Oh Glossy, wat goed dat je bent gegaan!! Ik hoop voor je dat je nu idd wat meer rust zult hebben. Het klinkt in ieder geval goed dat je zelf een eisprong hebt!quote:Op maandag 5 februari 2007 16:23 schreef glossy het volgende:
zo we zijn weer terug
heb een inwendige echo gehad.
baarmoeder zag er goed uit ,links zag hij al een eitje groeien , hij zei al op dag 15 denk ik dat ie springt.
verders moet ik op dag 22 bloed prikken om te zien of de ei werkelijk is gesprongen dan me ongi afwachten en dan op dag 3 van de nieuwe cyclus opnieuw bloed prikken.
en mannetje moet zaadjes inleveren.
en dan een week na de 2de bloedprik dag moet ik terug naar de gyn dan krijgen we van alles de uitslag.
dus tot nu toe valt het allemaal mee
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:02 schreef DeLiedje het volgende:
wat lief dat je dat nog even zegt... Visjes voor Storm waren het toch? Een van de eerste bestellingen!!
Het zaad blijft ook wel een paar dagen leven in je hoor, dus in totaal heb je wat meer dagen de tijd.quote:Op woensdag 7 februari 2007 13:17 schreef Suerte het volgende:
Even een stomme vraag, misschien issie al gesteld![]()
Ik lees dat een vrouw maar ongeveer 3 dagen per maand vruchtbaar is (mijn lief gelooft dat niet).
Nu heb ik via zo'n calculator op internet uitgerekend wanneer die dagen zijn.
Is het verstandig om op al die dagen te klussen, hoe doen jullie dat![]()
Als het te persoonlijk is, hoeven jullie geen antwoord te geven![]()
ik had wel maandag zo van zie je nou wel dat er niks aan de hand is.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:02 schreef Jose81 het volgende:
[..]
Oh Glossy, wat goed dat je bent gegaan!! Ik hoop voor je dat je nu idd wat meer rust zult hebben. Het klinkt in ieder geval goed dat je zelf een eisprong hebt!
De onderzoeken die jullie nu moeten hebben wij net allemaal achter de rug (zaad onderzoek moest 2 x, omdat de uroloog zei "1 test is geen test"... en ook de eerste keer bloedprikken is geweest. Gister heb ik een samenlevingstest gehad en die was ook goed! Alleen nog een keer bloedprikken en een baarmoederfoto. Die schijnt niet zo prettig te zijn... maar ja, 't is voor het goeie doel..).![]()
Ik hoop voor jullie dat jullie niet te lang in de MMM zullen zitten en dat je alsnog snel zwanger bent nu... houd moed! Ooit komt het goed!![]()
ik hoop het voor je! Mijn gyn kon ook bij mij zien dat de eisprong nog moest komen, dus wij hebben ook van die informatie gebruikt gemaakt,.. helaas zonder resultaat vorige maand... maar we houden de moed erin.quote:Op woensdag 7 februari 2007 15:26 schreef glossy het volgende:
[..]
ik had wel maandag zo van zie je nou wel dat er niks aan de hand is.
volgens de gyn krijg ik vrijdag me eisprong , wie weet is het dan wel raak , nu we weten wanneer die gaat springen.
Ik hoop het voor je glossy!!!quote:Op woensdag 7 februari 2007 15:26 schreef glossy het volgende:
[..]
ik had wel maandag zo van zie je nou wel dat er niks aan de hand is.
volgens de gyn krijg ik vrijdag me eisprong , wie weet is het dan wel raak , nu we weten wanneer die gaat springen.
Er zijn er heel veel die alleen op die dagen klussen maar mijn fert.gyn heeft me gezegd dat je beter vanaf dat ongi's gedaan zijn tot je terug ongi bent om de dag kunt klussen dan alleen op de vruchtbaarste momenten... Wij klussen hier meestal om de dag.. maar soms dagen achter elkaar of soms met enkele dagen tussen.. Het hangt meer van de "zin"goesting af...quote:Op woensdag 7 februari 2007 13:17 schreef Suerte het volgende:
Even een stomme vraag, misschien issie al gesteld![]()
Ik lees dat een vrouw maar ongeveer 3 dagen per maand vruchtbaar is (mijn lief gelooft dat niet).
Nu heb ik via zo'n calculator op internet uitgerekend wanneer die dagen zijn.
Is het verstandig om op al die dagen te klussen, hoe doen jullie dat![]()
Als het te persoonlijk is, hoeven jullie geen antwoord te geven![]()
marie spijtig van de ongi's.. ik duim dat de clomid mag aanslaan... van welke dag tot welke dag moet je die nemen... Ik moest die van dag 3 tot 7 nemen en zo elke dag 2 pillekes...quote:Op woensdag 7 februari 2007 13:41 schreef Marie79 het volgende:
Vandaag was het dag 27 en afgelopen paar maanden was het steeds dag 25 of 26 dag ik ongesteld werd. Dus ik vanmorgen nog een klein beetje hoop... tot ik getempt had!
En nu op met de clomid! Ben vanmorgen meteen langs de apotheek geweest en de clomid gehaald! Vrijdag beginnen met slikken.
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 12:56 schreef glossy het volgende:
ja het topic ken ik al wel , heb er wel is gelezen en denk er ook over om die kant op te gaan
ik las ergens dat je beter om de dag kan oefenenquote:Op maandag 19 februari 2007 16:39 schreef bubbles123 het volgende:
spannend allemaal hoor ik heb anderhalf jaar geleden een miskraam gehad, en ben nu voor t eerst na veel ellende weer begonnen met mijn mannetje we hebben t wel gelijk drastisch aangepakt hihihi
we hebben alles uitgerekent en het echt elke dag gedaan in de periode dat nodig was pfff voel me nu wel een beetje anders dan normaal en vloei ook erg durf t niet goed te zeggen maar t vermoeden is er wel ik weet natuurlijk niet of dat nu al gemerkt kan worden want ik heb de 26e mijn
nod kan iemand deze ervaring delen al zo snel wat te merken of zou dat het enorme verlangen zijn en ik mezelf voor de gek houden.:@
Dat doe je ook niet hoor, maar ik vraag me gewoon af waar die gevoeligheid dan vandaan komt. Ik kan me namelijk niet herinneren dat ik daar zo'n last van had voor ik de pil slikte en vorig jaar toen ik gestopt was had ik er ook niet zo'n last van als nu. Vandaar mijn vraag.quote:Op woensdag 21 februari 2007 09:50 schreef Diaan73 het volgende:
Ik wil geen roet in het eten gooien, maar ik heb daar ook vrij vaak last van en ben tot nu toe nog steeds helaas gewoon ongi geworden. Inmiddels ben ik zelf al zover dat ik mijn lichaam niet meer vertrouw wat kwaaltjes betreft...
dat weten we nog niet, we moeten eerst nog heen voor een zaadcheck en als ik ongi ben geworden moet ik op dag 3 weer te prikken en dan een week later krijgen we dan de uitslag van allesquote:Op donderdag 22 februari 2007 22:17 schreef Jose81 het volgende:
Glossy, hoe is het met het bloedprikken afgelopen? Heb je een goeie eisprong gehad?![]()
dankquote:Op vrijdag 23 februari 2007 12:25 schreef Slaapmeisje het volgende:
Officieel vanaf een dag overtijd amaranta, maar sommigen testen een paar dagen voor hun NOD al positief terwijl andere vrouwen wat langer nodig hebben voordat ze genoeg HCG hebben aangemaakt om de test positief te laten uitslaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |