 januari 2007 18:25 schreef Sonique het volgende:
Zo, wat krijgt Natasia weer een dikke reet.
brengt dus natuurlijk voordelen met zich meequote:
Datzelfde heb ik nu ook. Ik was altijd pro-Nena. Maar zoals ze zich nu laat zien, is wel een enorme tegenvaller. Natasia heeft wat dat betreft groot gelijk: Nena zit niet op haar plek bij de leuke mensen van HIS. Ze hoort duidelijk bij de sukkels en Tokkies van BBNNN.quote:Op zondag 28 januari 2007 18:36 schreef noekje het volgende:
Binnen een dag heb ik Nena wederom helemaal afgeschreven. Gek is dat want ik werd enorm pro Nena. Nu vind ik alle dingetjes die ze doet irritant. Zoals zelf niet eens een stukje koek pakken. Gewoon aanwijzen en Brian laten pakken. Normaalste zaak van de wereld, dat weet ik maar ik vind haar nu echt heel erg vervelend.
Heel jammer, want ze is intelligent genoeg om er wel bij te horen.... voordeel voor BBNN: ze hebben er nu weer iemand bij die het gemiddelde IQ van hun groepje omhoog haalt, alleen jammer dat je dat bij Nena niet meer merkt zodra ze met die stumpers omgaat.quote:
En nu HIS weer in de minderheid is, zal het binnenkort, dankzij de opportunitische I, wel weer HS worden, en zijn we weer terug bij af.quote:Op zondag 28 januari 2007 19:27 schreef Tissik het volgende:
Nena zit niet op haar plek bij de leuke mensen van HIS. Ze hoort duidelijk bij de sukkels en Tokkies van BBNNN.
Blijkbaar toch niet. Ik heb haar iig enorm overschat. Nena is inderdaad het domme blondje wat ze op het eerste gezicht ook lijkt te zijn.quote:Op zondag 28 januari 2007 19:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heel jammer, want ze is intelligent genoeg om er wel bij te horen....
HS leuke afkorting voor High Score! Wellicht (als ook Ilona de overstap weer gaat maken), wederom een kaartenactie om de moed er vooral in te houden bij het dappere tweetal Huub en Sylvia?quote:Op zondag 28 januari 2007 19:30 schreef Gert het volgende:
[..]
En nu HIS weer in de minderheid is, zal het binnenkort, dankzij de opportunitische I, wel weer HS worden, en zijn we weer terug bij af.
Heet Brian trouwens die opmerking van Nena over het hoofd van Huub ook met zijn recordertje opgenomen?
In dit topic staan url's naar filmpjes van gisteravond:quote:Op zondag 28 januari 2007 19:33 schreef beequeen het volgende:
Iemand al het filmpje gevonden van B en N van gisteravond? Op het forum van Talpa zeggen ze dat het op YouTube staat, maar ik heb het nog niet kunnen vinden![]()
In een voorgaande COS van vannacht staat de juiste url. Mgoed, wat je ziet en hoort is kortsamengevat ranzige taal van Nena: "Ik wil je pik in me voelen, en ik vermoord je als je dit aan Bart vertelt". Dan zie je Brian als een konijn tekeer gaan, en komt er iemand aan die ze tijdens het gerampetamp betrapt en wegstuurt.quote:Op zondag 28 januari 2007 19:33 schreef beequeen het volgende:
Iemand al het filmpje gevonden van B en N van gisteravond? Op het forum van Talpa zeggen ze dat het op YouTube staat, maar ik heb het nog niet kunnen vinden![]()
Hier kun je hem vinden.quote:Op zondag 28 januari 2007 19:33 schreef beequeen het volgende:
Iemand al het filmpje gevonden van B en N van gisteravond? Op het forum van Talpa zeggen ze dat het op YouTube staat, maar ik heb het nog niet kunnen vinden![]()
Hou toch eens op met die eeuwige zeikerige TVP's in vrijwel iedere COS..... zet gewoon het subforum De Gouden Kooi in je favorieten...quote:Op zondag 28 januari 2007 19:40 schreef F04 het volgende:
tvp
Thank youquote:Op zondag 28 januari 2007 19:37 schreef Gert het volgende:
[..]
In dit topic staan url's naar filmpjes van gisteravond:
'Er moet geneukt worden...ik wil je pikkie'
zoooooooooooo irriquote:Op zondag 28 januari 2007 19:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hou toch eens op met die eeuwige zeikerige TVP's in vrijwel iedere COS..... zet gewoon het subforum De Gouden Kooi in je favorieten...
De lopende COS staat altijd vrijwel bovenaan en de gesloten een stuk lager.
wat zijn dat danquote:Op zondag 28 januari 2007 19:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hou toch eens op met die eeuwige zeikerige TVP's in vrijwel iedere COS..... zet gewoon het subforum De Gouden Kooi in je favorieten...
De lopende COS staat altijd vrijwel bovenaan en de gesloten een stuk lager.
Een TVP is een TerugVindPost.... dan staat het topic in je My Active Topics lijst.... kan soms wel eens nuttig zijn, maar een TVP in iedere COS van DGK lijkt me zwaar overdreven, vooral ook omdat er een heel DGK subforum is, wat je toch vrij simpel kunt vinden in de Fok! index.quote:
oke..en het is dan handiger om TVP neer tezetten? ik snap hetquote:Op zondag 28 januari 2007 19:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een TVP is een TerugVindPost.... dan staat het topic in je My Active Topics lijst.... kan soms wel eens nuttig zijn, maar een TVP in iedere COS van DGK lijkt me zwaar overdreven, vooral ook omdat er een heel DGK subforum is, wat je toch vrij simpel kunt vinden in de Fok! index.
Daarentegen kun je een topic natuurlijk ook gewoon bookmarken, maar ik zal direct toegeven dat dat minder handig werkt.
op bed nog/.?quote:Op zondag 28 januari 2007 20:01 schreef Kaleddis het volgende:
Waar is Nena eigenlijk ?
Dat vraag ik me ook al een tijdje afquote:Op zondag 28 januari 2007 20:01 schreef Kaleddis het volgende:
Waar is Nena eigenlijk ?
doet ze het misschien met de cameraman achter het muurtje?quote:Op zondag 28 januari 2007 20:06 schreef Scarabee het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook al een tijdje af![]()
Of mischien rookt ze wel een stickie hahaquote:Op zondag 28 januari 2007 20:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
doet ze het misschien met de cameraman achter het muurtje?![]()
Mwah, gisternacht was ie opzich wel gezelligquote:Op zondag 28 januari 2007 20:25 schreef scanman01 het volgende:
Bart viert weer een feestje in z'n eentje. Dikke pret die jongen
[afbeelding]
Alleen maar triester als je enkel prettig gezelschap kan zijn onder invloed van drugs.quote:Op zondag 28 januari 2007 20:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mwah, gisternacht was ie opzich wel gezelligDenk toch dat ie wel geluisterd had naar Natasia die er gisteravond over begon tegen Bart dat ie wat minder saai moest doen etc.
Dus vanavond mag hij wmb knettersaai zijn
nou, het kostte wel veel moeite...quote:Op zondag 28 januari 2007 20:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mwah, gisternacht was ie opzich wel gezelligDenk toch dat ie wel geluisterd had naar Natasia die er gisteravond over begon tegen Bart dat ie wat minder saai moest doen etc.
Dus vanavond mag hij wmb knettersaai zijn
Bart hád ook optijd naar bed kunnen gaan (was dat wel van plan aanvankelijk) maar bleef hangen in kantoor en later kwam de rest erbijquote:Op zondag 28 januari 2007 20:27 schreef Tissik het volgende:
[..]
Alleen maar triester als je enkel prettig gezelschap kan zijn onder invloed van drugs.
Bart en drugs, heb ik wat gemist?quote:Op zondag 28 januari 2007 20:27 schreef Tissik het volgende:
[..]
Alleen maar triester als je enkel prettig gezelschap kan zijn onder invloed van drugs.
Alcohol? Hasj bedoel je.quote:Op zondag 28 januari 2007 20:29 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Bart hád ook optijd naar bed kunnen gaan (was dat wel van plan aanvankelijk) maar bleef hangen in kantoor en later kwam de rest erbijEn alcohol maakt meestal vrolijk en haalt de remmingen weg, Bart heeft veel remmingen dus bij hem is het kennelijk nodig eerst wat te nuttigen voordat die remmingen wegvallen.
Ook vóór dat ie een blowtje nam was ie al in een gezellige stemmingquote:
Is heb gisternacht niet alles gezien, maar de keren dat ik de streams aan had zag ik dat Bart zich ook van de rest afzonderde.quote:Op zondag 28 januari 2007 20:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mwah, gisternacht was ie opzich wel gezelligDenk toch dat ie wel geluisterd had naar Natasia die er gisteravond over begon tegen Bart dat ie wat minder saai moest doen etc.
Dus vanavond mag hij wmb knettersaai zijn
Klopt, hij zat ook een hele tijd in het kantoor maar later zocht Nena hem op, en ontdooide zijn stemming, later kwamen ook Brian NL en Huub, toen draaide die toch wel wat bijquote:Op zondag 28 januari 2007 20:31 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Is heb gisternacht niet alles gezien, maar de keren dat ik de streams aan had zag ik dat Bart zich ook van de rest afzonderde.
Ja, blijkbaar. Huub werd door de redactie weggestuurd uit het kantoor (hij was piano aan het oefenen). De reden van het wegsturen bleek al snel, toen de redactie het kantoor daarop betrad en Bart, Nathanaël, Nena en Brian voorzag van joints. Een paar uur later was het hele gezelschap knetterstoned in het huis te bezichtigen, waarbij ze de andere bewoners probeerden te wekken en boos te maken. Compleet met lachkicks en de daaropvolgende vreetkicks.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |