Jawel!quote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:54 schreef fanneke het volgende:
't Is weer niet best tot nu toe.
Dat is het gehele seizoen al, een tyfusseizoen is het gewoon.quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:48 schreef Radegast het volgende:
Tja, seizoen voorbij. Maar allejezus wat een ineffectiviteit zeg. Dramatisch.
Hou jij je waffel, je weet wat ik je vanmiddag gezegd heb.quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:48 schreef Dylan Dog het volgende:
Je hebt gelijk DG, Arsenal verdiende door te gaan. Waarom scoor je niet wat gemakkelijker?
Terwijl we in de competitie veel winnen in de laatste 10 minutenquote:Op woensdag 7 maart 2007 23:50 schreef mcyodogg het volgende:
Toch apart, de drie cups verloren in de slotfase. Drogba in de League Cup, McCarthy in de FA Cup en Alex in de CL.
vertel mij wat! Wat een kutavondweken.quote:
Ja, maar ik bedoelde het serieus niet verkeerd...quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:50 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Hou jij je waffel, je weet wat ik je vanmiddag gezegd heb.
Dat mag je wel zeggen, heb het eerste uur echt moeten bijkomen, had gegarandeerd de eerste de beste die maar iets fouts had gezegd tegen de vlakte geslagenquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:02 schreef fanneke het volgende:
[..]
vertel mij wat! Wat een kutavondweken.
-zucht-
Bedankt voor je positieve woorden maar kan er geen kut mee.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:11 schreef Grimm het volgende:
Nou ja, ik voorspel Arsenal nog steeds een gouden toekomst met die jonge spelers, over 4 jaar winnen jullie alles
Lauren, vieira, campbell ik denk dat Wenger daarmee de routine mee heeft weg verkochtquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:13 schreef PizzaSalami het volgende:
Zouden jullie het met van Persie erbij wel gehaald hebben denk je?
Weet je niet maar je had iig nog meer creativiteit gehad.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:13 schreef PizzaSalami het volgende:
Zouden jullie het met van Persie erbij wel gehaald hebben denk je?
Spot on.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:14 schreef Grimm het volgende:
[..]
Lauren, vieira, campbell ik denk dat Wenger daarmee de routine mee heeft weg verkocht
En als je de geruchten mag geloven gaat Wenger ook gewoon door met dat beleid hé? De naam Babel hoor je regelmatig vallen, en daar zou dan Ljungberg voor moeten wijken. Ik snap dat niet.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:16 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
[..]
Spot on.
Niet specifiek die spelers misschien maar het komt er wel op neer
Ondanks zijn af en toe irritante trekjes/uitspraken is het een absoluut vakman maar mbt dit issue wordt ik er zo moedeloos van.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:44 schreef Radegast het volgende:
[..]
En als je de geruchten mag geloven gaat Wenger ook gewoon door met dat beleid hé? De naam Babel hoor je regelmatig vallen, en daar zou dan Ljungberg voor moeten wijken. Ik snap dat niet.
Veel van de spelers zijn volgens mij een beetje overschat. Van Persie en Fabregas en nog een paar anderen zijn heel goed maar er lopen ook een hoop matige talenten bij.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:11 schreef Grimm het volgende:
Nou ja, ik voorspel Arsenal nog steeds een gouden toekomst met die jonge spelers, over 4 jaar winnen jullie alles
Bullshitquote:Op donderdag 8 maart 2007 02:48 schreef VoreG het volgende:
Godsamme wat een kutwedstrijd. Als je ziet hoeveel ballen er eigenlijk gewoon in moeten. Fabregas wordt vrijgespeeld op rand 16 maar hij wil hem in de bovenhoek krullen. Gewoon hard recht vooruit en hij had gezeten. Eigenlijk de hele wedstrijd zo.
Erg kut dit.
quote:Blessures blijven Thierry Henry dit seizoen achtervolgen. De aanvaller van Arsenal liep in het Champions League-duel met PSV een nieuwe blessure op en hij zal vermoedelijk drie weken aan de kant moeten staan.
Henry zal donderdag een scan laten maken, maar trainer Arsene Wenger benadrukt dat zijn blessure niet dezelfde is als waar de Fransman voor de wedstrijd mee kampte. "Henry is geblesseerd en zal de komende wedstrijden moeten missen. Het is wel een andere blessure dan de vorige. Hij heeft zijn lies gescheurd en bovendien een blessure aan zijn maagspier opgelopen."
Henry was niet fit genoeg om aan de wedstrijd tegen PSV te beginnen, omdat hij nog kampte met een voet- en hamstringblessure.
Hij had tijd genoeg. Hij kon die bal gewoon plaatsen, zoals je kan verwachten van een voetballer. Bal werd goed aangespeeld, hij hoefde er alleen maar tegenaan te lopen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 02:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Bullshit
Hij was gewoon verbaasd over zijn kans. Schiet zomaar lukraak, en toevallig vliegt de bal over de bovnehoek. Hij had niet de rust, en kreeg die ook niet, om rustig een hoek of iets dergelijks uit te kiezen. Klasse van PSV.
Lijkt me eigenlijk een goed plan.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:41 schreef DutchGooner het volgende:
Hou hem maar op de tribune de rest van het seizoen zodat ie uitgerust en vooral blessurevrij aan komend seizoen kan beginnen, gaat toch nergens meer om.
Wat is dit voor een onzin verhaal.quote:Op donderdag 8 maart 2007 02:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Bullshit
Hij was gewoon verbaasd over zijn kans. Schiet zomaar lukraak, en toevallig vliegt de bal over de bovnehoek. Hij had niet de rust, en kreeg die ook niet, om rustig een hoek of iets dergelijks uit te kiezen. Klasse van PSV.
Hij wilde het gewoon te mooi doen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:20 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Wat is dit voor een onzin verhaal.
Hij vroeg zelfs om de bal, had alle tijd van de wereld en stond ook compleet vrij...
Absoluut.quote:
Dat is ook Bolloxquote:Op donderdag 8 maart 2007 11:38 schreef zjroentje het volgende:
Maar dat verhaal van die linedancer, dat hij lukraak schoot, dat hij toevallig over de bovenhoek vloog en dat hij de rust er niet voor kreeg van PSV --->!
Derde is toch ook gewoon voorronde?quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:13 schreef Gunner het volgende:
[..]
Lijkt me eigenlijk een goed plan.
Al zou het wel fijn zijn om derde te worden, als is het alleen maar om geen voorronde te hoeven spelen.
Ik wou het net zeggenquote:Op donderdag 8 maart 2007 11:42 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Derde is toch ook gewoon voorronde?
Yepquote:Op donderdag 8 maart 2007 11:42 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Derde is toch ook gewoon voorronde?
3e of 4e, maakt geen kut uit dus je speelt de rest van het seizoen gewoon voor spek en bonen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:42 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Derde is toch ook gewoon voorronde?
Ik was een beetje dronken gisterenquote:Op donderdag 8 maart 2007 11:38 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Absoluut.
Maar dat verhaal van die linedancer, dat hij lukraak schoot, dat hij toevallig over de bovenhoek vloog en dat hij de rust er niet voor kreeg van PSV --->!
Zo, dat zou een hele verbetering zijn met wat ze nu hebben.quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:08 schreef DutchGooner het volgende:
New away kit? Van mij mag het...
[afbeelding]
Shirt heb ik vaker gezien voor Arsenal.quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:08 schreef DutchGooner het volgende:
New away kit? Van mij mag het...
[afbeelding]
Mooi shirt inderdaadquote:Op donderdag 8 maart 2007 13:08 schreef DutchGooner het volgende:
New away kit? Van mij mag het...
[afbeelding]
Nepshirt.quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:08 schreef DutchGooner het volgende:
New away kit? Van mij mag het...
[afbeelding]
quote:Seizoen voorbij voor Henry
Geschreven door Freek Zoontjes op vrijdag, 9 maart om 17:49
Arsenal-aanvoerder Thierry Henry zal met extra gemengde gevoelens terugkijken op de uitschakeling door PSV in de Champions League. De Franse aanvaller, die in de 66e minuut inviel, hield een liesblessure en beschadigde buikspieren over aan het duel van afgelopen woensdag.
Volgens de medische verklaring van The Gunners zal hij minimaal drie maanden aan de kant staan. “We vertrouwen erop dat hij aan het begin van volgend seizoen weer in topvorm zal zijn”, aldus trainer Arsene Wenger.
De Fransman kampte het gehele seizoen al met klachten aan zijn hamstring en nek. Desondanks kwam hij dit seizoen zeventien maal in actie waarin hij tien maal het net wist te vinden.
Door de uitschakeling in het miljoenenbal, en eerder in de nationale bekers, is de landstitel nog de enige prijs die te behalen valt dit seizoen voor de Londenaren.
Nee, niet uitgezondenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 19:19 schreef DutchGooner het volgende:
Misschien kijk ik er wel helemaal overheen maar wordt Villa v Arsenal niet uitgezonden vanaaf?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |