Roorda? Hij liet er >7< door bijquote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:39 schreef venomsnake het volgende:
Gewoon vroeg in de wedstrijd zijn poten breken en er is niets aan de hand..![]()
En anders houd onze geweldige keepert die ballen er wel uit...............
Ja.....quote:
quote:Slijngard beoogde opvolger Florén
In de 115de nieuwsbrief namens directie en management blikt algemeen directeur Hans Nijland terug op het spektakelstuk tegen Ajax, kondigt hij de mogelijke komst aan van een nieuwe speler en gaat hij in op de perikelen op de transfermarkt.
“Als we daags na de wedstrijd terugkijken op de kraker tegen Ajax van afgelopen zondag, dan kent het verhaal twee kanten. Enerzijds is de kater natuurlijk enorm groot als je met 2-0 voor staat tegen Ajax en in blessuretijd alsnog met 3-2 verliest. Maar aan de andere kant: als een voetbalwedstrijd altijd het niveau heeft zoals afgelopen zondag, dan is dat natuurlijk geweldig. Het was topamusement. De ploeg toonde een enorme inzet en de beleving was geweldig. Niemand valt iets te verwijten, alles is gegeven. Nu zat het in blessuretijd een keer tegen, het kwartje is dit seizoen ook wel eens de andere kant opgevallen. Dat is sport.”
“Dat het een bijzondere wedstrijd werd, had ook alles te maken met de ouderwetse sfeer die er in Euroborg hing. Het meest in het oog sprong hierbij de speciale actie van de Fanatics, met hun enorme spandoek. Naast het applaus van de rest van het publiek, kreeg deze actie terecht ook alle lof en waardering in de pers. FC Groningen – Ajax was al met al pure promotie voor het voetbal en Groningen heeft zich afgelopen weekend weer op een meer dan positieve wijze onderscheiden. Op televisie raakten Jan Mulder en Ruud Gullit, onder leiding van presentator Wilfred Genee, niet uitgesproken over het spektakelstuk.”
“Vrijdag wacht al weer een nieuwe kraker in Euroborg als sc Heerenveen de tegenstander is. Als de sfeer en steun van het publiek weer net zo hartstochtelijk is als afgelopen zondag, moet het mogelijk zijn de Derby van het Noorden met een positief resultaat af te sluiten. De wedstrijd is uitverkocht, maar voor diegene die geen kaart hebben weten te bemachtigen, is er een goed alternatief. FC Groningen – sc Heerenveen wordt live uitgezonden op RTL7. De aftrap is om 20.30 uur.”
“Een andere wedstrijd die op vrijdagavond live zou worden uitgezonden, is noodgedwongen verplaatst. Het thuisduel met NAC Breda stond gepland op vrijdag 2 maart, maar is verschoven naar zaterdagavond 3 maart, aftrap 20.00 uur. Dit komt door de bekerwedstrijd die NAC eerder die week moet spelen tegen PSV. Overigens zal er vrijdag rond de wedstrijd tegen sc Heerenveen een collecte worden gehouden voor het later dit jaar te houden evenement ‘Ride for the Roses’, waarvan de opbrengst geheel bestemd is voor KWF Kankerbestrijding. Wij ondersteunen dit initiatief van harte. ”
“Het mag duidelijk zijn dat deze voetbalperiode zeer onrustig is. Vanwege de geopende transfermarkt worden wij als club overstelpt met berichten van spelersmakelaars en tussenpersonen uit binnen- en buitenland. Ook in de media worden wij in verband gebracht met allerlei spelers. Het is onmogelijk en ook niet wenselijk om op alle genoemde namen in te gaan. Wij willen zoveel mogelijk achter de schermen en in de luwte proberen om zaken op een goede manier af te ronden. Morgenavond (woensdag – red.) om middernacht sluit de transfermarkt en dan zal de betrekkelijke rust wederkeren.”
“Vandaag (dinsdag – red.) of morgen hopen wij definitief de komst van Donovan Slijngard te kunnen aankondigen. Hoewel in de media is gemeld dat er al een akkoord zou zijn, moeten wij met zowel Ajax als de speler nog overeenstemming bereiken. Slijngard is de linksback en aanvoerder van Jong Ajax. Bovendien is hij geselecteerd voor Oranje onder 21, dat volgende week woensdag in Almelo oefent tegen Denemarken. Slijngard is de beoogde opvolger van Mathias Florén.”
“Mogelijk vertrekt er ook nog een speler. Stefano Seedorf vliegt vandaag (dinsdag – red.) naar Cyprus om daar te praten met Apollon Limassol. Deze club wordt getraind door voormalig Ajax-trainer Gerard van der Lem. Seedorf heeft een aflopend contract bij FC Groningen en wij zijn bereid mee te werken aan een nieuwe toekomst voor hem. Mocht Seedorf vertrekken en Slijngard komen, dan zijn er in de winterstop drie spelers vertrokken (Salmon, Florén en Seedorf – red.) en twee bijgekomen (Slijngard en Kolder – red.). Het is niet uitgesloten dat er ook nog een derde nieuweling bij komt, maar daarover kunnen we op dit moment weinig zeggen.”
“Dat wij slechts summier kunnen ingaan op zaken heeft te maken met de onderhandelingspositie die moet worden ingenomen in dergelijke gevallen. Wij houden nauwlettend zowel de kwalitatieve als kwantitatieve kracht van onze selectie in de gaten. Ons doel voor dit seizoen is een plek bij de eerste negen en daarmee kwalificatie voor de play-offs. Alle beslissingen die wij op technisch vlak nemen houden we aan tegen dit licht. Indien wij denken van zaken niet beter te worden dan zullen wij ons niet door de tijd laten dwingen tot onverstandige beslissingen. Dat de buitenwacht wellicht wat nerveus wordt, accepteren we dan. Paniek is immers een slechte raadgever.”
“Jong FC Groningen heeft gistermiddag (maandag – red.) een belangrijke overwinning geboekt in de Eredivisie voor Beloften-teams. Op Sportpark Corpus den Hoorn werd Jong NEC met 1-0 verslagen door een laat doelpunt van Yuri Cornelisse.”
“In deze periode, met enkele thuiswedstrijden op rij, willen wij ook nog even extra de aandacht vestigen op de eerste interland die in Euroborg wordt gespeeld. Volgende week dinsdag, 6 februari, oefent Jong Oranje in ons stadion tegen Jong Rusland. Deze wedstrijd is een voorproefje voor het Europees kampioenschap voetbal voor spelers onder 21 jaar, dat komende zomer onder meer in Groningen wordt gehouden. De kaartverkoop verloopt via TicketBox. De prijzen variëren van vijf euro voor jeugd tot en met 14 jaar tot 8 à 10 euro voor volwassenen.”
“Met de mededeling dat volleybalclub Bol Networks/Lycurgus donderdagavond een sponsoravond heeft in Euroborg besluiten we deze lange nieuwsbrief.”
Bron: fcgroningen.nl
Die tekst is té lang om te lezenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:46 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ja.....![]()
Maaruh, Twente..? Tou eem zeg.![]()
.
[..]
beter tochquote:Op dinsdag 30 januari 2007 16:56 schreef clauwheee het volgende:
Boe. Zaterdagavond 3 maart. Dan is er iemand jarig ja!
Nah, in de Euroborg dan maar
Het staat in ieder geval wel op de officiele Ajax site die ik wel als betrouwbaar zie.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 17:01 schreef Thomas87 het volgende:
Slijngard nog niet zeker dus........ we zullen het voor morgenavond wel te weten komen of ie komt :-)
Deze swa is voor de sfeer gehaald de komende maanden, s'avonds zorgt hij voor wat maastelijke reggae beats en de nodige jonko's, zodat ie over een half jaar (als wij europees hebben gehaald) weer lossoe kan gaan..quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:29 schreef Gollemrulez het volgende:
Zal hij ook spelen dan of toch maar Antoine van der L.
Ik heb hier maar één ding over te zeggen: Support your local team. Ongelofelijke figuren als jij zijn inderdaad Goompas. Goede beeldspraak van Cruoninga. Op naar de aanstaande victorie van vrijdag. Hopelijk dan hé. Aan ons zal het niet liggen vermoed ikquote:Maar ik ben niet zomaar fan van Ajax ofzo... Dat ben ik al m'n hele leven, dat is gewoon van thuis uit meegegeven, plus dat ik Ajax meteen vanaf het begin het meest aansprekend vond. En met Heerenveen heb ik gewoon bindig omdat het uit de zelfde streek komt
Dat doe ik toch ook? Ben fan van Heerenveen omdat dat 20 km weg is van de plaats waar ik geboren ben!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:19 schreef MalachiGroningen het volgende:
Tommeke schreef dit:
[..]
Ik heb hier maar één ding over te zeggen: Support your local team. Ongelofelijke figuren als jij zijn inderdaad Goompas. Goede beeldspraak van Cruoninga. Op naar de aanstaande victorie van vrijdag. Hopelijk dan hé. Aan ons zal het niet liggen vermoed ik![]()
Thank God I'm a country boy!![]()
Jij snapt het niet!quote:Dat doe ik toch ook? Ben fan van Heerenveen omdat dat 20 km weg is van de plaats waar ik geboren ben!
Maar van Ajax ben ik gewoon fan omdat ik dat vanaf het moment dat ik voetbal volg een aansprekende club vind en omdat ze bij mij thuis ook allemaal voor Ajax waren en nog steeds zijn, jij bent eerder een Goompa dat je dat niet snapt.
ff van het fcgforum gejat.quote:GRONINGER WENSEN IN VERVULLING
Marko Lomic speelt voor Groningen. De international van Servië heeft een vierjarig contract getekend bij de Nederlandse club, maar hij zal zich pas na de zomer in Euroborg melden.
Bron is www.partizan.co.yu de website van FK Partizan.
Antoine van der Linden.......quote:Op dinsdag 30 januari 2007 23:58 schreef koningdavid het volgende:
Maarre, Slijngard is gehaald als reserve linksback neem ik aan? Wie staat er daar normaal bij jullie eigenlijk?
Interview Meerdinkquote:Eerste werkdag Meerdink en Slijngard
Trainer Ron Jans kon vandaag twee nieuwe spelers op het TrainingsComplex Noord-Nederland (TCN) begroeten. Martijn Meerdink en Donovan Slijngard beleefden hun eerste werkdag bij FC Groningen.
Meerdink kwam woensdagavond persoonlijk rond met de Trots van het Noorden nadat FC Groningen eerder op de dag tot een akkoord was gekomen met zijn voormalige club AZ. De huur van Ajacied Slijngard werd een paar uur eerder bezegeld. Beide nieuwelingen konden onder de rook van Euroborg direct vol aan de bak. Jans stond met zijn selectie bijna twee uur op het trainingsveld. Morgenochtend staat de laatste training voor de Derby van het Noorden op het programma. Daarna zal Jans beslissen of Meerdink en Slijngard vrijdag deel zullen uitmaken van de 18-koppige selectie voor de kraker tegen sc Heerenveen.
Met name voor Meerdink was op zijn eerste werkdag behoorlijk wat publicitaire belangstelling. De vleugelspeler stond na afloop van de trainingsessie de pers te woord. “Ik ben heel blij dat ik bij FC Groningen aan de bak mag. Ik sta te popelen. FC Groningen is een mooie volksclub met een fanatieke aanhang. Ik kijk er naar uit in Euroborg te spelen, want met AZ was ik daaraan nog niet toegekomen.”![]()
Zijn rol op het tweede plan was de reden dat Meerdink AZ per sé wilde verlaten. “Ik zat op dood spoor bij AZ. Ik draag warme gevoelens voor de club en heb er bijna vijf jaar met veel plezier gespeeld. De supporters hebben me in Alkmaar altijd geweldig gesteund, maar in de plannen van trainer Van Gaal kwam ik niet meer voor. Ik heb AZ toen laten weten dat ik niet meer bij de Beloften wilde voetballen en dat ik absoluut wilde verkassen.”
Meerdink, afkomstig uit Winterswijk, had een voorkeur voor een Duits voetbalavontuur. “Dat was algemeen bekend. Maar alleen VfL Bochum was concreet, dan zit ik hier beter”, wijst hij naar Euroborg. “Toen Groningen zich meldde, had ik mijn zinnen op deze transfer gezet. Ik wil lekker aan de gang gaan. Ik verwacht toch een achterstand te hebben, want ik heb ruim twee maanden geen wedstrijd op niveau gespeeld. Misschien speel ik maandag mee met Jong FC Groningen. Nu zie ik jullie denken: ‘Maar voetballen bij de Beloften, dat wilde je toch niet meer?’ Nou, in dit geval wel hoor, want hier zie ik weer perspectief.”
Bron: FC Groningen
quote:Seedorf vertrekt definitief naar Cyprus
De transfer van Stefano Seedorf naar Cyprus is afgerond. De 24-jarige middenvelder tekent een contract bij Apollon Limassol.
De Cypriotische club wordt getraind door voormalig Ajax-trainer Gerard van der Lem, die Seedorf nog kent uit zijn Amsterdamse periode. Seedorf had een aflopend contract in Euroborg en FC Groningen was bereid mee te werken aan een nieuwe toekomst voor hem.
Seedorf kwam in de zomer van 2004 over van NAC, waar hij net één seizoen had gespeeld. In Breda maakte hij in 29 competitiewedstrijden 7 doelpunten. Daarvoor kwam hij in twee jaar tijd tot vijf competitieoptredens in het eerste elftal van Ajax. Voor FC Groningen speelde Seedorf 59 competitieduels en daarin scoorde hij 8 keer. Dit seizoen stond hij drie keer in de basis en in het uitduel met Sparta werd Seedorf met de enige treffer van de wedstrijd, de matchwinner.
Bron: FC Groningen
Zelfmoordquote:Op donderdag 1 februari 2007 11:29 schreef Prosac het volgende:
Jans overweegt 3-5-2 te spelen morgen
Waar haal je dat vandaan als ik vragen mag?quote:Op donderdag 1 februari 2007 11:29 schreef Prosac het volgende:
Jans overweegt 3-5-2 te spelen morgen
Ik denk het niet.quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:19 schreef koningdavid het volgende:
Donovan morgen in de basis?
quote:Cornelisse neemt plaats in van Suárez
GRONINGEN - Yuri Cornellisse staat vrijdag, tijdens de thuiswedstrijd tegen Heerenveen, in de basis van FC Groningen. Hij neemt de plaats in van de geschorste Luis Suárez.
Verder heeft trainer Ron Jans voor dezelfde opstelling gekozen als tegen Ajax. Dit betekent dat Gibril Sankoh op de bank zit.
De opstelling van FC Groningen: Bas Roorda; Silva, Svejdik, Kruiswijk en Van der Linden; Van de Laak, Lindgren, Lovre en Levchenko; Nevland en Cornelisse.
quote:Meerdink wil zich bij Groningen bewijzen
Bij AZ zag het toekomstperspectief van Martijn Meerdink (30) er zeer negatief uit. Nu de éénmalige international zijn loopbaan voort gaat zetten bij FC Groningen, is hij weer helemaal opgebloeid en klaar om zich te bewijzen.
“Ik heb met trainer Ron Jans afgesproken dat ik voorzichtig wordt gebracht. Ik heb bijna drie maanden niet gespeeld. En als het nodig is, wil ik hier ook echt wel in het tweede spelen,” aldus Meerdink in AD Sportwereld.
AZ-trainer Louis van Gaal vond dat de rechtsbuiten bij Jong AZ zijn speelminuten moest blijven maken. Maar Meerdink kon zich daar niet meer voor opladen. “Ik was er klaar mee, al besefte ik dat door dat besluit niet meer in aanmerking kwam voor een plaats in het eerste.”
Meerdink, die voor zijn periode bij AZ vier jaar voor De Graafschap speelde, kostte de Groningers uiteindelijk 300.000 euro, terwijl de vraagprijs één miljoen bedroeg.
Ik heb het begrepen uit woorden van een bekende, die bij de training was gaan kijkenquote:Op donderdag 1 februari 2007 17:12 schreef Thomas87 het volgende:
[..]
Waar haal je dat vandaan als ik vragen mag?
In het interview met Slijngaard wordt gezegd dat Jans nog wel even 5-3-2 heeft gespeeld op de training, misschien dat je het verkeerd verstaan hebt![]()
Ach, je moet het positief bekijken... je kunt nu nog hopen op een goed resultaat, vanavond rond half 11 is die hoop vervlogenquote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:40 schreef Prosac het volgende:
Groningen trui aan ik ben er klaar voor..![]()
duurt nog lang![]()
Vooral Silva was weer een genot om naar te kijken.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 22:47 schreef savelkoul het volgende:
Achterin staat het prima (vooral Svejdik en Silva speelden prima!)
Ja, dat is wel echt hetzelfde natuurlijk..... Je bent een vooraanstaande Fok-user, SCH, maar dit is je gebied niet.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 21:28 schreef SCH het volgende:
Van die georganiseerde vlaggetjes
Doen ze bij Heerenveen gelukkig nooit aan
Ja - het is. Ik houd daar niet zo van. Niet bij ons en niet bij jullie.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:21 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Ja, dat is wel echt hetzelfde natuurlijk.....
Bij jullie zijn het gesponsorde vlaggetjes van plastic. Die bij FCG waren zelf door supporters in elkaar gezet. Maar zoals ik al zei, is dit (=supportersrandgebeuren) je gebied niet. Blijf nou maar gewoon bij zuigende anti-FCG opmerkingen maken, want daarin ben je de absolute creme de la creme.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja - het is. Ik houd daar niet zo van. Niet bij ons en niet bij jullie.![]()
Ik heb sympatie voor SCH én FCG (kan eigenlijk nietquote:
Wat lul je nou man, wat weet je nou van mij en het supportersrandgebeuren?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:28 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Bij jullie zijn het gesponsorde vlaggetjes van plastic. Die bij FCG waren zelf door supporters in elkaar gezet. Maar zoals ik al zei, is dit (=supportersrandgebeuren) je gebied niet. Blijf nou maar gewoon bij zuigende anti-FCG opmerkingen maken, want daarin ben je de absolute creme de la creme.
Ok, tifo-goeroe SCH. Ik kan me nog een bepaalde discussie herinneren waarin je op een gegeven moment opperde dat we dan toch wel het doek van vorig jaar konden gebruiken. Dat leek me wel typerend. Net zoals je vergelijking nu.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:30 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat lul je nou man, wat weet je nou van mij en het supportersrandgebeuren?
Hij staat meestal rechtop hoorquote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:32 schreef Gollemrulez het volgende:
Ik zie toch wel een verschil tussen zelfgemaakte vlaggen en plasticsponsor vlaggetjes. Of heb je uberhaupt een vlaggenfobie en hangt ie bij jou altijd halfstok?
Ik gun het je hoor, dat jij denkt de ware supporter te zijn. Ik zeg gewoon wat me wel en niet aanstaat, dat lijkt me een recht, zelfs een FCG topicquote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:34 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Ok, tifo-goeroe SCH. Ik kan me nog een bepaalde discussie herinneren waarin je op een gegeven moment opperde dat we dan toch wel het doek van vorig jaar konden gebruiken. Dat leek me wel typerend. Net zoals je vergelijking nu.
Maar nu je je in één keer in tribunetaal begint uit te drukken, kan het maar zo dat ik me alsnog vergist heb.![]()
Maar een actie kan toch juist een aanzet zijn voor een goede sfeer?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:35 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij staat meestal rechtop hoor
Ik houd niet van dat soort acties. Ook niet van die zo bejubelde tifo-acties met papiertjes en zo.
Als je dat wel kan maar je zingt niet zoals vanavond bij FCG dan stelt het allemaal niet zoveel voor. Sfeer zit niet in dat soort dingen maar is voor mij juist een teken van armoede. Heb er bij Heerenveen ook niks mee. *Sorry MaxP die hele middagen papiertjes op stoeltjes loopt te leggen*
Dat kan ja, maar dat was vanavond dus niet zoquote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:36 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Maar een actie kan toch juist een aanzet zijn voor een goede sfeer?
Blauw en wit doek links en rechts, middenin banners + helaas geweigerde vlaggen. Die vlaggen waren notabene de blauwwitte variant van jullie vlaggen op de noordtribune.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:36 schreef Prosac het volgende:
wat voor actie deden ze daar in het uitvak nou???
Ik zag alleen een wit doek, dat vond ik wel wat voorbarig.
Volgens Leo was de sfeer indrukwekkend erg goed en zo kwam het ook wel op mij over.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat kan ja, maar dat was vanavond dus niet zo
Dat ging vooral over het uitvakquote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:39 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Volgens Leo was de sfeer indrukwekkend en zo kwam het ook wel op mij over.
Lijkt me niet.quote:
Dat was niet helemaal (of beter: helemaal niet) wat ik zei.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik gun het je hoor, dat jij denkt de ware supporter te zijn.
Het was iig droog en met beton afgewerkt ipv die modderpoel vorig seizoen. Een fatsoenlijke entree zal het echter nooit worden. Bij Guantanamo Bay word je nog beter ontvangen.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:39 schreef SCH het volgende:
Was de uitgang al iets minder gevaarlijk MP?
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het was iig droog en met beton afgewerkt ipv die modderpoel vorig seizoen. Een fatsoenlijke entree zal het echter nooit worden. Bij Guantanamo Bay word je nog beter ontvangen.
Jullie mochten tenminste nog megabanners meenemen..quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:38 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Blauw en wit doek links en rechts, middenin banners + helaas geweigerde vlaggen. Die vlaggen waren notabene de blauwwitte variant van jullie vlaggen op de noordtribune.
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het was iig droog en met beton afgewerkt ipv die modderpoel vorig seizoen. Een fatsoenlijke entree zal het echter nooit worden. Bij Guantanamo Bay word je nog beter ontvangen.
quote:Cornelisse door conflict uit Groningse selectie
Yuri Cornelisse is door coach Ron Jans buiten de selectie gelaten voor het duel met SC Heerenveen. De 31-jarige aanvaller raakte in conflict met zijn trainer.
Algemeen werd aangenomen dat Cornelisse tegen Heerenveen de plaats in zou nemen van de geschorste Luis Suárez. Op het wedstrijdformulier verscheen echter de naam van Marnix Kolder.
Jans repte voor de camera's van RTL 7 van een conflict met Cornelisse, maar wilde de precieze toedracht niet onthullen. Maandag zullen coach en speler om de tafel gaan zitten om over de problemen te praten.
Bron: VI
quote:Meerdink: 'Ik mis nog wedstrijdritme'
In de tweede helft van het duel tegen SC Heerenveen (1-1) maakte Maartijn Meerdink zijn debuut voor FC Groningen. De 30-jarige Winterswijker, deze week overgekomen van AZ, kwam na iets minder dan een uur in het veld voor de geblesseerde Erik Nevland.
“Op zich ging het wel goed, maar ik mis natuurlijk ritme”, gaf de éénmalig international na afloop toe. Maar omdat Erik last had van zijn kuit kreeg ik in de rust al een seintje dat ik mogelijk het veld in moest. Gelukkig kon Erik nog even door, maar ik heb zeker langer gespeeld dan ik had verwacht. Maar dat is wel goed voor me.”
Meerdink trainde deze week pas twee keer mee met de Groningse selectie en moest vervolgens ook nog eens in de slotfase nog als spits een rol vervullen. “Dat ben ik niet gewend, maar je doet je best om het zo goed mogelijk in te vullen voor het team.”
Een vergelijking met voorganger Danny Buijs, nu op de loonlijst bij Feyenoord, interesseert Meerdink niet bijzonder. "Tja, ik ben Martijn Meerdink en geen Danny Buijs. Ik probeer het op mijn manier te doen."
De wat..?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:30 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat lul je nou man, wat weet je nou van mij en het supportersrandgebeuren?
Ik ben niet zo anti Groningen hoor, zolang ze maar achter ons staan. Maar ik hou gewoon niet van die georganiseerde vlaggetjes, ook niet als ze door de Clauwhees in elkaar gemacrameed worden
Dat meen je niet..quote:Op zaterdag 3 februari 2007 19:47 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Fijn, in het home. Van Loo kwam binnen en een groot gedeelte van de mensen begon te roepen 'Brian in de goal olé olé"'![]()
Vast wel beter dan Roorda..quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:00 schreef Gollemrulez het volgende:
Tsja maar kan Van Loo wel keepen dan?
Die laatste bal van Alves haalde Roor er wel goed uit, anders verlies je nog ook.quote:
Bal ging dwars door het midden, had me opa ook gehad..quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:04 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Die laatste bal van Alves haalde Roor er wel goed uit, anders verlies je nog ook.
Als ie was omgevallen misschien. Ik vind Roorda ook niet veel, maar toch...quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:04 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Bal ging dwars door het midden, had me opa ook gehad..![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |