ik ookquote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:50 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
en jij hebt uberhaubt smaak? je woont in drenthe hoertje.
Als je hem uitspeelt kun je hem niet opslaan.. dus je kan hem gerust uitspelen.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:12 schreef Lexie het volgende:
Bijna klaar met Zelda, maar ik wil hem niet uitspelen.
Ha-ha? Allemaal even lachen jongens, hij maakt weer zooo'n grappige opmerking.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:50 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
en jij hebt uberhaubt smaak? je woont in drenthe hoertje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hij blijft gewoon door spinnen tot ik uit dat ronde platform ben :S egt lastig... vandaag weer 5 x gespeeld en niet doorheen... nu weet ik zowiezo dat ik wordl 9 en 10 niet meer kan unlocken :Squote:Op zaterdag 20 januari 2007 12:27 schreef _Administr8or_ het volgende:
[..]
Is dat dat beest wat rondjes gaat draaien op dat platform?
Die is inderdaad vrij lastig.
Op het moment dat hij rondjes begint te draaien moet je naar het midden van het platform rollen. Als hij stopt met draaien komt hij juist naar het midden toe en moet jij er dus voor zorgen dat je met je aap naar de zijkant van het platform rolt. Op het moment dat hij helemaal stil staat moet je snel (binnen een paar seconden) tegen zijn buik aanspringen, wat ervoor zorgt dat hij weer begint met draaien. Dit moet je volgens mij 3x doen om hem te verslaan
Thanks die zocht ik!quote:Op zaterdag 20 januari 2007 11:33 schreef Jonnyboy het volgende:
[..]
Als je virtual console games bedoelt, kijk dan ophttp://www.meanmachinesmag.co.uk/wii/available_now.php
Bij de mijne is iig ook een wonder gebeurd, na enkele dagen van de stroom te hebben af te staan en ik op het punt stond hem definitief te laten RMA'en begon de laser van de drive ineens weer te werken.. wtf. Ik heb er inmiddels al weer 2 dagen op gespeeld en alles doet het weer super zonder enige problemen of enigzins rare geluiden. Nadat hij dus een paar dagen absoluut geen discs meer kon lezen doet hij het nu weer wel. Hopelijk voor altijd nu dus, fingers crossedquote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:55 schreef Neverstop het volgende:
O er komen dus van mij in ieder geval geen foto's van Nintendo in Nieuwegein.
Mag iemand anders z'n Wii voor slopen.
En ik ben _GdR_'s plaatjes kwijt.
Nogmaals nieuwe code: 4378 2330 6883 8474
quote:Op zaterdag 20 januari 2007 19:34 schreef __Saviour__ het volgende:
Wereldwijde release op 25 mei
Wat let je?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 19:47 schreef Tamaartje het volgende:
Waarom is er geen topic over wii play?
Hebben we net vanmiddag gekocht
Je hebt geheugen kaart nodig. En mario sunshine is kut.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 19:44 schreef Konijnenjager het volgende:
Konijnenjagers wekelijkse n00bvraag
Heb je nu nog memorycard nodig om Cube games te spelen op je WIi? Of kan ik instant klassiekers als Super Mario Sunshine gewoon lekker opslaan op mn wii flash ding?
Hebben ze bij Nintendo Benelux geen vacatures?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:42 schreef Neverstop het volgende:
Ok jongens, ik heb m'n 1337 h4ackz0r 5k1llzzz aan de gang gezet en heb even een momentje met m'n Wii zitten klooien.
Resultaat: ik heb een 100% (hoop ik nu toch wel) werkende Wii
:D:D!!!
Ik heb ergens een SD kaartje vandaan getoverd (camera van vriendin). Heb m'n hele Wii alles en alles in originele staat gezet, shit gebackuped en vervolgens alles verwijderd.
Wii gaat uit, Wii gaat aan, tijd instellen etc etc. Savegames terug.
En toen de grote test:
Ik voeg mezelf toe aan het adresboek en... 1 minuut later zit er een confirm mailtje in m'n mailbox.
Wat blijkt alleen, het komt van een ander emailadres dan m'n vorige Wii.
Ik even in m'n adresboek gekeken heb ik ineens een ander Wii nummer!
Door het leeggooien van het geheugen en het resetten van de console is er dus "ineens" een helemaal nieuwe Wii code tevoorschijn gekomen.
Anyway, ik ben blij en update allemaal jullie consoles:
Neverstop: 4378 2330 6883 8474
Niet fokken met Paulquote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:14 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Hebben ze bij Nintendo Benelux geen vacatures?Paul functioneert niet meer zo goed
![]()
I know, maar toch. Als ik hem uitspeel verdwijnt die drive om hem te blijven. Misschien dat ik toch nog even ga questenquote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:50 schreef Oksel het volgende:
[..]
Als je hem uitspeelt kun je hem niet opslaan.. dus je kan hem gerust uitspelen.
heb je red steel uit dan ?quote:Op zondag 21 januari 2007 02:26 schreef MMaRsu het volgende:
Ik heb Red Steel & Wii Play te ruil
zoek eigenlijk nog Wario Ware, maar als iemand een ander leuk bod wil doen PM maar ff
Ik wacht op Trauma Centre, Big Brain Academy, Bust a Move Bash en wat leuke Mario spellen, aangezien het toch een Nintendo isquote:Op zondag 21 januari 2007 10:17 schreef Xrenity het volgende:
D'r is nu wel even een stilte qua games zeg.
Nouja, Wario dan, maar die boeit me eerlijk gezegd niet zo erg
Wachten op EXCIIIITE TRUUUUUCCKKKK dan maar.
Het zelfde hierquote:Op zondag 21 januari 2007 10:17 schreef Xrenity het volgende:
D'r is nu wel even een stilte qua games zeg.
Nouja, Wario dan, maar die boeit me eerlijk gezegd niet zo erg
Wachten op EXCIIIITE TRUUUUUCCKKKK dan maar.
Je vergeet Eledees en Battalion wars 2quote:Op zondag 21 januari 2007 11:15 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Ik wacht op Trauma Centre, Big Brain Academy, Bust a Move Bash en wat leuke Mario spellen, aangezien het toch een Nintendo is![]()
Daar wacht ik altijd op!quote:Op zondag 21 januari 2007 12:39 schreef mschol het volgende:
ik kan niet wachten totdat ik
a) geld heb
SNES controller nemen en zo'n verloopstekkertje. Dan spelen op de Virtual Console. Geen verschil te merken!quote:Op zondag 21 januari 2007 13:26 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Daar wacht ik altijd op!![]()
Mario kart niet zo zeer, die speel ik liever op mijn SNES. Nostalgie weet je.
Je probeert je eigen Wii in je Wii te zetten? Denk niet dat dat kan hehe.quote:Op zondag 21 januari 2007 13:59 schreef Robhimself.2 het volgende:
Help! Ik kan mijn Wii niet registeren...... Ik heb mijn Wii al een mailtje gestuurd en het mailadres in mijn adresboek gezet en geregistreerd.
Als ik mijn Wii probeer te registeren, krijg ik de melding "This Wii can't be registered". Weet iemand hoe of wat? Ik wil graag wat mensen toevoegen namelijk....
Thanks!
Gewoon die pincode invullen op de nintendo sitequote:Op zondag 21 januari 2007 13:59 schreef Robhimself.2 het volgende:
Help! Ik kan mijn Wii niet registeren......
heb je weer toegevoegd.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 21:47 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Niet fokken met Paul.
Gooi jou denk ik ook maar in m'n Wii, zo even doen.
M'n adresboek was leeg en heb niet de moeite genomen om de hele lijst erin te gooien.
Dus wie wil er doooolllgraag op de lijst van de Wii die Paul in z'n handen heeft gehad? Stuur me een PM dan zet ik je erbij.
_GdR_ en BMH zijn de enige die er nu in staan.
dat komt waarschijnlijk omdat de wii's gekoppeld zijn aan wii nummersquote:Op zondag 21 januari 2007 14:02 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Je probeert je eigen Wii in je Wii te zetten? Denk niet dat dat kan hehe.
Misschien moet je proberen onze Wii's in je Wii te zetten.
Ik heb trouwens een nieuw fenomeen ontdekt op mijn Wii, ik noem ze: "undead Mii's".
Op mijn plein lopen de Mii's rond die ik met mijn vorige Wii heb gemaakt, nu wilde ik er gisteravond 1 bewerken "Je kan alleen je eigen Mii's bewerken".
De Wii staat dus niet toe dat ik de Mii's bewerk die met mijn vorige Wii gemaakt zijn. De vorige Wii bestaat niet meer => "Undead Mii's". Of zombii's ofzo
.
Mii's bedoel je neem ik aan?quote:Op zondag 21 januari 2007 16:02 schreef mschol het volgende:
[..]
dat komt waarschijnlijk omdat de wii's gekoppeld zijn aan wii nummers
Ja het is heel logisch.quote:Op zondag 21 januari 2007 16:02 schreef mschol het volgende:
[..]
dat komt waarschijnlijk omdat de wii's gekoppeld zijn aan wii nummers
hij moet nog syncen bij mij. je bent nog grijs.quote:Op zondag 21 januari 2007 16:20 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Ja het is heel logisch.
Het is hetzelfde als wanneer je bijvoorbeeld Dr. Phil opgestuurd krijgt van iemand. Deze kan je ook niet bewerken.
Het is alleen apart dat de Mii's die ik zelf gemaakt heb nu "niet meer van mij zijn" terwijl overal mijn naam onder staat etc. Alleen het Wii nummer is veranderd.
En de Wii die ik hiervoor had is waarschijnlijk al terug bij Nintendo voorzien van nieuwe software en weet ik het allemaal.
De Mii's zijn dus door niemand meer te bewerken en op die manier "dood". Ze lopen alleen nog rond op mijn plein en waarschijnlijk bij andere mensen, "undead" dus.
En _GdR_, ik zie mijn blauwe led alweer onheilspellend branden.
de classic controller is een prima controller voor mario kart imho...quote:Op zondag 21 januari 2007 13:26 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Daar wacht ik altijd op!![]()
Mario kart niet zo zeer, die speel ik liever op mijn SNES. Nostalgie weet je.
toegevoegd...quote:Op zondag 21 januari 2007 16:43 schreef Robhimself.2 het volgende:
Yeah, het werkt. Mailtjes aangekomen op de Wii en reply idem!
Mijn Wii code:
5130 3006 3279 6689
Ow, GDR, ik kom ook uit nieuwegein en houd wel van obscure mailtjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |