Blauw en wit doek links en rechts, middenin banners + helaas geweigerde vlaggen. Die vlaggen waren notabene de blauwwitte variant van jullie vlaggen op de noordtribune.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:36 schreef Prosac het volgende:
wat voor actie deden ze daar in het uitvak nou???
Ik zag alleen een wit doek, dat vond ik wel wat voorbarig.
Volgens Leo was de sfeer indrukwekkend erg goed en zo kwam het ook wel op mij over.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat kan ja, maar dat was vanavond dus niet zo
Dat ging vooral over het uitvakquote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:39 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Volgens Leo was de sfeer indrukwekkend en zo kwam het ook wel op mij over.
Lijkt me niet.quote:
Dat was niet helemaal (of beter: helemaal niet) wat ik zei.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik gun het je hoor, dat jij denkt de ware supporter te zijn.
Het was iig droog en met beton afgewerkt ipv die modderpoel vorig seizoen. Een fatsoenlijke entree zal het echter nooit worden. Bij Guantanamo Bay word je nog beter ontvangen.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:39 schreef SCH het volgende:
Was de uitgang al iets minder gevaarlijk MP?
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het was iig droog en met beton afgewerkt ipv die modderpoel vorig seizoen. Een fatsoenlijke entree zal het echter nooit worden. Bij Guantanamo Bay word je nog beter ontvangen.
Jullie mochten tenminste nog megabanners meenemen..quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:38 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Blauw en wit doek links en rechts, middenin banners + helaas geweigerde vlaggen. Die vlaggen waren notabene de blauwwitte variant van jullie vlaggen op de noordtribune.
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het was iig droog en met beton afgewerkt ipv die modderpoel vorig seizoen. Een fatsoenlijke entree zal het echter nooit worden. Bij Guantanamo Bay word je nog beter ontvangen.
quote:Cornelisse door conflict uit Groningse selectie
Yuri Cornelisse is door coach Ron Jans buiten de selectie gelaten voor het duel met SC Heerenveen. De 31-jarige aanvaller raakte in conflict met zijn trainer.
Algemeen werd aangenomen dat Cornelisse tegen Heerenveen de plaats in zou nemen van de geschorste Luis Suárez. Op het wedstrijdformulier verscheen echter de naam van Marnix Kolder.
Jans repte voor de camera's van RTL 7 van een conflict met Cornelisse, maar wilde de precieze toedracht niet onthullen. Maandag zullen coach en speler om de tafel gaan zitten om over de problemen te praten.
Bron: VI
quote:Meerdink: 'Ik mis nog wedstrijdritme'
In de tweede helft van het duel tegen SC Heerenveen (1-1) maakte Maartijn Meerdink zijn debuut voor FC Groningen. De 30-jarige Winterswijker, deze week overgekomen van AZ, kwam na iets minder dan een uur in het veld voor de geblesseerde Erik Nevland.
“Op zich ging het wel goed, maar ik mis natuurlijk ritme”, gaf de éénmalig international na afloop toe. Maar omdat Erik last had van zijn kuit kreeg ik in de rust al een seintje dat ik mogelijk het veld in moest. Gelukkig kon Erik nog even door, maar ik heb zeker langer gespeeld dan ik had verwacht. Maar dat is wel goed voor me.”
Meerdink trainde deze week pas twee keer mee met de Groningse selectie en moest vervolgens ook nog eens in de slotfase nog als spits een rol vervullen. “Dat ben ik niet gewend, maar je doet je best om het zo goed mogelijk in te vullen voor het team.”
Een vergelijking met voorganger Danny Buijs, nu op de loonlijst bij Feyenoord, interesseert Meerdink niet bijzonder. "Tja, ik ben Martijn Meerdink en geen Danny Buijs. Ik probeer het op mijn manier te doen."
De wat..?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:30 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat lul je nou man, wat weet je nou van mij en het supportersrandgebeuren?
Ik ben niet zo anti Groningen hoor, zolang ze maar achter ons staan. Maar ik hou gewoon niet van die georganiseerde vlaggetjes, ook niet als ze door de Clauwhees in elkaar gemacrameed worden
Dat meen je niet..quote:Op zaterdag 3 februari 2007 19:47 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Fijn, in het home. Van Loo kwam binnen en een groot gedeelte van de mensen begon te roepen 'Brian in de goal olé olé"'![]()
Vast wel beter dan Roorda..quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:00 schreef Gollemrulez het volgende:
Tsja maar kan Van Loo wel keepen dan?
Die laatste bal van Alves haalde Roor er wel goed uit, anders verlies je nog ook.quote:
Bal ging dwars door het midden, had me opa ook gehad..quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:04 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Die laatste bal van Alves haalde Roor er wel goed uit, anders verlies je nog ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |